MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 228 90 00
5 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2021. Ağustos 01. · 4844 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * kendine biraz daha zaman ayırmalısın. Yoğun iş temposu, hem bedenen hem de zihin olarak yaşadığın yorgunluk seni oldukça yıpratmış durumda. Hayatın zorluklarına biraz olsun mola vermek ileriye dönük olarak daha sağlıklı düşünmene ve hareket etmene vesile olacaktır. Etrafındaki bazı insanların sana huzur vermediği, negatif enerjileri ile seni derinden etkilediğinin farkına varmalısın. Bu insanlardan uzak durmak zorundasın çünkü önümüzdeki günlerde kendi hayatınla ilgili bazı kararlar almak zorunda kalabilirsin ve bu kararı alabilmek için de sağlıklı düşünmek gerekecektir.

Sana sevgi, şefkat ve anlayışla yaklaşan insanları çevrende tutmaya özen göstermelisin.  Önünde birikmiş olan engelleri yok edecek güce sahip olduğunu unutmamalısın. 

Bu hafta etrafımızdan daha fazla kendi hayatımızla ilgilenmemiz gereken bir süreçtir. Bizi yoran her ne varsa hayatımızdan uzak tuttuğumuz sürece kendimizi her türlü zarardan korumuş olabiliriz. Bu süreçte sezgilerimiz güçlü olacaktır ve bize en doğru yolu da sezgilerimiz gösterecektir. İş ve kariyer alanımızda uzmanlaşmanın yanı sıra aşk hayatımızda da değişiklikler söz konusu olacaktır. Yalnız olanlar yeni bir birlikteliğe başlarken kendimizi oldukça huzurlu ve keyifli hissedebiliriz. *

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri; 

KOÇ

Sevgili Koçlar; * yeni iş arkadaşları ya da sosyal olarak arkadaşlıklar kurmak isteyebilirsin. Yeni enerjilere karşı ilginin çok fazla olduğu bir dönemdir. İş alanında düşüncelerini kolaylıkla söyleyebilmelisin. Bu şekilde davrandığın sürece karşı tarafın seninle ilgili düşünceleri olumlu yönde olacaktır. * Bu hafta özellikle iş hayatımızda kendimizi elimizden geldiğince iyi şekilde ifade etmeliyiz. Bunun karşılığını ilerleyen günlerde almaya başlayacağız. 

BOĞA

Sevgili Boğalar; * karşı cins üzerinde güçlü bir etkiye sahip olduğunu bilmelisin. İlgi odağı olacağın bu dönemde karşı taraftan alacağın pozitif enerji sayesinde kendini çok daha iyi ve özgüvenli hissetmeye başlayabilirsin. * Haftanın başından itibaren kendimize daha fazla özen göstermeye başlayabiliriz. Estetik konularına yönelebilir, giyim kuşam olarak değişiklik yapabiliriz. Bu durum bize büyük moral kaynağı olacaktır. 

İKİZLER

Sevgili İkizler; * şimdiye kadar yaptığın tüm iyiliklerin karşılığını almaya başlayacağın bir döneme girmektesin. Karşılıksız yapılan yardımları seni en zor anında bulacak ve yoluna ışık tutacaktır. Maddi ve manevi olarak güçlü bir enerjiye sahip olmak üzeresin. * Etrafımızdaki insanlarla aramızdaki güçlü iletişim bizi bu hafta boyunca destekleyecektir. İhtiyaç duyduğumuz her konuda mutlaka yanımızda bizi seven birini bulacağız. 

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * hayatında seni zorlayan bir konu varsa daha fazla üzerine gitmeye gerek yoktur. Artık yapman gerekeni yaptın ve akışına bırakma zamanıdır. Parasal enerjini olur olmaz yerlerde kullanmak seni zarara sürükleyebilir. * Bu hafta özellikle parasal konularda aşırı harcamalardan uzak durmalıyız. Önümüzdeki günlerde paraya çok fazla ihtiyacımız olabilir. 

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * kendine daha fazla vakit ayırmalısın. Rejime ya da spora başlamak, taşınmak, iş değişikliği gibi önemli konuların varsa mutlaka bir an önce çözümlemelisin. Kendini yorgun hissettiğin zaman arınma çalışmaları yapmak seni rahatlatacaktır. * Yoğun iş temposu ve özel hayatımızdaki bazı sorunlardan kaynaklı olarak kendimizi geri plana atmış olabiliriz. Her ne olursa olsun önceliğimiz kendimiz olmalıdır. 

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * aile içinde anlaşmazlıklar varsa bu dönemde mutlaka çözüme kavuşmalıdır. Bu şekilde devam ettiği sürece aile bireyleri her geçen gün biraz daha birbirlerinden uzaklaşmaya başlayabilir. Finansal olarak kendini güçlü hissetmek için çok kısa süre kaldı. * Bu hafta her ne kadar bizim için yorucu olsa da, aile içindeki bazı problemleri çözümleme görevi bizlere düşebilir. Uzun süredir beklediğimiz para varsa mutlaka yakın zamanda bize ulaşacaktır. 

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * yenilikleri hayatına çekmek için uğraşmak yerine var olan sorunlarını çözümlemek için odaklanmalısın. Ertelenen, göz ardı edilen tüm sorunlar daha fazla büyüyebilir ve önüne geçilmez bir hale gelebilir. * Hafta başından itibaren çok fazla hayal kurabiliriz ancak hayalden ziyade hayatımızın akışında bulunan zorluklarla mücadele etmemiz gereken bir dönemdeyiz. Finansal olarak riskli işlerden uzak durmalıyız. 

AKREP

Sevgili Akrepler; * ikili ilişkilerde epeyce yüksek enerjiye sahip olabilirsin. Bu durum karşı tarafın kendini eksik hissetmesine sebep olabilir. Var olan durumu dengelemek zorunda olduğunu bilmelisin. Bu şekilde devam edersen aranızda büyük uçurumlar oluşmaya başlayabilir. * Hayatın akışı bizi zorlamaya başlarken, özel hayatımızı ikinci plana atmak zorunda kalabiliriz fakat biz yine de karşı tarafı kırmamaya özen göstermeliyiz. 

YAY

Sevgili Yaylar; * şimdiye kadar hiç düşünmediğin bir konuyla ilgili kafan karışabilir ancak bu konuyu hayatının dönüm noktası haline getirmemeli, odaklanmamalısın. Aşk hayatın uzun zamandan sonra ilk defa bu kadar keyifli olacaktır. * Etrafımızda olup biten olaylara ve olaya dahil olan kişilere çok fazla dikkatimizi vermemeliyiz. Bizi hayatımız öncelikli olmalıdır. Aşk hayatımızda yaşayacağımız yenilikler bize moral kaynağı olacaktır. 

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * özellikle finansal konularda bu süreçte aklını çok fazla kullanarak yeni kazanç kapıları kendine açabilirsin. Bu durum hem seni hem de etrafındaki seni sevenleri mutlu edecektir. Unutma ki, sevgi ve pozitif enerji paylaştıkça çoğalmaktadır. * Maddi olarak elde edeceğimiz üstün başarılar ve kazançlar hayatımızı çok farklı bir yöne doğru çekebilir. Yeni planlar yapabilir, geleceğimizi garanti altına almak adına harekete geçebiliriz. 

KOVA

Sevgili Kovalar; * etrafındaki insanlarla ve özellikle iş alanındaki arkadaşların ve üst düzey yöneticilerle bazı konular hakkında uzlaşmak gerekebilir ancak sen bu uzlaşmaya yanaşmayabilirsin. Gergin ve kırıcı ruh halini dış dünyaya yansıtmadan hayatın akışında kalmalısın. * Özel hayatımızda yaşayacağımız bazı konuların çözümlenmemesi bizi oldukça gergin yapabilir. Bu durumu kontrol altına almak zorundayız. 

BALIK

Sevgili Balıklar; * kendinle verdiğin mücadeleler artık son bulmaya başlayacaktır. Derin bir nefes alma vaktidir. Hayatında göz ardı ettiğin tüm konuları, kişileri artık hayatının dönüm noktası haline getirebilirsin. * Şimdiye kadar hem mantık olarak hem de duygusal olarak çok fazla panik yaptığımız, endişe duyduğumuz konuları geri plana atmayı başaracağız. Bunların yerine gerçekten mücadele gerektiren konulara değineceğiz.

 

 
 
 
 
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Efruz
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
ÇEVRİMDIŞI
İkra
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
ÇEVRİMDIŞI
Bahar
 
Merhaba ben Bahar, Bazılarımız dünyaya görevli olarak gelirler; uyarmaya, korumaya sevgiyle yolumuzu aydınlatmaya, iyilik güzellik dağıtmaya, kötüyü gösterip bizi kollamaya, diliyle değil kalbiyle söylemeye gözüyle değil yüreğiyle görmeye. ..
ÇEVRİMDIŞI
Asya
 
Merhaba ben Asya, Fal ile yolculuğum çok küçük yaşlarda başladı.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı