MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 228 90 00
5 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2021. Temmuz 18. · 5234 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * kendi ruhunu, bedenini daha fazla önemseyeceğin bu dönemde beslenme, uyku düzenin ve çalışma saatlerin konusunda da yeni düzenlemeler getirebilirsin. Yoğun iş temposu ve aile içine yaşanan bazı problemlerden kaynaklı olarak hissettiğin yorgunluk seni epeyce yordu fakat artık hayatın tadını çıkarma zamanıdır. Uzun süredir hayal ettiğin ancak bir türlü hayata geçiremediğin her ne varsa evren sana bunları sunacaktır. İş alanında güç savaşlarına karşı çok dikkatli olmalısın.

Rekabetler, arkandan konuşmalar seni bir hayli üzebilir fakat sen ne olursa olsun elindeki gücün bilincinde olmalısın. Aşk hayatın her zamankinden çok daha keyifli ve mutluluk verici şekilde devam edecektir.

Bu hafta Melek kartlarının bizlere verdiği en önemli mesaj, kendimize her zamankinden daha fazla özen göstermemizle ilgilidir. Bunu yapmadığımız zaman bağışıklık sistemimizde çöküşler olabilir, sinir sistemimiz bozulup her zamankinden daha agresif olabiliriz. Bu gergin süreçte aslında hayatımıza renk getirecek en önemli konu aşk hayatımızdır. Yalnız olanlar için yeni bir aşk başlarken, var olan ilişkimizde de güzel ve geleceğe dair sağlam temeller attığımız bir dönem yaşayacağız.  *

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * kendinle ilgili uzun zamandır düşündüğün ancak henüz bir sonuca bağlayamadığın bir konu gündemde olacaktır. Bu konuyu çözümlemek hayatına hem renk katacak hem de özellikle maddi anlamda sana güç verecektir. * Bu hafta finansal konularla daha fazla meşgul olurken aynı zamanda iş hayatımızda da değişiklikler yapmak isteyebiliriz. Bu değişiklik için acele etmemeliyiz çünkü şu an var olandan çok daha iyisi bize gelecektir.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * özellikle iş ile ilgili çok hareketli bir döneme girmektesin. Bu hızlılık sana bolluk ve bereket getirecektir. İş potansiyelinde artışlar olurken, etrafındaki insanlardan da olumlu etkiler alabilirsin. * İş ve kariyer alanımızda büyük gelişmeler söz konusu olurken, başka bir mesleğe de geçiş yapmak isteyebiliriz. Bu radikal karar sonrası kendimizi daha başarılı hissedebiliriz. Yeniliklere açık olduğumuz bir süreçteyiz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * aşk hayatındaki sonuca bağlanmamış bir durum varsa bu süreçte mutlaka çözüme ulaşacaktır.  Bu durum uzun zamandır sancılıydı fakat karşı tarafında hatası vardı. Kendini bu durumdan dolayı asla suçlamamalısın. * Aşk hayatımız hafta boyunca gündemde olurken, iş alanımızı göz ardı etmemeliyiz. Odaklanma problemleri yaşıyorsak mutlaka dinlenmeli ve işimize tamamen odaklamaya özen göstermeliyiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * başkalarının hayatlarına bu kadar odaklanmak sana negatif enerjiyi yüklemektedir. Empati kurmak yerine, kendi hayatınla ilgilenmek en doğrusudur. Başkasının yaşadığı hayat onun payına düşendir, senin hayatına dahil etmemelisin. * Etrafımızdaki bazı insanların dertlerini dinlemek bizi oldukça yormaktadır. Arınmak, meditasyon yapmak, doğada vakit geçirmek bize iyi gelecektir.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * aşk hayatında bazı gizli olayların ortaya çıkması muhtemeldir. Üçüncü şahısların ilişkine karışmasına asla izin vermemelisin. Aile içinden bazı kişilerin sana çok fazla ihtiyacı olabilir. Pozitif enerjini sevdiklerinle paylaşmak senin bereketini arttıracaktır. * Paylaşma duygusu bu dönemde bizi çok fazla kapsayabilir. Paramızı, sevgimizi, şefkatimizi, gücümüzü başkaları ile paylaştığımızda daha huzurlu olacağız.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * hak ettiğin para bu süreçte sana gelebilir. Evren seni parasal konularda oldukça güçlü bir enerji ile desteklemektedir. Uzun süredir beklediğin ancak elde edemediğin tüm hakların artık seni bulmaya başlayacak ve etrafına büyük ölçüde yardımda bulunabilirisin. * Finansal konularda şans bizden yana olacaktır.  Miras, nafaka, tazminat gibi gelirler bize ulaşırken, iş alanımızda da verdiğimiz çabalar karşılık bulacaktır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * büyük bitişler yaşamış, hayatının dengesi bozulmuş ve kendini güçsüz hissediyorsan artık üzerinde biriken tüm negatif enerjilerinden kurtulma zamanıdır. Mevcut ilişkini iyileştirmelisin. Bu şekilde devam edersen beklenmedik ayrılıklar yaşayabilirsin. * Kendimizi yorgun hissetmek yerine geleceğe daha istekle bakmalıyız. Azimle yolumuza devam edersek istediğimiz her şeyi elde edebiliriz.

AKREP

Sevgili Akrepler; * ikili ilişkinde ya da iş çevrende bazı kandırılmalara maruz kalabilirsin. Bu durum seni asla yıpratmamalıdır. Karşındaki insanlara vereceğin en güzel cevap başarıların olacaktır. Aşk hayatını ikinci plana almalı, önceliği işine ve başarılarına vermelisin. * İş ve kariyer alanımızda büyük çabalar harcarken, aşk hayatımızdaki zorlukları hayatın akışına bırakmalıyız.

YAY

Sevgili Yaylar; * hayatın akışında kendini bu kadar yormamalısın. Yakın zamanda küllerinden yeniden doğmaya hazırlanmalısın. Özellikle aşk ve para enerjinde yükselmeler olacaktır. Artık hayattan heyecan duymak ve keyif alma zamanıdır. * Finansal konularda beklenen para varsa bize ulaşacak ya da yüklü miktarda kredi alabiliriz. Yeni yatırımlar yapmak adına olumlu bir süreçtir. Alım satım işlerimizde de kazanç elde edebiliriz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * mesleki konularda her ne kadar zorluklar yaşasan da, ilerleyen günlerde bunun mükafatını alacaksın. Kendini yetersiz hissettiğin zaman ilk önce yapman gereken tek şey kendini negatif enerjilerden arınmak için şifa çalışmaları yapmandır. *İş ve kariyer alanımız ve para enerjimizi yakın takibe almamız gereken bir dönemdeyiz. Aşırı harcamalardan kaçınmalıyız çünkü ilerleyen günlerde paraya daha fazla ihtiyacımız olacaktır.

KOVA

Sevgili Kovalar; * uzun süredir seni gözlemleyen biri aşkını sana itiraf edebilir. Bu durum ilk etapta seni şaşırtsa da aslında çok hoşuna gidecektir. Kendinle daha fazla yakından ilgilenebilirsin. Ruhunu maneviyatla doldurmak sana huzur verecektir. * Bu hafta ikili ilişkilerimizde ki hareketlilik sayesinde moralimiz yükselecek rutin ilerleyen günlerimiz değişik enerjileri ağırlayacaktır.

BALIK

Sevgili Balıklar; *öfke kontrolünü sağlaman gereken bir dönemden geçmektesin. Özellikle tavırların, düşüncelerin karşı tarafı oldukça kırabilir. Aşk hayatında beklenmedik güzellikler yaşamak sana büyük güven ve sevgi duygusunu aşılayacaktır. * Bu hafta etrafımızdaki olaylara ve kişilerin söylemlerine takılmadan, kendi iç dünyamıza yönelerek yaşamaya devam etmeliyiz. İç dünyamızda yaşamak arınmamıza vesile olacaktır.

 
 
 
 
Efruz
ÇEVRİMİÇİ
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
Gamze
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
Ece
ÇEVRİMİÇİ
 
Duru görüm ile 15 yıldır kartlarımı konuşturup insanların hayatına dokunuyorum.
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
İkra
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı