MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2021. Nisan 25. · 4712 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * şu andan itibaren sosyal hayatında önemli değişimler yaşamaya başlayabilirsin. Farklı enerjilerle tanışmak, hayatına katmak sana büyük moral kaynağı olacak, hayata bakış açını değiştireceksin. Yeni çevre sana özellikle iş ve kariyer alanında uzun zamandır yapmak istediklerine, hedeflerine ulaşmak adına yardımcı olabilir.

Kendi çıkarların ve menfaatlerin doğrultusunda hareket edecek güce sahip olacaksın. Hayatında sana şimdiye kadar zorluk çıkaran tüm sorunlarına çözüm bulacak enerjiyi de kendinde bulacaksın. Maddi ve manevi olarak kendini iyi hissettiğinde etrafındaki sevdiklerine de büyük faydaların dokunabilir. Maddi olarak güçlenmek ileriye dönük tüm planlarını değiştirmen için önemli bir etken olacaktır. Hayal bile etmediğin kadar güzel geleceğe dair planlar yapmaya başlayabilirsin.

Bu hafta genel anlamda tüm burçlar için hem keyifli hem de bereketli bir süreç olacaktır. Maddi ve manevi olarak şans bizden yana olacağı için canımızı sıkan, bizi huzursuz eden tüm ilişkileri, olayları hiç düşünmeden hayatımızdan çıkarma eyleminde bulunabiliriz. Hafta boyunca pozitif düşünceler içinde olmak bize her anlamda fayda sağlayacaktır. *

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * geleceğe dair planlar yaparken, bazı konuları ele alırken beklenmedik aksiliklerle karşılaşabilirsin ancak asla pes etmeden yoluna devam etmelisin. Önüne çıkan tüm zorluklar aslında seni olgunlaştırmak için sana geldiğini unutmamalısın. * Bu hafta biraz karmaşık bir ruh halinde olabiliriz. Bunun tek sebebi bizim keyifsiz olmamızla ilgilidir. Maddi konularda çok fazla riske girmemeye özen göstermeliyiz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * herkesin sorunları ile yakından ilgilenmek yerine kendi hayatınla daha fazla meşgul olman gereken bir dönemdesin. Başkalarını mutlu etmek sana hiçbir fayda sağlamayacaktır ve bu yüzden de tamamen kendi iç dünyanla ilgilenmeli, kendini her zamankinden daha fazla sevmelisin. * Şimdiye kadar hep başkalarının sorunları ile uğraşmaktan hem kendi enerjimizi yitirdik hem de hayattan artık zevk almamaya başladık. Artık bu döngüyü değiştirmenin tam zamanıdır.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * bu dönemde bozulan ilişkilerini iyileştirmek için yoğun çaba harcayabilirsin. Eline geçecek fırsatları doğru şekilde değerlendirebilecek güce de sahip olacaksın. İletişimlerinde güçlenmeler olurken, etrafındaki bazı önemli insanları etkilemeyi başaracaksın. * Özellikle ikili ilişkilerde uzun zamandır yaşadığımız sorunlar artık çözüm bulmaya başlayacaktır. Bunun mimarı da biz olacağız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * özellikle bu dönemde maddi konularla ilgili aksilikler karşısında öfke kontrolünü sağlamakta zorluk yaşayabilirsin. Alacak verecek dengesini tam anlamıyla kontrol altına alman gereken bir süreçtir. * Bu hafta özellikle finansal konularda kartlar bizi önemli ölçüde uyarmaktadır. Riskli işlerden kaçınmalı, borç alıp verme konusunda da temkinli olmalıyız. Aşk hayatımızda ise şanslı bir hafta yaşayabiliriz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * bu haftaya para odaklı konularla daha fazla ilgili bir tutum sergileyerek giriş yapabilirsin. Yoğun iş temposunun yanı sıra bedenen de yorgunluk yaşayabilirsin. Sağlığını ön planda tutman gerekmektedir. Aile içinde yaşanacak bazı olaylar karşısında çok mutlu olabilirsin. * Aile içinde uzakta olan bir bireyin gelmesi, evlilik haberi, bebek müjdesi gibi güzel gelişmeler yaşayabiliriz. Maddi konularda da şans bizden yana olacaktır fakat aşırı harcamalardan uzak durmalıyız.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * gizli saklı olaylarla yakından ilgilenmek sana büyük haz verecektir. Etrafında olup biten bazı saklı olayları ortaya çıkarmak için büyük çaba harcayabilirsin ve sonuç başarılı olacaktır. Platonik bir aşk kapıdadır. Kendini çok fazla kaptırmamalısın. * İkili ilişkilere daha fazla kafa yoracağımız bir döneme girmekteyiz. Yoğun iş tempomuza rağmen bununla ilgilenmek bizleri epeyce yorabilir. Boşa kürek çekmek yerine daha gerçekçi ilişkiler peşinden gitmeliyiz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * bu dönemde geçmişte kalan konu ve olaylara odaklanmaktan kendini alamayabilirsin. Özellikle arkadaş çevrenle aranda bazı sıkıntılar yaşanabilir ve bu durum seni epeyce yorabilir. Konu her ne olursa olsun senin hayatını derinden etkilemesine asla izin vermemelisin. * Hafta boyunca etrafımızdaki insanların bizi huzursuz etmesine izin vermemeye özen göstermeliyiz. Önümüzdeki günlerde içimizde barındırdığımız pozitif enerjiye fazlaca ihtiyacımız olacaktır.

AKREP

Sevgili Akrepler; * bu süreçte biraz sinirli ve yaşanan olaylar karşısında beklenmedik tepkiler verebilirsin. Yoğun iş temposunun yanı sıra yaşamsal çabalardan kaynaklı olarak tahammülün azalmaya başlayabilir. Konu her ne olursa olsun stresten uzak durmalı, seni ilgilendirmeyen konularla gündemini meşgul etmemelisin. * Bu hafta etrafımızda olup biten olaylarla ilgilenmekten kendi özel hayatımızı geri plana atabiliriz. Parasal konularda da alım satım işlerimizi bir an önce bitirmeliyiz çünkü para enerjimiz oldukça yüksek olacaktır.

YAY

Sevgili Yaylar; * iş ve kariyer alanlarına daha fazla odaklanman gereken bir dönemdesin. Uzun zamandır planladığın işlerini artık ertelemeden hemen hareket geçmelisin. Hayatını çıkmaza sürükleyen her ne varsa hepsini kabullenip, serbest bırakmalısın. * Hayatımızda devamlı önümüze engel olan ne varsa arınma çalışmaları yapıp, hayatımızdan çıkarmalıyız. Bunu yapmadığımız sürece yeniliklere istediğimiz kadar uğraşalım, ulaşmamız mümkün olmayabilir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * kendine bazı önemli sözler verebilirsin. Kendinde gördüğün eksikler varsa bu süreçte hepsini tamamlamak isteyebilirsin. Aşk hayatındaki sorunların ortadan kalkması için senin de çaba harcaman gerekmektedir. * Bu hafta hem aşk hayatımız hem de evimizdeki, aile içindeki duruşumuz, yaşam tarzımızla ilgili bazı değişiklikler yapmak için harekete geçebiliriz. Finansal konularda beklentilerimiz varsa bir süre ertelenebilir.

KOVA

Sevgili Kovalar; * iş alanında ortaklıklar, yeni bir ilişkiye başlamak gibi olumlu olaylar gündeminde olabilir. Kazançlarının artmasının en büyük sebebi kazandığın parayı başkaları ile paylaşmakta kaynaklı olduğunu unutmamalısın. Etrafında yardıma muhtaç insanlar varsa mutlaka el uzatmalısın. * Para enerjimizin yüksek olduğu bu süreçte manevi olarak inançlarımızda da artışlar söz konusu olabilir. İnançlarımıza göre daha fazla araştırmalar yapıp, yeni bilgiler edinmek isteyebiliriz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * aranızda mesafeler olan biri varsa mutlaka zeytin dalını sen uzatmalısın. Affetmek, hayatı ve kişileri olduğu gibi kabullenmek sayesinde hayatın çok daha aydınlık olacaktır. Geçmişten bu yana kendini ve insanları suçlamak senin bir adım ileri gitmene engel olmaktadır. * Sosyal çevremizle ve ailemizle aramızdaki bağları daha güçlü hale getirmek için çaba harcayabiliriz. Yalnız olan Balıklar ise yeni bir aşk başlangıcı yapabilirler.

 

 
 
 
 
Jade
ÇEVRİMİÇİ
 
JADE ben, İletişimimin güçlü olması ve sosyal, yardımsever sevgi dolu enerjisi yüksek bir insan olarak, kendime, çevreme yardımcı olabilmek adına bu alana yolculuğum başladı 15 yıl önce.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Efruz
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı