MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2021. Nisan 03. · 4466 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * parasal konular da bu süreçte alacak verecek işleri toparlanmaya başlayacaktır. Uzun zamandır gereksiz hizmetlerde bulundun ve hiçbir fayda sağlamadığını gördün. Artık uyanma ve harekete geçme zamanıdır. Evren sana parasal konularda büyük destek verecektir. İkili ilişkilerinde çok fazla öz veride bulunmanın sana yük olduğunu fark edip, sana zarar veren tüm enerjiler, geride bırakma zamanıdır.

Bunu sana yaşatan insanları, olayları hayatından çıkarmak zorunda kalabilirsin. Bu durum mecburiyet gerektirecektir fakat senin için en doğrusu da bu olacaktır. Hayatının herhangi bir alanı ile ilgili yeni bir vizyona geçiş yapmaktasın. Şimdiye kadar ilgilenmediğin ya da dikkatini çekmeyen, sende merak uyandırmayan konulara yönelebilirsin. Bu yenilik sana hem keyifli gelecek hem de enerjin değişecektir.

Bu hafta özellikle finansal konular ve aşk hayatımız gündemde olacaktır. Hareketli ve keyifli bir sürece girmekteyiz. Kazançlar elde edebilir, geleceğe dair plan ve projeler üretebiliriz. Bu güzelliklerin yanı sıra büyük bir değişim de söz konusu olacaktır.  Hayatımız da eksik olan yanlarımızı tamamlamak için de uygun bir dönemdeyiz. *

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * bu zamana kadar kırıldığın, senin enerjine düşüren her şey seni dönüştürmek için hayatına hizmet ettiler ve artık görevleri bitti ve alman gereken dersleri aldın. Kendine ait güçleri aslında başkasından beslenerek aldığını düşünmekten vazgeçtiğin an hayat sana daha kolay olacaktır. * Bu hafta güçlenme, uyanış ve farkındalık zamanıdır. Uzun süredir yaşadığımız sıkıntıların bize verdiği derslerden yola çıkarak, daha tecrübeli şekilde yolumuza devam etmeye karar vereceğiz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * ikili ilişkilerde karşı tarafı suçlayıcı tavırlardan vazgeçmelisin. Bunu yapmadığın sürece sevdiğin kişiden ayrılmak zorunda kalabilirsin. Bu kararı karşı taraf verebilir ve bu saatten sonra ilişkiyi toparlaman pek mümkün olmayabilir. * Bu hafta bizi Melek kartları özellikle aşk hayatımızla ilgili uyarmaktadır. Tavırlar, söylemler, negatif düşünceler bizi beklenmedik bir sona sürükleyebilir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * hayatında sana hizmet etmeyen her türlü enerjiyi hayatında ısrarla tutmaktan vazgeçmelisin. Bu şekilde inatlaşman sana çok fazla zarar verebilir. Karar vermen gereken bir konu varsa etrafındaki güvendiğin insanlardan destek almalısın. * Bu hafta önemli bir konuda artık net bir karar vermemiz gerekebilir. Bu kararı verirken kendimize çok fazla güvenebiliriz ancak yine de tecrübeli insanlardan destek almak bize kazanç sağlayacaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * aile hayatını, iş yerini ya da oturduğun evi değiştirme kararı alabilirsin. Verdiğin kararların arkasında durduğun, kendine bu konuda güvendiğin için bu kararında iptaller söz konusu değildir. Eline geçen bu fırsatı değerlendirmelisin. * Hayatımızın hangi alanında bir değişiklik yapma kararı alırsak alalım bizim hayrımıza olayların geliştiğini unutmamalıyız. Bir bitiş yaşadığın zaman bilmelisin ki yeni ve daha iyisi sana gelmektedir.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * iletişim konularında artık kendinde değişiklik yapmak zorundasın. Kırıcı, vurdumduymaz tavırlar ve özellikle de kendi fikirlerini karşı tarafa ısrarla kabullendirmeye çalışmak sana büyük zarar sağlayabilir. Özellikle iş alanında bu tavırlarından uzak durmalısın. * Gel git ruh halimizden kaynaklı olarak insanlarla aramızda bazı problemler oluşabilir. Her zaman sakin kalmaya ve karşı tarafa hak vermeye özen göstermeliyiz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * hayatının para konularında çok yorulmaya başladığını hissedebilirsin. Kısa bir süre de olsa kendine zaman ayırmalı, ruhunu dinlendirici faaliyetlerde bulunup, sana iyi gelen insanlarla vakit geçirmelisin. * Bu hafta yoğun bir iş temposu yaşayabiliriz. Bu süreçte özel hayatımıza, kendimize gerekli değeri veremeyebiliriz. Artık mola vermek zamanıdır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * mutsuz olduğun zamanlarda dış dünyanı suçluyor, mutlu olduğun zaman da kendinle guru duyup, iç dünyanda kendine yeni bir yaşam oluşturuyorsun. İnsanları suçlamaktan vazgeçtiğin zaman her daim mutlu olabilirsin. * Hayatımızda yaşadığımız iniş çıkışların bu süreçte bizi duygusal anlamda derinden etkilemesi her konuda yıpranmamıza sebep olabilir. Olayları olduğu gibi kabullenmeliyiz.

AKREP

Sevgili Akrepler; * öfke kontrolünü sağladığında, yeni bir denge kurduğunda ne kadar güçlü olduğunu fark etmeye başlayacaksın. Özellikle son zamanlarda aşk hayatından istediğini alamadığını düşünüyor ya da bunu yaşıyorsan, artık kendine gelmeli, kimsenin seni üzmesine izin vermemelisin. * Hafta boyunca yoğun olmamıza rağmen aşk hayatımızla yakından ilgilenebiliriz. Gün sonunda karşı tarafa gereksiz yere çok fazla anlam yüklediğimizin farkına varacağız.

YAY

Sevgili Yaylar; hayatının bazı alanlarında kendinle önemli yüzleşmeler yaşayabilirsin. Bu yüzleşmeyi aslında daha önceden yapman gerekiyordu ancak evren şimdi sana bu fırsatı vermektedir. Bu süreçte kendini nasıl ve nerede gördüğün çok daha fazla önem taşımaya başlayacaktır. * Hafta boyunca kendimizle yaşadığımız yüzleşmenin etkisinde olabiliriz. Bu süreç bizim için parasal anlamda güzel ve kazançlı bir süreçtir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * hayatında yaşadığın bazı sorunlarla nasıl baş etmen gerektiği konusunda bilgi sahibi olmadığından dolayı endişelerinle de savaşamıyorsun. Etrafındaki insanlardan bu konu ile ilgili destek isteyebilirsin çünkü bu dönemde sevdiklerin her daim yanında olacaktır. * Ailemiz, yakın dostlarımız, sevdiğimiz ya da çocuklarımız bu süreçte bizim için çok daha önemli bir kavram olacaktır. Onlarla birlikte hareket etmek bize fayda sağlayacaktır.

KOVA

Sevgili Kovalar; * sosyal çevrende, yakınlarınla vakit geçirdiğin yerlerde her ne olursa olsun ne yaşanırsa yaşansın bu konuları asla kişisel algılamamalısın. Çok fazla alıngan olmak, devamlı etrafındaki insanların sana bir şeyler ima etmek istediğini düşünmek seni yıpratır. * Alıngan bir ruh halinde olmamızın en büyük sebebi bu süreçte etrafımızdan istediğimiz sevgiyi alamadığımızı düşünmekle bağlantılıdır.

BALIK

Sevgili Balıklar; * bu dönemde kendine çok büyük hedefler belirlemelisin. Hafta boyunca yüksek enerjiye sahip olacaksın ve istediğin her şeyi hayatına çekebilecek güce sahip olacaksın. Özellikle parasal konulara elindeki gücü sonuna kadar kullanmalısın. * Hayatın akışına kendimizi kaptırdık, hayat bize ne veriyorsa onu yaşamaya devam ediyoruz fakat uyanış zamanıdır. Enerjimiz değiştikçe hayata dair bakış açımız da değişmeye başlayacaktır.

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı