TERAZİ BURCUNDA DOLUNAY
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

TERAZİ BURCUNDA DOLUNAY

Maya · 2019. Nisan 16. · 2553 defa okundu

19 Nisan 2019 Cuma günü Terazi burcunda bir Dolunay meydana gelecek. 21 Mart tarihinde, Terazi burcu, bir Dolunay’a daha ev sahipliği yapmıştı. Üst üste aynı burçta yaşanan bu Dolunay yoğun bir etkiyi de beraberinde getirmekte.

19 Nisan Terazi Dolunayı; adalet, iletişim, sanat gibi konuları ön plana çıkaracak. Dolunay’ın terazi burcun son derecesinde yaşanıyor olması ise farkındalık hissinin artacağı ve askıda kalmış meselelerin sonuçlanacağı yönünde işaretler taşıyor.

Duygusal hayatınıza yönelik gelişmeler söz konusu olabilir. Duygularınızı kontrol etmekte ya da kendinizi ifade etmekte zorlandığınız hissine kapılabilirsiniz. Partnerinizi her zaman olduğundan daha çok kıskanabilir, onu farkında olmadan kısıtlayabilirsiniz. Eski ilişkilerinizi gözden geçirebilir ya da geçmiş aşkınıza özlem duyabilirsiniz. Eşinizin iş hayatında beklenmedik değişimler meydana gelebilir. Kazancında artış meydana gelebileceği gibi ailesinden maddi destek de görebilir. Hem duygusal hem de sosyal ilişkilerinizde empati kurmakta zorlandığınız noktalar olabilir. Kendi isteklerinizi ön plana çıkarabilir, bencil bir tutum benimseyebilirsiniz. Çıkabilecek tartışmalar, ilişkinizi gözden geçirmenize ve hatta bitirme kararı almanıza yol açabilir. Geçmişte yaşamış olduğunuz sorunlara takılı kalabilir, geleceğinizi şekillendirmekte zorlanabilirsiniz.

Aileniz, kardeşleriniz ve akrabalarınız ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Kan bağınız olan kişilerle, iletişiminiz artış gösterebilir. Oların güzel haberleri ile mutlu olurken zorlandıkları noktalarda onlara destek olabilirsiniz.

İş hayatınızda yurt içi ve yurt dışı kurumlar ile bağlantılar kurabilir, yeni anlaşmalar için harekete geçebilirsiniz. Ortaklı işler söz konusu olabilir. Anlaşmazlık yaşadığınız noktalarda hukuki mercilere başvurabilirsiniz. Bulunduğunuz iş çevresinde yoğun bir rekabet atmosferi açığa çıkabilir. İş arkadaşlarınızın iyi niyetini ve samimiyetini sorgulayabilirsiniz. Hedeflerinize giden yolda karşınıza engeller çıkabilir. Bu engelleri aşmak için koşullarınızı zorlamanız gerekebilir.

Sanat alanında gerçekleşen gelişmeleri yakından takip ederek çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Hobilerinizi kazanca çevirebileceğiniz fırsatlar söz konusu olabilir.

Sağlığınızla ilgili olarak, anlık enerji kayıpları yaşayabilir, kendinizi halsiz hissedebilirsiniz. Sırtınızda ve belinizde ağrılar yaşanabilir. Zehirlenme ve alerjik reaksiyonlara karşı hassas olabilirsiniz.

 

Terazi burcunda Dolunay’ın burçlara etkisi:

Koç: Evlilik yaşamınızda uyum ve denge içerisinde hareket etme ihtiyacı duyabilir, birlikteliğiniz için fedakârlıklarda bulunabilirsiniz. Eşinizle aranızda yaşayacağınız sürtüşmeler sizi huzursuz edebilir. Karşınızdaki kişinden beklentilerinizi gözden geçirebilirsiniz. İş hayatınızda ortaklıklar kurabilir, iş birlikleri ile mevcut işinizi büyütmek isteyebilirsiniz.

Boğa: Yaratıcılığınızın artış göstereceği bu hafta da süregelen projelerinizi tamamlayabilir, yaratıcı fikirler ortaya koyabilirsiniz. Yapacağınız grup çalışmalarında arkadaşlarınız ile uyumlu çalışabilir, hedeflediğiniz başarıları elde edebilirsiniz. Çalışmayanlar yeni iş başlangıçları yapabilirler. Sağlık konusunda tansiyon problemlerine karşı dikkatli olmanızda yarar var.

İkizler: Aşk hayatınızda sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun süreli birlikteliklerde evlilik kararları alabilir, bu yönde adımlar atabilirsiniz. Partnerinizi aileniz ile tanıştırabilir, onların onayını ve fikirlerini almak isteyebilirsiniz. Çocuklarınız ile daha fazla zaman geçirebilir, onların geleceği ile ilgili kararlar alabilirsiniz.

Yengeç: Aile ile ilişkiler ön plana çıkabilir. Ailenizdeki kadın figürleri ile iletişimleriniz artış gösterebilir. Bilmediğiniz ya da sizden saklanan bazı sırların açığa çıktığına tanık olabilirsiniz. Evinizde vakit geçirebilir, yeni bir ev satın alabilir ya da taşınabilirsiniz. Evinizde dekor değişiklikleri yapmak, alışverişe çıkmak sizi mutlu edebilir.

Aslan: Çevrenizle iletişimleriniz artış gösterebilir. Etrafınızda gelişen konu ve olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşabilir, bunu hayatınızın her alanına yansıtabilirsiniz. Dostlarınız ile bir araya gelebilir, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek sizi mutlu edebilir. Hobileriniz ile daha fazla ilgilenebilirsiniz. Gireceğiniz sınavlarda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Başak: Finansal alanlarda olumlu gelişmeler yaşayacağınız bu hafta da sevindirici haberler alabilirsiniz. Yaptığınız kredi başvuruları olumlu sonuçlanabilir. Hiç beklemediğiniz bir yerden elinize toplu para geçebilir. Miras ile ilgili konularınız sonuçlanabilir. Bu dönemde sizin için neyin daha değerli olduğunu belirleyebilir, önceliklerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Terazi: Hayatınızın genelinde memnun olmadığınız gidişatı değiştirmek için harekete geçebilir, bir süredir emek verdiğiniz alanlarda ise tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Fiziksel görünüşünüzde değişikler yapabilirsiniz. İlişkilerinizde evlilik kararları gündeme gelebilir. Evli olanlar birlikteliğinizi ve birbirinizden beklentilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Toplumsal konulara olan duyarlılığınız artış gösterebilir.

Akrep: Kendi içsel duygu ve düşünceleriniz sizin için daha fazla önem kazanabilir. Manevi konular ile ilgilenebilir, araştırmalar yapabilirsiniz. Sizden gizlenen bazı sırlar açığa çıkabilir. Yine çevrenizdeki samimiyetsiz kişilerin farkına varabilir ve bu kişileri hayatınızdan çıkartma kararı alabilirsiniz. Aşk hayatınızda, güvensizlikler söz konusu olabilir. Hukuksal konular, borçlar gibi konular ön plana çıkabilir.

Yay: Gelecek ile ilgili konularda yeni hedefler yapabilir, planlamalarda bulunabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz alanlarda ailenizin ve sevdiklerinizi desteğini alabilirsiniz. Bir süredir fikir aşamasında olan projelerinizi hayata geçirmek için harekete geçebilirsiniz. Sosyal hayatınız hareketlenebilir. Sanatsal konulara karşı yoğun bir ilgi duyabilir, bu yöndeki etkinliklere katılabilirsiniz.

Oğlak: İş ve kariyeriniz ile ilgili konularda önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Memnun olmadığınız işinizi değiştirmek için harekete geçebileceğiniz gibi bir süredir üzerinde çalıştığınız projelerde başarılar kazanabilir, terfi alabilirsiniz. Çalışmayanlar yaptıkları iş başvurularından olumlu geri dönüşler alabilir, iş başlangıçları yapabilirler. Yeteneklerinizi ortaya koymanız daha kolay olabilir.

Kova:Yurt dışı ile ilgili konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız yeri değiştirmek için harekete geçebilir, araştırmalar yapabilirsiniz. Bir süredir fırsat bulamadığınız yerlere seyahatler düzenleyebilir, yeni yerler görmek, kişiler ile tanışmak isteyebilirsin. İhtiyaç duyduğunuz alanlarda ailenizin maddi ve manevi desteğini alabilirsiniz.  

Balık: Hayatınızda sıkıntı yaşadığınız alanlarda değişim yoluna gidebilirsiniz. Sizi zorlayan evliliğinizi sonlandıracağınız gibi orta yolu bularak anlaşma yoluna da gidebilirsiniz. İş hayatınızda, verim alamadığınız ortaklıklarınızı ve iş birliklerinizi sonlandırabilirsiniz. Elinize miras kaynaklı toplu bir para geçebilir. Yine eşinizin işi ya da gelir durumu ile ilgili gelişmeler yaşanabilir.

Terazi burcundaki Dolunay ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı