Haftalık Burç Yorumu

12. Hafta · Mart 18. - Mart 25.


Sevgili Falcı Ara takipçileri;

21 Mart Perşembe günü 0 derece Terazi burcunda bir Dolunay meydana gelecek ve etkileri +/- on gün boyunca devam edecek. İlişki ve ortaklık gibi konuların ön planda olacağı bu hafta da önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Hayatınızdaki hak ve adalet kavramları ön plana çıkabilir. Çevrenizdeki kişi ve olaylara karşı adil yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Sevdiklerinize karşı daha ilgili bir tutum içerisinde olabilirsiniz. Merhametli tavırlarınız ve iyi niyetiniz zaman zaman suiistimal edilebilir. Bir süredir sürüncemede kalan hukuksal konuların sonuçlandığına tanık olabilirsiniz.

Aşk hayatınızda, partneriniz ile gelecek planları yapabilir, evlilik kararları alabilirsiniz. Hayatınızdaki kişiyi aileniz ile tanıştırabilir, onların onayını ve fikirlerini almak isteyebilirsiniz. Sürpriz evlilik teklifleri gündeme gelebilir. Aşk hayatlarında yalnız olanlar ilgi duydukları kişilere açılabilir, ciddi niyetli ve uzun vadeli ilişki başlangıçları yapabilirler. Evliliğiniz için mutlu olmak ve mutlu etmek adına daha fazla fedakârlık gösterebilirsiniz.

İş hayatınızda yaratıcılığınız artış gösterebilir. Sanatsal alanlarda çalışanlar başarılı eserler ortaya koyabilir, isimlerinden sıkça söz ettirebilirler. Mevcut işinizi büyütmeye yönelik ortaklıklar kurabilir, iş birliklerine imza atabilirsiniz. Hobilerinizi gelir kaynağı haline getirmek için gerekli girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu aşamada ailenizin ya da statü sahibi kişilerin desteğini alabilirsiniz. Yeteneklerinizi değerlendirmek için kurslara yazılabilir, eğitimlere katılabilirsiniz.

Aileniz ile aranızdaki bağlar güçlenebilir. Onlara sürpriz ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz. Alışverişe çıkmak, kuaföre gitmek, kendiniz için yeni eşyalar satın almak sizi mutlu edebilir. Uzun süredir istediğiniz evi satın alabilirsiniz. Sosyal hayatınız hareketlenebilir. Dış mekânlarda daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Sinema ve tiyatroya gidebilir, sergi ve açılışlara katılabilirsiniz. Sağlık konusunda, idrar yolu enfeksiyonlarına karşı dikkatli olmanızda yarar var.

KoçMart 21 - Nisan 20

BoğaNisan 21 - Mayıs 21

İkizlerMayıs 22 - Haziran 21

YengeçHaziran 22-Temmuz 22

AslanTemmuz 23 -Ağustos 21

BaşakAğustos 22 - Eylül 23

TeraziEylül 24 - Ekim 23

AkrepEkim 24 - Kasım 22

YayKasım 23 - Aralık 22

OğlakAralık 23 - Ocak 20

KovaOcak 21 - Şubat 19

BalıkŞubat 20 - Mart 20

Sevgican
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Elya
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Maya
 
Köklerden gelen duru görü yeteneğimin farkına vardığımda on altı yaşlarındaydım. Bu zamandan itibaren ilk başta yakın çevreme, daha sonra ise yardıma ihtiyaç duyan kişilere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sahra
 
Ben Medyum Sahra, Kendimi üç beş kelimeyle ifade edemem belki. Benim kim olduğumu öğrenmemiz için iletişime geçmeniz şart. İyi ve kötü medyum yoktur. Duru gözü yeteneği olan her kişi zaten medyumdur.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı