MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 228 90 00
5 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2021. Ağustos 22. · 5161 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * etrafındaki insanlara zaman ayırmaktan ve onları devamlı mutlu etmeye çalışmaktan kendine asla zaman ayıramadığının artık farkına varmaya başlayacaksın. Ne kadar büyük bir yükün altına girdiğini ve bu yükleri artık taşımanın sana hiçbir fayda sağlamadığını gördüğünde ve hissettiğinde artık bu yüklerden kurtulmaya başlayacaksın.

Hayatın sana ne kadar güzellikler sunduğunu hissettiğinde özellikle aşk hayatında şimdiye kadar neden bu kadar talihsizlikler yaşadığını ve bunların tek sebebinin enerjini doğru kullanmadığın için olduğunu öğreneceksin. Özellikle aşk hayatında bundan sonra ki süreçte seni çok fazla güzellikler beklemektedir. Uzun zamandır hayalini kurduğun ilişkiye ve sevgiye artık ulaşmak an meselesidir. 

Bu hafta özellikle ikili ilişkilerde uzun süredir zorlandığımız bazı konular tekrar gündeme gelebilir. Bu dönem genel anlamda bakıldığında da Kova burcunda yaşanan Dolunay döngüsünün çok sert etkilerini tüm burçlar üzerinde hissettiğinden dolayı da ikili iletişimler daha fazla karmaşık hal alabilir. Kartlarında bizi bu konuda uyarma sebebi budur. Şimdiye kadar yaptığımız birçok şeyin aslında kendi enerjimizi bozmaktan başka bir işe yaramadığını anladığımızda bitmesi gereken ilişkiler bitecek, kalması ve devam etmesi gerekenler devam edecektir. *

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ
Sevgili Koçlar; * sosyal çevrende iletişim bozukluklarına çok dikkat etmen gereken bir dönemdesin.
Söylemlerin, davranışların olayları çok farklı yerlere götürebilir ve seni oldukça bu durum yıpratabilir.
Mümkün olduğunca kendi iç dünyanda yaşaman gereken bir dönemdir. * Bu hafta kendimizi yanlış
ifade etmek, olayları karmaşık hale getirmek gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olursak her şey sakin
şekilde devam edecektir.

BOĞA
Sevgili Boğalar; * kendinle çelişkiye düştüğün bazı konular ortaya çıkabilir. Bu konular seni ve yakınlarını ilgilendiren konulardır. Şimdiye kadar doğru olarak bildiğin tüm tabular yıkılacak ve kendine yeni bir sayfa açacaksın. * Bizi ve ailemizi ilgilendiren bazı konuların aslında şimdiye kadar bildiğimizin dışında geliştiğinin farkına varacağız. İş ve kariyer alanımızda bizi bazı güzellikler beklemektedir.

İKİZLER
Sevgili İkizler; * bu dönemde yaşadığın bazı tatsız olayların seyrini değiştirecek güzel gelişmeler yaşayabilirsin. Aklını kullandığın ve insanlara karşı daha sevecen olduğun sürece hiçbir sorun cevapsız kalmayacaktır. * Bu hafta uzun süredir savaş verdiğimiz birçok konu çözüme kavuşurken, ailevi problemler gün yüzüne çıkabilir. Bu durumu toparlamak sadece bize düşecektir. Finansal konularda oldukça şanslıyız.

YENGEÇ
Sevgili Yengeçler; * bu dönem senin için bazı kişilerden ve olaylardan uzaklaşma ve kopma dönemidir. Bunu yaparken zorlanabilirsin ancak şunu unutmamalısın ki, bu durum senin hayrına ilerleyen bir durumdur. * Sosyal çevremizde herhangi bir sorun yaşamadan nedensiz şekilde kopmalar yaşadığımızda yerini bizim hayrımıza olacak yeni enerjilerle dolduracağız. Yeniliklere açık bir dönemden geçmekteyiz.

ASLAN
Sevgili Aslanlar; * kendi hayatına dair uzun zaman önce almış olduğun bazı kararlarda değişiklikler söz konu olabilir. Bu değişim seni asla korkutmamalıdır. Sakin bir şekilde hayatına devam ederken
yaşanan bu hareketlilik temponu yavaşlatabilir ancak korkuya gerek yoktur. * Bu hafta özellikle iş ve kariyer alanımızda yaşayacağımız bu değişiklik köklü bir değişimdir. Tüm tabular yıkılacak yerine yenisi inşaat edilecektir.

BAŞAK
Sevgili Başaklar; * etrafında bu aralar çok fazla haksızlıklara maruz kalabilirsin. Bu durum senin enerjini oldukça aşağı doğru çekecektir. Bu durumu toparlamalı, arınma çalışmaları yapmalı ve kendini yenilemelisin. * Kendimizle ilgili değişiklikleri yaptığımız zaman ilk önce para enerjimiz düzelmeye başlayacak, bolluk ve bereket kendini gösterecektir. Uzun zamandır almak istediğimiz bir şeyi almak adına da fırsatlar doğacaktır.

TERAZİ
Sevgili Teraziler; * sorumlulukların epeyce artmaya başlayacaktır. Bu durum seni bir hayli yorsa da, iş alanında büyük kazançlar elde etmen için büyük fırsattır. Bu yorucu günlük tempoda sana en iyi gelecek tek şey aşk olacaktır. * Mesai saatlerimizin artması, üzerimizdeki sorumlulukları çoğalması derken kendimize zaman ayırmakta zorlanabiliriz ancak mola vermemize neden olacak şey aşk olacaktır. Yeni aşk kapımızı her an çalabilir.

AKREP
Sevgili Akrepler; * aile içinde uzun zamandır devam eden sorunlar artık çözüme kavuşmaya başlayacaktır. Bu durum seni ve yakınlarını mutlu ederken, kendinle ilgili aldığın bazı kararları da sevdiklerinle paylaşmak isteyebilirsin. * Özellikle parasal konularda ailemizi rahatsız eden bu olayların çözümlenmesinde bizim de payımız çok olacaktır. Finansal gelişmeler karşısında derin bir nefes alacağız.

YAY
Sevgili Yaylar; * bu dönemde etrafında gerekli ve gereksiz çok fazla insan biriktirmeye başladın. Her insan ayrı bir enerji olduğundan dolayı bu enerjilerin sana ne gibi fayda sağladığı ya da sağlamadığı konusunda biraz oturup düşünme zamanıdır. * Tüm enerjilere açık olduğumuz bu dönemde İnsanların bizim enerjimizden faydalanması kaçınılmaz bir sondur. Bunu engellemek adına büyük bir arınma yapmamızın zamanı gelmiştir.

OĞLAK
Sevgili Oğlaklar;* finansal olarak kendini çok iyi hissedeceğin bir döneme girmektesin. Bu durum seni uzun zamandır engelleyen tüm zorluklardan kurtaracaktır. Önünde uzun ve zahmetli bir yol var ancak bu yolu doğru ilerlersen şans kapıların her daim açık olacaktır. * Elimize iş anlamında geçecek olan bazı fırsatlar olacaktır. Bu fırsatların bize nasıl kapılar açtığını önümüzdeki günlerde gördükçe daha fazla hırslanacağız ve daha çok çalışacağız.

KOVA
Sevgili Kovalar; * kendine layık görmediğin hiçbir şeyi hayatına almamakta ısrarcı olman sana güzel kapılar açacaktır. Enerjisi sana uygun olan yeni insanlarla tanışabilirsin. Yeni ortamlar, yeni yerler görmek, kısa tatiller yapmak seni de yenileyecektir. * Yeni katılacağımız bir ortamda birisi ile tanışabilir ve onunla mutlu bir ilişkiye başlayabiliriz. Bu kişi bize büyük moral kaynağı olacaktır.

BALIK
Sevgili Balıklar; * aşk hayatında uzun zamandır yaşadığın sorunlar her geçen gün daha karmaşık hale dönüşebilir. Bu durumun sebebi ise her iki tarafında birbirinin hayatında görevleri bitmiş olmasıdır ve bu yüzden zorlamanın anlamı yoktur. * Bu hafta problemlere çözüm bulamıyorsak ikili ilişkilerimizi sonlandırma kararı alabiliriz. İlk etapta her ne kadar üzülsek te, aslında bizim hayrımıza olduğunu unutmamalıyız.

 
 
 
 
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Efruz
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
ÇEVRİMDIŞI
İkra
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
ÇEVRİMDIŞI
Bahar
 
Merhaba ben Bahar, Bazılarımız dünyaya görevli olarak gelirler; uyarmaya, korumaya sevgiyle yolumuzu aydınlatmaya, iyilik güzellik dağıtmaya, kötüyü gösterip bizi kollamaya, diliyle değil kalbiyle söylemeye gözüyle değil yüreğiyle görmeye. ..
ÇEVRİMDIŞI
Asya
 
Merhaba ben Asya, Fal ile yolculuğum çok küçük yaşlarda başladı.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı