Haftalık Burç Yorumu

47. Hafta · Kasım 18. - Kasım 25.


Sevgili takipçilerim; Bu hafta geçtiğimiz günlerde yaşadığımız Merkür gerilemesinin hayatımızdaki etkilerini hissetmeye devam edeceğiz. Bunu hatırlatmamım en önemli nedeni ise genelde gerileme tarihinden sonra etkisi kaybettiği düşünülür ancak 21 Kasım ile 26 Kasım arasında etkisini kaybetmeye başlayacak ve özellikle ikili ilişkilerimiz, iletişimlerimiz ve işimizle ilgili konularda bizi derinden etkilediğini göreceğiz.

Bu hafta amaçlarımız, hayallerimiz, hedeflerimiz için her zamankinden daha fazla istekli ve azimli olacağız. Hayallerimizin sadece düşünceden ibaret olmadığını, gerçekleştirmek için bizim enerjimize de ihtiyacı olduğunu düşünerek, elimizdeki bütün fırsatları doğru şekilde değerlendirmek için çaba harcayacağız. Bu durum bazılarımız için refah olurken, bazılarımız da mücadeleye devam etmemiz gerektiğini hissedeceğiz.

Sosyal yaşam alanımızda stresten ve gerilimden uzak durmamız gerektiğini bilerek, kendimizi kontrol altına tutarak hareket edeceğiz. Bunu başaramadığımız zaman yakın çevremizi üzebileceğimizi fark edeceğiz.

Aşk hayatımızda ise askıda kalan ya da unutmaya çalıştığımız bazı sorunlar tekrar gün yüzüne çıkabilir fakat ilişkiyi yürütmek isteyenlerimiz bu konuda elinden geleni yapacak, sonuç her iki tarafı da mutlu edecektir. Bu dönemde hep bir mücadele içinde olacağımız için her şeyden önce öfke kontrolümüzü iyi sağlamalıyız.

Finansal konularda olanla yetinmek isteyebiliriz fakat daha fazlasını kazanmak için etrafımızda olan biteni iyi analiz etmeli, etrafımızda dolaşan para enerjisini doğru kullanmalıyız. Bunu başaranlar için kazançlı bir hafta olacaktır.

İş ve kariyer alanımızda ise mütevazi yönümüz ortaya çıkabilir. Hırs olarak adlandırdığımız duyguları bir kenarı bırakıp, kendi halimizde olmaya çalışsak ta, rekabet ortamlarından uzak kalamayabiliriz.

KoçMart 21 - Nisan 20

BoğaNisan 21 - Mayıs 21

İkizlerMayıs 22 - Haziran 21

YengeçHaziran 22-Temmuz 22

AslanTemmuz 23 -Ağustos 21

BaşakAğustos 22 - Eylül 23

TeraziEylül 24 - Ekim 23

AkrepEkim 24 - Kasım 22

YayKasım 23 - Aralık 22

OğlakAralık 23 - Ocak 20

KovaOcak 21 - Şubat 19

BalıkŞubat 20 - Mart 20

Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ŞUANDA MEŞGUL
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Sahra
 
Ben Medyum Sahra, Kendimi üç beş kelimeyle ifade edemem belki. Benim kim olduğumu öğrenmemiz için iletişime geçmeniz şart. İyi ve kötü medyum yoktur. Duru gözü yeteneği olan her kişi zaten medyumdur.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Betül
 
16 yıl önce tanıştım gizemli ve mistik dünyayla… Rüyaların esrarengiz yönlerini keşfetmemle de bu yeteneğim ortaya çıkmış oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı