MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 228 90 00
5 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2021. Haziran 13. · 4321 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * etrafındaki birçok insanın sorunları ile ilgilenmek seni yeterince yorabilir ancak, onların sevgisi ve minneti seni manevi olarak taçlandıracaktır. Aile bireylerinin sana olan saygısı ve sevgisini hissetmek kendine olan güvenin de artmasına vesile olacaktır.

Kendini yalnız hissettiğin zaman yakınlarına ve sevdiklerine sarılmalısın. Bazen mesleğinde elde ettiğin başarılar yetersiz kalabilir, kendini güçsüz ve aciz hissetmene sebep olan olaylar yaşayabilir, hayatın akışında kendini yalnız hissedebilirsin. Arınma çalışmaları yapmak ve kendine kaliteli zamanlar yaratmak büyük moral kaynağı olacaktır. Hayata dair yaşadığın bazı olayların çözümlenmesinin en büyük silahın sevgi ve anlayış olduğunu anlamaya başlayacaksın. Bunu başardığın zaman hayat sana çok daha kolay ve keyifli olacaktır.

Bu hafta hayatın bize sunduklarının içinde ve günlük rutin hayatımızın akışında maneviyat çok fazla ön planda olacaktır. Bunun yanı sıra parasal konularda da üstün başarılar ve kazançlar elde edeceğimiz bir sürece girmekteyiz. Mesleki alanlarda yükselme ya da meslek değişikliği yapmak muhtemeldir. *

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * sağlığına çok fazla özen göstermen gereken bir döneme girmektesin. Aşırı yoğunluk, uykusuzluk senin performansının düşmesine sebep olabilir. Kendine daha kaliteli vakitler oluşturmalısın. *Bu hafta hayatın birçok alanını geri plana bırakıp, sadece iş alanımıza yönelebiliriz. Bu durum belki bize üstün başarılar getirebilir ancak zaman zaman mola vermek ve hayatın güzelliklerini hissetmeye çalışmalıyız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * çok fazla mücadele edip, istediği karşılığı bulamadığını düşünebileceğin bir dönemden geçmektesin. Aslında kendini bu kadar yıpratmaya hiç gerek yoktur. İlerleyen günlerde hayatın sana ne kadar büyük güzellikler sunacağını unutmamalısın. * İş ve para konularında uzun süredir büyük uğraşlar vermekteyiz. Etrafımızdaki bazı insanlar çabalarımızın boşa çıkacağını düşünüp bize empoze etmeye çalışabilirler ancak her şey olumlu yönde ilerleyecektir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * evren sana bu süreçte ikili ilişkilerdeki bazı sorunlarla yüzleşmene vesile olabilir. Bu durum her ne kadar üzücü ve yıkıcı olsa da aslında seni iyileştirici bir durum olduğunu unutmamalısın. * Bu hafta özellikle aşk hayatımızda bazı tatsız olaylar gündemde olurken, beklenmedik ayrılıklar yaşayabiliriz. İş alanımızda çevremizdeki insanlarla iletişimlerimizde de dikkatli olmalıyız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * ayrıldığın biri varsa bu dönemde sana geri dönüş yapabilir. Bu dönüş ya çok gerginlikler yaratacak ya da her şey çok güzel olacaktır. Bu süreçte hayatın her alanında orta düzeyde olmayacak, her şey uç noktalarda ilerleyecektir. * Bu hafta ikili ilişkilerde geçmişte kalan ilişkiler gündemde olurken, var olan ilişkimizde de olumlu yönde ilerlemeler söz konusu olacaktır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * bu süreçte yeni tanıdığın insanlara ederinden fazla değer vermemeli, hayata dair önemli planlar yapmamalısın. Bu günlerde yaşadığın bazı sorunlar senin var olan enerjini doğru şekilde kullanmana engel olmaktadır. * Herkesi kendimiz gibi iyi niyetli görmek yerine, daha temkinli olmalı, hayatta hepimizin her kötü olaya açık olduğumuzu unutmamalıyız. Sosyal çevremizden biraz uzaklaşıp, iç dünyamıza dönebiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * iş ve para alanlarınla ilgili bağlantılarda, iletişimlerde hızlı ilerlemeler söz konusu olacaktır. Yeni bir iş potansiyeli hayatına giriş yapabilir. Para konularında şanslı bir süreçtesin ancak harcamalara çok dikkat etmelisin. * Finansal konularda var olan kazançlarımızı doğru şekilde kullanmamız gereken bir dönemdeyiz. İş alanımızda üst düzey yöneticilerle aramızdaki bağlar güçlenebilir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * kafanı dağıtmak, yaşadığın olayları unutmak adına tutkularınla hareket etmek isteyebilirsin. Maceralı ilişkiler, değişik ortamlar ve keyifli harcamalar yapmak sana büyük moral kaynağı olacaktır. * Kendimizi hem keyifli hem de enerjimizi çok yüksek hissedebiliriz. Finansal konularda elde edeceğimiz kazançlar doğrultusunda geleceğe dair güzel planlar da yapabiliriz.

AKREP

Sevgili Akrepler; * göz ardı ettiğin, üstünü örttüğün bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabilirsin. Bu durum son derece üzücü ya da yıpratıcı olabilir ancak bunu yaşamadığın sürece özgürleşemeyeceğini unutmamalısın. * İkili ilişkilerde, aile içi sorunlarda ve iç dünyamızda yaşadığımız iniş çıkışlar bizi arındıracak, hayata daha pozitif bakmaya başlayacağız. Aşk hayatımızda da yenilikler gündemde olacaktır.

YAY

Sevgili Yaylar; * hayatının herhangi bir alanında yaptığın ortaklıklarda anlaşmazlıklar gündemde olabilir. İş ortaklığı, evlilik, nişanlılık gibi ikili ilişkilerde daha sakin ve yapıcı tavırlar sergilemelisin. Kendine verdiğin bazı sözleri yerine getirmekte zorlanabilirsin. * Kötü alışkanlıklarımızdan kurtulmak adına adımlar atsak da bu süreçte verim alamayabiliriz. İnsan ilişkilerimizdeki gergin ruh halimiz yıpratıcı olabilir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * kendini çok yakın hissettiğin bazı insanlarla aranda anlaşmazlıklar çıkabilir. Bu durum seni ve karşı tarafı yıpratabilir ancak ilerleyen günlerde olay tatlıya bağlanacaktır. Senin karşı tarafa olan sevgin her şeyi çözümleyecektir. * Her ne kadar otorite gibi bir tavrımız olsa da aslında yüreğimizin güzelliğinden ötürü kırdığımız insanları kırmaktan üzüntü duyuyoruz ve hemen gönlünü almayı başarıyoruz. Bu durum bizim misyonumuzdur ve asla değişmeyecektir.

KOVA

Sevgili Kovalar; * kariyer ve finansal konularda her zamankinden daha fazla çaba harcaman gereken bir sürece girmektesin. Şunu unutmamalısın ki, verdiğin çabaların karşılığını en kısa zamanda almaya başlayacaksın ve bu yüzden asla kendini üzmemelisin. * Bu dönemde özellikle iş alanımızla ilgili bazı sıkıntılar yaşıyor olabiliriz. Konu her ne olursa olsun evren bize doğru yolu gösterecektir. Aşk hayatımızda ise olumlu gelişmelerle karşılaşacağız.

BALIK

Sevgili Balıklar; * yeni kariyer planları yapabilirsin. Kendine olan güvenin her geçen gün artarak devam ederken, hayata daha güçlü sarılmaya başlayacaksın. Aşk hayatındaki olumlu gelişmeler hem seni hem de sevdiklerini mutlu edecektir. Aşk ve tutkunun yoğun olacağı bir süreçtesin. * Bu hafta bizler için çok şanslı ve kazançlı bir dönem olacaktır. Hayata dair düşündüğümüz, planladığımız her şeyi hayatımıza katacağımız bir enerjiye sahip olacağız.

 

 

 
 
 
 
Yeşim
ÇEVRİMİÇİ
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
Elya
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
Ayça
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
Efruz
ÇEVRİMİÇİ
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
İkra
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
Ece
ÇEVRİMİÇİ
 
Duru görüm ile 15 yıldır kartlarımı konuşturup insanların hayatına dokunuyorum.
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ŞUANDA MEŞGUL
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı