MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2021. Nisan 12. · 4622 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * bu dönem etrafındaki insanlarla her ne kadar iç içe olsan da ne kadar kalabalığa karışsan da ve bu durum adına mutlu olduğunu düşünsen de aslında kendini çok yalnız hissediyorsun. Bu durum seni biraz olsun huzursuz edebilir. Sustuğun, kendini savunmadığın, hakkını aramadığın her durum aslında senin kendi isteğinle yaptığın bir eylemdir.

Bu dönemde her şeyden uzaklaşıp, kendinle baş başa kalman adına bazı adımlar atabilirsin. Evinle, ailenle, sevdiğin hobilerle uğraşmak sana büyük moral kaynağı olacaktır. Sakin duruşun etrafında eleştiriye sebep olsa da şunu unutmamalısın ki, suskunluğunla yenemeyeceğin hiçbir engel yoktur. Bu süreçte kimse ile tartışmaya girmemek ve yaşanan krizlere karışmamak sana daha iyi gelecektir. Bolluk ve bereketi hayatına almak aslında hiç zor değildir. Kendinle barışık olmak sana en büyük yol gösterici olacaktır.

Bu hafta kendimizi geri planda tutmaya özen gösterebiliriz. İş ve kariyer alanımızda yoğun iş temposu içinde olabiliriz. Kendimizi işimize verip, etrafımızda olup bitenlerden uzak durabiliriz. Yalnız kalmak bizlere her zamankinden çok daha iyi gelecektir. Finansal konularda bereketimizin artması için para enerjimizi arındırmak epey işimize yarayacaktır. Aşk hayatımızda da yalnızlık hissimiz yoğun olacaktır. Var olan ilişkimiz varsa bir süreliğine ilişkiye sebepsiz yere ara vermek isteyebiliriz. *

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; *çaba harcadığın, çok fazla emek verdiğin tüm işler artık yoluna girmeye başlayacaktır. Sosyal çevrende etrafına negatif enerji yayan, sadece kendi sorunları ile uğraşan, devamlı sıkıntılı bir ruh halinde olan bazı arkadaşlarınla arana mesafe koyabilirsin. * Bu hafta bizim için aslında bir arınma süreci olacaktır. Kendimizi rahatlatmak, dışardan kötü enerjiyi kesmek adına yapacağımız eylemler ruh halimizi iyileşmesine neden olacaktır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * ileriye doğru yaptığın planların artık yavaş yavaş hayatına gelmeye başlayacaktır. Uzun süredir çözüme kavuşturmaya çalıştığın bazı sorunlarla baş edemediğini düşünüp, tamamen bitirme kararı alabilirsin. * Aşk hayatımızda bazı sorunlar varsa beklenmedik ayrılıklar söz konusu olabilir. Bu duruma sebep bizim artık yorulmuş olmamızdan kaynaklı olacaktır. Finansal olarak şans bu hafta bizden yana olacaktır.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * özellikle bu hafta sevdiklerinle daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsin. Finansal konularda bu dönemde etrafındaki insanlardan destek alabilir ya da yakınlarına manevi olarak destek verebilirsin.  Aşk hayatın dolu dizgin devam edecektir. * Yalnız olan İkizler bu yalnızlığı bir süre devam ettirmek isteyebilirler. Var olan ilişkimiz varsa her şey yolunda ilerlerken, evlilik, söz, nişan gibi eylemler için addım atabiliriz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * hayattan şimdiye kadar istediğin lezzeti almaya başlıyorsun. Yeni aşk, iş, ev değişikliği gibi konular gündemde olacaktır. Ruh halin oldukça iyi fakat etrafında yardıma ihtiyacı olan insanlara da el uzatmalısın. Bunu yaptığında bereket sana gelmeye başlayacaktır. * Hafta boyunca hayatımızda yapacağımız yeniliklerden kaynaklı mutluluk hayatımızda olacaktır. Maddi ve manevi olarak güçleneceğimiz bu süreçte sağlığımızı asla ihmal etmemeliyiz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * hakkın olan ve şimdiye kadar çok fazla uğraştığın, çabaladığın iş sana doğru hızla gelmektedir. Vermiş olduğun emeklerin karşılığını hem maddi hem de manevi olarak alacaksın. Sana evrenin sunduğu bu güzelliği elinde tutmak için yine çaba harcaman gerekecektir. * Bu hafta iş ve kariyer alanımızla ilgili elde edeceğimiz başarı yaşam kalitemizi de yükseltecektir. Ev, arsa, araba gibi bizi mutlu edecek şeyler almak için harekete geçebiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * para alanlarında elde edebileceğin üstün başarılar en ufak bir detaydan dolayı hüsrana uğrayabilir. Elindeki değerleri doğru yönde kullanmadığın sürece maddi kazanç sağlamak yerine tam tersine kayıplar da yaşanabilir. * Bu hafta özellikle parasal konularda çok fazla hırslı olmamaya, riskli işlerden uzak durmaya özen göstermeliyiz. Bu süreç sakin kalmak ve acele karar vermemek gereken bir süreçtir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; *karamsar olup, olumsuz düşündüğün hangi konu varsa başarısızlığı hayatına çekebilirsin. Geçmişte yaşanan kötü ilişkiler, yalanlar, yerine getirilmeyen vaatler seni bu şekilde düşünmeye itmektedir ancak artık toparlanma zamanıdır. * Uzun süredir yaşadığımız bazı olaylardan dolayı keyifsiz ve ümitsiz olabiliriz. Bu şekilde devam edersek geleceğimizi daha fazla tehlike altına sokabiliriz.

AKREP

Sevgili Akrepler; * başladığın işleri yarım bırakmak sana fayda sağlamayacaktır. Bir gün gelecek bu yarım kalmış işler önünde kocaman bir engel olacaktır. İşlerini ertelemeden yaptığın sürece başarıların daim olacaktır. * Özellikle iş ve kariyer alanımızda biraz daha aktif olmamız gereken bir süreçtir. Finansal konularda ise biraz durağanlık söz konusu olacaktır. Alacak verecek işlerimiz de ertelemeler olurken, sakin kalmaya özen göstermeliyiz.

YAY

Sevgili Yaylar; * geleceğe dair kendi hayatınla ilgili keyifli hayaller kurduğun bir dönemdesin. Sakin ve huzurlu bir hayat yaşamak şu an sana imkânsız gibi gelebilir fakat bu hiç zor değil. Düşüncelerini temiz tuttuğun, devamlı pozitif düşündüğün sürece isteklerin olacaktır. * Yoğun iş temposu, hayatın kendi içindeki hareketliliği, insanlarla uğraşmak bize çok ağır gelmeye başlayabilir ancak yeri ve zamanı geldiğinde daha sakin bir hayatı evren bize sunacaktır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * hayata dair kabullenmeyi öğrenmelisin. Sana gelen iyi ya da kötü ne varsa kabullenmeye geçtiğin zaman aslında hayat sana daha kolay ve keyifli olacaktır. Finansal olarak hedeflerin var fakat bunların gerçekleşmesi için biraz daha zamana ihtiyacın olacaktır. * Bu aralar gereksiz gerginliklere, tartışmalar açık bir dönemdeyiz. Konu her ne olursa olsun sakin kalmaya, olayları büyütmemeye özen göstermeliyiz.

KOVA

Sevgili Kovalar; *kendini yorgun hissedebilirsin. Bu yorgunluk hayatının her alanında olabilir ancak her ne olursa olsun para enerjin oldukça yüksek olacaktır. Aşk hayatında beklenmedik gelişmeler sonucunda bu ilişki boyut değiştirecektir. * İlişkimizde yaşanacak değişimler bize büyük moral kaynağı olacaktır. Para enerjimiz yüksek olacağı için kendimizi ödüllendirebiliriz. Heves ettiğimiz ya da bir süredir almayı planladığımız bazı şeyleri alabiliriz.

BALIK

Sevgili alıklar; * etrafındaki insanlara, sevdiklerine verdiğin bazı sözler var. Bu sözler aslında senin hayatını olumsuz etkileyen kötü alışkanlıklardır. Bunu başarabilirsen kendine olan güvenin artacak, kendini daha güçlü hissedeceksin. Aşk hayatında renkli günler seni beklemektedir. * Hafta boyunca kendimizi enerjik hissedebiliriz. Parasal konularda da kazançlar gündemde olacaktır. İş alanımızda ise bazı sorunlarla karşılaşabiliriz.

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı