Haftalık Burç Yorumu

40. Hafta · Eylül 28. - Ekim 05.


Sevgili takipçilerim; haftaya çok güçlü açılarla giriş yapmaktayız. Bunun en büyük sebebi ise 2 Ekim’ de yani hafta sonunda Koç burcunda yaşanacak Dolunay döngüsüdür. Hafta başından sonuna kadar ilerleyen sakinlik, güven duygusu, istikrarlı şekilde yol almak yerini gergin, sert tavırlar barındıran, insan ilişkilerinde aniden parlayan ve hemen sonrasında pişman olan bir ruh halinde olabiliriz. Geçtiğimiz hafta Başak burcunda gerçekleşen Yeni ay döngüsü bize oldukça huzur, güven duygusu ve azimli olmayı aşılamıştı. Özellikle Toprak grupları bu yolda az da olsa ilerlerken, Ateş grubu ve Su grubundan olan burçlar bu döngüden büyük ölçüde etkiler alacaktır.

İş ve Kariyer alanımızda hiç beklenmedik gelişmelerle karşılaşacağımız bu hafta boyunca sakinliğimi elden bırakmamaya özen göstermeliyiz. Çalışma şartlarımız, çalışma alanımız ve çalışma şeklimizde herhangi bir değişiklik olmasa da insan ilişkilerimizde önemli iniş çıkışlar yaşanabilir.

Finansal olarak bakıldığında güçlü enerjilere sahibiz. Elde etmek istediğimiz para için gerekli güce ve tecrübeye sahip olacağız. Evrenin de bize sağlayacağı destek ile şartlarımız daha kolay ve güzel olabilir. Elimizdeki fırsatların hepsini en iyi şekilde değerlendirdiğimizde her şey çok güzel olacaktır.

Bu haftanın en önemli ve dikkat çeken konusu ise aşk hayatımız olacaktır. Karşı tarafla ilişkilerimiz ya çok iyi ya da kötü olabilir. Olmadık konulara, kişilere takılı kalıp, ilişkimizi zedeleyebiliriz. Bizim hayatımızda yeri olmayan, sadece günlük hayatın akışında görüştüğümüz insanların bizim aşk hayatımıza karışmasına, akıl vermesine ve eleştirmesine asla izin vermemeliyiz. Eğer bir sorun varsa, iki kişi halletmelidir. Güzel ve sağlam temeller üzerine kurulu ilişkiler de ise her şey çok daha iyiye doğru ilerleyecektir.

KoçMart 21 - Nisan 20

BoğaNisan 21 - Mayıs 21

İkizlerMayıs 22 - Haziran 21

YengeçHaziran 22-Temmuz 22

AslanTemmuz 23 -Ağustos 21

BaşakAğustos 22 - Eylül 23

TeraziEylül 24 - Ekim 23

AkrepEkim 24 - Kasım 22

YayKasım 23 - Aralık 22

OğlakAralık 23 - Ocak 20

KovaOcak 21 - Şubat 19

BalıkŞubat 20 - Mart 20

Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı