MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 228 90 00
5 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2021. Ağustos 15. · 5347 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * hayatın sana sunduklarını daha fazla irdeleyerek hareket etmelisin. Sana sunulanların içinde iyi ve kötü her türlü enerjiler olabilir. Senin görevin bunların içinden sana uygun olanını ve senin hayatına fayda sağlayacakları bulup almaktır. Sevginin gücünü bir kez daha anlayacağın bazı olaylarla karşılaşabilirsin. Hayata bakış açını değiştirecek olan bu durum aslında seni yoktan var edecek güçlere sahiptir.

Kendinle ilgili kararlar vermek zorunda kalabilirsin. Bu kararlar her ne kadar zor alınan kararlar olsa da, ilerleyen günlerde senin hayrına olduğunun farkına varmalısın. Gereksiz kuruntular seni her geçen gün daha fazla yıpratmak ve sen artık buna bir son vermelisin. Bunu yapmak sana çok zor gelse de, şimdiye kadar ruhunu ve bedenini alıştırdığın bu kötü duygulardan arınmalısın.

Bu hafta ruhsal anlamda bazı gerginlikler içinde olabiliriz. Bu durum hayatımızın her alanında inişli çıkışlı durumlar olsa da, kendi gücümüzü ve enerjimizi doğru kullandığımız sürece herhangi bir sıkıntı olmayacaktır. Özellikle sosyal çevremizde ve yakınlarımızda bizi üzüntüye boğacak bir konu ile karşılaştığımızda uzak durmalıyız. Elimizdeki enerjiyi başkalarına harcamak bizi hem yıpratır hem de güçsüz kalmamızsa sebep olur. *

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ
Sevgili Koçlar; * özellikle kariyer hayatınla ilgili fazladan bilgi ve deneyim edinmek yaşam amacını ve hedeflerini gerçekleştirmen için hızlandırıcı bir unsur olacaktır. İş ve kariyer alanında daha iyi bir
boyuta gelebilmen için evren tarafından destekleniyorsun. * Bu hafta iş alanımıza çok daha fazla yönelebiliriz. Bu durum hayatımızın diğer alanlarını ihmal etmemize sebep olabilir. Finansal konularda oldukça şanslı bir dönemdeyiz.

BOĞA
Sevgili Boğalar; * son zamanlarda yaşanılan bazı sıkıntılar seni hem beden olarak hem de zihin olarak epeyce yordu. Kendine biraz olsun zaman ayırmalısın. Bu şekilde devam edersen önümüzdeki günlerde her şey daha fazla karmaşaya sebep olabilir. * Etrafımızdaki insanların negatif düşüncelerinden uzaklaşmak bize iyi gelecektir. İş alanımızı asla ihmal etmemeliyiz.

İKİZLER
Sevgili İkizler; * Şu an aklında olan ve olması için çaba harcadığın konunun gerçekleşmesinin çok zor olduğunu düşünsen de kesinlikle planladığın yolda ilerlemelisin. Bu konuyla ilgili bazen esnek
davrandığını düşünmek çabalarından ödün verdiğin anlamına gelmemektedir. * Uzun süredir iş ya da finansal konularda verdiğimiz uğraşların sonuç verdiğini gördükçe bu konulara daha fazla yönelebileceğiz.

YENGEÇ
Sevgili Yengeçler; zamana yaydığın konuları artık toparlamalısın. Uzun süredir ertelenen işler şimdi önünde dağ gibi olmaya başlayacaktır. Üzerimizdeki sorumlulukları bitirdikçe her geçen gün biraz daha fazla şekilde sorumluluklar almak zorunda kalabilirsin. * İş alanımızda göstermiş olduğumuz çaba ve başarılar bize olumlu dönüş sağladığı kadar daha fazla yoğun bir çalışma temposuna sahip olacağız.

ASLAN
Sevgili Aslanlar; * bazı önemli kararlar alabilirsin. Bu kararları alırken hem kendini hem de yakınlarını olumlu yönde etkileyebilecek şekilde yol alacaksın. Sadece kendini düşünmekten uzak bir yol izlerken, evren sana tahmin ettiğinden daha fazlasını sunacaktır. * Çok çalışmak ve kazanma bu süreçte bizim misyonumuz dur. Aşk hayatımızda bazı aksaklıklar oluşabilir. Bu durumu toparlamak ta bizim görevimiz olacaktır.

BAŞAK
Sevgili Başaklar; * aşk bu süreçte hayatını tamamen kaplayabilir. Kendini mutlu hissetmek, keyifli olmak aşk enerjisinin sana sunduğu hediye olacaktır. * Bu hafta aşk hayatımız oldukça renkli ve verimli olacaktır. Yalnız olan Başaklar için daha fazla hareketli olurken, var olan ilişkisi olan Başaklar da ilişkilerini daha ileri boyuta taşıyacaklardır. Bolluk ve bereket bizden yana olacaktır. Parasal konularda derin bir nefes alma vaktidir.

TERAZİ
Sevgili Teraziler; * Manevi olarak içine çekildiğini ve geçmişin yüklerini geçmişte bırakmak için kendini hesaba çekeceğin bir süreçtir.  Bu dönemde yalnız kalmak seni oldukça rahatlatacaktır. Senin gibi yalnızlıktan hoşlanan insanlarla vakit geçirmek isteyebilirsin. * Uzun zamandır yoğun iş temposu bizi oldukça yıprattı ama artık toparlanma zamanıdır. Bizi mutlu edecek faaliyetlerle uğraşmak enerjimizi yükseltecektir.

AKREP
Sevgili Akrepler; * mantığı kullandığın ve duygusallığı bir kenara bıraktığın sürece bazı fırsatlar sana gelecektir. Bu fırsatların tümü mantık gerektirecektir. Duygusallık seni en aşağı çekecek olan bir unsurdur. * Özellikle aşk hayatımızda yaşadığımız bazı sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Bu sorunlar mantık gerektiren konulardır ve bu durumu toparlamak bize düşecektir. Finansal konularda da aynı şey geçerlidir.

YAY
Sevgili Yaylar; * özellikle finansal konularda artık daha fazla zorlandığını düşünerek kendine farklı yollar arama peşine düşebilirsin. Bu eylemden bir hayli kazançlı çıkabilirsin. Aşk hayatında ise iniş çıkışlar olsa da sonuç olumlu olacaktır. * Bu hafta para kazanma odaklı olacağız. Var olan işimize ek olarak işler bulabiliriz. Bu işler internet üzerinden olabilir. Yalnız olanları muhteşem bir aşk beklemektedir.

OĞLAK
Sevgili Oğlaklar; * ikili ilişkilerde karşı tarafa baskıcı ve kıskanç tavırlar sergilemekten vaz geçmelisin. Bu şekilde davranmanın kimseye faydası olmayacaktır. Uzlaşmak aslında en doğru seçim olacaktır. İş değişikliği için uygun bir süreçtesin. * Bu hafta her ne kadar yoğunluk yaşasak ta, aşk hayatımıza çok fazla odaklanabiliriz ancak bu odaklanma olumsuz yönde olmaktadır. Arınma çalışmaları yapmak bizi rahatlatacaktır.

KOVA
Sevgili Kovalar; * etrafındaki insanların sana yeterince değer vermediğini düşünüp, kendini yıpratabilirsin. İnsanlara yardım etmek, onları mutlu etmeye çalışmak bizden epey enerji alıp götürmektedir. Bunu fark etme bize fayda sağlayacaktır. * Hafta boyunca özellikle sosyal çevremizdeki insanlarla iletişimlerimizde çok dikkatli olmalıyız. Anlık vereceğimiz kararlar onlarla aramızın açılmasına sebep olabilir.

BALIK
Sevgili Balıklar; * iş alanında bazı beklenmedik haberler alabilirsin. Bu haberler doğrultusunda hemen harekete geçmek zorunda olacağın bazı konular gündemde olacaktır. Finansal konularda her ne kadar zorlandığını düşünsen de unutmamalısın ki elinden geleni yapıyorsun ve kazanan sen olacaksın. * Kendimize verdiğimiz bazı sözler var. Bu sözlerin başında daha iyi bir yaşam alanı kurmak olabilir ve bunu yapacağız.

 
 
 
 
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Efruz
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
ÇEVRİMDIŞI
İkra
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
ÇEVRİMDIŞI
Bahar
 
Merhaba ben Bahar, Bazılarımız dünyaya görevli olarak gelirler; uyarmaya, korumaya sevgiyle yolumuzu aydınlatmaya, iyilik güzellik dağıtmaya, kötüyü gösterip bizi kollamaya, diliyle değil kalbiyle söylemeye gözüyle değil yüreğiyle görmeye. ..
ÇEVRİMDIŞI
Asya
 
Merhaba ben Asya, Fal ile yolculuğum çok küçük yaşlarda başladı.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı