YENİ AY TERAZİ BURCUNDA
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

YENİ AY TERAZİ BURCUNDA

Elya · 2019. Eylül 25. · 1510 defa okundu

Sevgili takipçilerim; Bu hafta 28 Eylül Cumartesi günü Türkiye saati ile 21.26 da Terazi burcunun 5. derecesinde Yeni ay döngüsü gerçekleşecektir. Hava grubundan olan burçların ön planda olacağı bu döngüde yönetici gezegen Merkür, Güneş ve Ay terazi burcunda olacaktır.

Bu durum ruh halimizi, değişken yapımızı, sosyal konuları, toplumsal alanlardaki hedeflerimizi harekete geçirecek, ruhani bir uyanış içinde olacağız. Özellikle ikili ilişkiler gündemde olacaktır. Aşk hayatımız, iş çevremiz, ortaklarımız, müşterilerimiz, yurtdışı bağlantılı iletişimlerimiz bizi fazlasıyla meşgul edecektir. Kişisel bakımlarımız, sanatsal faaliyetler, imaj değişikliği, görsellik Terazi burcunun en büyük özelliklerinden olduğundan dolayı bu süreçte kendimizde birtakım değişiklikler yapmak ya da imaj değişikliği yapmak, estetik alanlarına yönelmek muhtemeldir.

Aşk hayatımızda yeniliklere açık bir süreçteyiz. Yaşanacak bu Yeni ay döngüsünün en büyük etkisi aşk hayatımızla ilgili olacaktır. Yeni birliktelikler, uzun süredir sonuçlanmayan, arada kalan duygular, hisler gün yüzüne çıkacaktır. Aşk havasını hepimiz üzerimizde hissedeceğiz. Yarım kalan aşklar tamamlanacak, var olan ilişkiler daha farklı bir boyuta gelecektir. Yalnız olanlar da güzel teklifler alacaklardır. Bu yılın en verimli Yeni aylarından biri olan bu dönemde yeni işlere de adımlar atabilir, yeni ortaklıklar da kurabiliriz. Adalet ön planda olacağı için şimdiye kadar haksızlığa uğradığımızı düşündüğümüz konularda kendimizi aklamamız için fırsatlar yakalayacağız. Toplumsal kurumlarda, ülke için yeni kararların verilmesi, yeni anlaşmaların yapılması gibi konuları da hepimiz yakından takip edebiliriz.

Yeni ay' ın Burçlar Üzerindeki Etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; anlaşmalar, sözleşmeler, evlilik teklifi, iş arayanlar ise çok farklı ama bize çok uygun yerlerden teklifler alabiliriz. Yeni tanışacağımız ve güzel dostluklar kuracağımız döngüyü çok iyi değerlendirmeliyiz. İkizler, Terazi, Kova burçları ile olumlu iletişimler kurabiliriz. Özellikle işle ilgili konularımızda iletişim halinde olduğumuz önemli kişilerin bu gruptan olmaları muhtemeldir. Bereketi ile gelen Yeni ay da finansal olarak şansımız oldukça açıktır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; yaşam alanımızı yenilemek, değiştirmek, günlük yaşam kalitemizi biraz daha yükseltmek adına Yeni ay döngüsünde fırsatlar yakalayacağız. Evine, konforuna, rahatlığına çok fazla önem veren Boğalar için bu süreç oldukça eğlenceli ve heyecan verici olacaktır. Rahatımızı düşünerek alışverişler yapabilir, evimizde istediğimiz bazı eksiklerimizi tamamlayabiliriz. Uzun süredir iş alanında sıkıntılar yaşayanlar ise bu dönemde işine odaklanacak ve sorun çözümlenecektir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; grubumuzda gerçekleşecek Yeni ay döngüsü özellikle aşk ve para alanımızda hızlanmalara sebep olacaktır. Finansal destekler alacak, riske girecek gücü kendimizde bulacağız. Özellikle aile hayatımızda yenilikler yaşanacaktır. Çocuk isteyenler için uygun bir süreçtir. Ticari konularda şansımız açıktır. Medya, reklam, internet üzerinde yapmak istediğimiz konular adına harekete geçme zamanıdır. Alım satım işlerimiz varsa onlara yönelebiliriz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; finansal hareketlilik söz konusu olacaktır. Ev, araba, arsa alım satımı, yeni iş yeri kurmak, var olan iş yerine yeni yatırımlar yapmak ya da yeni ortaklıklar kurmak için oldukça hayırlı bir dönemdeyiz. Özellikle Yengeç kadınlarını yakından ilgilendiren bu dönemde yeni teklifler alabilir ya da hiç ummadığımız bir zamanda hiç tahmin etmeyeceğimiz şekilde bir birlikteliğe başlayabiliriz. Karakter olarak bizden uzak bir yapıya sahip olan bu kişiyle ilişki yaşamak bize büyük hayat enerjisi verecektir.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; yaşanacak Yeni ay döngüsünde yollar, seyahatler, tatiller, dostları ziyaret etmek gibi keyifli yolculuklar gündemde olacaktır. Özellikle aile bireyleri ile ilişkilerimizde iyileşmeler söz konusu olacaktır. Kendimizi geliştirmek isteyebiliriz. Mesleğimizde ya da eğitim hayatımızda daha iyi bir konuma gelebilmek için ego duygumuzu bir kenara bırakacağız ve yeni kursların, faaliyetlerin arayışına gireceğiz. Sosyal hayatımızda yeni tanışacağımız bir kişi aşk ile ilgili bütün düşüncelerimizi değiştirecek, birlikteliğe uzak olduğumuz bu süreçte yalnız olanlarımız bu kişi sayesinde yeni bir aşka başlayabiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; bu dönemde hayatımızı tamamen keyfimize göre yönlendireceğiz. Keyifli organizasyonlar, geziler, hatta iş alanımızda bile bize huzur ve mutluluk vereceğine inandığımız değişiklikleri yapmaktan çekinmeyeceğiz. Finansal konularda yeni kazanç kapıları açılacaktır. Ek iş bulmak ve para kaynağımızı çoğaltan fırsatlar yakalayacağız. Evden yapılacak işlerde de şanslı olacağız. Para ve aile kavramı bu süreçte bizim için oldukça önemli ve değerli olacaktır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; burcumuzda gerçekleşecek Yeni ay döngüsü bize iş, kariyer, ortaklıklar, anlaşmalar konularında büyük destek verecektir. Hayatımızın her alanında hiç korkmadan, çekinmeden, kendimize sonsuz güven duygusuyla her adımı atabiliriz. Elimizi attığımız her konuda büyük başarı ve kazanç sağlayacağız. Bu sene boyunca belki de bir daha bu kadar fırsatlar yakalayacağımız bir döngü daha yaşamayabiliriz bu yüzden çok akıllıca davranmaya ve dikkatli olmaya özen gösterdiğimiz sürece her konuda başarı elde edebiliriz.

AKREP

Sevgili Akrepler; yalnız olan Akrepler için çok keyifli bir dönem olacaktır. Gideceğimiz herhangi bir yolculukta, davette ya da organizasyonda yeni biriyle tanışabiliriz. Bu kişi ile gayet uyumlu bir enerjiye sahip olacağız. Dinlenmek, ruh olarak arınmak isteyen Akrepler de bu konulara çözüm bulmak için harekete geçebilirler. Burada en önemli unsur yalnız kalmak, dinlenmek, karmaşadan uzak kalmaktır. Finansal olarak ise kendimizi güçlü hissedeceğiz ve çok şanslıyız.

YAY

Sevgili Yaylar; uzun süredir umut beslediğimiz her konumuz adına destek göreceğimiz bu dönem bizim için tam bir yenilenme dönemidir. Yeni dostluklar, anlaşmalar, sözleşmeler, iş değişikliği gibi konular gündemimizde ise hiç endişe etmeye gerek yoktur. Ilımlı ve pozitif ruh halimiz sayesinde iletişimlerimizde güçlenmeler olacak, insanlarla bağlantılı yaptığımız her işimizde başarı elde edeceğiz. İş yeri sahibi olan Yaylar da yeni eleman alımları ile meşgul olabilirler.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; bu döngü bizim için tam bir şans kapısıdır. Yatırımlarımız, ortaklıklarımız, evde yapılması gereken değişiklikler ve tabi ki görsel olarak bakımımız oldukça fazla önem kazanacaktır. Parayı idare etme konusunda çok başarılı bir burç olan Oğlaklar bu dönemde paralarını kullanmak isteyebilirler. Bu süreçte değerlendirdiğimiz paramızın kat kat üstünü kazanabiliriz. Evlenmek isteyenler ise bu dönemde evlilik hazırlıklarına başlayabilirler ya da evlilik teklifi etmek isteyenler de bu dönemde teklif edebilirler.

KOVA

Sevgili Kovalar; ticaretle uğraşan Kovaların bu dönemde yeni bilgiler öğrenmesi adına Yeni ay’ın büyük etkisi olacaktır. Bu bilgiler sayesinde var olan işimizi büyütmek için önemli bir etken olacaktır. Grubumuzda gerçekleşen Yeni ay döngüsünde şu ana kadar hazırlık döneminde olduğumuz her konu adına adım atmamız gerektiğini bize sunmaktadır. Aile büyükleri ile ilgili konular, ev, ofis değişimi gibi konfora ve rahatımıza yönelik düzenlemeler yaşayabiliriz.

BALIK

Sevgili Balıklar; iş ve kariyer alanlarımızda bazı adımlar atabiliriz. Bu hareketli dönemde önemli olan tek unsur duygularımızla değil, aklımızla hareket etmemiz gerektiğidir. Bunu başardığımız sürece kazançlar elde edebiliriz. Finansal paylaşımlar söz konusu olacaktır. Bu durum miras paylaşımı, nafaka gibi konularla ilgili olabilir. Hukuki işlerimizde de şans bizden yana olacaktır. Kredi alarak yatırım yapmak istiyorsak mutlaka harekete geçmeliyiz. Aşk hayatımızda da keyifli ilişkiler içinde olacağız.

Yeni ay döngüsünde bizleri nelerin beklediğini daha detaylı şekilde öğrenmek istiyorsanız, danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı