MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2021. Mayıs 09. · 4666 defa okundu

Sevgili takipçilerim; *hayatındaki bazı insanlarla arana mesafe koyabilir ya da tüm bağlarını koparabilirsin. Bunun en büyük sebebi ileriye dönük yaptığın planlarında yanında sana enerjisi ile hizmet eden insanlarla yoluna devam etme isteğidir. Şimdiye kadar rahat tavırlarından kaynaklı olarak birtakım işlerini aksattın ve önünde büyük engeller oluşturmaya başlamıştı ve artık yolundaki taşları temizleme zamanıdır.

Sorumluluklarında artışlar olmaya başlayacaktır. Kendini bu süreçte bu uzun yola hazırlamalısın. Bu durum aile, aşk, para ya da iş hayatınla ilgili olabilir. Seni üzen, endişe veren her ne varsa artık onlarla baş edebilecek güce sahip olacaksın. Şans senden yana olurken sende tüm gayretinle sana sunulanı alıp, fırsatları değerlendirip yoluna bakmalısın.

Bu hafta ideallerimizi gerçekleştirmek adına evren bize büyük fırsatlar verecektir. Özellikle parasal konular ve aşk hayatımız oldukça hareketli olacak ve bizlere vazgeçilmez imkanlar sunulacaktır. Bu dönem yenilenme ve uyanışlar yaşama zamanıdır. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Geçmişi tamamen bitirmek adına atacağımız adımlar bize yenilikleri sunarken, her zaman temkinli olmalıyız çünkü hiç beklemediğimiz yerlerden yara da alabiliriz. *

Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * büyük değişimler yaşarken büyük yaralar da alabilirsin. Senin güçlü duruşun sayesinde bu acıları çabuk atlatabilirsin ancak şunu unutmamalısın ki, büyük başarılar büyük bedeller ödemeden olmayacaktır. * Bu hafta bizi her konuda zorlu bir süreç beklemektedir. Özellikle iş ve aşk konuları bizi yorarken, daha iyisi için savaşacak gücü de kendimizde bulacağız. Finansal olarak beklentilerimizin her geçen gün daha da büyüdüğünün farkına varacağız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; *korktuğun, nasıl bir adım atman gerektiğini bilmediğin bazı konular olabilir. Bu konuyla ilgili yakınında olan güvenilir birinden destek almak işini kolaylaştıracaktır. Her ne olursa olsun acele karar vermemelisin. * Bu hafta uzun zamandır çözümlemek için uğraştığımız bazı konuların aslında bizim düşüncelerimizden ve tavırlarımızdan kaynaklı olarak olmadığının farkına varabiliriz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * yeni bir ilişki söz konusu olabilir. Bu dönemde başladığın her konuda başarılı olmak senin en büyük avantajın olacaktır. Geçmişin yüklerinden kurtulup ileriye daha sağlam adımlarla ilerlemek zorunda olduğunu düşüneceksin. * Hafta boyunca aslında kendimize hiçbir şekilde güvenmediğimizin farkına varabiliriz. Bu durumdan dolayı kendimize çok kızabiliriz ancak buna gerek yoktur. Yol yakınken bazı hatalarımızı fark etmek bize fayda sağlayacaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * toplum önünde tüm dikkatleri üzerine çekebilecek enerjiye sahip olabilirsin. Bu enerji elde ettiğin başarılarla ilgili ya da görsel anlamda enerjinin yüksek olması ile ilgili olabilir. Etrafından aldığın güzel eleştiriler seni fazlasıyla motive edecektir. * Özellikle iş alanımızda ve sosyal çevremizde bizi mutlu edecek söylemler, eylemlerle karşılaşırken, bize hayranlığını dile getiren birisi ile ilişkiye başlayabiliriz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * ikili ilişkilerine sorunlar varsa artık iyileşme zamanıdır. Bu iyileşmeye en büyük vesile ise sen olabilirsin. Söz, nişan ya da nikah gibi güzel ve uzun vadeli adımlar atabilirsin. Evren seni özellikle aşk konusunda büyük ölçüde desteklemektedir. * Hafta boyunca evren bizi aşk anlamında desteklerken her zaman birleştirme konusunda olmayabilir. Çıkmaza girmiş ilişkilerde de bitişler söz konusu olabilir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * maddi ve manevi olarak kendini bitmiş ve çaresiz hissediyorsan artık yolun ışıklarla dolacaktır. Bunun en büyük sebebi, şimdiye kadar karşılıksız yapmış olduğun iyiliklerin yolunu şu andan itibaren açması ile bağlantılıdır. * İyi niyetli olmak, insanların yaşam şartlarına karşı empati kurmak ve yardım etmek bizim misyonumuzdur. Bu misyon şimdi bizim için çalışmaya başlayacaktır. Bolluk ve bereket bizden yana olacaktır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * yeni iş kapıları arayışı içindeysen bu süreçte bu kapılar açılmaya başlayacaktır. Uzun zamandır kendini eksik ya da bulunduğun yere kendini ait hissetmediğin işi artık bırakmak için tüm yollar açılmaya başlamaktadır. * Mesleki anlamda istediğimizi bulmak adına harekete geçerken, yaşam kalitemizi de bir üst seviyeye taşımak en büyük hedefimiz olacaktır. Daha iyi şartlarda yaşama arzumuz bize başarıyı getirecektir.

AKREP

Sevgili Akrepler; * Hayatında olup biten her olumsuz konu için kendini suçlamaktan ve tek sebebinin kendin olduğunu düşünmekten vazgeçmelisin. Bu şekilde düşündüğün sürece başarısızlığı hayatına daha fazla çekmek kaçınılmaz olacaktır. * Kendimiz olan güvensizlik duygusunun hayatımızın her alanında bizi ne kadar kötü etkilediğinin farkına varacağız. Özellikle aşk hayatımızda olup bitenler sayesinde bu farkındalığı yaşayacağız.

YAY

Sevgili Yaylar; * karmaşık ruh halin var olan para enerjini kötü şekilde etkilemektedir. Ne yapıp edip mutlaka bu karmaşadan kurtulmalı, para akışını hızlandırmalısın. Var olan borçların varsa mutlaka yeni bir düzenleme yapmalı, kısa sürede ödeme odaklı olmalısın. * Borç almak ya da vermek para enerjimizi olumsuz yönde etkilemektedir. Bu tarz konulardan uzak durduğumuz sürece bolluk ve bereket hayatımıza akmaya başlayacaktır. Alım satım işlerimiz varsa şans bizden yana olacaktır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * aile içinde duruşun farklılık göstermeye başlayabilir. Ailesinden uzak yaşayan ya da aile içi konulardan uzak duranlar bazı konulardan dolayı aile ile daha yakından ilgilenebilir ya da ailesinin yanına yerleşebilir. * Bu hafta yoğun bir iş tempomuz olmasına rağmen yakınlarımıza daha fazla vakit ayırabiliriz. Sevdiğimiz insanları dinlemek, onların sorunlarına çare bulmak manevi olarak bizi güçlendirecektir.

KOVA

Sevgili Kovalar; * yaşamını daha iyi boyuta getirmek adına çok güçlü düşünceler içine girebilirsin. Geleceğini garanti altına almak isteyebilir, önündeki tüm engelleri kaldırmak için harekete geçebilirsin. Bu dönem yeniliklere açık olduğun bir dönemdir. * Özellikle iş ve kariyer alanımızda yapmak istediğimiz değişiklikler bizim parasal enerjimizi de olumlu yönde etkileyecektir. Kazanç sağladıkça gelecekle ilgili planlarımız da netleşecektir.

BALIK

Sevgili Balıklar; * görsel olarak kendini yenilemek, değişimler yapmak için doğru biz zamandır. Karşı cinsin algılarının açık olduğu bu dönemde kendini oldukça keyifli, enerjik ve mutlu hissedebilirsin. Aşk hayatında da keyifli ve huzurlu günler seni beklemektedir. * Hafta boyunca sadece kendi iç dünyamızla ilgilenmek bize moral kaynağı olacaktır. Yoğun hayat akışına biraz mola vermek bizi hayata dair motive edecektir.

 
 
 
 
Jade
ÇEVRİMİÇİ
 
JADE ben, İletişimimin güçlü olması ve sosyal, yardımsever sevgi dolu enerjisi yüksek bir insan olarak, kendime, çevreme yardımcı olabilmek adına bu alana yolculuğum başladı 15 yıl önce.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Efruz
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı