Haftalık Burç Yorumu

30. Hafta · Temmuz 26. - Ağustos 02.


Sevgili takipçilerim; haftaya geçmiş günlerde yaşamış olduğumuz muhteşem Dolunayın etkisi ile başlayacağız. Etrafımıza karşı daha temkinli, seçici ve bir o kadar da sevgi dolu, hayatı akışına bırakan bir ruh halinde olabiliriz.  İnsanların bizi üzmesine asla izin vermeyecek kadar da güçlü bir yapıya sahip olacağız. Kova burcu sert açıları olan bir burçtur ancak yeniliklere açıktır ve bu yüzden de bizler de hayata dair her alanda yeniliklere açık olacağız. Sevdiğimiz şeylerle uğraşmak, sevdiklerimizle zaman geçirmek bize büyük moral kaynağı olacaktır. Keyfimizi yerine getirebilecek sosyal faaliyetler de bulunmak iş alanımızda yaşadığımız tüm yorgunlukları üzerimizden de alacaktır. Buna özellikle çok ihtiyacımız olacaktır çünkü bu hafta bizleri oldukça yorucu bir hafta beklemektedir. 

İş ve kariyer alanımızda yaşanacak yoğunluğun insanlarla aramızdaki iletişimi kötü etkilemesine asla izin vermemeliyiz. Her ne kadar yorgun ve gergin olsak ta, ekip işlerinde sakinliğimizi korumaya özen göstermeliyiz. 

Aşk hayatımızda yeniliklere açık bir hafta yaşayacağız. Yalnız olanlar yeni bir ilişkiye başlarken, var olan ilişkisi olanlar da daha keyifli ve daha güvenilir şekilde yoluna devam edecektir. Karşılıklı sevgi ve saygı ilişkiye keyif ve mutluluk getirecektir. 

Finansal konularda ise yatırımlar yapmak ya da yeni bir işe başlamak için çok uygun bir dönemdeyiz. Alım satım işlerimiz varsa mutlaka çözümlemeye çalışmalıyız çünkü bu haftaki enerji kazançlarımızı yükseltecek bir enerjiye sahip olacaktır. 

 

KoçMart 21 - Nisan 20

BoğaNisan 21 - Mayıs 21

İkizlerMayıs 22 - Haziran 21

YengeçHaziran 22-Temmuz 22

AslanTemmuz 23 -Ağustos 21

BaşakAğustos 22 - Eylül 23

TeraziEylül 24 - Ekim 23

AkrepEkim 24 - Kasım 22

YayKasım 23 - Aralık 22

OğlakAralık 23 - Ocak 20

KovaOcak 21 - Şubat 19

BalıkŞubat 20 - Mart 20

Yeşim
ÇEVRİMİÇİ
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
Elya
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
Ayça
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
Selin
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
Ece
ÇEVRİMİÇİ
 
Duru görüm ile 15 yıldır kartlarımı konuşturup insanların hayatına dokunuyorum.
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Efruz
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı