Haftalık Burç Yorumu

48. Hafta · Kasım 23. - Kasım 30.


Sevgili takipçilerim; bu hafta boyunca her şey yerli yerinde, olması gerektiği gibi ilerlerken, ay sonunda yani haftanın son gününde İkizler burcunda bir Ay tutulması yaşanacaktır. Bu dolunay döngüsü ve tutulma bizleri derinden etkileyecektir. Tutulmanın 5 gün öncesi ve sonrasını hesap edersek, haftanın başında zaten bu etkiye girmiş olacağız. Özellikle dünya üzerinde büyük ölçüde etkiler yaratabilecek bu döngüde doğa olayları, ekonomi, hastalıklar, özellikle çocukları ve kadınları ilgilendiren konular gündemimizde olacaktır. Kişisel sorunlardan ziyade genel sorunlarla karşılaşacağımız bu döngüde genel anlamda hafta boyunca hepimizde ekonomik sıkıntılar ortaya çıkabilir.

Ruh halimizde de bazı değişiklikler söz konusu olacaktır fakat genellikle bu ruh halimizin değişimi finansal, iş ve aşk hayatımızda kendini gösterecektir. İş ve kariyer alanımızda hafta başından itibaren bazı sorunlar, beklenmedik ithamlar, iftiralar, rekabetler gündemde olabilir. Söylemlerimize, tavırlarımıza çok dikkat etmeli, kimse ile tartışmamaya özen göstermeliyiz.

Aşk hayatımızda ise sorunlar genellikle Hava grubundan ve Ateş grubundan olan burçlarla ilgili olabilir. Kriz yönetici taraf genelde Toprak ya da Su grubundan olan taraf olacaktır.  Her iki taraf ta aynı gruptan olduğunda yani Hava ya da Ateş grubundan olduğunda işler karışabilir, inatlaşmalar, hırslar ortaya çıkabilir.

Finansal konularda ise yapmamız gereken en önemli şey riskten uzak durmak, yatırım yapmamak, doğru zamanı beklemektir. Evimizle ilgili yapmak istediğimiz değişiklikler, tadilatlar da varsa mutlaka Aralık ayına bırakmalıyız.

KoçMart 21 - Nisan 20

BoğaNisan 21 - Mayıs 21

İkizlerMayıs 22 - Haziran 21

YengeçHaziran 22-Temmuz 22

AslanTemmuz 23 -Ağustos 21

BaşakAğustos 22 - Eylül 23

TeraziEylül 24 - Ekim 23

AkrepEkim 24 - Kasım 22

YayKasım 23 - Aralık 22

OğlakAralık 23 - Ocak 20

KovaOcak 21 - Şubat 19

BalıkŞubat 20 - Mart 20

Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Elya
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Mavi Lotus
ÇEVRİMİÇİ
 
Hissiyat her insanda var olan bir duygudur. Bunu yoğun yaşamak bazı öngörülerde bulunabilmek için farkındalıklarım oluştu.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı