MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2021. Mayıs 02. · 4769 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * bu dönemde senin hayrına olmayan, zarar veren her ne varsa farkına varıp, bilinçaltında sana engel olan neler varsa bulup çıkaracaksın. Kendi hayatına dair sakladığın bazı şeyler varsa ya da etrafında gizli birtakım olaylar varsa mutlaka önüne düşebilir. Bu durum canını sıksa da aslında olması gerekendi ve oldu diye düşünmelisin.

İş odaklı bir süreçten geçmektesin. Hafta boyunca daha net kararlar alabilir, riske girebilirsin. İşlerini yoluna koymak hiç kolay olmayabilir ancak yine de pes etmemelisin ki daha net kararlar alarak yoluna devam edebilmelisin. İlişkiler sağlam zeminler üzerine oturmaya başlıyor. Yolunda gitmeyen ilişkilerde de daha fazla olumsuzluklar gündeme gelebilir ve bu durum seni bir hayli yorabilir. Uzak mesafeli bir şekilde yaşanan ilişkiler daha da pekişmeye başlayacaktır. Beklenen davalar varsa mutlaka açığa kavuşacaktır.

Bu hafta genel anlamda hepimiz için zorlu ve yorucu bir süreç olabilir. Hem aşk hem de iş konularında iniş çıkışlar söz konusu olurken, bir yandan da her ne kadar uğraşsak da, olumlu sonuçlar alacağımıza gönülden inanarak mücadelemize devam edeceğiz. Parasal konularda şanslı bir döneme girmekteyiz. Alım satım işlerimizde önemli ölçüde kazançlar elde edebiliriz. Akrep burcunda yaşanan Dolunay döngüsü etkisini kaybetmeye başlarken, Melek kartlarımızda bize finansal güçlülüğü müjdelemektedir. *

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * var olan şartlarını çok fazla zorlamamalısın. Elindekinin kıymetini bilerek hareket edersen kazanırsın ancak şartları zorladığın ve riske girdiğin zaman elindekileri de kaybedebilirsin. Bu durum hem maddi hem de manevi konular için geçerlidir. * Bu hafta kendimizi her konuda çok güçlü hissedebiliriz ancak bizler yine de temkinli olmalıyız. Etrafımızın bizlere verdiği tavsiyeleri mutlaka dinlemeli ve öyle harekete geçmeliyiz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * çalıştıkça daha fazla kazanacağını asla unutmamalısın. Üzerine çökmüş olan rehaveti bir an önce bırakmalısın. İş hayatında ne kadar başarılı olabileceğini bile bile kendini kapatmak seni zarara sürükleyebilir ve önümüzdeki günlerde zorluklar yaşayabilirsin. * Hafta boyunca biraz tembellik yapıp tüm işlerimizi askıya almak isteyebiliriz. Bu durum ilerleyen günlerde işlerimizin birikmesine ve içinden çıkamaz bir hale gelmesine sebep olabilir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * korkularından kurtulma zamanıdır. Şimdiye kadar seni zorlayan, ileriye doğru gitmene engel olan tüm korku ve endişelerini geride bırakmalısın. Bu şekilde devam ettiğin sürece hayatın hep aynı kısır döngü içinde dönüp duracaktır. * Bu hafta iş, aşk ve maddi konularda bizi engelleyen ne varsa fırsatlar karşımıza çıkacak ve bizde bu fırsatı değerlendireceğiz. Geleceğe dair planlar yapmak isteyebilir, paramızı garanti altına alabiliriz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * bu aralar o kadar çok karmaşalar yaşadın ki artık zihnin sessizlik ve huzur istemektedir. Hayatında iniş çıkışlı konuların hepsini bir kenara bırakıp, daha sakin bir hayat yaşamak isteyebilirsin ancak bunu yapabilmek için elindeki tüm işleri bitirmelisin. *İş ve kariyer alanımızla ilgili yoğun bir döneme girmekteyiz. Mesai saatlerimiz uzayabilir, bedenen de yorulabiliriz. İlerleyen günlerde istediğimiz düzeyde sakinliği yakalayabiliriz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * dışarda aradığın mutluluğun aslında senin içinde, ruhunda olduğunun farkında bile olamayacak kadar etrafında olup bitenlerle ilgilenmektesin. Dış dünya her zaman senin için önemli bir faktör ancak sen bir süre kendi benliğinle ilgilenmeli, kaybettiğin gücünü tekrar bulmalısın. * Bu süreçte sosyal çevremizle yakından ilgilenirken, sevdiklerimizi ve kendimizi ihmal edebiliriz. Bu durumu toparlamalıyız. Parasal konularda ani gelişen olaylar yaşanabilir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * güçlü başlangıçlar yapmak ve bol bol niyet etmek için bereketli bir dönemdesin. Dua kapılarının açık olduğunu unutmamalısın ancak sadece kendin için değil, sevdiklerin için de dua etmek sana fayda sağlayacaktır. * Uzun süredir özellikle iş hayatımızda ve parasal konularda yaşadığımız sıkıntılar var artık bu sıkıntılardan kurtulmak adına evren bize fırsatlar sunmaktadır. Elimizdeki tüm fırsatları değerlendirirsek her şey muhteşem olacaktır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * bu dönemde yeni iş teklifleri alabilirsin ancak aniden karar verdiğin sürece senin için en hayırlı olanı kaçırabilirsin. İş ve para enerjin oldukça yüksek olacaktır. Kendini iyi hissettiğin sürece etrafındaki insanlara da yardımların dokunabilir. * Bize şimdiye kadar maddi ve manevi olarak zarar veren tüm insanları hayatımızdan çıkardığımızda yaşam kalitemiz artacaktır. Bizde blokaj yaratan konulardan arınmak için doğru bir zamandır.

AKREP

Sevgili Akrepler; * bu dönemdeki yoğun iş temposu ve hızlı düşünen bir beyin seni hem yoracak hem de ikili ilişkilerinde sorunlar yaşamana sebep olabilir. Kendini işine çok fazla kaptırmanın en büyük nedeni hayatındaki problemlerden uzaklaşmaktır. *  Özellikle ikili ilişkilerimizde yaşanan sorunlar beklenmedik ayrılıklar yaşamamıza vesile olabilir. Her ne kadar yoğun olsak da, sevdiğimize mutlaka zaman ayırmalıyız.

YAY

Sevgili Yaylar; * hayallerini hayata geçirebilmek için biraz daha zamana ihtiyacın olacak ve daha fazla çaba harcamak zorunda kalabilirsin. Hayallerinin çok uç noktalarda olmamasına özen göstermelisin. Hayatının şartlarını çok fazla zorladığın zaman üzülebilirsin. * İş ve para konuları bu hafta gündemimizde olacaktır. Büyük oynamak isteyebiliriz ancak kolay yoldan isteklerimizi elde etmek isterken bir adım geriye doğru itilebiliriz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; *hayata karşı isyan etmekten vazgeçmelisin. Yaşadıkların hayatın akışında olması gerekenlerdir ve olmaktadır. Hayatın boyunca kötülüklerle karşılaştığın kadar emin olmalısın ki iyiliklerle de karşılaşacaksın. *Bu hafta manevi yönden çok daha güçlü bir benliğe sahip olabiliriz. Yardım etmek, etrafımızdaki insanlara her konuda destek olmak bizi daha fazla güçlendirecektir. Finansal konularda şanslıyız.

KOVA

Sevgili Kovalar; * negatif enerjilerden arınmaya ne kadar ihtiyacın olduğunu anlayacağın yoğun bir döneme girmektesin. Bu yoğunluk seni bedenen ve zihin olarak yoracaktır. Yoluna daha güçlü ve sağlıklı devam etmek için rahatlatıcı faaliyetlerde bulunmalı ya da arınma çalışmaları yapmalısın. * İş konusun da yaşadığımız bir sorun varsa bir süre daha bu sorun devam edecektir. Bazı işleri akışına bırakmak bize fayda sağlayacaktır.

BALIK

Sevgili Balıklar; * kendine verdiğin sözleri yerine getirmekte zorlanmaktasın. Bunun en büyük sebebi kendini bir kenarı bırakıp, etrafındaki insanları ön planda tutmakla ilgilidir. Aşk hayatın ummadığın kadar güzel ve keyifli olacaktır. * İkili ilişkilerde elde edeceğimiz mutluluk hayatımızın her alanını olumlu yönde etkileyecektir. Her şeyi kontrol altına almaya çalışırken sağlığımızı bozabiliriz. Daha doğru beslenmeli ve dinlenmek için vakit ayırmalıyız.

 
 
 
 
Jade
ÇEVRİMİÇİ
 
JADE ben, İletişimimin güçlü olması ve sosyal, yardımsever sevgi dolu enerjisi yüksek bir insan olarak, kendime, çevreme yardımcı olabilmek adına bu alana yolculuğum başladı 15 yıl önce.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Efruz
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı