MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 228 90 00
5 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2021. Haziran 05. · 4614 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * bu hafta boyunca enerjik, azimli hayatın her alanında başarıya doğru ilerleyen bir güç bedeninde ve ruhunda olacaktır. Çıktığın her zorlu yolda kendine güvenerek adım atmak sana başarıyı getirecektir.

Etrafından gelebilecek tüm eylemlere karşı dikkatli olmakta gerekmektedir. Düşmanlıklara, hastalıklarda, para ile ilgili akışlarda koruma altında olduğunu unutmamalısın. Ruhunu ve bedenini saran enerji seni tüm kötülüklerden ve zararlardan koruyacaktır. Aşk hayatında bazı sorunlar ele alınacak ve krizi yöneten ve çözen taraf sen olacaksın. Eskiler tekrar gelirken, yeni ilişkilerde canlılık söz konusu olacaktır. İlişkilerde sağlam temeller atmak için çok önemli bir zaman dilimindesin. Sorunlu ilişkileri çok fazla irdelemek her iki tarafı zorlayabilir, beklenmedik ayrılıklara itebilir. Bu yüzden söylemlerine ve tavırlarına daha fazla dikkat etmen gerekmektedir.

Bu hafta özellikle ikili ilişkiler her daim ilk sırada yer alacaktır. Sorunlar, zorlanmalar iyi ya da kötü ne olursa olsun bir sonuca bağlanacaktır. İyi giden ilişkilerde ise her şey yolunda ilerlerken, ilişkiyi farklı boyuta taşımak için adımlar atabiliriz. Hafta boyunca enerjimiz yüksek olacağı ve başarılı olacağımız için bu enerji para akışımızı da olumu yönde etkileyecektir. *

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * kafanı kurcalayan, seni zorlayan, ilerlemene engel olan tüm tıkanıklıklar bu dönemde seni bırakacaktır. Özellikle işle ilgili çok önemli gelişmeler söz konusu olacaktır. Bu süreç sana başarı ve bereket vaat etmektedir. * Bu hafta özellikle iş alanımızda beklenmedik gelişmeler ortaya çıkacaktır. Uzun süredir çaba harcadığımız her şeyin karşılığını almaya başlayacağız. Bizi mutluluk, huzur ve güven dolu bir süreç beklemektedir.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * hayata dair neleri başarabilirsin ya da başaramazsın, neleri elde etmek için daha fazla çaba harcamalısın konusunda kendinle içten içe bir savaş yaşayabilirsin. İş arıyorsan artık işlerin daha kolay çözümlenecektir. * Kendi hayatımıza çok fazla değer vermediğimizi anlayıp, hayatımıza daha özen göstermeye başlayabiliriz. Bu kararı verdikten sonra her şey olumlu şekilde ilerleyecektir. Özellikle finansal konularda şans bizden yana olacaktır.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * ikili ilişkilerde sağlam bir zeminde olmadığını düşünebilir, karşı tarafa güvenini kaybetmeye başlayabilirsin. Bu dönem de ilişkini sorgulamak yerine sorunları çözmek adına harekete geçmek daha mantıklı olacaktır. * Bu hafta özellikle ikili ilişkilerde gereksiz gerginlikler, tartışmalar yaşanabilir. Yalnız olanlar için ise bu dönem hareketli ve keyifli olacaktır. Yeni enerjileri hayatımıza katmak bizim de enerjimizi yükseltecektir.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * bozulan tüm ilişkilerin toparlanma zamanıdır. Aşk hayatında ya da sosyal çevrende, aile içinde dargın olduğun kim varsa artık barış zamanıdır. İkili ilişkilerde ise kafa karışıklığı yaratacak iletişimlerden uzak durman gerekmektedir. * İletişimlerimizde yaşadığımız sorunlar bizim günlük işlerimizi de derinden etkileyebilir. Sakin ve kırıcı olmadan bu süreci atlatmak bizim için daha hayırlı olacaktır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * sosyal çevrende, ilişkilerinde her konuyu büyütüp irdelemek sana hiçbir fayda sağlamayacaktır. Olayları bazen akışına bırakmak daha hayırlı olacaktır. Böyle zamanlarda kırmak ve kırılmak çok daha kolay olduğundan dolayı, yıkıcı olmak yerine yapıcı olmalısın. * Hafta boyunca ruh halimizde bazı sıkıntılar ortaya çıkabilir. Bu durumun geçici olduğunu düşünmeli, olayların üzerinde çok fazla durmamalıyız. Bize keyif veren faaliyetlere yönelmeliyiz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * hayatını yakından ilgilendiren bazı olayların ortaya çıkması sende önemli bir farkındalığa vesile olacaktır. Öğrendiğin her şeyin seni daha da güçlendireceğini, bundan sonra ki hayatını daha düzenli şekilde yaşamana sebep olacağını unutmamalısın. * Etrafımızdan duyacağımız bazı sözler bizi ilk etapta kırabilir, derin düşüncelere itebilir ancak bu durum geçicidir ve ilerleyen günlerde bizim hayrımıza olan olaylar yaşadığımızı anlayacağız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * para konularında güçlü bir enerjiye sahip olacağın bu süreçte elinden geldiğince etrafında yardıma muhtaç insanlara destek olmalısın. Evrenin sana vereceği bereketi başkaları ile paylaşmak seni maddi ve manevi olarak rahatlatacaktır. * Bu hafta bizim için oldukça keyifli ve huzurlu geçecektir. Uzun süredir yaşadığımız maddi sıkıntılar bitince aslında ne kadar neşeli bir karakter olduğumuzun farkına varacağız.

AKREP

Sevgili Akrepler; * parasal konulara dikkat etmelisin. Borç alıp vermek para enerjini ciddi şekilde bozabilir ve bu yüzden mevcut durumu korumak senin için en hayırlısıdır. İş alanında tartışmalardan, fikir ayrılıklarından uzak durmalısın. * Gergin bir ruh halinde olacağımız bu dönemde para ve iş konularını ele alırken, aşk hayatımızda da aynı tavrı sergilemeliyiz. Yalnız olan Akreplerde yeni bir ilişkiye başlayabilirler.

YAY

Sevgili Yaylar; * uzaklardan beklediğin bir haber varsa mutlaka sana ulaşacaktır. Hafta boyunca akışta başarılısın ancak güçlü sezgilerini de kullanırsan, daha fazla başarılar elde edebilirsin. Etrafındaki insanlar sana nasıl tavsiyelerde bulunursa bulunsunlar sen yine de kalbinin sesini dinlemelisin. * Hayatımızla ilgili vereceğimiz önemli kararlar gündemde olacaktır. Özellikle para ile ilgili konularda karar verirken çok iyi düşünerek hareket etmeliyiz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * aile içindeki bazı köklü sorunlara köklü çözümler bulanacak bir dönemdesin. Aile içindeki sorunların çözümlenmesinde senin etkin oldukça fazla olacaktır. Para akışındaki hızlılık işine daha fazla motive olmanı sağlayacaktır. * Yoğun iş tempomuzdan sıyrılıp ailemize yönelmek sorunların ortadan kalkmasında önemli etken olacaktır. Güçlü karakter olmamızdan kaynaklı olarak etrafımızdaki insanları bu konuyla ilgili ikna etmemiz kolay olacaktır.

KOVA

Sevgili Kovalar; * hayatın akışında önceliklerin olmaya başlayacaktır. İlk sırada sağlığın, işin ve ailen olacaktır. Para ile ilgili sorunları ikinci plana atmayı tercih edebilirsin. Sağlığınla ilgili herhangi bir sorun varsa iyileşmeler olacaktır. * Bağışıklık sistemimizde önemli ölçüde artışlar olacaktır. Kendimize daha fazla önem vermeye başlayacağız. Krediler, borçlar, evraklar ikinci planda olsa da biz yine de mutlu ve huzurlu olacağız.

BALIK

Sevgili Balıklar; * seni üzen durumlardan kurtulmak adına attığın cesaretli adımlar olumlu sonuç verecektir. Uzun süredir kafanı kurcalayan tüm sorulara artık cevap verecek güce sahip olmaya başlayacaksın. * Kendi iç dünyamızda yaşadığımız iniş çıkışlar bizi çok fazla yıpratmaya başlayacağı için artık buna bir son verip, hayatımızı daha farklı bir boyuta taşıyabiliriz. Finansal konularda şanslı bir döneme girmekteyiz.

 

 

 

 
 
 
 
Yeşim
ÇEVRİMİÇİ
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
Elya
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
Ayça
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
Selin
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
Efruz
ÇEVRİMİÇİ
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
İkra
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
Ece
ÇEVRİMİÇİ
 
Duru görüm ile 15 yıldır kartlarımı konuşturup insanların hayatına dokunuyorum.
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı