YENİ YIL RİTÜELLERİ
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

YENİ YIL RİTÜELLERİ

Ayça · 2019. Aralık 25. · 1996 defa okundu

Yeni yıl yeni heyecanlar, mutluluklar, hayallerle doludur. Hayatımız kendini sıfırlayıp, her şeye yeniden sil baştan başlama enerjisini bizlere mutlaka verir.

Yeni yıl bir bitişi ve yeni bir başlangıcı bizlere sunar. Hayatımıza dair yapacağımız çalışmalara, ritüellere zamankinden daha fazla ihtiyacımız olmaktadır. 2019 yılında para, aşk, sağlık ve iş ile ilgili sorunlar yaşayanlar ve halen devam etmekte olan sıkıntılarımızı 2020 yılına da aktarmamak adına çeşitli ritüeller yapmamız mümkündür. 2020 yılı bazı burçlar için zorlayıcı bir yıl olacağı gibi bazılarımız için de çok keyifli bolluk ve bereket içinde geçecektir. Olumsuzlukları hayatımızdan çıkarmak ya da bize verecek zararları en aza indirecek ritüeller hayatımızı oldukça kolaylaştıracaktır.

Genel olarak Ay döngülerinde, Retro dönemlerinde yapılması gereken ritüeller vardır ancak yeni yıla girerken de bütün yılın bereketini, sevgiyi, aşkı, sağlığı ve iş alanlarında başarıyı hayatımıza çekmek için yapacağımız hem keyifli hem de kolay çalışmalar vardır. Bütçemizi zorlamadan ve zamanımızı çok fazla harcamadan, yapabileceğimiz çalışmaları sizlere kısaca anlatmaya çalışacağım.

Burçlar'ın Yeni Yıl Ritüelleri

KOÇ

Koç burcu duygusal anlamda yeniliklere ve hayatlarını derinden etkileyecek değişimlere açık olacakları bir yıl geçireceklerdir. Aşk ve aile konusunda başarılı olmalarından dolayı, bereket ile ilgili ritüeller Koç burcunun daha rahat bir yıl geçirmelerini sağlayacaktır. Yeni yıla girmeden bir gün önce mutfağımıza bir kavanozun içine 7 adet değişik tahıl koyabiliriz. Yeni yılın ilk günü de mutfağımızdabulundurduktan sonra yani 2 Ocak’ta bu tahılların hepsini toprağa gömebiliriz ya da kuşların yemesi için cam kenarına koyabiliriz.

BOĞA

Bu yıl bizler için beklediğimizden daha güzel ve hareketli geçecektir fakat paraya her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olabilir. Sosyal hayatımız, işimiz ve evimizle ilgili ciddi kararlar alabiliriz ve bu kararları gerçekleştirebilmek için de para enerjimizi yükseltmemiz gerekmektedir. Para girişi hanemizin kapısından bizlere ulaşır ve bu yüzden her şeyden önce evin daire kapısına mutlaka yeni yıl günü mor bir kurdeleyi kapımızın sol tarafına asmalıyız, böylelikle mor rengin para enerjisini evimize yansıtmış olacağız.

İKİZLER

Bu yıl aşk hayatımız, iletişimlerimiz ve iş hayatımız oldukça hareketli ve keyifli geçecektir ancak iç dünyamızla ilgili zorluklar yaşayabiliriz. Kendimizi evimizde güçlü, güvende ve huzurlu hissetmeye ihtiyacımız olacaktır, bu yüzden evin enerjisini dengeleyecek çalışmalar yapmalıyız. Yeni yıl günü sokaktan güzel bir taş bulalım ve bu taşı evimizde her an görebileceğimiz bir yere koyalım. O taş orada durdukça evimiz daha sağlam bir enerjiye sahip olacak ve içsel olarak ta kendimizi güvende ve huzurlu hissedeceğiz.

YENGEÇ

Bu yıl aşk hayatımızda beklenmedik olaylar yaşayabiliriz. Karşı tarafla iletişimlerimiz, hareketlerimiz biraz gergin olabilir. Aşk hayatımızı yoluna sokmak adına çalışmalar yapabiliriz çünkü bu yıl istemediğimiz olaylarla karşılaşmamız mümkündür. Yatak odamızda kendimize bir yer belirlemeliyiz. Bu yer bir masa, komidin de olabilir. Onun üzerine çift hayvan figürleri, melek objeleri ve mutlaka pembe kuvars taşı koymalıyız. Zaman zaman bu taşı yastığımızın altına koyalım. Bu şekilde uyuduğumuz zaman odamızı aşk enerjisi ile doldurmuş olacağız ve uyandığımızda kendimizi daha dingin ve sevgi dolu hissedeceğiz.

ASLAN

Parasal anlamda bu yıl biraz sıkıntılar yaşayabiliriz. Banka işleri, borç almak gibi konulara yönelebiliriz fakat geri dönüşler bizi tatmin etmeyebilir. Bu yüzden kesinlikle para enerjimizi yükseltmek adına ritüeller yapmalıyız. Para enerjimiz yükselince moralimiz de yerine gelecektir. Para ritüeli için mor bir ip, madeni para ve ada çayına ihtiyacımız vardır. Mor ya da kırmızı bir kumaşın içine bu saydıklarımızı koyalım ve mor iple bağlayalım, cüzdanımızda taşıyalım. Kısa sürede bereketimiz artacaktır.

BAŞAK

Uzun vadeli hayallerimiz var ve bu hayalleri gerçekleştirmek için hem enerjimizi yüksek tutmaya hem de biraz şansa ihtiyacımız olacaktır. Yeni yıla girdiğimiz ilk gün renkli bir kâğıt alalım. Kâğıdın sol üst kösesine o günün tarihini yazalım. Kâğıdın ortasına gerçekleşmesini istediğimiz dileğimizi yazalım ve sol alt köşeye de bir hafta sonra ki tarihi yazalım. Bu kâğıdı yatak odamızda bulunduralım ve her sabah uyandığımızda bir hafta boyunca okuyalım. Bir hafta sonunda bu kâğıdı saklayalım ve dileğimiz olunca kâğıdı yakalım.

TERAZİ            

Bu süreçte özellikle maddi konularda desteğe ihtiyacımız olacaktır. Yeni ay zamanlarında para ritüeli yapmak bize fayda sağlayacaktır. Bunun için 4 adet küçük aynaya ihtiyacımız var. Bu aynaların üstüne birer tane tarçın çubuğu koyalım ve yatak odamızın 4 köşesine ayna ve üstünde duran tarçın çubuğunu koyalım, diğer Yeni ay zamanında kaldırabiliriz. İki Yeni ay arasında maddi olarak eksiklerimiz tamamlanacak, evimizin bereketi artacaktır.

AKREP

Özellikle aile içi sorunlar ve finansal sıkıntılar bu dönemde bizleri çok fazla yordu. Hem yeni yıla bu sorunları aşmış şekilde girmek hem de maddi olarak daha güçlü olmak için 7 farklı karınca yuvasından biraz karınca toprağı alıp, kırmızı bir kesenin içine bu toprakları koyup, cüzdanımızda saklayabiliriz. Bu ritüel sayesinde karınca yuvası mutluluğu, güveni ve temkinli olmayı çağrıştırdığı için hem yuvamızda huzurlu olacağız hem de bereketimiz artacaktır.

YAY

Aşk hayatımızda sorunlar yaşıyorsak ya da yalnız olmaktan sıkılmışsak aşk ritüeli yaparak yeni bir aşkı hayatımıza alabiliriz ya da mevcut ilişkimizi daha güzel bir seviyeye getirebiliriz. Her sabah uyandığımızda banyoda elimizi yüzümüzü yıkadıktan sonra banyo aynasını sirke ile silelim ve ‘hayatıma aşkı, sevgiyi, mutluluğu kabul ediyorum ‘diyelim bunu 21 gün tekrarladığımızda ilişkimizdeki sorunlar ortadan kalkacak ya da yepyeni güzel bir ilişkiye başlayacağız.

OĞLAK

Maddi olarak sıkıntılarımız bizleri bu yıl boyunca epeyce yordu ve yıprattı. Önümüzdeki sene bu sorunlarla baş etmek için bereket saksısı ritüeli bize fayda sağlayacaktır. Yeni ay zamanında turuncu bir saksı elde edelim. Saksının dibine o gün yaptığımız market alışverişinden bize verilen para üstü olan demir parayı koyalım, bir adet akik taşı ve bir adet te kehribar taşını üstüne koyalım, üstünü toprakla örtelim. Bu saksıda bereketi simgeleyen fesleğen yetiştirelim. Bu yetişen fesleğeni yemeklerimizde kullanalım.

KOVA

Kristal bir madde kullanarak yapılan ritüeldir. Fakat evimizde kristal maddemiz yoksa onun yerine küp şekeri, ya da toz şekeri kristal yerine kullanabiliriz. Bereket ritüeli önümüzdeki sene bizim bütün işlerimizin paraya odaklı olmasından dolayı bize oldukça fayda sağlayacaktır. Küp şekeri sol elimize alıp kalp hizamızda tutarak ‘Hayatımda bana engel olan tüm tıkanıklıkların açılmasını seçiyorum’ diyerek bu küp şekeri yastığımızın altına koyalım ve bir gece uyuduktan sonra bu şekeri akan bir suya bırakalım. Bu şekilde birçok tıkanıklığımızdan kurtulmuş olacağız.

BALIK

Evimizdeki kötü enerjilerin temizlenmesi bizim hayatımızın tüm alanlarına büyük ölçüde fayda sağlayacaktır. Sirke, tuz ve su ile evimizi negatif enerjilerden temizlemek bize pozitif enerji verecektir. Bir sürahi içine bir yemek kaşığı sirke, bir yemek kaşığı tuz koyalım ve üzerini su ile dolduralım. Bu karışımı evimizin bütün odalarına, mutfağa ve banyoya da eşit miktarda bardaklara koyup yerleştirelim. Ertesi gün bu çalışmayı yaptığımız aynı saatte alalım ve lavaboya dökelim. Bu çalışmayı 3 hafta aynı gün de tekrar edelim. Örneğin; pazar günü bu ritüeli yaptıysak, 2 hafta boyunca daha pazar günü yapalım.

 
 
 
 
Yeşim
ÇEVRİMİÇİ
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Gamze
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
Rosa
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Rosa...
İkra
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ŞUANDA MEŞGUL
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı