Maya

Köklerden gelen duru görü yeteneğimin farkına vardığımda on altı yaşlarındaydım. Bu zamandan itibaren ilk başta yakın çevreme, daha sonra ise yardıma ihtiyaç duyan kişilere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.

0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

Birçok olumlu tepkinin yanında güzel dostluklar ve hayır duaları ile yoluma devam ediyorum.  Yıldızların ışığı, rüyaların diliyle ve en önemlisi gönül gözüyle yanınızda olmak için sizleri bekliyorum.

Tarih kadar kadim olan işaretleri yorumlama sanatı; mitlerden, ritüellerden geçerek günümüze kadar ulaşır. Uygarlığın ilk zamanlarından itibaren büyük hükümdarlar, ünlü komutanlar ve seçkin kişiler işaretlere inanmış, işaretleri yorumlama gücü olan kişilere saygı duymuşlardır.

Bana verilen bu özel yetenekle, hayatınızdaki işaretleri yorumlamak adına, sizler için buradayım. Yaşam koçluğu, Astroloji, Duru görü, Rüya Tabiri gibi seçeneklerden en uygun olanı yorumlatmak ve hayat yükünü paylaşmak için sizleri davet ediyorum. Unutmayın! ''Dertler paylaştıkça azalır ve mutluluk paylaştıkça artar.''

 

 
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı