YENİ AY  BOĞA BURCUNDA
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

YENİ AY BOĞA BURCUNDA

Elya · 2019. Mayıs 01. · 2809 defa okundu

Sevgili takipçilerim; 5 Mayıs’ta Türkiye saati ile gece yarısı 01.45’ te Boğa burcunda Yeni ay döngüsü yaşanacaktır. Bahar aylarının ilk dönemlerinde yaşanan bu döngü hem toprağa hem havaya hem de bizlere bolluk, bereket ve güzellikler getirecektir.

Hepimizin üzerinde yeni ve pozitif enerjiler oluşturacaktır. Boğa burcunun Toprak elementinin bir burcu olmasından dolayı bu dönemde sabit enerjimizi, sağlam hareket etmek ve kendimizi güvende hissetmek gibi duygularımızı ortaya çıkacak ve hayatımızda huzur, güven ve istikrar her daim ön planda olacaktır.

İkili ilişkilerimizde bu döngüde sevgi ve güven arayışında olabiliriz. Karşı tarafa güvenmek, ona duygularımızı tamamen teslim etmek isteyebiliriz.  En ufak bir mutluluğu bile kocaman bir balon haline getirebiliriz. Pozitif düşüncelerimiz, bize istediğimiz mutluluğu getirecektir.

Toprak grubundan olan burçlar; grubumuzda Yeni ay döngüsünün gerçekleşmesinden dolayı toprakla ilgili her konu bizi yakından ilgilendirecektir. Alım satım işlerimiz, doğada yetişen sebze ve meyveler, beslenme şeklimiz, sağlığımız ve finansal işlerimiz gündemimizde olacaktır.

Su grubundan olan burçlar; duygusal yapımızı bir kenara bırakıp, kendi iç dünyamıza yönelip, sadece kendi hayatımızla ilgilenebiliriz. Bizi mutlu eden kişilerle daha fazla zaman geçirebiliriz. Boğa burcu değişimi sevmeyen bir burçtur ve bu yüzden yeni kuracağımız dostluklar uzun süre hayatımızda kalacaktır.

Ateş grubundan olan burçlar; bu süreçte hayatımızla ilgili radikal kararlar alabiliriz. Sosyal çevremizle bağlarımız güçlenecektir. Fazla para harcama isteğimiz olabilir fakat yine de temkinli davranmalıyız.

Hava grubundan olan burçlar; bu dönemde hayatımızda hiç aklımıza gelmeyen konularla ilgili değişimler yaşanabilir. Bu değişimlerden kaygılanabiliriz. Boğa burcu değişimden sakınan bir burç olduğundan dolayı kendimizi hazır hissetmeyebiliriz ama bu değişim bize bolluk, bereket getirecektir.

Yeni ay' ın Burçlar Üzerindeki Etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; Yapıcı ve ılımlı bir döngüye girdiğimiz bu dönemde yaşanacak olan Yeni ay, Boğa burcunun bereketinin ne derece etkili olduğunu ve mantıklı şekilde hareket etmenin ne kadar olumlu bir davranış olduğunu bize fazlasıyla anlatacaktır. İş ve kariyer alanımızda bizi bekleyen güzel gelişmeler karşısında kendimizi daha güçlü ve enerjimizi yüksek hissedeceğiz. Finansal konularda ise elimizdeki parayı çok doğru yönde, keyifle harcayabiliriz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; Burcumuzda gerçekleşen Yeni ay döngüsü hayatımızın her alanında bolluk ve bereket, aşk, huzur, mutluluk getirecektir. Dileklerimizin gerçekleşmesi için gereken fırsatları bulacağız. Bize destek olacak önemli kişilerle ilişkilerimiz güçlenecektir.  Sosyal çevremiz genişleyecektir. İkili ilişkilerde Toprak grubundan olan kişilerle daha olumlu ilişkiler kurabiliriz. Yeni bir beraberliğe başlamamız için uygun bir dönemdir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; Aile içinden bir kişinin özel hayatı ile ilgili vereceği önemli kararda bizim etkimiz büyük olacaktır. Kriz yönetici taraf biz olabiliriz. Aile bireylerinin ortak noktada buluşmaları için bizim fikirlerimiz ve tavsiyelerimiz önem kazanacaktır. Enerjimiz yüksek fakat doğru yerde ve zamanda onu kullanmaya özen göstermeliyiz. İnsan ilişkilerimizde söylemlerimize, tavırlarımıza dikkat edelim ve çok fazla samimiyet kurmamaya özen göstermeliyiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; Bu döngüde ikili ilişkilerde istediğimiz samimiyeti ve güven duygusunu bulamadığımızı düşünüp, belki ilişkiye ara vermek isteyebiliriz. Vereceğimiz bu kararlar ilk etapta her ne kadar olumsuz gibi dursa da önümüzdeki günlerde ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anlayacağız. Finansal olarak daha kaliteli yaşam için çalışma alanlarımızı en üst seviyeye çıkarabiliriz. Ek gelir elde etmek isteyenler için şanslı bir süreçtir.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; Bu dönemde finansal olarak kendimizi nasıl geliştirebiliriz konusunda zihnimizi yoracağız. Bu durumdan pek işimize yarar bir şey çıkaramayabiliriz. Parasal olarak sorunlarımız bir süre daha devam edecektir. Kendimizi her ne kadar garanti altına almak istesek te bir süre daha çaba harcamamız gerekebilir. Alım satım gibi işlerimiz varsa, bu dönemde kazanç elde edebiliriz. Etrafımızda bu işle ilgili tecrübesi olan kişilerle iletişim halinde olmamız bize kazanç sağlayacaktır.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; Grubumuzda gerçekleşen Yeni ay döngüsü, uzun zamandır kafamızda kocaman soru işaretlerine neden olan konulara cevap bulmaya başlayacağız. Özellikle ikili ilişkilerde kendimizi daha rahat ve güvende hissedebiliriz. Sosyal çevremizde aranılan bir karakter olabiliriz. Eğlenceli ve keyifli ortamlara davetler alabiliriz. Görsel olarak kendimizde değişiklikler yapmak isteyebiliriz. Bu değişiklik adına etrafımızdan olumlu eleştiriler alabiliriz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; Eski alışkanlıklarımızdan kurtulmak ve yeniye yer açmak için doğru bir zaman dilimidir. Bu atılacak adımlar için Yeni ay döngüsünün 5 gün öncesini ve sonrasını kullanmak doğru bir seçim olacaktır. Yaşamsal olarak hangi tür sınavlardan geçtik ya da geçmeliyiz gibi konuları gündeme alacağız. Yakın çevremiz önem kazanacaktır. Sevdiklerimizle hareketli ve keyifli anlar yaşayacağız. Finansal olarak ise yüklü bir para girişi olabilir. Burada önemli olan bu parayı doğru kullanma konusunda bilinçli davranmalıyız.

 AKREP

Sevgili Akrepler; Sanatsal faaliyetlerimizde artışlar olacağı bu dönemde yeni fikirler üretmek ve bunu insanlarla paylaşmak için doğru bir zamandır. Müzik, sinema, tiyatro, resim gibi sanatın değişik dallarında kendimizi geliştirip, daha başarılı olmak isteyebiliriz. Mesleki olarak tecrübelerimizi arttırmak için iş çevremizden bize bazı fırsatlar verilebilir. Bu fırsatları iyi değerlendirdiğimiz sürece, uzun vadeli başarılar elde edebiliriz.

YAY

Sevgili Yaylar; Bu süreçte parasal konularda çok dikkatli olmalıyız. Beklenmedik gelişmelerin yanı sıra beklenmedik çöküşlerde yaşayabiliriz. Gayrı menkul alım satımlarında aceleci davranmadan hareket etmek önemlidir. Uzun süredir hayatımızda bir kısır döngüye neden olan bir konuda belirsizlikler son bulacaktır. Özellikle son zamanlarda istemeden kabullendiğimiz olayların seyrinin değiştiğini görmek bizi oldukça mutlu edecektir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; Bu dönemde yaşanan Yeni ay döngüsü bize özellikle iş alanımızda şans getirecektir. Yeni iş yeri kurmak isteyen Oğlaklar için yeni fırsatlar sunacaktır. Şimdiye kadar kafamızda tasarladığımız planları tamamen değiştirip, yeni bir sistem kurabiliriz. Yalnız olan Oğlaklar yeni aşka başlayabilirler. Bu ilişki uzun vadeli ve huzurlu bir ilişki olacaktır. Finansal olarak kendimizi güçlü hissedeceğiz. Bazı kişilere maddi yardımlarda bulunabiliriz.

KOVA

Sevgili Kovalar; Yaşanacak Yeni ay döngüsü bizi sosyal çevremizden ziyade, kendi iç dünyamızla daha fazla vakit geçirmeye zorlayacaktır. Yoğun iş temposundan yorulmuş ve bitkin halimizi iyileştirecek tek unsur kendimizle baş başa kalmamız olacaktır. Çevremizdeki kişilerle vakit geçirmek yerine sosyal faaliyetlere yönelmek daha sakin bir dönem yaşamamızda etkili olacaktır. Evimizdeki enerjiyi yükseltmek, hayatımızın her alanını olumlu şekilde etkileyecektir ve bu yüzden Yeni ay bereket çalışmalarına yönelmeliyiz.

BALIK

Sevgili Balıklar; Yaşanacak Yeni ay döngüsünde özellikle iş ve kariyer alanında güzel gelişmelere şahit olacağız. Bu ay içinde gökyüzü olayların peş peşe yaşanması biraz bizde dikkat dağınıklığına sebep oldu ve bu yüzden işimizde, özellikle müşteri bağlantılı konularda dikkatli olursak başarı bizden yana olacaktır. Özellikle iş ve eğitim alanlarında düşüncelerimizi dile getirmekten çekinmeyeceğiz. Kendimizi doğru ifade edeceğiz ve etrafımızdan takdir toplayacak tavırlar sergileyeceğiz.

Boğa burcunda gerçekleşen Yeni ay ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı