OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI

Maya · 2019. Temmuz 14. · 638 defa okundu

17 Temmuz 2019 Çarşamba günü, saat 00.38’de, Oğlak burcunun 24 derecesinde Parçalı Ay Tutulması meydana gelecek. Ay Tutulmaları güçlü Dolunay’lardır. Oğlak burcunda yaşanacak bu tutulma da aile, aile bireylerini etkileyen durumlar, iş, kariyer gibi konular ön plana çıkıyor.

Ailenizle birlikte daha çok zaman geçirmek, çocuklarınızın geleceğine yönelik planlar yapmak isteyebilirsiniz. Anne ve babanızın sağlığı ile alakalı gelişmeler yaşanabilir. Kardeşlerinizle ve yakın akrabalarınızla olan iletişiminiz artış gösterebilir. Soy ağacınızı araştırmak ve geçmişiniz hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Miras, nafaka, eşlerin gelir artışı gibi konularda çeşitli gelişmeler yaşanabilir. Zorlu ilişkilerden yorulabilir, ayrılık kararı alabilirsiniz. İç dünyanıza yönelerek nelerin sizi mutlu ettiğini düşünebilirsiniz. İlişkiniz zorlu sınavlardan geçebilir.

Kadersel bir süreç içerisinde olduğunuzu hissedebilirsiniz. Partnerinizle gerçekleştireceğiniz konuşmalar alevli tartışmalara dönüşebilir. Daha çok sevgi görme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Eşiniz ya da sevgilinizle aranıza iş kaynaklı, maddi mesafeler girebilir. Sevdikleriniz için yapmış olduğunuz fedakârlıkları gözden geçirebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla derin bağlar kurma konusunda çekingen hissedebilirsiniz. Ev sahibi olabilir ya da taşınabilirsiniz. Emlak işleri ile ilgilenmeniz gerekebilir.

İş hayatınızda, önünüzü görerek kariyerinizde, sağlam adımlarla ilerlemek isteyebilirsiniz. İş ortamınızda ego savaşları yaşanabilir. Finansal iş ve işlemlerle ilgilenebilirsiniz. Gelir - gider dengesi kurmak için harekete geçebilirsiniz.  Yaratıcılığınızın artış göstereceği bu süreçte yeni proje hazırlıkları yürütebilirsiniz. Emek verdiğiniz işlerden olumlu geri dönüşler alabilirsiniz.

Gerek iş gerekse özel hayatınızda sizden gizlenen olaylar açığa çıkabilir. Aldatmalar ve aldatılmalar yaşanabilir.

Kas, kemik, diş ağrıları konusunda hassas olacağınız bu süreçte hastalıklarınıza şifa bulabilirsiniz. 

Oğlak burcunda Ay Tutulması’nın burçlara etkisi:

Koç: İş hayatınıza yönelik yeni kararlar alabilir ve bu kararlarınızı hayata geçirebilmek adına çeşitli çalışmalar yürütebilirsiniz. Mevcut gelirinizde artış yaşanabilir. Ailenizle ve akrabalarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Anne ve babanıza daha çok zaman ayırarak onların sorunları ile ilgilenebilirsiniz. İkili iletişimlerinizde zaman zaman sesinizin tonu yükselebilir.

Boğa: Geleceğe yönelik planlar yapabilir; içinde bulunduğunuz zamanda, hayatınızın hangi noktada olduğunu değerlendirebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı yolculuk planları gündeme gelebilir. Çıkacağınız yolculuklar iş kaynaklı olabileceği gibi eğitim amaçlı da gerçekleştirilebilir. Bulunduğunuz yerden uzaklaşmak sevdiğiniz kişilerle aranıza mesafe girmesi sonucunu beraberinde getirecektir.

İkizler: Maddi konularla ilgilenmenizi gerektirecek durumlar açığa çıkabilir. Geçmişten gelen sorunlu işleri bitirmek ve borçlarınızı kapatmak için harekete geçebilirsiniz. Miras yolu ile elinize yüklü miktarda bir para geçebilir. Ortaklı işlerinizle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerin iş yükünüzü hafifletmesini bekleyebilirsiniz. Kötü giden bir evliliğiniz varsa boşanma kararı alabilirsiniz.

Yengeç: Ailenizle daha çok ilgilenmek isteyebilir çocuklarınıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Çocuklarınızın eğitimi ile ilgili konular gündeme gelebilir. Eşinizin geliri ile ilgili değişiklikler söz konusu olabilir. Hanenize giren gelir artış gösterebilir. İş hayatınızda ya da sosyal yaşamınızda, yüzünüze gülen ama arkanızdan kuyunuzu kazan kişilerin olduğunu fark edebilirsiniz. Bu kişilerden uzaklaşmak yararınıza olacaktır.

Aslan: Risk almaktan kaçınarak rutin işlerle ilgilenebilirsiniz. Sizi rahatsız eden konulardan ve ortamlardan uzak durmayı tercih edebilir, sizi mutlu eden kişilerle zaman geçirebilirsiniz. Emlak işleri ile ilgilenmenizi gerektirecek durumlar açığa çıkabilir. Ev alabilir ya da kiralayabilirsiniz. Kısa sürede atlatılabilecek sağlık sorunları yaşayabilir, hastalığınız süresince yakınlarınızdan ilgi görmek isteyebilirsiniz.

Başak:  Yaratıcılığınızı ön plana çıkararak gerçekleştireceğiniz işlerde başarı elde edebilirsiniz. Sanatla ilgilenmek ruhunuza iyi gelebilir. Kazancınızı arttırabilmek adına ek işler yapabilirsiniz. Yolculuk planları yapabilir, tatile çıkmak için uygun zamanı kollayabilirsiniz. Duygusal hayatınızda, derinliği olan ilişkiler kurmak gözünüzü korkutabilir. Hayatınızda olan kişiye güven duymak isteyebilirsiniz.

Terazi: Manevi olarak kendinizi iyi hissetmek ve mutlu olmak isteyebilir sizi olumsuz etkileyen kişilere karşı sert tepkiler verebilirsiniz. Aileniz, öncelik sıralamanızda en üst sıraya çıkabilir. Eşinizin ve çocuklarınızın yaşadığı pozitif olaylar, sizi dolaylı da olsa etkileyecektir. Evde zaman geçirmek, evinizi güzelleştirmek isteyebilir ya da yeni bir eve çıkmayı planlayabilirsiniz.  

Akrep: Sosyal çevrenizde sizi rahatsız eden kişilerin varlığı söz konusu olabilir. Bu kişilerden uzaklaşmayı ve sevdiğiniz kişilerle bir arada olmayı tercih edebilirsiniz. Kısa mesafeli yolculuklar gerçekleştirerek yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Bu süreçte tanıyacağınız kişiler uzun süreli olarak hayatınızda yer almayabilir. Hukuki konularla ilgili, var olan işlerinizde yeni gelişmeler yaşanabilir.

Yay: Maddi kazanımlarınızı arttırmak adına harekete geçebilir, yeni ticari bağlantılar kurabilirsiniz. Geçmişte yapmış olduğunuz yatırımlarla ilgili olumlu geri dönüşler almaya başlayabilirsiniz.  Aile büyüklerinizin desteğini almak sizi mutlu edebilir. Eşinizin kazancında değişiklikler meydana gelebilir. Çocuklarınızla ve çocuklarınızın eğitimi ile ilgilenmek isteyebilirsiniz.Sağlıkla ilgili konularda hassas hissedebileceğiniz bir süreç.

Oğlak: İçinde bulunduğunuz hayatı yeniden şekillendirmek isteyebilir, imkânınız olduğu ölçüde değişiklik yapabilirsiniz. Yakınınızda bulunan ve sizin için önemli olan bazı kişiler kalbinizi kırabilir. Yaşam içerisinde, isteklerinizde ve beklentilerinizde değişiklikler meydana gelebilir. Fiziksel görünüşünüzde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Sağlık sorunları gündeme gelebilir. Şifa arayışında bulunabilirsiniz.

Kova:Kalabalıklardan uzaklaşmak, dinlenmek, kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Zorluklarla uğraşmak sizi yorabilir. Özellikle iş çevrenizde, art niyetli kişilerin bulunduğunu fark edebilirisiniz. Sizden gizlenen bazı durumlar açığa çıkabileceği gibi siz de sır saklama konusunda zorlanabilirsiniz. Zaman zaman duygusal hayatınızda, boş fedakârlıklarda bulunduğunuz hissine kapılabilirsiniz.

Balık: Sosyal hayatınızda daha aktif olmak isteyebilir, dışarıda daha çok zaman geçirebilirsiniz. Lüks mekânlar ve konforlu ortamlar size daha cazip görünebilir. Katılacağınız ortamlarda ego çatışmaları yaşayabileceğiniz kişilerle karşılaşabilir, üstü kapalı mücadelelere girebilirsiniz.Kazancınızı arttırmak adına yeni projeler tasarlayabilirsiniz.Geliriniz artış gösterebilir.

Oğlak burcundaki Ay Tutulması ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgi
 
Merhaba, ben Sevgi 20 yılı aşkın zamandır fal bakmaktayım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı