Haftalık Burç Yorumu

38. Hafta · Eylül 16. - Eylül 23.


Sevgili takipçilerim;

Bu haftaya genel olarak bütün burçlarda bir yorgunluk, bitkinlik durumu hâkim olabilir. Bunun en büyük sebebi ise geçtiğimiz hafta yaşadığımız yorucu Dolunay döngüsüdür. Bizleri hem ruhsal hem de duygusal anlamda çok fazla yıpratan bu döngüden çıktık ve hepimiz aslında derin bir nefes aldık. Bu yılın en zorlu Dolunaylarından birini yaşamak hepimiz için hiç kolay olmadı ancak artık rahatlama zamanıdır. Üzerimizdeki yorgunluğu atmaya hazırlanmalıyız çünkü bu hafta iş, kariyer, finansal konular ve özellikle aile içi ve ikili ilişkilerle ilgili çok ciddi hareketlenmeler söz konusu olacaktır. Kendimizi daha zinde ve enerjik hissetmeye başladığımız zaman işlerimiz hızla ilerleyecek, beklentilerimizin karşılığını almaya başlayacağız.

Aile içinde ki duruşumuz, tavırlarımız ve aile bağlarımız önem kazanacaktır. Aile içinde sorumluluklarımız biz istemesekte artabilir fakat bu duruma üzülmeyelim ya da gözümüzde büyütmeyelim çünkü bu sorumluluğumuzu yerine getirdiğimizde biz ve yakınlarımız derin bir nefes alacağız. Aileye yeni katılacak bazı bireyler olacaktır. Bu durum hem hayırlı hem de keyif verici bir halde gerçekleşecektir. Yakınlarımızın bebek haberini de alabiliriz.

İş ve kariyer alanlarımızda yeniliklere açık bir zihnimiz olacaktır fakat bu fikirleri hayata geçirmekte zorlanabiliriz. Aklımızda oluşan yeni projeleri başkaları ile paylaşmaktan ziyade bir an önce dikkatimizi toparlayıp, işimize odaklanmalıyız. 

Finansal konularda ise kendimize belirlediğimiz bir sistem olacaktır. Bu sistem doğrultusunda ilerlediğimiz sürece beklenenin üstünde kazanç elde edebiliriz. Bu hafta ortaklıklar, ekip halinde yapılan işlerde hızlanmalar olacaktır. Yeni başlangıçlar yapmak isteyenler için uygun bir dönemdir. Riske girebiliriz ya da önümüzde bize risk gibi görünen konulara çözüm bulabiliriz. Attığımız hiçbir adımdan korkmadan, çekinmeden hareket etmeliyiz.

Aşk hayatımız bu hafta en hareketli konuların başında gelmektedir. Yalnız olanlar yeni bir ilişkiye başlarken, var olan ilişkilerimizde de ilerlemeler, gelişmeler söz konusu olacaktır. Evliliğe adım atabilir ya da bu konu hakkında düşüncelerimiz değişip, bir anda evlilik kararı alabiliriz.

KoçMart 21 - Nisan 20

BoğaNisan 21 - Mayıs 21

İkizlerMayıs 22 - Haziran 21

YengeçHaziran 22-Temmuz 22

AslanTemmuz 23 -Ağustos 21

BaşakAğustos 22 - Eylül 23

TeraziEylül 24 - Ekim 23

AkrepEkim 24 - Kasım 22

YayKasım 23 - Aralık 22

OğlakAralık 23 - Ocak 20

KovaOcak 21 - Şubat 19

BalıkŞubat 20 - Mart 20

Yeşim
ÇEVRİMİÇİ
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Sahra
 
Ben Medyum Sahra, Kendimi üç beş kelimeyle ifade edemem belki. Benim kim olduğumu öğrenmemiz için iletişime geçmeniz şart. İyi ve kötü medyum yoktur. Duru gözü yeteneği olan her kişi zaten medyumdur.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Betül
 
16 yıl önce tanıştım gizemli ve mistik dünyayla… Rüyaların esrarengiz yönlerini keşfetmemle de bu yeteneğim ortaya çıkmış oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı