Haftalık Burç Yorumu

28. Hafta · Temmuz 06. - Temmuz 13.


Sevgili takipçilerim; haftaya muhteşem bir Ay tutulması ile başlıyoruz. Özellikle Oğlak burcunda gerçekleşmesinin tesadüf olmadığını düşündüğümüz bu tutulma Toprak grubunda olduğu için hayatımızı uzun vadeli etkileyebilecek değişimlere hazırlıklı olmalıyız. Toprak grubu elementi sağlamlığı, uzun süreliği, güveni, netliği ve en önemlisi mantığı simgelediği için hafta boyunca hayatımızda hiç beklemediğimiz, tahmin bile etmediğimiz finaller yaşayabiliriz.

Ev, şehir, iş değişikliği yapmamız için şartlar bizi zorlayabilir. Özellikle iş ve özel yaşantımızda büyük taşlar yerinden oynayacaktır. Hafta boyunca meşgul olacağımız konuların başında genel hayat çizgimizdeki değişimler, iş ve iş ortaklıkları, yatırımlar, aile içi alınan net kararlar gündemde olacaktır.

Finansal olarak kendi halimizde geçinmeye çalışırken ve hesabımızı bir düzende devam ettirirken bazı konularla ilgili yatırımlar yapabiliriz. Ummadığımız an da çıkacak bu harcamalar aslında gereksiz değil, tam tersine bizim hayrımıza olacak yatırımlar olabilir. Hafta boyunca doğru analizler yapıp, tecrübeli kişilerle konuşarak paramızı kullanmaya özen göstermeliyiz. Bunu başarırsak, şans ve kazanç bizden yana olacaktır.

Aşk hayatımızda ise tam olarak net olacağımız bir haftaya girmekteyiz. Bitmesi gereken fakat defalarca fırsat verilen ilişkiler artık bitecek, yeniye yer açacağız. Seyrinde rutin şekilde devam eden ilişkiler de ise güven, sadakat ve huzur ön planda olacaktır. Her iki tarafında maceraya atılmaya pek gönlü olmayacaktır. Bu durağanlık her iki taraf içinde huzur ve mutluluk verici olacaktır.

KoçMart 21 - Nisan 20

BoğaNisan 21 - Mayıs 21

İkizlerMayıs 22 - Haziran 21

YengeçHaziran 22-Temmuz 22

AslanTemmuz 23 -Ağustos 21

BaşakAğustos 22 - Eylül 23

TeraziEylül 24 - Ekim 23

AkrepEkim 24 - Kasım 22

YayKasım 23 - Aralık 22

OğlakAralık 23 - Ocak 20

KovaOcak 21 - Şubat 19

BalıkŞubat 20 - Mart 20

Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı