Işık

Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.

0888 228 90 00
5 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

Şifacı bir ninenin torunuyum... Kendisinden aldığım el ile çocukluğumda hayvanların doğumlarına yardım ederek başlayan yolculuğum yetişkinliğimde sorunların kökenini görebilmek ve hissettiğim mesajları yorumlayabilmek üzere gelişti.

Hepimiz çıkmazlara giriyoruz, karar veremiyoruz çoğu zaman ya da verdiğimiz kararların doğruluğunu sorguluyoruz. Zarar görmek ve zarar vermek istemiyoruz. İşte tam da bu noktada Evren aslında bize ne yapmamız gerektiğini ve nasıl yol almamız gerektiğini söylüyor. Duyabilmek yahut anlayabilmek hiç de kolay değil. Ben, aldığım eğitimler ve yaşadığım deneyimler sonucunda tüm duyabildiklerimi sizinle paylaşmak için buradayım.

Katina Deste Falı açıyorum. Bu kartlar için çoğu yorumcu ‘Deste kendi falcısını seçer’ diyor ki nitekim benim için de öyle oldu. Deste beni de seçti. Ve ben son 10 yıldır, yeteneğimin paylaşım aracı olarak bu kartları kullanıyorum. Umarım size de ulaşabilirler ve duymanız gerekenler için kartlar da beni aracı olarak kullanırlar…

Tekrarlamak isterim… Karanlık sadece Işıksızlıktır… Işıkla kalın…

 

 

 
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı