YENGEÇ BURCUNDA TAM GÜNEŞ TUTULMASI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

YENGEÇ BURCUNDA TAM GÜNEŞ TUTULMASI

Elya · 2019. Haziran 27. · 2112 defa okundu

Sevgili takipçilerim; 2019 yılının gökyüzü olaylarına baktığımız zaman, 2 Temmuz günü Türkiye saati ile 22:46 da Yengeç burcunda gerçekleşecek olan tam Güneş tutulmasına şahit olacağız.

Ne yazık ki bu tutulma ülkemizden gözlenemeyecektir. Bu tutulma, diğer tutulmalara nispeten daha uzun sürecektir. Ay dünyaya yakın olmasından dolayı uzun sürecek ve 4 ile 5 dakika arasında gerçekleşecektir. Bu tutulma Yengeç ve Oğlak geçişlerinin en önemli tutulmalarından biridir ve Mayıs 2020 de etkilerini hissedeceğiz. Tam Güneş tutulması diğer tutulmalara göre farklılıklar göstermektedir. Güneş, Ay tarafından tamamen kapanırken, hava birden soğuyabilir ve gökyüzündeki yıldızlar olduğundan daha parlak bir görüntüye kavuşabilir. Her Güneş tutulmasının bizlere gösterdiği etkileri birbirinden farklı olmaktadır.

Tam Güneş tutulmasının bize sunacağı en güzel şey, cesaretimizin artması, riske girebilecek gücü kendimizde bulmamız ve geçmişte yaptığımız hataların farkına varıp, bunları birer ders olarak algılamamızı sağlayacak, ileriye dönük planlarımızda bu hataları tekrarlamamak adına bizi aydınlatacaktır. Özellikle insan ilişkilerimizde daha içten, samimi bir tavır sergileyeceğiz. Ruh halimiz bu duruma elverişli olacaktır. Uzun zamandır yapmak istediğimiz fakat korktuğumuz, çekindiğimiz her şeyi hayatımıza alabiliriz. Evren bizi bu süreçte sonuna kadar destekleyecektir.

Tam Güneş tutulmasının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; tam Güneş tutulması Yengeç burcunda gerçekleşeceğinden dolayı kendimizi, ailemizi ve sevdiğimiz insanları hep yakınımızda isteyebilir, onlarla daha fazla vakit geçirip, önemseyebiliriz. Bunun sebebi ise, Yengeç burcunun en büyük özelliklerinden olan duygusal yaklaşım ve kendi dünyasında yaşamayı daha mantıklı ve huzurlu bulmasıdır. Yeni uyanışlar yaşayabiliriz. İş alanımızda ise yeni fikirler edinip, bu yolda ilerlemek için maddi ve manevi hiçbir şeyden endişe etmeden riske girebiliriz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; bizler Boğa burcu olarak hayatımızda elde ettiğimiz başarıların samimiyet, paylaşım ve güvenden geçtiğine inanırız. İşte tam bu dönemde bu duygularımız ön plana çıkacaktır. Bazen kırıcı ve inatçı olsak ta, Su grubunda gerçekleşen tutulma da gayet sevecen, ılımlı, bulunduğu ortama uyum sağlayan bir tavır halinde olacağız. Bu Güneş Tutulması taşınmaz mal satın almak, aile kurmak, beslemek, yardım yapmak, ebeveynlerimizle ilgilenmek için gayet destekleyici bir etki sunmaktadır. 

İKİZLER

Sevgili İkizler; tutulma sürecine başladığı ilk tarihlerde kendimize olan güvenimizde iniş çıkışlar yaşayabiliriz ancak ilerleyen zamanda bunun ne kadar yersiz olduğunun farkına varacağız. Vereceğimiz tüm kararlar hayatımızda uzun vadeli kalacağından dolayı, her konuyu iyice irdeleyerek, emin olarak adım atmaya özen göstermeliyiz. Özellikle aşk hayatımızda ki yenilikler bize şans ve bolluk getirecektir. Karşı tarafın sevgisine layık olmaya özen göstermeliyiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç; burcumuzda gerçekleşecek olan bu muhteşem tam Güneş tutulması, bizim dışımızdaki genel olarak tüm burçlara içimizde barındırdığımız huzuru, sevgiyi, sadakati ve olumlu düşünce gücünü aşılayacaktır. Ruhumuzda bulundurduğumuz o saf, temiz duygu ve düşüncelerin, bize hiçbir fayda sağlamadığını düşündüğümüz anda, hayatımıza ışık olacaktır. Finansal konularda bilinçaltımızla değil, aklımızla hareket etmeye başlayacağız ve bu da bize kazanç sağlayacaktır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; çevresel anlamda beklenmedik büyük değişiklikler karşısında şaşkınlık yaşayabiliriz. Etrafımızda olup biten garip olaylar bizi hem ürkütebilir hem de bize çok iyi bir ders olabilir. İnsanların beklenmedik şekilde gizli saklı olayları gün yüzüne çıkabilir. Özellikle yakın çevremizde bu tür olaylar yaşanabilir. İş alanımızda ki konumumuza, bağlantılarımıza, yaptığımız anlaşmalara garanti gözüyle bakmamalıyız. Ummadığımız anda beklenmedik şekilde alt üst olabilir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; dürüstlüğün ve net olmanın vermiş olduğu kazancı en çok hissedecek burçlardan biri olacağız. Başak burcunun en büyük özelliği olan netlik, bu süreçte büyük ölçüde işe yarayacaktır. Konu ya da kişilerle aramızdaki olaylar ne olursa olsun, benliğimizden ve dürüstlüğümüzden ödün vermemeliyiz. Özellikle Başak kadınları aşk hayatında güzel gelişmeler yaşayacaktır. Ani bir kararla evlilik yoluna girebilirler. İmzalar, anlaşmalar gündemde olacaktır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; aile yapımızı köklü şekilde değiştirecek yeni girişimlerde bulunabiliriz. Şehir değişikliği yapmak, aileden uzak bir yere yerleşmek ya da aile yanına taşınmak gibi konular gündeme gelebilir. Bu vereceğimiz karar bizim ve yakınlarımız için hayırlı olacaktır. Dış dünyaya karşı biraz daha vurdumduymaz bir tavır sergileyebiliriz. Bu tavrımız kişiler tarafından yadırganabilir ancak canımız nasıl istiyorsa öyle davranmalıyız. Hür irademiz ön planda olacaktır.

AKREP

Sevgili Akrepler; finansal anlamda büyük bir değişim içine girmekteyiz. Grubumuzda gerçekleşen Güneş tutulması bize hayatımızın her alanında bolluk ve bereket getirecektir. Yalnız olan Akrepler yeni ve keyifli bir ilişkiye başlayacak, parasal sıkıntılar sona erecektir. İş arayanlar için de muhteşem bir döngü olacaktır. Beklentimizin daha üstünde güzel şartlar bize sunan iş görüşmeleri yapabiliriz. Uzun süredir görmediğimiz dostlarımızdan da haber alabiliriz.

YAY

Sevgili Yaylar; Evliliğimizde ya da ortaklık kurduğumuz iş alanlarında sorumluluklarımız artabilir. İlk etapta bizi korkutsa da aslında bu işin altından kalkabileceğimizin farkına varacağız ancak bu durum evliliğimiz için geçerli değildir. Aile içinde bize verilen sorumluluklar bize ağır gelebilir ve bunu bir şekilde karşı tarafa belirtebiliriz. Bu durum biraz olsun gerginliğe sebep olsa da bu sorumluluğu alacağız. Özgür olma isteğimiz artabilir, tek başımıza vakit geçirmek isteyebiliriz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; çocuğu olan Oğlaklar bu döngüde çocuklarının hayatı ile önemli bir değişikliğe şahitlik edebilirler. Bu durum herkes için hayırlı olacaktır. Otoriter yapımız her ne kadar devreye girse de duygusallığımız her daim ağır gelecektir. Yapacağımız her eylem de sevgi ve merhamet barındıracağız. Genelde mantığı ile hareket etmeyi tercih eden Oğlaklar, hayata farklı gözlerle bakmaya başlayacaklardır.

KOVA

Sevgili Kovalar; parasal konuların ön planda olacağı bu döngüde, etrafımızdaki kişilerden yardım istememiz gerekiyorsa, çekinmeden istemeliyiz. Ekip halinde yapılan her işlerden kazanç sağlayabiliriz. ‘Birlikten kuvvet doğar’ sözü bu dönemde bizim için doğru bir kavramdır. Kötü alışkanlıklarımızdan kurtulmak istiyorsak uygun bir zamandır. Spora, diyete başlamak içinde doğru bir dönemdir. İş değişikliği yapmak isteyenler ise bir süre daha düşünmelidir çünkü her an fikirlerimiz değişebilir ve pişmanlık duyabiliriz.

BALIK

Sevgili Balıklar; bu tutulma bize aşırı yoğun bir iş temposunu beraberinde getirmektedir. Aslında bu durumdan hiç rahatsız olmayacağız, tam tersine kaybettiğimiz güvenimize tekrar kavuşacağız. Eğlenceli ortamlar, tatil planları, keyifli organizasyonlar ve faaliyetler gündemde olacaktır. Dış dünyamıza daha fazla yönelebiliriz ve bu durum moralimizin yükselmesinde etkili olacaktır. Finansal olarak ise oldukça şanslı bir dönem yaşayacağız.

Yengeç burcunda gerçekleşen tam Güneş Tutulması ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Sahra
 
Ben Medyum Sahra, Kendimi üç beş kelimeyle ifade edemem belki. Benim kim olduğumu öğrenmemiz için iletişime geçmeniz şart. İyi ve kötü medyum yoktur. Duru gözü yeteneği olan her kişi zaten medyumdur.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Betül
 
16 yıl önce tanıştım gizemli ve mistik dünyayla… Rüyaların esrarengiz yönlerini keşfetmemle de bu yeteneğim ortaya çıkmış oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı