Haftalık Burç Yorumu

15. Hafta · Nisan 12. - Nisan 19.


Sevgili takipçilerim; haftaya Koç burcunda yaşanan muhteşem bir Yeni ay döngüsü ile başlamaktayız. Koç burcu lider, hırslı, macerayı seven ve atik özelliklere sahip oluğu ve öncü bir burç olduğu için genel olarak tüm burçlarda önemli ölçüde olumlu şekilde etkileşim olacaktır.

Bu hafta toplum olarak başarı odaklı bir misyona sahip olacağız. Gücümüzü göstermekten sakınmayacak, risk alabilecek ve elimize geçen tüm fırsatları değerlendirebilecek akla ve pratik zekaya yatkın bir yapıda olacağız. Bu kadar önemli bir haftada şanslıyız fakat şartları çok fazla zorladığımızda maddi ve manevi zarara uğrayabiliriz yani aşırıya kaçmadan hareket etmekte fayda vardır.

Aşk hayatımızda sahiplenme duygumuz aşırı şekilde yoğun olabilir. Özellikle dişil enerji üst seviyeye ulaşacaktır.  Yalnız olanlar içinde renkli bir süreç olacaktır. Yakınlarımızla vakit geçirmekten büyük keyifler alabiliriz.

İş ve kariyer alanımızda kazançlarımızı yükseltecek ve bütçemizi belirleyici girişimlerde bulunabiliriz. Ek iş bulmak için uygun bir süreçtir. İnternet üzerinden yapılan işlerde, iletişimlerde üst seviyede başarı elde edebilir.

KoçMart 21 - Nisan 20

BoğaNisan 21 - Mayıs 21

İkizlerMayıs 22 - Haziran 21

YengeçHaziran 22-Temmuz 22

AslanTemmuz 23 -Ağustos 21

BaşakAğustos 22 - Eylül 23

TeraziEylül 24 - Ekim 23

AkrepEkim 24 - Kasım 22

YayKasım 23 - Aralık 22

OğlakAralık 23 - Ocak 20

KovaOcak 21 - Şubat 19

BalıkŞubat 20 - Mart 20

Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı