MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 228 90 00
5 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2021. Temmuz 25. · 4889 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * bitmesi gereken bir döngü artık sona eriyor. Yepyeni başlangıçlar yapmanın, hayatında beyaz bir sayfa açmanın tam zamanıdır. Sana şimdiye kadar hizmet etmeyen, senin hayatında görevi bitmiş ancak halen ruhunda ve bilinçaltında boşuna yer kaplayan tüm negatif enerjileri serbest bırakıyorsun. Evren sana yeni bir dönemi müjdelemektedir. Hayatında yolunda gitmeyen iş alanın, aşk hayatın ya da ailevi sorunlar gibi konular varsa arınmanın geçmişten kurtulmaktan geçtiğini unutmamalısın.

Evrenin sana sunduklarını takip edersen bu tıkanıklıklardan ve enerjilerden kurtulman çok daha kolay olacaktır. Endişeye yer açmak yerine olumlu düşünmelisin. Etrafında sana yardım etmek isteyen bazı insanlar bulabilirsin. Hayatında yolunda gitmeyen her ne varsa sevenlerinden yardım istemekten asla çekinmemelisin. Geçmiş zamanda yaptığın bir iyiliğin belki de şimdi karılığını almaya başlıyorsundur. Bunu asla unutmamalısın ve alma verme dengesini hayatında sağlamalısın. 

Bu hafta Melek kartları bizlere doğru ve ileriye dönük çok güzel tavsiyeler vermektedir. Kartlar bu hafta genel olarak hayatımızı ele almıştır ve bizler kendi alanımızda bizi sıkan, üzen, yıpratan hangi konu varsa bu tavsiyeleri oraya odaklamalıyız. Aşk hayatımız ya da ailevi konularımız bu hafta ön plandaysa mutlaka bu duruma bir çözüm getirmeliyiz. Bu şekilde devam ettiğimiz sürece işler her geçen gün daha kötüye doğru gidebilir. *

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri; 

KOÇ

Sevgili Koçlar; * kendi içinde çeliştiğin her ne varsa artık netlik kazandırmak zorundasın. Arada kalmak kendine yapacağın en büyük kötülük olacaktır. Özellikle iş ve parasal konularda artık daha cesur ve kararlı davranmalısın. * Bu hafta bizleri bekleyen bazı aksilikler olabilir. Bunları yaşamamızın en büyük sebebi geçmişten bu yana uykuda olan ve bizim o sorunu çözümlemek adına hiçbir adım atmamızla bağlantılıdır. 

BOĞA

Sevgili Boğalar; * aşkın kapıyı çalmak üzere olduğunu bilmelisin. Kendin her ne kadar hissetmesen de evren sana muhteşem bir aşk müjdeliyor. Hayatının diğer alanlarında yaşadığın tüm sorunları bir kenara bırakıp, sadece yeni ilişkine odaklanabilirsin. * Hafta başından itibaren kendimizi bambaşka bir enerjinin içinde bulabiliriz. Bu enerjinin başkası tarafından bize sunulması muhtemeldir. Yeni aşk tüm Boğalara mutlaka iyi gelecektir. 

İKİZLER

Sevgili İkizler; * muhteşem bir yükseliş ve büyüme dönemine girmiş bulunmaktasın. Kendini güçlü ve keyifli hissedeceğin beklenmedik haberler alabilir ya da beklediğin bazı olumlu konular sonuçlanacaktır. * Bu hafta iş ve finansal konular ön planda olmak şartıyla çok önemli konularla ilgili gelişmeler yaşayabiliriz. Bu durumu sevdiklerimizle paylaşmak bize iyi gelecektir. Parasal olarak güçlenme yaşadığımızda mutlaka bir hayır işlemeliyiz. 

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * bu dönemde işle ilgili koşturmalar, hızlı iletişimler, yarım kalan işleri tamamlamalar gündemde olacaktır. Kendini her ne kadar yorgun hissetsen de asla yolundan dönmemelisin. * Uzun zamandır beklediğimiz, çaba harcadığımız işimizle ilgili hangi konu varsa karşılığını almaya başlayacağız. Bu durum bizi hayata aha fazla bağlayacaktır. Hızlı tempo bedenimizi oldukça yorabilir. 

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * aşk hayatınla ilgili tamam mı devam mı konusunda artık net bir karar vereceksin. Seni yıpratan bir ilişki yaşıyorsan uzatmanın, akışa bırakmanın hiçbir anlamı yoktur. Kendini özgürlüğün elinden alınmış hissedebilirsin ve bu yüzden de yalnız kalma isteğin oluşabilir. * Bu dönem bize özgürlüğün ne kadar değerli olduğunu anlayacağımız bir süreç olacaktır. Konu her ne olsun bize engel olan ne varsa yakıp yıkma zamandır. 

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * kendine daha fazla özen göstermen gereken bir dönemdesin. Karşı cinsin sana olan algıları açılacak ve hiç görmediğin kadar büyük ilgi görmeye başlayabilirsin. İş alanındaki bazı aksilikler bir süre daha devam edecektir. * Uzun süredir yoğun bir çalışma sürecinden geçmiş olanlar kendilerini ihmal etmişlerdi ve artık mola verme zamanıdır. Bunun yanı sıra tatil planları yapmak bize büyük moral kaynağı da olabilir. 

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * bu dönemde vizyonun genişleyecek, mesleğinle ilgili büyük gelişmeler elde edeceksin. Kendine her zamankinden daha fazla yatırım yapabilirsin. Mesleki anlamda değişimler yapmak kazançlarının artmasına vesile olacaktır. * Bu hafta her şeyi bir kenarı bırakıp sadece kendi hayatımızla ilgileneceğiz. İç dünyamızda yaşadığımız fırtınalar artık dinmeye başlayacaktır. Geçmişin acılarından sıyrılmak için doğru bir zamandır. 

AKREP

Sevgili Akrepler; * eline geçecek bazı fırsatlar ve ayağına gelecek teklifler senin hayatının tamamen değişmesine vesile olabilir ancak var olan ve düzen kurmuş olduğun bu düzeni bozmamak adına pek gönüllü olmayabilirsin. * Özellikle kariyerimizle ilgili elimize geçecek fırsatları değerlendirmek zorundayız. Hayata dair yaptığımız planları gerçekleştirebilmek için bu fırsatlara ihtiyacımız olacaktır. Kimsenin etkisinde kalmadan hareket etmeliyiz. 

YAY

Sevgili Yaylar; * sağduyulu davranman gereken bir süreçtesin. Etrafında olup biten olaylara karşı duyarsız kalmak yerine empati kurmalı, bunları yaşayan insanlara elinden geldiğince destek olmalısın. Finansal olarak yaşadığın problemlerde ise uzun vadeli olacak şekilde iyileşmeler olacaktır. * Yoğun iş tempomuz, özel hayatımızda yaşadığımız gerginlikler bizleri oldukça yıprattı ve insanlara bir duvar örmeye başlamış olabiliriz. 

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * hayata bakışın, imajın, eğitimin, hayat enerjin hızla değişmeye başlıyor. Şimdiye kadar kabullendiğin hayatını kendi isteğinle çok farklı bir boyuta taşımaya başlayabilirsin. Bunu uzun süre önce yapman gerekirdi ancak şimdi yeri ve zamanı olduğuna inanmalıyız. * Hayatımızın herhangi bir alanında yaşayacağımız bir kötü olay karşısında hayatımızı tamamen değiştirmek için harekete geçerken, maddi ve manevi olarak zenginleşmeye başlayacağız. 

KOVA

Sevgili Kovalar; *hayatın koşturmasından sıyrılıp, sevdiklerinle ve evinde ailenle birlikte vakit geçirmek senin için en kaliteli zaman dilimi olacaktır. Onların bazı sorunlarına ortak olmak, çözüler üretmek seni maddi ve manevi güçlendirecektir. * Bu hafta en fazla ailemizle vakit geçirirken, sorunlar yaşadığımız ikili ilişkimize de bir süreliğine ara vermek isteyebiliriz. Finansal konularda da kazanç sağlayabiliriz. 

BALIK

Sevgili Balıklar; * aşk hayatında hiç beklemediğin gelişmeler olurken, ikili ilişkine üçüncü şahısların dahil olmasına asla izin vermemelisin. Bu kişilerin ilişkin hakkında konuşmaları hem seni hem de karşı tarafı oldukça rahatsız edebilir. * Var olan ilişkimizde kendi iç dünyamızda yaşamaya devam etmemiz gerekirken, yeni bir ilişkiye başlayanlar için heyecanlı ve keyifli bir başlangıç olabilir. Finansal konularda şanslı olduğumuz bir süreçtir.

 

 
 
 
 
Efruz
ÇEVRİMİÇİ
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
Gamze
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
Ece
ÇEVRİMİÇİ
 
Duru görüm ile 15 yıldır kartlarımı konuşturup insanların hayatına dokunuyorum.
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
İkra
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı