MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 228 90 00
5 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2021. Mayıs 30. · 4543 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * sen ne kadar kaçarsan kaç, asla gerçeklerle yüzleşmekten kaçamayacağını anlaman gereken bir döneme giriyorsun. Yaşayacağın bazı olaylar seni kendi benliğinden çıkarıp, hiç görmediğin, hissetmediğin enerjilere götürebilir.

Alışık olmadığın ortamlar, konuşmalar, hissiyatlar seni her ne kadar yıpratsa da bunları yaşadıkça olgunlaşacağını ve güçleneceğini asla unutmamalısın. Yaşadıkların seni biraz gergin yapabilir ancak ne kadar gergin olsan da asla kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapmamalısın. Senin için en önemli unsur, zamanında bırakmayı bilmektir ve yalnızlıktan korkmamaktır. Önümüzdeki uzun bir süreç boyunca kendini arındırıcı çalışmalar yapmaya gayret gösterirsen, bu sıkıntılı süreci çok kolay atlatabilir, sakin kalmayı başarıp, kendini dış etkenlerden koruyabilirsin.

Bu hafta kendi iç dünyamızdan daha fazla dış dünya ile meşgul olabiliriz. Hafta boyunca ne yaşarsak yaşayalım, asla dağılmamalı, dikkatimizi işimize, özel hayatımıza ve ailemize vermeliyiz. Bu kadar zorlu bir süreçte para enerjimizi bile çok fazla zorlamamaya özen göstermeliyiz. Para akışımız nasıl ilerliyorsa, o şekilde seyrine devam etmelidir. Riske girmek, yatırım yapmak bizi epeyce zorlayabilir. *

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * hassas bir döngüden geçmektesin. Bu döngüde yanlış kararlar alabilir, kendini gereksiz yere zora sokabilirsin. İçinde bulunduğun ortamları, konuları hatta iletişim halinde olduğun herkesi çok iyi analiz etmelisin. Dışardan gelebilecek düşmanlıklara karşı dikkatli olmalısın. * Bu hafta bizim için özellikle iletişim konuları ile ilgili zorlu geçebilir. Hayatımıza dair alacağımız kararları çok iyi analiz edip, sakin düşünüp karar almalıyız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * özellikle aile içinde kadın figürlerinin ön planda olduğu bir süreçtesin. Alman gereken kararlarda, taşınma, borç almak, krediye girmek ya da iş değişikliği yapmak gibi önemli konularda aileden bir kişinin büyük desteği sana moral kaynağı olacaktır. * Bu hafta boyunca ailemizle daha fazla meşgul olabiliriz. Bizi düşünen birilerinin olması ve bize iyi niyetle yaklaşması bizi çok fazla mutlu edecektir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * geçmişin yüklerini sırtından artık bırakma zamanı gelmiştir. Seni şimdiye kadar tutan, adım atmana engel olan tüm yükleri bıraktığında aslında ilerlemenin hiç zor olamadığını anlayacaksın. Bu dönemde kendini güçlü hissedeceğin en önemli enerji para enerjisi olacaktır. * Bu süreçte parasal anlamda kendimizi çok güçlü hissederken, asla yatırım yapmamalı, büyük risk içeren işlerden uzak durmalıyız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * ikili ilişkilerinde karşı tarafı kaybetme korkusu seni çok fazla yorabilir. Gereksiz konulara kendini kaptırmak, irdelemek ne sana ne de karşı tarafa hiçbir fayda sağlamayacaktır. Kendini ve sevdiğini üzmek yerine, hayatın akışında kalmak daha sağlıklı olacaktır. * Bu döngüde kendimize olan güvenimizi yitirebiliriz. Bir an önce kendimizi toparlamalı, ilişkimize sahip çıkmalıyız.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * hayatının her alanında paranın odak noktan olmamasına özen göstermelisin. Para ile ilgili hırsların varsa kendini törpülemelisin. Kendini büyük risklerden korumalı, kimseye de borç vermemelisin. Bunun en büyük sebebi, enerjini bozmamak adına olmasıdır. * Bu hafta gereksiz alışverişlerden kaçınmalı, önemli işlerimizi ertelemeliyiz. Odaklanmamız gereken tek konu ailemiz ve özel yaşantımız olmalıdır.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * hayatını tamamen değiştirecek yeni biriyle karşılaşabilirsin. Bu kişi enerjisi, sevecen yapısı ve hayata pozitif bakışı seni oldukça heyecanlandıracaktır. Hayatını önemli ölçüde değiştirecek yeni kararlar alabilirsin. Bu kararı aldıktan sonra kendini daha güçlü ve keyifli hissedebilirsin. * Hafta boyunca maddi ve manevi olarak keyfimiz yerinde olacaktır. Dışardan gelebilecek olumsuz olaylara, kişilere kendimizi bilinçli olarak kapatabiliriz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * uzun süredir seni zorlayan, enerjini devamlı aşağı çeken tüm kötü enerjilerden kurtulma zamanıdır. Evren sana daha güzel ve konforlu bir hayat sunmaya başlayacaktır. Bunu hak ettiğini bilmeli, bunun tadını çıkarmalısın. * Bizi çok mutlu edecek olaylara karşılaşabiliriz. Bu durum karşısında oldukça heyecanlı ve mutlu olabiliriz çünkü bu olayı uzun zamandır beklemekteyiz. Hayatımıza yeni bir düzen getirebiliriz.

AKREP

Sevgili Akrepler; * şu an var olan ilişkini devam ettirmek ya da bitirmek arasında kalabilirsin. Şunu unutmamalısın ki, eğer sevgi varsa mutlaka aradaki sorunlara çözüm bulmalı, yoluna sevdiğinle devam etmelisin. * Gerçek sevgiye sonuna kadar inanan ve her ne olursa olsun sevginin peşinden giden bir karakter olarak bu süreçteki yaşadığımız bazı olaylar bizi yorabilir ancak ne olursa olsun yine bildiğimiz yoldan gidebiliriz.

YAY

Sevgili Yaylar; * başkalarından aldığın tavsiyeler aslında doğru yolu sana göstermektedir ancak sen yine de kendi bildiğin yoldan gidebilirsin. Hayatınla ilgili vereceğin kararlar sadece seni ilgilendirir fakat biraz da olsa tecrübeli insanları dinlemek sana fayda sağlayacaktır. * İş değişikliği ya da yeni iş yeri kurmak isteyenler için zor bir süreç olacaktır. Adım atmadan önce ekonomik durumu ve genel gidişatı çok iyi analiz etmeliyiz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * seni anlamayacağına inandığın hiç kimseye kendini ifade etmeye çalışmamalısın. Kimsenin seni anlamasına ihtiyacın olmadığını bilmelisin. Senin doğruların sadece seni ilgilendirmektedir. * Etrafımızdaki bazı insanlarla iletişim bozukluğu yaşayabiliriz. Bu durumu toparlamak yerine ortamdan uzaklaşmak bizim için daha hayırlıdır. Finansal olarak şanslı bir süreçteyiz.

KOVA

Sevgili Kovalar; * yaptığın her işi mükemmel şekilde yapmaya özen göstermektesin. Bazen olayların akışı zorlanmana sebep olabilir. İş alanında göstermiş olduğun mücadelelerin karşılığını almak üzeresin. Maddi olarak güçlenmeler gündeminde olacaktır. * Özellikle iş ve finansal konular hafta boyunca bizi meşgul edecektir. Alacağımız sonuçlar bizi çok mutlu edecektir. Alım satım işlerimiz varsa bu dönemde kazanç elde edebiliriz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * kendine olan güvenini yitirdiğini düşünüp, geleceğe dair planlarını askıya almış olabilirsin. Eğer böyle bir ruh hali yaşıyorsan, evren sana destek olacak, güvenini tekrar toplayacaksın. Aile ile daha fazla vakit geçirmek sana aitlik hissini hatırlatacaktır. * Her ne kadar yoğun işimiz olsa da bu yoğunluktan fırsat bulup sevdiklerimizle olmak enerjimizin yükselmesine vesile olacaktır. Yakınlarımızın bize duyduğu minnet ve sevgi ruhumuzu arındıracaktır.

 
 
 
 
Yeşim
ÇEVRİMİÇİ
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
Ayça
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
Efruz
ÇEVRİMİÇİ
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
Ece
ÇEVRİMİÇİ
 
Duru görüm ile 15 yıldır kartlarımı konuşturup insanların hayatına dokunuyorum.
Tamara
ÇEVRİMİÇİ
 
Tam bir kılavuz ve yol gösterici… Ayın kızı da derler ona…
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı