MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 228 90 00
5 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2021. Ağustos 08. · 5067 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * kendinle barışma zamanıdır. Uzun süredir kendinde gördüğün eksiklikler konusunda ve hayatının her alanında yetersiz kaldığın tüm sorunları çözmek için verdiğin çabaların sonucunu alamadığın için kendini yetersiz gördüğün her şeyin üstesinden gelmenin en önemli etkeni kendini sevmekten ve kendine güvenmekten geçtiğini anlayacağın bir dönemdesin. Artık hayatın sana sunduğu tüm iyi ya da kötü enerjilerin arkasında neler yattığını, sana nasıl mesajlar verdiğini daha net anlamaya başlayacaksın.

Etrafındaki insanların sana neler verdiğini ya da senden neler alıp götürdüğünü çok net şekilde görebileceğin bazı olaylarla karşılaşabilirsin. Bunu başardığın zaman hayatını negatif enerjilerden temizleyecek ve daha rahat bir ruh halinde olacaksın. 

Bu hafta Melek kartlarının bize anlatmak istediği, dış dünyada bizlere zarar veren ya da bizlere fayda sağlayan her ne varsa analiz edip, ayıklama yapabiliriz. Bu durum sonrasında dünyamızda bazı boşluklar oluşmaya başlayacaktır. Bu boşlukların yerini güzellik, olumlu ve ılımlı insanlarla doldurabiliriz. * 

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri; 

KOÇ

Sevgili Koçlar; * hayat önüne bazı aksilikler çıkarabilir. Yapmak istediklerinin karşısında kendini çaresiz hissetsen de asla peşini bırakmamalısın. Önümüzdeki günlerde evren sana çok büyük destek verecek, önüne ışık olacaktır. * Bu hafta eksik kalan işlerimizi tamamlamamız gerekmektedir. İlerleyen günlerde yeni projeler içine girebiliriz. Her ne kadar aksaklıklar yaşansa da, şans bizden yana olacaktır ve sonuç olumlu olacaktır. 

BOĞA

Sevgili Boğalar; * bu dönem hayatında bozulan ve araya mesafe giren tüm ikili ilişkilerini tekrar gündeme getirip, barış imzalama vaktidir. Kendinle ilgili verdiğin tüm kararları hayatına yansıtmak için harekete geçebilirsin. Yenilenme söz konusudur. * İş, para ve aşk hayatımızda herhangi bir sorun varsa ya da olmasa bile yenilik getirmek istiyorsak evren bizi destekleyecektir. Şans bizden yana olduğu sürece yolumuz açık olacaktır. 

İKİZLER

Sevgili İkizler; aşk hayatında hiç beklenmedik gelişmeler söz konusu olacaktır. Tahmin bile etmediğin bu gelişmeler karşısında kendini hem şanslı hem de güvende hissedebilirsin.  Bu durum aslında senin çoktan hak ettiğin bir konuydu ve mutlu olmanı evren de destek vermektedir. * Özellikle ikili ilişkilerde yaşayacağımız güzel gelişmelerden kaynaklı olarak moralimiz oldukça yüksek olacaktır. 

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; haftaya tamamen para ve iş odaklı başlarken, özel hayatını bir kenara bırakmamalısın. Bu hafta boyunca sana en fazla ilgi ve sevgi gerekli olacaktır. Duygu boşluğunu kapatmak için sevdiklerinle birlikte olmalısın. *haftaya çok yoğun tempo ile başlayacağız. Tamamlaması gereken işler, mesai saatlerimizin uzaması gibi durumlar olabilir. Hayatın bu temposuna mola vermek ve huzurlu olmak bize motivasyon olacaktır. 

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * dargın olduğun bazı kişilerin halen seninle uğraşması canını sıkabilir. Bu durum karşısında yapman gereken sessizliğini bozmadan yoluna devam etmektir. Rekabetlerden uzak durman gereken bir dönemde olduğunu unutmamalısın. * İş alanımızda ve sosyal çevremizde bizi bazı insanlar üzebilir fakat onlarla baş etmek için gereken gücümüz var. Finansal konularda da bolluk ve bereket bizden yanadır. 

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * sana verilen önemli sözlerin yerine gelmemesi seni çok fazla yıpratabilir ancak kendini bu kadar zorlamak yerine sahip olduğun tüm güçlerin ve yeteneklerin farkına varmalısın. Kimseden beklenti içinde olmadan yaşamak senin için daha hayırlıdır. * Etrafımızda özellikle para ve iş alanı ile ilgili beklentilerimizin karşılanmadığı bir dönemdeyiz. Finansal beklenen haberler en kısa zamanda bize ulaşacaktır. 

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * öfke kontrolünü sağlamak bu hafta senin için çok önemli bir unsur olacaktır. Etrafında olup biten bazı olayların haksızlık boyutunda olduğunu düşünüp, gerginlikler yaşamanın ve tepki vermenin sana hiçbir hayrı olmayacaktır. * Rekabetler, dedikodular, arkamızdan çevrilen işler enerjimizi düşürebilir. Hakkımızı savunma isterken haksız duruma düşmemeye özen göstermeliyiz. 

AKREP

Sevgili Akrepler; * karşı cinsin sana olan ilgisi seni oldukça mutlu edecektir. Uzun zamandır görmediğin kadar ilgi görmek seni hayata daha fazla bağlayacaktır. Aşk hayatında da güzellikler seni beklemektedir. * Yalnız olan Akrepler için çok keyifli ve hareketli bir hafta olacaktır. Yeni biriyle tanışmak ve onun ruhumuzu hoşnut etmesi enerjimizi yükseltecektir. Finansal konularda dikkatli olmakta fayda vardır. 

YAY

Sevgili Yaylar; * keyfinin yerinde olacağı bu dönemde senin tadını kaçıran, sıkan, üzen her ne varsa hepsini bir kenara bırakıp, hayattan zevk almaya ve huzurlu olmaya özen gösterebilirsin. İşlerinin yolunda gitmesi sana büyük moral kaynağı olacaktır. * İş yerimizde bize verilen sorumlulukları yerine getirmekte biraz zorlanabiliriz ancak sonuç başarılı olacaktır. Üst düzey yöneticilerden ya da ortaklarımızdan güzel tavsiyeler duyabiliriz. 

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * yardım ettiğin, maddi ve manevi yanında olduğun insanların şimdi sana sırt çevirmeleri seni oldukça yıpratabilir. Hayatının bundan sonrasında kendi dünyanda yaşamanın senin için daha iyi olacağını düşünebilirsin. * Etrafımızdaki bazı insanların dostumuz olmadığını anlayacağımız bu süreçte güven duygumuzun azaldığını hissedebiliriz ancak ne olursa olsun biz acımasız ve vurdumduymaz insanlardan olamayacağımızı da unutmamalıyız. 

KOVA

Sevgili Kovalar; * hayatında olup biten bazı olaylar karşısında sabırsız davranıp, isyankar tavırlar içinde bulunmamaya özen göstermelisin. Bu tavırların sana hiçbir fayda sağlamayacağını unutmamalısın. Hayatında değişik ve çarpıcı kararlar almamalısın. * Hayatımızı oldukça durağan geçirmemiz gereken bir haftadayız. Net ve sert açılar barındıran kararlar ilerde bize zarar verebilir. Finansal olarak aşırı harcamalardan kaynaklı sorunlar gündeme gelebilir. 

BALIK

Sevgili Balıklar; * duygudan yoksun, acıma duygusu gelişmemiş bazı topluluklardan rahatsızlık duyabilirsin. Bu topluluktan uzak durmak, onların eylemlerine asla karışmamalısın.* Sorun her ne olursa olsun birey olarak hakkımızı savunmak bizim için daha hayırlı olacaktır. Aşk hayatımızda da tartışmalardan uzak durmalıyız. Kıskançlıklar, yanlış anlaşılmalar gereksiz ayrılıklara sebep olabilir. Vurdumduymaz davranışlarımızla karşı tarafı üzebiliriz.

 

 
 
 
 
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Efruz
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
ÇEVRİMDIŞI
İkra
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
ÇEVRİMDIŞI
Bahar
 
Merhaba ben Bahar, Bazılarımız dünyaya görevli olarak gelirler; uyarmaya, korumaya sevgiyle yolumuzu aydınlatmaya, iyilik güzellik dağıtmaya, kötüyü gösterip bizi kollamaya, diliyle değil kalbiyle söylemeye gözüyle değil yüreğiyle görmeye. ..
ÇEVRİMDIŞI
Asya
 
Merhaba ben Asya, Fal ile yolculuğum çok küçük yaşlarda başladı.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı