YENİ AY BALIK BURCUNDA
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

YENİ AY BALIK BURCUNDA

Elya · 2019. Mart 03. · 589 defa okundu

Sevgili takipçilerim; Bu hafta 6 Mart’ta saat 19.05 civarında Balık burcunda Neptün etkili muhteşem bir Yeni ay gerçekleşecektir. Bir gün önce Balık burcunda yaşanan Merkür gerilemesinin hemen ardından yaşanan Yeni ay her zaman yeni işlere, ilişkilere ve ortaklıklara başlamak için uygun bir dönemdir ancak bir gün önce yaşanan Merkür gerilemesinin bu durumu biraz karıştırdığını gözlemleyebiliriz.

Sorun ne olursa olsun, Yeni ay döngüsü bizi olumlu yönde etkileyecek ve bize birçok fırsatlar sunacaktır.

Bu Yeni ay süresinde şimdiye kadar hiç düşünmediğimiz ya da hiç planlamadığımız konuların bir anda hayatımıza girmesinden sakınmalıyız. Geçmişte planladığımız konuları şimdi hayatımıza geçirmek için uygun olabilir. Öncesi olmayan ve sıfırdan başlanacak işler Nisan ayına bırakılmalıdır. Yeni ay döngüsü girişimci ruhumuzu ve başlangıçları, bitmesi gereken olaylar karşısında cesaretli duruşumuzu tetikleyecektir. Yeni bir şeylere başlayacaksak, Yeni ay olduğu gün değil, ertesi gün harekete geçersek daha bereketli olacaktır. Uzun zamandır görüşmediğimiz eski dostlarımız, sevgililerimiz tekrar hayatımıza girebilirler. Bu dönemde yeni ilişkilere başlamamalıyız çünkü bu birliktelik Merkür gerilemesini tamamladığında bitecektir yani kısa vadeli bir birliktelik söz konusu olacaktır. Spora başlamak, rejim yapmak ve sağlıklı beslenmek adına atacağımız adımlardan olumlu sonuçlar alacağız.

Yeni ay' ın Burçlar Üzerindeki Etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; Yeni ay döngüsü bizde ruhani bir uyanışa neden olacaktır. Bu uyanış bize şifa verecektir. İnsanlara ve hayata bakış açımızda olumlu gelişmeler, daha sevecen ve ılımlı olacağız. Konum atlama, tanınma, yeni projeler gündemde olacaktır. Özellikle iyi işler yapabilmek için gerekli olan pozitif ve güçlü enerjiyi bize verecektir ve bu sayede attığımız her adımda başarıyı elde edebiliriz. İkili ilişkilerimizde yeniliklere açık olacağız. İlişkimizi daha sevgi ve güven dolu bir boyuta getirebilecek fırsatlar yakalayacağız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; Bu dönemde uzun zamandır planladığımız konular tekrar gündeme gelecektir. Eski dostlar, arkadaşlar gündemde olacaktır. Uzun bir yolculuğa çıkabiliriz. Bu tatil ruhsal olarak bizi rahatlatacaktır. Finansal konularda hayallerimizi gerçekleştirmek için yeterli parayı toparlamak için bütçemizi kontrol altına alacağız. Kredi çekmek için uygun bir dönemdir ancak geri ödeme planlarımızı doğru şekilde ayarlamalıyız. Boğa burçları için olumlu bir Yeni ay bizleri beklemektedir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; Yeni ay döngüsünde şimdiye kadar uğraştığımız fakat elde edemediğimiz konuma, sıfatlara ulaşabiliriz. İş, terfi, konum atlama ya da anne olmak, evlenmek gibi olumlu konularda gelişmeler yaşanacaktır. Özellikle İkizler kadınları için çok şanslı bir dönem olacaktır. Yeni iş yeri açmak isteyenler ise yatırım yapmak için Nisan ayını beklemelidir. Finansal olarak alım satımlarda istemediğimiz bazı olaylarla karşılaşmak durumunda kalabiliriz. Söylemlerimize çok dikkat etmeliyiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; Bu dönemde grubumuzda gerçekleşen Merkür gerilemesi ve ardından gelen Yeni ay döngüsü bizi ruhsal anlamda her ne kadar etkileyecek olsa da ev, iş ve aile konularında bizi destekleyecektir. Aile içinde önemli kararlar alınabilir. Bu kararlar ev taşıma ya da şehir değiştirme gibi ciddi konular olabilir. İkili ilişkilerimizde üçüncü şahısların etkisi büyük olabilir. Bu durumdan korunmadığımız sürece ayrılıklar yaşanabilir. Rejime başlamak için uygun bir dönemdir.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; Yeni ay döngüsü bizim hayatımızda parasal konularda etkili olacaktır. Ortak yapılan işlerden gelecek paralar, anne, baba ya da eşler tarafından gelecek paralar, krediler konusunda önemli gelişmeler yaşanacaktır. Aşk hayatımızda finansal konularda ki şansımız olmayabilir. Yerli yersiz gerginlikler yaşanabilir. Böyle bir durum karşısında söylemlerimize çok dikkat etmeliyiz. Yeni tanışacağımız kişilerle aramıza mesafe koymalıyız. İnsanların bizi eleştirmelerine açık olacağımız bir süreçtir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; Bu dönemde duygularımızda hareketlilik söz konusu olacaktır. Gelecekle ilgili kaygılarımız çoğalabilir, evlilikle ilgili düşüncelerimizde değişiklik olabilir, şimdiye kadar soğuk baktığımız olaylara karşı daha ılımlı yaklaşımlar yaşayabiliriz. İkili ilişkilerde gelişmeler olacaktır. Yeni biriyle tanışabiliriz ve bize çok çekici gelebilir ancak hayalimizdeki ilişkiyi yaşayabileceğimiz bir karakter olmayabilir. Geniş zamana yaymak en doğru yoldur. Finansal konularımızda duraksamalar yaşanacaktır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; Yeni ay döngüsü iş ve kariyer alanında hedeflediğimiz noktalara erişebilmek için ufak detayları bize sunacak ve işimiz kolaylaşacaktır ancak elimize geçen fırsatları değerlendirirken çok dikkatli olmalıyız. Kendimize aşırı güvenimiz yanlış yapmamızı tetikleyebilir. İnsanlara karşı yargılayıcı, umursamaz tavrımızdan dolayı itici bir tutum sergileyebiliriz. Görsel açıdan kendimizi önemseyeceğiz. Estetik konularına merak sarabiliriz. Aşk hayatımızda durgunluk söz konusu olacaktır.

AKREP

Sevgili Akrepler; Bu dönemde parasal konulara çok dikkat etmeliyiz. Borsaya, altına ya da buna benzer yatırım araçlarına eğilimlerimizi erteleyelim. Merkür gerilemesinden sonra daha iyi kazançlar elde edebiliriz. Karşı cinsin daha fazla dikkatini çekebiliriz. Yeni ilişkilere başlamak isteyebiliriz. Sosyal faaliyetler, geziler, davetler gündemde olacaktır ancak bu tarz faaliyetlerde harcamalarımıza dikkat etmeliyiz. Aile büyükleri ile aramızdaki ilişkiler daha güçlenecektir. Aileden uzak yaşayanlar büyük özlem duyabilir ve aileyi ziyarete gidebilirler.

YAY

Sevgili Yaylar; Yaşanacak Yeni ay döngüsünün bizde müthiş bir uyanışa neden olacağını söyleyebiliriz. İstediğimizi alabilmek adına daha cesaretli olmak ve daha fazla girişimde bulunmamız gerektiğini anlayacak analizler yapacağız. Hobilerimize yönelmek ya da keyifli kurslara başlamak bizi mutlu edecektir. Aşk hayatımızda yeni gelişmeler yaşanacaktır. Geçmişte kalan bir kişinin tekrar hayatımıza girmek istediğini görecek ve ona şans vereceğiz fakat doğru bir karar olmadığını vurgulamak isterim.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; İlişkilerde şimdiye kadar gözden kaçmış ya da bilerek göz ardı edilmiş olayların gün yüzüne çıkması ile ilişkilerde zedelenmeler, güven kaybı yaşanabilir. Bu durum en çok bizi etkileyecektir. Karşı tarafın güvenini kazanmak için çok çaba harcamamız gerekebilir. İş ve kariyer alanımızda inişli çıkışlı bir süreç yaşayabiliriz. Evraklar, dosyalar, bize verilen görevler konusunda kayıplar, aksaklıklar söz konusu olabilir. Finansal olarak ise beklenen bir para varsa gecikmeler yaşanabilir.

KOVA

Sevgili Kovalar; Yeni ay döngüsü bize parasal konularda yeşil ışık yakmaktadır. Ev, araba alımı, yeni iş yeri için yatırım yapmak ya da yeni iş teklifleri için olumlu bir dönemdir ancak bu konuları Retro döneminin bitimine bırakmalıyız. Elimize geçen bu fırsatı yanlış şekilde değerlendirmemek adına bunu dikkate almalıyız. Gelen iş tekliflerini en azından 15 Mart’ tan sonra değerlendirmeye özen göstermeliyiz. Aile ile konular gündemde olacaktır. Eşimiz, çocuklarımız, anne ve babamız için bazı sorumlulukları üzerimize alabiliriz.

BALIK

Sevgili Balıklar; Burcumuzda gerçekleşecek olan Yeni ay döngüsünden bir gün önce yine burcumuzda yaşanan Merkür gerilemesinden dolayı karmaşık bir ruh halinde olabiliriz. Hayatımızda yaşayacağımız her şeyin bizim için iyimi yoksa kötümü olduğu konusunda karmaşık duygular yaşayabiliriz. Bu dönemde yapacağımız her davranışımız, söylemlerimiz ve verdiğimiz kararlarımız önümüzdeki günlerde bize çok yanlış gelebilir. Finansal konularda şanslıyız. Ev değişikliği ya da evde tamirat işleri gündemde olacaktır. Ufak tefek kazalara karşı dikkatli olmalıyız.

Balık burcundaki Yeni ay ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ŞUANDA MEŞGUL
Maya
 
Köklerden gelen duru görü yeteneğimin farkına vardığımda on altı yaşlarındaydım. Bu zamandan itibaren ilk başta yakın çevreme, daha sonra ise yardıma ihtiyaç duyan kişilere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Sahra
 
Ben Medyum Sahra, Kendimi üç beş kelimeyle ifade edemem belki. Benim kim olduğumu öğrenmemiz için iletişime geçmeniz şart. İyi ve kötü medyum yoktur. Duru gözü yeteneği olan her kişi zaten medyumdur.
ÇEVRİMDIŞI
Betül
 
16 yıl önce tanıştım gizemli ve mistik dünyayla… Rüyaların esrarengiz yönlerini keşfetmemle de bu yeteneğim ortaya çıkmış oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı