YENİ AY İKİZLER BURCUNDA
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

YENİ AY İKİZLER BURCUNDA

Elya · 2020. Mayıs 19. · 7501 defa okundu

Sevgili takipçilerim; Bu hafta 22 Mayıs’ta akşam saat 20.38’ de 2. Derecede İkizler burcunda Yeni ay meydana gelecektir. İkizler burcunu yöneten gezegen Merkür’dür ve çok değişken, hareketli ve enerji dolu bir burç olduğundan dolayı bizleri en çok etkileyen tarafı bu yönleri olacaktır.

Yeni olasılıklar, girişimler, cesaret isteyen işler ve iş sahaları adına verimli adımlar atabileceğiz. Yaşadığımız bu zor günlerde böyle güzel bir Yeni ay döngüsüne hepimizin ihtiyacı vardı ve artık hepimiz derin bir nefes almaya hazırlanmaktayız ancak yaşanan salgın hastalığa karşı bir süre daha tedbiri elden bırakmamak gerekmektedir, zorlu bir süreçtir.

Her türlü iletişim alanlarımızda güçlü enerjilere sahip olacağız. Yeni işler, yolculuklar, iş paylaşımı Venüs ile Merkür de bu Yeni ay evresinde birlikte birleşmektedir ve bu durum özellikle ekip halinde yapılan işlerimizde başarılar, olumlu gelişmeler bizim için önemli bir açı oluşturacaktır. Yönetici gezegen kendi burcunda olduğundan dolayı eğitimler, bilgi paylaşımları, elektronik eşyalar, sosyal medya, anlaşmalar, karşı tarafı herhangi bir konu adına ikna etmek gibi konuları göz önüne serecektir. Büyük bir alanı kapsayan bu Yeni ay döngüsünde turizm ile ilgili konularda da gelişmeler söz konusu olacaktır.

İş ve kariyer alanımızda ticari konularda beklentilerimiz varsa oldukça güzel kazançlar elde edebiliriz. Geçtiğimiz günlerde Venüs Retro su yaşadık ve Venüs gezegeni parayı temsil ettiği için aksamalar yaşanmıştı fakat bu dönemde geçmişle ilgili konuları önümüze çıkaracak ve sonucu bizlere olumlu yönde sunacaktır. Karmaşık ve belirsiz gibi görünen bazı konularda elimizde olmayan nedenlerden dolayı stres yaşayabiliriz ancak sabırlı olduğumuz sürece özellikle insan ilişkilerimiz, işimiz ve finansal gücümüzle ilgili sağlıklı kararlar verebiliriz ve kazanç elde edebiliriz. İletişim konularına yoğunluk veren bu döngüde gerginlikten uzak durmalıyız.

Yeni ay'ın Burçlar Üzerindeki Etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; Yeni ay döngüsünden en fazla etkilenecek burçlardan olmadığımız için gergin açılardan uzak durmamız gereken bir süreçtir. Etrafımızda olup biten tüm olaylarla yakından ilgilenebiliriz. Onların hayatlarına dokunmak söz konusu olabilir. İş ve kariyer alanımızda yavaşlamalar gündem de olsa da bir takım olumlu değişiklikler de söz konusu olabilir. Finansal olarak ise çok fazla rahata düşmememiz gereken bir dönemdeyiz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; Venüs para evimizi yönetir ve bu dönemde Venüs Retro su devam ederken, İkizler burcundaki Yeni ay bizleri para konusunda uyarmaktadır. Nasılsa ödeyebilirim diyerek gereksiz borca girmek hiç doğru bir davranış değildir. İkizler burcu solunum yollarını ifade eden bir burç olduğu için bu süreçte solunum yolları ile ilgili hastalıklara, bulaşıcı ve salgın hastalıklara karşı daha dikkatli olmamız gereken bir dönemdir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; Yeni ay döngüsünde uzun vadeli hedefler belirlememiz konusunda şanslı bir dönemdeyiz. Hayatımızın herhangi bir alanında yeni düzenlemeler yapabiliriz. Hareketli bir burç olduğumuz için ikili ilişkilerimizde çok fazla geçmişe dönük yaşamamaya özen göstermeliyiz çünkü geçmişte kalan bir ilişkimize tekrar dönüş yapmak isteyebiliriz. Para ile ilgili özellikle estetik konularına yatırım yapmamalıyız. Görsel açıdan değişim yapmaktan uzak durmamız gereken bir süreçteyiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; hassas ve duygusal bir yapıya sahip olduğumuz için bu Yeni ay döngüsünde özellikle ikili insan ilişkilerinde aşırı kırılgan, olayları aşırı büyüten ve yıpratıcı bir ruh haline sahip olabiliriz. Bu döngüde yapmamız gereken tek şey hayatımızın hangi alanında olursa olsun, hayatı ve yaşanılanları çok fazla ciddiye almamamız olmalıdır. Bu ruh halimizle devam edersek, etrafımızda hem birçok kişiyi kırarız hem de biz çok kırılırız. Finansal konularda ise şanslı bir dönemdeyiz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; bu dönemde gizli kalmış konular gün yüzüne çıkabilir. Açığa çıkan ve görülür hale gelen konularda canımız biraz sıkılabilir ancak ilerleyen günlerde derin bir nefes alacağız. Yalnız olan Aslanlar gizli kalması gereken bir ilişkiye başlayabilirler. Gizlediğimiz ilişkimiz varsa, başkaları tarafından fark edilebilir. Etrafımızda da konuşan bazı söylemler karşısında da hakkımızı korumak için savunmaya geçebiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; özellikle finansal konularda çok dikkatli olmamız gereken bir dönemdeyiz. Bu Yeni ay döngüsünden en fazla nasibini alacak burçlardan bir tanesi de bizleriz ve para kayıplarına karşı temkinli olmalıyız. Etrafımızdaki kişilere olan güvenimizde de sarsılmalar söz konusu olabilir. Ortak yapılan işlerde ya da yeni yapılacak işlerde çok sağlam adımlarla ilerlemeliyiz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; seyahat planlarımız varsa onları iptal etmek zorunda kalabiliriz. Özellikle iş ve kariyer alanlarımızda şu an duraklama sürecinde evet ama ilerleyen günlerde güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Venüs gerilemesinin bizlere etkisi halen devam etmektedir ve Yeni ay ile birleştiğinde de bu etkiler daha güçlü konuma geçmektedir. Özellikle parasal konularda şanslıyız. Aşk hayatımızda ise bizleri bekleyen güzel gelişmeler söz konusu olacaktır.

AKREP

Sevgili Akrepler; özellikle Akrep burçları Yeni ay döneminde finansal konularda çok dikkatli olmalılar. Kredi çekmek, borçlanmak, yatırımlar ile ilgili konularda sağlam adımlar atıp, ileriyi düşünerek hareket etmeliyiz. Aniden verilen kararlar bize daima zarar getirebilir ve telafisi çok zor olabilir. Aile içinde yaşanabilecek bazı tatsızlıklar söz konusu olabilir. Bu gergin ortamda bizim sakin durmamız çok önemli bir faktördür.

YAY

Sevgili Yaylar; 23 ile 26 Kasım aralığında doğmuş olan Yaylar bu dönemden derinden etkilenen burçlardır. Evlilikler, yeni atılan adımlar, teklifler, iş ile ilgili değerlendirmeler yapmak için doğru bir zamanda değiliz. Böyle durumlarla karşılaşırsak, mutlaka ertelemeye özen göstermeliyiz. Yeni işlerde aksilikler yapsa da geçmişten bu yana yapmaya çalıştığımız düzenlemeler konusun da evren bize destek verecektir. Genel sağlığımıza da dikkat etmemiz gereken dönemdeyiz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; Yeni ay dönemi boyunca özellikle iş alanımızda atacağımız her adımda çok dikkatli olmalıyız. Vereceğimiz kararları enine boyuna düşünüp öyle vermeliyiz. Aslında işimizle ilgili tüm kararlarımızı ertelemek daha doğrudur. Haziran ayının ortalarına doğru adım atmak daha sağlıklı olacaktır. Aile içinde üzerimize bazı sorumluluklar yüklenebilir. Bu durum bizi yorsa da sonuç her iki taraf içinde olumlu sonuçlanacaktır.

KOVA

Sevgili Kovalar; Yeni ay döngüsü bitene kadar yani Ay büyüyüp, Dolunay halini alana kadar özellikle finansal ve kariyer alanımızla ilgili riskli işlerden, adımlardan uzak durmalıyız. Bu süreçte zarara girmeyiz ancak istediğimiz sonuçları alamayabiliriz ve şansımızı da boşuna harcamış oluruz. Haziran ayına kadar önemli işlerimizi askıya alırsak, yeni düzenlemeler yapabilir, kafamız daha sakin ve huzurlu şekilde yol alabiliriz.

BALIK

Sevgili Balıklar; her ay döngülerinde olduğu gibi bu döngüde de duygusal yanlarımız ön planda olacaktır. Özellikle aşk hayatımızda yeni oluşumlar söz konusu olurken, yalnız olan Balıklar ise yeni bir ilişkiye başlayabilirler. Bu ilişki bize büyük moral kaynağı olacaktır. Sağlığımıza çok dikkat etmemiz bir dönemdeyiz. Hepimiz malum salgından dolayı bir rahatlama yaşıyoruz fakat bizlerin bağışıklık sistemi bu aralar düşük olabileceği için tedbiri elden bırakmamalıyız.

Yeni ay ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı