Haftalık Burç Yorumu

30. Hafta · Temmuz 22. - Temmuz 29.


Sevgili Falcı Ara takipçileri;

Bu hafta sahip olduğunuz içsel enerjiyi her zaman olduğundan daha yoğun hissedebilirsiniz. Sürekli hareket halinde olmak ve bir şeyler üretmek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınız artış gösterebilir. Zor görünen işlerin üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Sabırsız davranabileceğiniz için bir işi tamamlamadan diğerine geçebilirsiniz. Yeni iş başlangıçları gerçekleştirebilir, proje başlangıçları yapabilirsiniz. İş hayatınızda rekabet etmeniz gereken kişilerle karşılaşabilir, yeteneklerinizi ön plana çıkarmak zorunda hissedebilirsiniz. Hizmet için eğitimlere katılabilir ya da siz eğitim verebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek, bilgi birikiminizi arttırmak sizi mutlu edebilir. Egosu yüksek kişilerle çalışmak ve bu kişileri idare etmek durumunda kalablirsiniz. Ticari bağlantılar kurabilir, alım satım işleri ile ilgilenebilirsiniz.

Duygusal hayatınızda yeni gelişmeler açığa çıkabilir. Birlikteliği olan kişiler geleceğe yönelik adımlar atmak için harekete geçebilirler. Söz, nişan, düğün gibi etkinlikler gündeme gelebilir. Aile bağları ve akrabalık ilişkileri kuvvetlenebilir. Birlikteliği olmayan kişiler ilgi duyacakları kişilerle tanışarak yeni ilişki başlangıçları gerçekleştirebilirler. İkili ilişkilerde romantizm ön plana çıkabilir. Kötü giden ilişkiler kopma noktasına gelebilir.

Sosyal hayatınızda dışarıda daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek keyifli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Bol bol dedikodu duyabilir, şaşırabilirsiniz. Yeni lezzetler denemek, dinlenmek isteyebilirsiniz.

Sağlık sorunu yaşayan kişiler şifa bulabilirler. Alternatif tıp konusunda araştırmalar yapmak ve beslenmenize dikkat etmek isteyebilirsiniz. El, kol ve bileklerde ağrılar meydana gelebilir. Mide ağrıları yaşanabilir.

KoçMart 21 - Nisan 20

BoğaNisan 21 - Mayıs 21

İkizlerMayıs 22 - Haziran 21

YengeçHaziran 22-Temmuz 22

AslanTemmuz 23 -Ağustos 21

BaşakAğustos 22 - Eylül 23

TeraziEylül 24 - Ekim 23

AkrepEkim 24 - Kasım 22

YayKasım 23 - Aralık 22

OğlakAralık 23 - Ocak 20

KovaOcak 21 - Şubat 19

BalıkŞubat 20 - Mart 20

Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ŞUANDA MEŞGUL
Maya
 
Köklerden gelen duru görü yeteneğimin farkına vardığımda on altı yaşlarındaydım. Bu zamandan itibaren ilk başta yakın çevreme, daha sonra ise yardıma ihtiyaç duyan kişilere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Sahra
 
Ben Medyum Sahra, Kendimi üç beş kelimeyle ifade edemem belki. Benim kim olduğumu öğrenmemiz için iletişime geçmeniz şart. İyi ve kötü medyum yoktur. Duru gözü yeteneği olan her kişi zaten medyumdur.
ÇEVRİMDIŞI
Betül
 
16 yıl önce tanıştım gizemli ve mistik dünyayla… Rüyaların esrarengiz yönlerini keşfetmemle de bu yeteneğim ortaya çıkmış oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı