Haftalık Burç Yorumu

04. Hafta · Ocak 20. - Ocak 27.


Sevgili takipçilerim;

Bu haftaya geçtiğimiz günlerden kalan yorgunluğumuz, gerginliğimizle giriş yaparken, Kova burcunda gerçekleşecek olan Yeni ay döngüsü tekrar hayat enerjisini, coşkuyu, iyimserliği bizlere sunacaktır. Geçtiğimiz günlerde yaşadığımız Yengeç burcunda gerçekleşen Dolunay döngüsü kimimizi özellikle aşktan yana mutlu etti kimilerimizi de hüsrana uğrattı. Farkındalıklar yaşadık, hayal kırıklıkları da cabası olsun fakat bu hafta başından itibaren genel olarak bütün burçlar derin bir nefes almaya başlayacaklardır. Kendimizle ilgili olumlu kararlar almaya başlayacağız. Bu kararlar ilk etapta imkânsız gibi görünse de, bunu yapacak gücü kendimizde bulacağız. Bazı konularda kendimizi aşırı özgür hissedip, risk alabiliriz. Hangi konu ya da olay olursa olsun, hayata daha fazla sevecen ve ılımlı bir ruh haliyle bakacağız.

Aşk hayatımızda bizi yoran sorunlar varsa, bu sorunları ortadan kaldırmak için kimilerimiz çaba harcarken, bazılarımız ise bu sorunlarla uğraşmak yerine, arada biriken negatif enerjinin ilişkiyi yıprattığını düşünerek ani kararla ilişkiyi sonlandırabiliriz.

Finansal konularda, dengeyi sağlamakta zorlandığımız konular ya da istenmedik durumlar yaşayabiliriz fakat hemen paniğe kapılmamalıyız. Finansal olarak birilerine bağlıysak, onlardan bağlarımızı koparmak için harekete geçebiliriz.

İş ve kariyer konularına bakıldığında ise uzun süredir iş arayanlar bu hafta içinde iş bulmak için şanslı bir dönemde olacaklardır. Var olan işimizde ise mesleki olarak kendimizi geliştirmek adına eğitim alabilir ya da uzman kişilerde destek alabilirler.

KoçMart 21 - Nisan 20

BoğaNisan 21 - Mayıs 21

İkizlerMayıs 22 - Haziran 21

YengeçHaziran 22-Temmuz 22

AslanTemmuz 23 -Ağustos 21

BaşakAğustos 22 - Eylül 23

TeraziEylül 24 - Ekim 23

AkrepEkim 24 - Kasım 22

YayKasım 23 - Aralık 22

OğlakAralık 23 - Ocak 20

KovaOcak 21 - Şubat 19

BalıkŞubat 20 - Mart 20

Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgi
 
Merhaba, ben Sevgi 20 yılı aşkın zamandır fal bakmaktayım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı