MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2021. Mart 28. · 4488 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * hayattan beklentilerini tam olarak alamadığını düşünmenin en büyük sebebi senin içinde barındırdığın hayal kırıklıkları, korkuların ve olumsuz düşüncelerindir. Özellikle ikili ilişkilerini çok fazla sorgulayacağın bir döneme girmektesin.

Sana her uzatılan elin ardında kötü niyet aramamalısın. Aşk bu süreçte senin en fazla ihtiyacın olan bir duygudur ve bu yüzden kendini rahat bırakmalı, hayatın sana sunduklarını sevgiyle kabul etmelisin. Kendinle barıştığın zaman hayata bakış açının ne kadar değiştiğini görebilecek, bundan sonraki hayatın çok daha keyifli olacaktır. Başkalarının düşüncesine ve tavsiyelerine asla ihtiyacın yoktur. Kendi içinde barındırdığın duygular zaten seni doğru yola yönlendirecektir.

Bu hafta Terazi burcunda yaşanacak Dolunay döngüsünden kaynaklı olarak özellikle iletişimlerimizde sorunlar yaşanacağı için insan ilişkilerimize çok dikkat etmeliyiz. Bunun yanı sıra tavırlarımızdan kaynaklı istemsiz sevdiğimiz insanları da kaybedebiliriz. Kendimizden yaptığımız hatalardan dolayı asla nefret etmemeliyiz. Her ne yaşadıysak mutlaka bir sebebi vardır diye düşünerek, geleni olduğu gibi kabul ederek hareket etmemiz gereken bir süreçtir. *

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * uzun süredir olması için çaba harcadığın, beklediğin iş fırsatları karşına çıkmak üzeredir. Hızlı iletişimler içinde olurken, kendini ifade etmekte oldukça başarılı olacaksın. Kendini yalnız hissettiğin zamanda bu işin olmazı sana büyük moral kaynağı olacaktır. * Bizler bu haftamızı tamamen işimize odaklanarak yaşayacağız. Yeni iş görüşmeleri ya da işimizde yenilikler gündemde olacaktır ancak yine duruşumuz çok önemli faktör olacaktır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * bu dönemde ilişkilerin, maddi konular ve yatırımlar konusunda seni üzen ya da yoran bazı olaylarla karşılaşabilirsin. Konu her ne olursa olsun işini asla şansa bırakmamalısın, eline geçen tüm fırsatları sonuna kadar değerlendirmelisin. * Bu hafta iletişimler de sorunlar yaşanırken aslında işin dönüm noktası uyanık davranmamızla ilgilidir. Politik davranmak, insanlara nasıl yaklaşmamız gerektiğini bilerek hareket edersek bir sorun yaşamayız.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * yakınlarının sana verdiği değerin farkına varmalısın. Fevri çıkışların, onları kırıcı şekilde davranışların bu kişilerin senden uzaklaşmasına sebebiyet verebilir. Her ne kadar kendi bildiğin doğruda ilerlesen de seni seven insanlara da kulak vermelisin. * Yaşanmışlıkların bizlere vermiş olduğu negatif enerjiden dolayı bazen bize uzatılan iyi niyetli elleri görmezden gelebiliriz. Her şeyden önce sevginin hayatın akışında ne kadar önemli bir faktör olduğunu anımsamalıyız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * özellikle finansal konularda uzun zamandır ektiklerini şimdi biçme zamanıdır. Kendini oldukça güçlü hissedeceğin bir süreç seni beklemektedir. Alım satım, yatırımlar, riske girebileceğin işler gündeminde olacaktır. * Hafta boyunca iş alanımızsa yoğun olurken, parasal konularda da ciddi bir hareketlilik söz konusu olacaktır. Bu süreçte ne kadar yoğun olursak olalım, sevdiklerimizi ihmal etmemeliyiz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * şimdiye kadar bilinçaltında biriktirdiğin tüm negatif kayıtlardan arınma zamanıdır. Bunu başardığın zaman her şey çok daha kolay çözüme kavuşmaya başlayacaktır. Aşk hayatında tüm güzellikleri akışta hissedeceksin. * Bu hafta arınma ve hayatımızı tekrar gözden geçirme zamanıdır. Ateş elementi olarak bunu gerçekten istediğimiz zaman önümüzde engel bırakmayız çünkü o gücümüz olacaktır.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * yakın zamana kadar zihnini çok fazla zorlayan bazı konular netlik kazanacaktır. Bu netlik kimi zaman olumlu olurken, kimi zaman da olumsuz olabilir. Konu ne olursa olsun sonuç olumsuz şekilde netlik kazanıyor olsa da mutlaka senin hayrına olduğunu unutmamalısın. * Özellikle aşk hayatımızda sorunlar yaşıyor ve çözüm bulamıyorsak, hiç zorlamadan bitirmeye yönelebiliriz. Başak kadınları için bu durum çok daha geçerli olacaktır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * hayata karşı her ne kadar dik durmaya çalışsan da bazen hayat seni güçsüz kılabiliyor. Bu durum da senin çok fazla duygusal davranmanla ilgilidir. Mantıklı hareket ettiğin sürece kimsenin ve hiçbir olayın seni üzmesi, yıkması asla mümkün değildir. * Uzun süredir verdiğimiz maddi ve manevi savaşlar bizleri oldukça yordu ancak yine de pes etmeden yolumuza devam etmeliyiz çünkü sonuç muhteşem olacaktır.

AKREP

Sevgili Akrepler; * hayatında iyileşmeler başlayacaktır. Aşk, iş, eğitim, aile ve sağlıkla ilgili herhangi bir alanında olumlu gelişmeler olacaktır.  Bu olumlu gelişmeyi aslında uzun süredir bekliyorsun ve artık ümidi kesmeye başlamıştın. Aslında hayatta hiçbir zaman ümidini yitirmemem gerektiğini anlayacaksın. * Önümüze çok güzel günler vardır. Bu güzellikleri sevdiklerimizle paylaşacak lükse sahip olmak aslında bize çok keyif evren bir duygudur. Finansal olarak hareketlilik söz konusu olacaktır.

YAY

Sevgili Yaylar; * şimdiye kadar gözünden kaçan ya da görmezden geldiğin tüm konularla ilgili yeni düzenlemeler yapabilirsin. Bu dönemi yenilenme ve yeni sistem kurmak için değerlendirebilirsin. Özellikle iş ve para konularında şanslı ve kazançlı olacağın bir süreçtir. * Uzun süredir dağınık ve düzensiz olan çalışma stilimizde değişiklikler yapmak isteyebiliriz. Bu bizim için çok doğru bir seçimdir çünkü programlı yaşamak bize kazanç sağlayacaktır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * özellikle iş yeri sahibi olanlar bu dönemi çok dikkatli, temkinli, insan ilişkilerine çok özen göstererek hareket etmelidir. Çalışanlarla aradaki bağlar çok ince bir çizgide olacaktır. En ufak bir yanlıştan dolayı zarar görülebilir. * Bu hafta işimizle ilgili önemli dönüm noktaları yaşayabiliriz. Sadece iş yeri sahibi olanlar değil, çalışanlar içinde bu sorunlu bir dönem olabilir. İş arkadaşlarımızla aramızdaki bağları mümkün olduğunca sıkı tutmaya özen göstermeliyiz.

KOVA

Sevgili Kovalar; * bugünlerde en fazla aile bireylerinin bazı sorunlarını çözüme kavuşturmak için çaba harcayabilirsin. Konu onları mutlu ve rahat ettirmekse, bunu sonuna kadar en iyi şekilde yerine getireceksin. * Bu hafta iş yoğunluğu olsa da sevdiklerimize daha fazla zaman ayırabileceğiz. Hem kendimize biraz mola verecek hem de yakınlarımızla kaliteli zamanlar geçirebileceğiz. Aşk hayatımızda da önemli gelişmeler bizleri beklemektedir.

BALIK

Sevgili Balıklar; * sağlam temeller üzerine kurulu yeni dostluklar, arkadaşlıklar kurabilirsin. Yalnız isen ve güvenebileceğin, kendini mutlu ve huzurlu hissedeceğin bir ilişki istiyorsan biraz çaba göstermelisin. * Uzun süredir aklımızda olan fakat bir türlü açılamadığımız biri varsa bu dönemde kalbimizi ona açabiliriz. Karşı taraftan olumsuz bir cevap alacağımızı düşünerek çekimser kalıyorsak, risk alabiliriz çünkü karşı taraf da bu konuya olumlu yaklaşacaktır.

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı