MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2020. Kasım 22. · 3484 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * sana umut veren yeni bir enerjiye sahipsin. Eskiye dair ne kadar negatif ve kötü enerjiler varsa hepsi yavaş yavaş hayatından çıkmaya başlayacaktır. Hayatını yakından ilgilendiren en önemli şey ise umutsuzluklarının son bulmuş olmasıdır. Bu durum senin için çok önemlidir. Her alanda yenilenme yaşayacağın bu süreçte mutluluğu yakalamanın tam zamanıdır. Sana sevinç veren mutlu haberler almaya başladığında duygusal yönden de önemli adımlar atabilirsin.

Bu dönemde senden kısa süre önce uzaklaşan biri ile tekrar birleşebilirsin. Bu kişinin enerjisi sana büyük ölçüde olumlu yönde etki verecektir. Kibirden uzak durman gereken bir dönemdesin. Hayatının her alanında attığın adımlar sana iyi ya da kötü geri dönecektir. Eden bulur kavramını etrafına iyilik yaparak kendine iyi yönde getiri sağlayabilirsin. *

Bu hafta genel anlamda hayatımızın bazı alanları ile ilgili radikal kararlar alabiliriz ya da elimizde olmayan sebeplerden dolayı iyi yönde değişimlerle karşılaşabiliriz. Özellikle ikili ilişkilerimizde olumlu yönde ilerlemeler olacaktır. Bu durumun bize vereceği pozitif enerji sayesinde hayatımıza daha sağlıklı ve pozitif bakacağız.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * artık kabuğundan çıkma zamanıdır. Kısa zaman da bir yolculuk yapabilirsin ve bu yolculuk esnasında çok güzel gelişmeler yaşayabilirsin. Evlenmek, ev almak gibi önemli ve güzel konularda evren tarafından destekleniyorsun. * Bu hafta bizim için tam bir fırsat haftasıdır. Hayatımızı yakından ilgilendiren birçok konu ile ilgili yaşanacak değişimden dolayı enerjimiz oldukça yüksek olacaktır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * kendi alışkanlıkların içinde kaybolmuş, yolunu bulamaz haldesin. Bu alışkanlıkların sana artık zarar vermeye başlamaktadır. Finansal ve duygusal alanlarında yeni kararlar alıp, yeni döngüye ayak uydurmaya başlayacaksın. * Bizde bağımlılık yaratan duygulardan uzaklaşmak adına önemli adımlar atabiliriz. Bu durum geç kalınmış bir konu ama ne olursa olsun sonuç bizim için hayırlı olacaktır. Özellikle finansal konularda oldukça şanslıyız.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * bazı konularda amacına ulaşmak için baba figüründe olan bir yakınından önemli ölçüde tavsiyeler alabilirsin. Erkek enerjisinden çok fazla beslenebileceğin bir dönemdesin. Bu kişi senin daima iyiliğin için yoluna ışık olacaktır. * Aile büyüklerinden birini bize vereceği maddi ve manevi destek karşısında hayatımızın önemli konularında rahatlama yaşayacağız. Özellikle iş ve para alanlarımızda gelişmeler söz konusu olacaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * kariyerinde artık bir sıçrama dönemine girmektesin. Mantıklı hareket ettiğin sürece iş ve kariyer alanında uzun zamandır beklediğin yükselmeler gündeminde olacaktır. Bu durumun peşinden gitmelisin, sabır göstermeli ve gelen enerjiyi kabullenmelisin. * İş ve kariyer alanımızda gelişmeler yaşanırken, özel hayatımızı kesinlikle ihmal etmemeliyiz. Kazançlarımızda artışlar olurken, sevdiklerimizle de keyifli vakitler geçirebiliriz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * bir sonun başlangıcındasın. Hayatının herhangi bir alanında yaşayacağın son aslında yeni bir hayatın başlangıcı olacaktır. Şimdiye kadar ödediğin ağır bedeller vardı ama artık ödüllendirilme zamanıdır. * Özellikle aşk, iş ve ailevi konularla ilgili aniden gelişen bir olayla beraber bitişler söz konusu olacaktır. Bu duruma üzülmemeliyiz çünkü aslında bizim hayrımıza olacaktır. Şimdi üzülsek te, ilerleyen günlerde moralimizi yükseltecektir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * herhangi bir hastalık varsa ve seni zorluyorsa engeller ortadan kalkacaktır. Artık her alanda iyileşme sürecindesin. Zihnin seni çok fazla yoruyorsa, mutlaka arınma çalışmaları yapmalı, zihnini rahatlatmalısın. * Hayatımızda her ne kadar işler yolunda ilerlese de, zihnimizde devamlı sorular, çözümler, işleri garantiye alabilmek adına ikinci planlar yapmak bizi oldukça yormaktadır. Biraz daha kendimize zaman ayırmaya özen göstermeliyiz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * amaçların uğruna çok fazla fedakarlık yapmaktasın. Parasal olarak yeni bir döneme girmektesin. Bolluk ve bereket kapıların sonuna kadar açılırken, etrafındaki yardıma muhtaç insanlara da yardımlar da bulunmak sana daha fazla bolluk enerjisini getirecektir. * Finansal konularda elde edeceğimiz üstün kazançlar sayesinde kendimizi ve geleceğimizi büyük ölçüde garanti altına alabilecek güce sahip olacağız.

AKREP

Sevgili Akrepler; * yolunda daha hızlı ilerlemen gereken bir dönemdesin. Fazla sakinlik sana hiçbir şekilde fayda sağlamamaktadır. Önemli kararlar aldığında yapman gereken tek şey hemen harekete geçmektir. Bunu yapmadığın zaman elindeki güçlü enerjinin etkisi zamanla kaybolacaktır ve eski gücün kalmayacaktır. * Hayata dair çok fazla isteklerimiz fakat harekete geçmekte korkuyoruz. Artık korkularımızdan kurtulma zamanıdır. Elimize geçen fırsatları değerlendirmek için geç kalmamalıyız.

YAY

Sevgili Yaylar; * büyük düşünüp, büyük hamleler yapmak zorundasın. Etrafında çok fazla konuşuluyorsun ve insanların gözündeki varlığını gerçekte var olan enerjini kullanarak, daha üst seviyeye taşıyacak gücün var. * Bu dönemde hayatımıza dair önemli konularda risk alabilmeyi öğrenmeliyiz. Pasif enerji ile devam ettiğimiz sürece isteklerimize ulaşmak çok ta kolay olmayacaktır. Para konularına biraz daha özen göstermeliyiz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * olayların kendiliğinden çözümlenmesini beklemek kendine yapacağın en büyük kötülüktür. Özellikle aşk hayatında yaşadığın sorunlarını kadere bağlayıp akışına bırakmak yerine, elinden gelen çabayı gösterirsen, her şey çok daha güzel olacaktır. * Aşk hayatımıza yaşanan sorunları görmezden gelmek bize fayda sağlamıyor. Elimizi taşın altına koyup, iyi ile kötüsü ile olayları yönetmeye çalışmalıyız çünkü bu şekilde devam edersek, ilişkimiz her an bitebilir.

KOVA

Sevgili Kovalar; * isteklerin olmaya başlıyor ya da sen hayallerinin peşinden gidiyorsun fakat bir yerlerde tıkanıklık var ve bu durumda senin hızını kesiyor. Daha aktif olarak ve hızlı düşünerek, pratik fikirler üreterek sorunlarını çözümlemen daha hayırlı olacaktır. * Şu sıralar yaşadığımız bazı sıkıntılar hayata bakış açımızı ve beklentilerimizi önemli ölçüde derinden yaralamaktadır. Buna çözüm bulmalı, daha güçlü şekilde yolumuza devam etmeliyiz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * karma enerjinin bayağı karışık ve anlaşılmaz olduğu bir dönemdesin. Karar almakta zorlanıyorsun ve bu durum da seni zorluyor.  Kendinle barışık olmalı ve yapabileceklerini küçümsememelisin. Sen evrende önemli bir varlıksın. * Kendimizi çok güçsüz hissedebiliriz ancak durum hiç te öyle değil. Biz kendimize inandığımız zaman özellikle iş ve para konularında büyük ölçüde ilerlemeler söz konusu olacaktır.

               

 

 

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Elya
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı