Haftalık Burç Yorumu

21. Hafta · Mayıs 20. - Mayıs 27.


Sevgili Falcı Ara takipçileri;

Bu hafta içinde bulunduğunuz ruh hali sık sık değişiklik gösterebilir.  İçinize çekilmek, geçmişi değerlendirmek, hatalarınızdan dersler çıkarmak isteyebileceğiniz gibi sosyal hayatınıza da odaklanabilirsiniz. Yeni yerler gezmek, farklı mekanlarda bulunmak, sosyalleşmek sizi mutlu edebilir.

Hayat görüşü size benzemeyen insanlarla tanışabilir, arkadaşlık ilişkisi kurabilirsiniz. Hayatınızda biri yoksa kısa süreli ilişkiler yaşayabilirsiniz. İlişkilerde duygulardan çok tutkular ön plana çıkabilir. Sizi ilk gördüğünüz anda etkileyecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Süren bir ilişkiniz varsa, partnerinizle çeşitli planlar gerçekleştirebilir, birlikte daha çok zaman geçirebilirsiniz. Evlilik ve çocuk planları yapılabilir. Bu hafta içerisinde kötü giden ilişkilerle ilgili tamam mı yoksa devam mı kararı alınabilir.

Sosyal çevrenizin genişleyeceği bu dönemde dışarıda daha çok zaman geçirmeye başlayabilirsiniz. Kalabalık arkadaş ortamlarında keyifli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı tatil planları yapabilirsiniz. Sanatsal aktiviteler üzerine yoğunlaşabilir, yeni hobiler edinebilirsiniz. İletişim yetenekleriniz kuvvetlenebilir. Kendinizi yazılı ve sözlü olarak rahat bir biçimde ifade edebilirsiniz. Sosyal medya üzerinde daha çok zaman geçirerek bu yolla bir çok kişiyle iletişim kurabilirsiniz. İnsan ilişkileri gerektiren bir işte çalışıyorsanız her zaman olduğundan daha fazla başarı sağlayabilirsiniz. Özgürlük ihtiyacınız artabilir. Size dayatılan kurallara ters tepkiler verebilirsiniz. 

Manevi duygularınızın da kuvvetleneceği bu süreçte kadınlara ve çocuklara karşı yapılacak haksızlıklara sesinizi yükseltebilirsiniz. İş hayatınızda isteksiz davranışlar sergileyebilir, çalışmalarınızda özensiz davranabilirsiniz. Yeni başlanacak işler askıda kalabilir. İş hayatınızda, önünüzü görerek hareket etmeniz, uzun vadede, size yarar sağlayacaktır.

KoçMart 21 - Nisan 20

BoğaNisan 21 - Mayıs 21

İkizlerMayıs 22 - Haziran 21

YengeçHaziran 22-Temmuz 22

AslanTemmuz 23 -Ağustos 21

BaşakAğustos 22 - Eylül 23

TeraziEylül 24 - Ekim 23

AkrepEkim 24 - Kasım 22

YayKasım 23 - Aralık 22

OğlakAralık 23 - Ocak 20

KovaOcak 21 - Şubat 19

BalıkŞubat 20 - Mart 20

Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Elya
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
Sahra
ÇEVRİMİÇİ
 
Ben Medyum Sahra, Kendimi üç beş kelimeyle ifade edemem belki. Benim kim olduğumu öğrenmemiz için iletişime geçmeniz şart. İyi ve kötü medyum yoktur. Duru gözü yeteneği olan her kişi zaten medyumdur.
Ayça
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ŞUANDA MEŞGUL
Maya
 
Köklerden gelen duru görü yeteneğimin farkına vardığımda on altı yaşlarındaydım. Bu zamandan itibaren ilk başta yakın çevreme, daha sonra ise yardıma ihtiyaç duyan kişilere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Betül
 
16 yıl önce tanıştım gizemli ve mistik dünyayla… Rüyaların esrarengiz yönlerini keşfetmemle de bu yeteneğim ortaya çıkmış oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı