MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2021. Mart 20. · 4329 defa okundu

Sevgili takipçilerim; *etrafındaki sevdiğin insanlardan daha fazla ilgi ve sevgi bekliyorsan, yüreğinde biriktirdiğin tüm iyi niyetleri, sevgiyi ortaya çıkarmalısın ki onlarda sana beklediğin enerjiyi verebilsinler. Bu tarz duygular her zaman karşılıklıdır. Öyle bir döneme girebilirsin ki, yaşadıklarının sana artık çok ağır gelmeye başladığını hissedip, samimiyete, sıcaklığa ihtiyacın olabilir.

Önünde biriken bazı olaylardan nasıl sıyrılacağını aslında biliyorsun ve o güce sahipsin. Evren sana baş edemeyeceğin hiçbir sıkıntıyı sana vermez. Geleceğe dair yaptığın planlarını hayata geçirmek için artık geri sayım başladı. Etrafındaki insanların ve senin de gücünle önündeki engeller ortadan kalkacaktır. Özellikle finansal konularda daha güçlü bir enerjiye sahip olabilirsin.

Bu hafta her şeyden evvel kendimizi daha yakından tanıyacak, hiç olmadığı kadar kendimize güvenimiz artacaktır. Bu duruma gelebilmek için yakınlarımızın da desteğine ihtiyacımız olacaktır. Finansal olarak güçlü olacağımız bu süreçte ihtiyacı olan insanlara yardımda bulunmak bereketimizi daha üst boyuta taşıyacaktır. *

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * istediğin rahata, huzura ulaşabilmek için hayatının herhangi alanında oluşan negatif enerjilerden kurtulmak zorundasın. Bunu başardığın zaman hayat daha kolay olacaktır. Kariyerinle ilgili planların varsa bu dönemde harekete geçmelisin. * Bu hafta enerjimiz oldukça yüksek olacaktır. İstediklerimizi yapabilecek enerjiye sahip olmakla birlikte düşüncelerimiz de devamlı pozitif olmalıdır. Olumsuz düşünceler hayatımızı etkileyebilir, engel koyabilir.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * yeni ve keyifli bir birlikteliğe hazır olmalısın. Uzun zamandır sadece işine yoğunlaştın ve kendine zaman ayıramadın ancak bu yeni ilişki sana büyük moral kaynağı olacaktır. Güvenmek, sevmek, sevilmek senin bu aralar en çok ihtiyacın olan duygulardır. * Özel hayatımızda yaşayacağımız değişiklikler bizi oldukça mutlu edecektir. Geçmişte yaşanan ve bizde yaralar açan ilişkileri artık tamamen hayatımızdan çıkarma zamanıdır.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * en kötüsü artık arkanda kaldı. Hayatına yenilikleri almak için hayata daha olumlu bakmalısın. Özellikle finansal konularda uzun süredir çaba harcadığın bir konu aydınlığa kavuşacaktır. Mesleki anlamda ilerlemeler söz konusu olacaktır. * Bu hafta hem iş hem de para alanımızda oldukça güzel gelişmeler yaşanacaktır. Kariyer alanımızda yapmamız gereken ne varsa yapacak güce sahip olacağız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * hayata dair birçok planların vardı ancak bu süreçte çoğu gerçekleşemedi ve sen bu durumdan artık çok fazla yorulmaya başladın ve hayata dair ümidini yitirmeye başladın.  Böyle durumda olmana tek sebep senin hayatını devamlı ertelemenle ilgilidir. * Uzun süredir kendimizi iç dünyamıza kapattık. Dış dünyadan uzaklaşmak aslında bize çok iyi geldi ancak bazı şeyleri ertelemek yanlış bir seçimdi. Artık harekete geçme zamanıdır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * kendinle boşu boşuna verdiğin savaşlar var. Bu savaşı başlatan sensin ve şimdi de bitiremiyorsun. Bunun en büyük sebebi kendi içinde bitirmekte zorlandığın anıların ve aldığın yaralardır. Kendini arındırmaya çalışırsan bütün savaş bitecektir. * Hafta boyunca hayatımızı sorgulamakla geçirebiliriz. Özellikle aşk hayatımızda ve aile içindeki bazı problemlerden kaynaklı sorunlarda zorlanabiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * özellikle iş hayatında hiçbir şekilde risk almamaya özen göstermelisin. Etrafında seni destekleyen insanlar olabilir ancak ne yapman gerektiğini sadece sen bilebilirsin ve neyin doğru neyin yanlış olduğunu sen karar verebilirsin. * İş alanımızda yaşayacağımız bazı sorunlardan kaynaklı parasal problemler de yaşanabilir. Risk almak bizi beklenmedik zarara sürükleyebilir. Acele etmeden yolumuza bakmalıyız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * aşk hayatında bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsin. Bunlara en büyük sebep her iki tarafın da inatlaşmasından kaynaklı olacaktır. Gergin ve stresli ruh halin bu süreçte seni istemediğin sonlara sürükleyebilir. * Bu hafta ruhsal halimizde bazı iniş çıkışlar yaşayabiliriz. Bu durum en fazla ikili ilişkimizi derinden etkileyecektir. Biraz daha sakin olmalıyız çünkü yakınımızdaki insanları da istemeden kırabiliriz.

AKREP

Sevgili Akrepler; * bu süreçte iş hayatında olacak bazı köklü değişimlerden korkmamalısın. Kendini ne kadar geliştirdiğinin farkına varmalı, değişimlere de ayak uydurmalısın. Parasal olarak yaşadığın sıkıntıların sona ermeye başlayacağı bir döngüdesin. * Hafta boyunca hem işimiz hem de parasal konularımız gündem de olurken, aşk hayatımızı ihmal etmemeliyiz. Bize bu dönemde en gerekli olan şey sevgi ve güven duygusu olacaktır.

YAY

Sevgili Yaylar; * kaçırmak istemeyeceğin birçok fırsat bu dönemde eline geçebilir. Bu fırsatları doğru değerlendirdiğin sürece yolun ışıkla dolacak, eksiklerin tamamlanacak, kendini güvende hissetmeye başlayacaksın. * Uzun süredir durağan ilerleyen hayatın akışı bir anda hızlanacaktır. Zirve yapacağın bazı konular var ancak önemli olan kazanmak değil, kazandıklarını uzun vadede hayatında tutabilmektir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * içinde barındırdığın sevgiyi, şefkati herkesle paylaşabiliyorsun fakat kızgınlıklarını, kırgınlıklarını da içinde tutmayarak, karşı tarafla paylaşmalısın. Sadece pozitif enerjini dışarıya vurmak seni yormaya başlayacaktır. Negatif enerjilerinden kurtulduğunda kendini daha dinç ve sağlıklı hissedebilirsin * Etrafımızdaki insanlara yardım etmekten kaçınmıyoruz fakat yeri geldiğinde bizde yardım istemekten çekinmemeli, dertlerimizi insanlarla paylaşmalıyız.

KOVA

Sevgili Kovalar; * yoğun iş temposu ya da aile içinde bir kriz var ve sen bu krizi yönetmeye çalışıyorsan, artık bir mola verme zamanıdır. Kendine daha fazla zaman ayırmalısın çünkü bu süreçte sağlığını da göz ardı etmeye başladın. * Bu hafta hem çok yorulabiliriz hem de kendimizi güçsüz ve bakımsız hissedebiliriz. Günlük hayatımızın akışını düzenlemeye özen göstermeliyiz. Aşk hayatımızda da her şey istediğimiz boyutta ilerleyecektir.

BALIK

Sevgili Balıklar; * aşk hayatında aran açık olan, ortada kalmış, ne olduğu belli olmayan bir sonuca ulaşmamış bir ilişkin varsa mutlaka bitirmelisin. Bu tarz ilişkiler seni çok fazla yormaktadır. * İkili ilişkilerde kendimizi hayatımızda biri olsa bile yalnız hissedebiliriz. Bunun en büyük sebebi kendimizi ilişkiye ait hissetmediğimizden kaynaklıdır. Bir süre ilişkiye ara vermek, kendimizi dinlemek bize daha iyi gelecektir.

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı