MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2021. Nisan 19. · 4452 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * hayatın boyunca unutmaman gereken tek şey, sabrın sana senin de sabrına ihtiyacın olduğudur. Etrafında ne olup bitse de konu ile ilgili her ne kadar bilgin olsa da susmayı tercih etmen aslında yine sabretmenin göstergesidir.

Bu dönemde çok fazla uç noktalarda hayaller kurmamalısın. Hayata ne kadar gerçekçi bakarsan, isteklerine ulaşman o kadar kolay olacaktır. Kendini sevmek her şeyi çözümlemez etrafındaki insanları, hayvanları sevmek, onlara elinden geldiğince sahip çıkmak hayatına bolluk bereket ve bol şans getirecektir. Seni yaradan sana sunduklarını paylaşman için sana bazı imkanlar sunacaktır ve sende bunu çok iyi değerlendirmelisin. Hayatının çok önemli bir bölümü ile ilgili karar verip, bir an önce harekete geçmen gerekebilir. İş alanında yeniliklere açık bir döngüden geçmektesin. Bunu başarabilmek için etrafından büyük ölçüde manevi olarak destek alabilirsin.

Bu hafta genel anlamda tüm burçlar çok şanslı bir süreçten geçmektedir. Özellikle geleceğe dair yaşam çizgimizde nasıl davranmamız gerektiği konusunda her zamankinden daha dikkatli ve olgun şekilde davranmamızın bizlere nasıl güzellikler sağlayacağını anlayacağız. İş ve kariyer alanımızda elde edeceğimiz bazı olumlu gelişmeler ve kazançlar sayesinde para enerjimizde artacak, kendimizi de çok daha güçlü görüp, moralimizi yüksek tutabileceğiz. *

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * özellikle aşk hayatında mevcut durumda önemli ölçüde iyileşmeler söz konusu olacaktır. Beklenen sonuç yakın zamanda ilişkinde kendini göstermeye başlayacaktır. Moralin hem yüksek hem de etrafına karşı daha dirençli ve mutlu olacağın bir dönemdesin. * Bu hafta şans hayatımızın her alanında bizden yana olacaktır. İkili ilişkilerimizden olumlu sonuçlar alırken, iş ve para konusunda da beklenenler olacaktır. Yakın zamanda alım satım işlerimiz varsa mutlaka çözümlenecektir.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * kalabalığın içinde kendini her ne kadar yalnız hissediyor olsan da aslında yalnız kaldığın, kendini anlatamadığın, sorularına cevap bulamadığın tek yer kendi benliğindir ve içinde yaşadığın fırtınalı içsel dünyandır. * Hafta boyunca hayatımızı devamlı sorgulayabiliriz. İyi ya da kötü yaşanan her şeyi analiz etmek yerine kabullenişe geçmek bizim için çok daha faydalı olacaktır. Parasal olarak güçlü bir enerjiye sahibiz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * bu dönem hayatında sana hizmet etmeyen her şeyi olağan hayatının akışından çıkarma zamanıdır. Eğer gerekli ise ikili ilişkilerinde bile bunu uygulamalısın. Bu süreç seni rahatsız eden her konu sana çok güçlü şekilde negatif enerji yüklemektedir. * Hayatımızın bazı alanlarında bazı şeyler bizi aşırı derecede rahatsız etmeye başlayabilir. Genel olarak tavrımıza, söylemlerimize çok dikkatli olmamız gereken bir süreçtir.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * maddi olarak uzun bir yol seni beklemektedir. Bu zorlu yolda asla inançlarından vazgeçmemeli, sadece kendi iç sesini dinlemelisin. Sana gereken kazanç yakın zamanda sabır gösterirsen ulaşacaktır. * Bu hafta özellikle finansal konularla ilgili hareketlilik söz konusu olacaktır. Alım satımlar, borçlar ve krediler gündemde olurken, iş alanımızda da değişiklikler olacaktır. Var olan işimizle ilgili yaşanacak değişim bizi parasal yönden olumlu etkileyecektir.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * geçmişte kalan, üzücü şekilde bitmiş fakat halen her iki taraf için bitmemiş var sayılan bir ilişki tekrar gündeme gelebilir. Geçmişte ne yaşandıysa yaşanmış ancak karşılıklı sevgi devam etmektedir ve bu ilişki ikinci şansı hak etmektedir. * Bu hafta aşk hayatımız ilk etapta karmaşık gibi gelse de ilerleyen günlerde kararlarımız netlik kazanacaktır. Bu durumu yakın olduğumuz birisi ile paylaşıp, fikir alışverişi yapabiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * hayatının bazı alanlarında kendini yetersiz ve çaresiz hissedebilirsin. Bu durum unutma ki kısa sürelidir. Aslında kendine olan güvenini gün yüzüne çıkardığında ne kadar güçlü ve çözüm odaklı bir karakter olduğunu anlayacaksın. * Maddi konular ve aile içi sorunlar bu hafta biraz başımızı ağrıtabilir. Bu bir krizdir ve biz bu krizi doğru yönettiğimiz sürece sonuç bizim için hayırlı olacaktır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * iş ya da kariyer alanında hızlı bir ilerleyiş söz konusu olacaktır. Bunu başarman için etrafındaki seni sevenlerin çok büyük fonksiyonu olacaktır. Konum değişikliği ya da mesleki değişim her ne kadar seni korkutsa da cesaretli davranıp, geleceğini düşünerek risk alabileceksin. * Hafta boyunca mesleğimizle ilgili bir panik halinde olabiliriz. Uzun zamandır yapmak istediklerimizin hiç ummadığımız bir zamanda bize ulaşması epeyce tedirgin olmamıza sebep olabilir ancak sonuç hayırlıdır.

AKREP

Sevgili Akrepler; * uzun zamandır üzerinde hissettiğin engellerin ortadan kalkmaya başladığının farkına varacaksın. Seni önemli bir işe adım atarken tutan, yoluna taş koyan tüm engellerin açılmasının en büyük sebebi artık döngü değiştirmeye başlamanla ilgilidir. * Kötüye artık yol veriyoruz ve yeniliğe yer açıyoruz. Şansımız açılırken, özel hayatımızla ilgili de gelişmeler olacaktır. Karşı cinsin bize olan ilgisi artmaya başlayacaktır.

YAY

Sevgili Yaylar; * hayatın sana neler sunduğunu, insanların hayata bakışını ve sana davranışlarını, olayların ne yönde ilerlediği konusunda kendi içinde yapmış olduğun analizleri bitirme zamanıdır. Artık insanlara nasıl davranman gerektiğini ve onlardan neler alabileceğini biliyorsun.  * Şunu unutmayalım ki hayatımızın her alanında yaşımız kaç olursa olsun artık çok daha tecrübeliyiz. Bu tecrübeler bize her alanda başarılar getirecektir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * bu dönemde içsel olarak dik duruşun, insanlara karşı kendine olan öz güvenini hissettirmen seni geleceğe daha sağlam şekilde hazırlamaktadır. Parasal olarak çok güçleniyorsun ve etrafındaki çalışanlarına ya da yakınlarına da para olarak destekler verebilirsin. * Bu hafta özellikle para enerjimiz oldukça yüksek olacaktır. Moralimiz çok yüksek ve keyfimiz yerinde iken özel hayatımızda da değişimler gündemde olacaktır.

KOVA

Sevgili Kovalar; * hayal ettiğin tüm dileklerini hayata geçirmek adına çok zorlanıyorsun. Bunun en büyük sebebi maddiyattır. Bu para enerjisinin sana verdiği korku yenilikleri hayatına almak adına zorlanmana sebep oluyor. * Geçmişte yaşadığımız parasal sıkıntıları tekrar yaşamaktan bilinçaltı olarak korkuyoruz ve paranın akışını da bundan dolayı kapatmaktayız. Geçmişten kurtulup riske girdiğimiz sürece para akışımız hızlı olacaktır.

BALIK

Sevgili Balıklar; *aile içinde yaşanan bazı olaylar karşısında aile bireyleri arasında anlaşmazlıklar oluşabilir. Bu durumu toparlamak sana düşecektir ve sende olması gerektiği gibi toparlayacaksın. Aile kavramının senin için bu kadar önemli olması aileyi bir arada tutacaktır. * Hafta boyunca aile ile meşgul olurken aşk hayatımızı asla ihmal etmemeliyiz. Karşı tarafın bizden beklentileri her geçen gün artmaktadır.

 

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Efruz
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı