OĞLAK BURCUNDA PARÇALI AY TUTULMASI VE DOLUNAY
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

OĞLAK BURCUNDA PARÇALI AY TUTULMASI VE DOLUNAY

Elya · 2020. Temmuz 01. · 26705 defa okundu

Sevgili takipçilerim; Pazar günü Türkiye saati ile 07:44 de Oğlak burcunda parçalı Ay tutulması ve Dolunay döngüsü meydana gelecektir. Bu döngüden en fazla etkilenecek burçlar Oğlak, Koç, Yengeç ve Akrep burçlarıdır.

Bu yıl içinde birçok gezegen peş peşe gerileme gerçekleştirdi. Satürn, Jüpiter ve Plüton gezegenlerinin Oğlak burcunda sert etkileri olduğundan dolayı bu tutulmanın da Oğlak burcunda olması yine sert geçecek bir döngü olacağı kesindir.

Koç burcu bu döngüde en fazla sert etkiye sahiptir ve Koç burcunun gergin, hırslı ve maceracı yapısı tüm burçları derinden etkileyecektir. Temmuz ayı hepimiz için hem hareketli hem de gergin olabilir. Bu tutulma 21 Temmuz’da üzerimizden etkilerini çekmeye başlayacaktır. Bu tutulma Türkiye’nin 7. evinde gerçekleşeceğinden dolayı dış ilişkiler, dış anlaşmalar ve ülkeler arası bazı sıkıntılar söz konusu olabilir, işsizlik artabilir, doğal afetler de yaşanabilir.

Bu döngü kadın figürüne çok fazla dikkat çekmektedir. Hayatımızın önemli bir noktasında bir kadının bizlere zararı ya da faydası dokunabilir. Dalgınlık, ağır hareket etmek, göz göre göre fırsatları kaçırmak, iş kazaları, kuraklık, orman yangınları, kişisel bozukluklar, ikili ilişkilerde köklü değişimler gündemde olacak bazı önemli başlıklardır.

Dolunay’ ın Burçlar Üzerindeki Etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; yaşanacak Dolunay döngüsü devam ettiği sürece insanlarla ilgili hayal kırıklıkları yaşayabiliriz. Örneğin; çok güvendiğimiz bir insanın aslında hiç güvenilmez biri olduğunun farkına varabiliriz ya da hiç güvenmediğimiz bir insanın bir hareketi, söylemleri doğrultusunda aslında hiç de bizim tanıdığımız biri olmadığını anlayabiliriz. İletişimler, söylemler, tavırlar ve en önemlisi karşı taraftan aldığımız enerjiler yani iç dünyamızda hesaplaşmalar söz konusu olacaktır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; bu döngü bizde ciddi bir farkındalığa sebep olacaktır. Hayatımızla ilgili sorguladığımız birçok konuya açıklık getirebiliriz. Şimdiye kadar karar vermekte zorlandığımız bazı konuların üzerine korkusuzca gidip, riske girmekten çekinmeyebiliriz. Riske girmediğimiz sürece içimizde barındırdığımız korku ve endişe bizi asla ileriye götürmemekle birlikte, hızlı şekilde geriye doğru itecektir. Tam bu zamanda bunun farkına varıp, hiç olmadığı kadar cesaretli şekilde hayatımıza yön vermek isteyebiliriz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; hayatımızın farklı alanlarınla ilgili dikkat çekici değişimler söz konusu olabilir. Bu durum bizleri ilk etapta çok şaşırtsa da aslında bunu uzun zaman önce hak ettiğimizi düşünüp, koltuğumuza yaslanıp, olanları keyifle izleyebiliriz. Bu durum aşk ve iş konularını işaret etmektedir. Finansal olarak bizi yoran, üzen her ne varsa onlardan kurtulmak adına attığımız her adım kazançla sonuçlanacaktır. Sağlığımızı ihmal etmememiz gereken bir süreçtir.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; yaşanacak Ay tutulması ve Dolunay döngüsünden en fazla etkilenecek burçlardan bir tanesi olarak, özellikle iletişimsel konular, sosyal çevre, iş bağlantıları ve ortaklıklar adına bizleri uyarmaktadır. Her ne işe başlayacaksak ya da planlıyorsak, mutlaka kendi doğrularımızla hareket etmeliyiz çünkü başkalarının etkisinde kalma potansiyelimizin çok fazla olduğunu ve kendi kararlarımızdan çabuk vazgeçecek bir ruh halinde olacağımızı bu döngü vurgulamaktadır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; hayatımızda bizi engelleyen, eksik kalan işler, duygusal anlamda bizi yoran tüm konulara açıklık getirebileceğimiz bir süreçten geçmekteyiz. Hiç hayal etmediğimiz bazı olaylar aniden hayatımıza giriş yapabilir. Bizi meşgul eden tüm konular artık bir şekilde çözüme kavuşmaya başlayacaktır. İş ve kariyer alanımızda kendimizi geliştirmek adına güzel girişimlerde bulunabiliriz. Finansal olarak harcamalarımızı en aza indirmeliyiz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; hayatın keyifli yanlarını erteleyip, göz ardı edip, hayatın sadece olumsuz yönlerine odaklanacağımız bir dönemden geçmekteyiz. Bu süreç bize etrafımızdaki kişiler hakkında doğru adlandırmalar yapmamız için yardımcı olacaktır. Kim bizim hayatımızda ne anlam ifade ediyor ya da etmiyor konusunda güzel ve doğru tespitler yapabiliriz. Finansal olarak bizi kısıtlayan bazı blokajlar ortadan kalkmaya başlayacaktır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; 21 Temmuz’a kadar özellikle iş ve sosyal çevremizi etkileyecek olan bu tutulma boyunca hızlı ve çözüm odaklı hareket edebiliriz. İşlerimizi bir an önce bitirmek, eksikleri tamamlamak ya da yarım kalan projeleri bitirmek adına adımlar atabiliriz. Hayat çizgimizi yeniden gözden geçirip, yepyeni bir oluşum içine girebiliriz. Aşk hayatımızda ise uzun süredir çözüm bulamadığımız sorunları bitirmek adına ayrılığı göze alabiliriz.

AKREP

Sevgili Akrepler; bu döngü boyunca beklenmedik yerlerden ek gelir elde etmek adına hareketlenmeler söz konusu olabilir. Bu döngü bize zaman zaman şans getirse de bazen de beklenmedik kayıplara sebep olabilir ve bu yüzden çok dikkatli olmak zorundayız. Nasıl kazanıyorum diye düşünerek hareket edersek, kısa süre içinde hayal kırıklıları söz konusu olabilir. Aile içinde üzerimizde yük olarak gördüğümüz bazı sorumluluklarımızdan da kurtulabiliriz.

YAY

Sevgili Yaylar; geçtiğimiz günlerde bizim burcumuzda gerçekleşen Ay tutulmasının ardından kısa süre içinde yeni bir tutulma ile karşı karşıyayız. Bu tutulma bizi en fazla finansal konularda derinden etkileyebilir. Kimseye borç vermemeliyiz, almamalıyız. Para enerjimizi bozacak en ufak bir hareketten, eylemden kaçınmalıyız. Aşk hayatımızda ise yalnız olanlar yeni bir ilişkiye başlayabilirler ancak bu ilişki kısa süreli olabilir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; burcumuzda gerçekleşecek Dolunay ve Ay tutulması bizi derinden etkileyecektir. Birkaç tane yıl içinde yaşanan gezegen gerilemeleri en fazla bizim burcumuzda gerçekleştiği için bahar aylarından itibaren hayatımızda bazı dengeler yerinden oynamıştı ancak 21 Temmuz’a kadar da bu tutulmanın etkileri bizi aşk ve finansal konularda etkileyecektir. Geçmişte kalmış bir ilişkimiz tekrar canlanabilir.

KOVA

Sevgili Kovalar; hayatımızda gizemli bir şekilde duran bazı olayları açığa çıkarmak için çaba harcayabiliriz. Bu durum aileyi de derinden etkileyen bir durumdur. Sosyal çevremizdeki bazı kişilerin bize karşı tavırlarının çok samimi olmadığının kanısına varabiliriz. Bu kişileri acımasızca ve hiç tereddüt etmeden hayatımızdan çıkarma kararı alabiliriz. Finansal konularda şanslı bir süreçteyiz. Alım satım işlerimiz varsa 21 Temmuz sonrasına bırakmalıyız.

BALIK

Sevgili Balıklar; geçmişte yaptığımız bazı hatalardan gereken dersi aldık ve bu süreçte hiç olmadığımız kadar soğukkanlı ve net olacağız. Etrafımızda gelişen olaylar karşısında sergileyeceğimiz tavırlar etrafımızda her ne kadar eleştirişe de böyle davranmanın bize ne kadar fayda sağladığını göreceğiz. Aşk hayatımızda ise güzel gelişmeler yaşanırken, yalnız olan Balıkların şansı oldukça açık olacaktır. Tutulma süresinde Ateş ve Toprak grubundan olan burçlarla tartışmalardan uzak durmalıyız.

Oğlak burcunda gerçekleşen Dolunay ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Ayça
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Gamze
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
Rosa
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Rosa...
İkra
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı