MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 228 90 00
5 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2021. Haziran 20. · 4403 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * şansına inanmalısın ancak yine de temkinli davranmalı ve çok dikkatli olmalısın. Kendine güvendiğin sürece ve artlarına ayak uydurduğun müddetçe istediklerini hayatta alabilecek güce sahip olacaksın. Moralini yüksek tutman gereken bir süreçtir. Kendini iyi hissedeceğin sosyal faaliyetlere katılmaya özen göstermelisin.

Bu şekilde yaşamaya özen gösterirsen hem aşk hem de iş alanında daha başarılı olabilirsin ve huzurla dolabilirsin. İş alanında geçmişte kalan bazı kişilerden haber alabilirsin ya da eskiden çalıştığın yerden tekrar teklif alabilirsin. Bu durum seni çok mutlu edebilir. Genel anlamda güçlü etkiler ve enerjiler alabileceğin bir süreçtesin. İkili ilişkilerde onaylanmaya ve sevilmeye ihtiyaç duyabilirsin. Duygusal boşlukta olduğunu düşünmek seni daha da aşağıya çekebilir ve bunu engellemek zorundasın. Sadece kendi düşüncelerinin arkasına saklanmak seni moral olarak düşürebilir.

Bu hafta kendimize ruhsal olarak daha fazla önem vereceğimiz bir sürece girmekteyiz. Hayatımızda olup biten bazı karmaşık konulara ışık tutmak adına harekete geçebiliriz ve bizler harekete geçince evren de bize büyük destek verecektir. Finansal olarak kendimizi daha güçlü hissetmeye başlayacağız çünkü para enerjimiz hızla yükselmeye başlayacaktır. İkili ilişkilerde ise duygularımızı saklamaktan vaz geçmeliyiz. *

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * parasal konularda kendini güçlü hissetmek isterken ve bu konuda ileriye dönük planlar yaparken her şey karmaşık bir duruma dönüşebilir. Kendine güvenmek kadar elde ettiğin başarılarını uzun vadeye yaymak çok daha fazla çaba gerektirmektedir. * Bu hafta alım satım işlerimiz, müşteri bağlantılarımız, alacak verecek işlerimizde her şey yolunda ilerleyecektir ancak beklenmedik gelişmelerden kaynaklı olarak sıkıntılar yaşayabiliriz. Temkinli hareket etmek gereken bir süreçteyiz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * eşin ya da sevgilinle ailen arasında kalabileceğin bazı konular gündeme gelebilir. Konu her ne olursa olsun konuyu iyice irdeleyip kimin tarafında olman gerektiğine net olarak karar vermelisin. * Özellikle ailevi konularla bağlantılı olarak iki tarafın arasında kalmak bizi oldukça yıpratabilir. Parasal konularda da temkinli olmamız gereken bir süreçteyiz. Kandırılmaya müsait bir dönemdeyiz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * kendine verdiğin değerin eksik olduğunu fark edebilirsin. Etrafındaki insanlara kendinden daha fazla değer verdiğini ancak karşı tarafın sana bu kadar özen göstermediğini anladığında kendi iç dünyana yönelebilirsin. * Bu hafta sosyal çevremiz, ailemiz, sevgilimiz hakkında önemli kararlar alabiliriz. Alacağımız bu karar aslında bize çok iyi gelecek, kendimizi daha değerli hissetmeye başlayabiliriz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * sevgiye ve paraya aynı şekilde ihtiyaç duyabileceğin bir döneme girmektesin. İkili ilişkilerde karşı tarafı kırmamaya özen gösterebilirsin ancak bunu başarabilmen için karşı tarafın da aynı fedakarlığı göstermesi gerekmektedir. * Hafta boyunca kendimizi yalnız hissedebiliriz. Sevgiye ihtiyaç duyduğumuz anda etrafımızda kimseyi bulamayabiliriz. Finansal konularda da bazı konularda gelişmeler söz konusu olacaktır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * etrafında seni geçmişte üzmüş, kırmış insanlarla dolu olabilir. Bu kişiler senden af dilemek isteyebilirler ancak aynı şeyle karşılaşmamak için çok dikkatli davranmalısın. Seni seven ve üzen insanları affetmek seni oldukça hafifletecektir. * Sosyal çevremiz den bazı insanların vaz geçilmezi olmak bizi aslında mutlu edebilir fakat kimin bize pozitif enerji verdiğini iyi analiz edip hareket etmeliyiz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * arkandan çevrilen işlerin farkına varabilirsin. Kimin dost kimin düşman olduğunu anlamak seni oldukça hafifletecektir. Parasal konularda kendini eksik hissettiğin enerjiler içinde olabilirsin. * Bu hafta finansal konularda bazı aksamalar olabilir. Gelecek olan paralarda gecikmeler olsa da elimize ulaşacaktır. Sosyal çevremizden biraz uzaklaşabiliriz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * iş alanında ki otoriterle uzlaşmaya özen göstermen gereken bir süreçtesin. Söylemlerin, tavırların biraz kırıcı olabilir. Hakkını savunmak zorunda kalabilirsin. İş alanındaki eksiklerini daha net görebileceksin. * Hafta boyunca özellikle iş alanımızda hareketlilik söz konusu olacaktır. İniş çıkışlar her ne kadar yaşansa da sonuç bizim adımıza güzel olacaktır.

AKREP

Sevgili Akrepler; * aşk hayatında uzun süredir vermiş olduğun mücadelenin sonuç vermediğini asla düşünmemelisin. Çabalarının karşılığını kısa sürede almaya başlarken, karşı tarafla arandaki bağlar güçlenmeye başlayacaktır. * Özellikle ikili ilişkilerde göstermiş olduğumuz bazı tavırlar ve eylemlerden kaynaklı araya mesafe girmiş olabilir. Var olan ilişkimizi kurtarırken, yalnız olanlar ise yeni bir ilişkiye başlayabilirler.

YAY

Sevgili Yaylar; * sevgi, huzur, şefkat senin hayatta vaz geçilmezlerindendir. Bu duygulardan yoksun olduğun zaman hayata karşı kendini savunmasız hissedebilir, güven duygunu da kaybedebilirsin. Kendini iyi hissedeceğin kişilerle vakit geçirmeye özen göstermelisin. *Ailemizden, sevdiğimiz insanlardan istediğimiz gibi ilgi alamadığımız zamanlar yaşayabiliriz. Bunun en büyük sebebi bizim sert tavırlarımızla ilgilidir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * aniden gelişen olayların sonrasında etrafındaki insanlarla arandaki bağlar daha da güçlenmeye başlayacaktır. Sevdiğin insanların sana vereceği destekler sayesine kendini hem güçlü hissedecek hem de olumsuzlukların üstesinden geleceksin. * Bu hafta özellikle para ve iş alanlarımızda yaşayacağımız bazı aksilikler bizi derinden yaralayabilir. Kendimizi çok fazla yıpratmaya gerek yoktur çünkü kısa sürede olumlu sonuçlanacaktır.

KOVA

Sevgili Kovalar; * bilgi kirliliğinden, iletişim bozukluklarından uzak durman gereken bir dönemdesin. Kendini ifade etmekte zorlanırken, karşı tarafı anlamakta da zorluk yaşayabilirsin. Finansal alandaki tıkanıklıkların son bulmaya başlayacaktır. * Özellikle parasal konularda şansımız oldukça yüksek olacaktır. Alacak verecek işlerimizde hızlanmalar söz konusu olacaktır. Aşk hayatımız doludizgin devam edecektir.

BALIK

Sevgili Balıklar; * duygusallıktan uzaklaşıp, tamamen mantığınla hareket etmenin sana daha fazla yarar sağlayacağının farkına varacaksın. Bunu başardığın zaman hem iş hem de özel hayatında insanların seni kırmasının da önünü kesmiş olacaksın. * İş ve kariyer alanımızda rekabetler gündemde olurken, aşk hayatımızda da iniş çıkışlar olacaktır. Bu durumdan kolay şekilde sıyrılmak için konuyu enine boyuna düşünerek, duygusal davranmadan hareket etmeliyiz.

 
 
 
 
Yeşim
ÇEVRİMİÇİ
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
Ayça
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
Selin
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
Efruz
ÇEVRİMİÇİ
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
İkra
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
Ece
ÇEVRİMİÇİ
 
Duru görüm ile 15 yıldır kartlarımı konuşturup insanların hayatına dokunuyorum.
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ŞUANDA MEŞGUL
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı