MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2020. Kasım 15. · 3792 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * kararsız, yorgun ve hayata karşı kendini çok fazla güçsüz hissediyor olabilirsin. Kalp kırıklıklarının sana yanlış yaptırmalarına izin vermemelisin. Karşı tarafa vermeye çalıştığın acı ya da korku senin karma enerjini önemli ölçüde bozabileceğini düşünüp hareket etmelisin.

Hayatının herhangi bir alanı ile ilgili seçim yapmak zorunda kalabilirsin. Bu seçimi yapmakta aslında geç bile kaldın fakat en başta kendine olan öz güvenini toparlamayı düşündün ve artık tam zamanıdır. Bu seçimi yapmalı, hayatını artık düzene sokmalısın çünkü önümüzdeki günlerde daha fazla güçlü olmanı gerektirecek durumlar yaşayabilirsin. Hayatının diğer alanlarına biraz mola verip, enerjini toparlayabileceğin faaliyetlere yönelmelisin. *

Bu hafta her şeyden önce hayata karşı bakış açımızı değiştirecek bazı gelişmelerle karşılaşabiliriz. Hem kendi hayatımız hem de sevdiklerimizin hayatı bizim için önemli bir kavram olacaktır ve hepimizi olumlu yönde etkileyecek adımlar atmaya özen göstereceğiz. Riskli işlerden uzak durup, daha temkinli ve sağlam adımlarla yolumuza devam edeceğiz. Önümüze çıkan fırsatlar bizim için kaçırılmaması gereken fırsatlar olacaktır ve bizler de bunun farkında olacağız.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * zihnini susturup tamamen yüreğinle hareket etmelisin. Hamle yapmadan önce mantıkla mı yoksa duygusal mı hareket ettiğinin bilincinde olmalısın. Başarıların ve inançların seni daha fazla güçlü kılıyor * Özellikle iş ve kariyer alanımızda daha iyisi için çaba harcamak bize başarı sağlayacaktır. Hırslarımızın kurbanı olmadan, bilinçli şekilde adım atarsak, uzun soluklu kariyer kazançlar elde edebiliriz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * farklı hayatlara geçiş yapmak istiyorsun fakat beyninde devamlı soru işaretleri var ve hayata dair yapmak istediklerine büyük engel olmaktadır. Yapacağım şeyler olumlu sonuçlanacak inancı ile niyet ettiğin sürece tüm yolların açılacaktır. * Bu hafta kendimize şimdiye kadar olduğundan daha fazla güven duymalıyız. Etrafımızdaki insanların bize kendimizden daha çok güveni var. Finansal konularda kazanç elde etmemiz daha kolay olacaktır.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * evliliğe ve ilişkiye karşı korkuların ve endişelerin var. Bu korkularından bir an önce kurtulmalısın. Sadece yapman gereken şey yapabileceklerin karşısında güçlü olduğunun farkına varmalısın. Mücadele vermen gereken bir dönemdesin. * Bu hafta yalnız olan İkizler hem bu yalnızlıktan sıkılabilirler hem de ilişkiye başlamaktan korkabilirler. Bu durumu bir an önce toparlamalıyız. Var olan ilişkimiz varsa her şey yolunda ilerleyecektir.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * kendini bir savaşın içinde hissediyor olabilirsin. Şimdi bu savaşı kazanacağını düşünmeli, önüne gelen engelleri ortadan kaldırmalısın. Bunu yapabilmek için etrafındaki bazı insanların desteğine ihtiyacın olacaktır. * Özellikle iş alanımızda bazı sorunlarla karşılaşabiliriz. Ortak yapılan işlerle ya da ortaklarımızla inişli çıkışlı iletişimler içinde olabiliriz. Önemli olan kendimizi doğru ifade etmemizdir.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * kendine verdiğin sözlerden asla vazgeçmemelisin. Gel geç heveslerden uzak durmalı, kendine olan saygını asla kaybetmemelisin. Kötü alışkanlıklar, saplantılı ilişkiler, bağımlı duygular seni çok fazla aşağı doğru çekmektedir. * Sosyal çevremiz ve yakın dostlarımızla aramızdaki iletişimlerde daha seviyeli ve dikkatli olmalıyız. Söylemlerimiz yanlış anlaşılabilir ve insanları kırabiliriz. Kibir bizi en fazla dibe iten bir duygudur ve bu duygudan uzak durmalıyız.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * ruhsal anlamda kendimizi kötü hissedebiliriz.  Buna sebep sadece kendi içimizde barındırdığımız duygular, korkular ve endişelerdir. Dış dünyaya baktığında aslında bu duyguların yerine daha güzel ve olumlu duygularla doldurabilirsin. * Kendi iç dünyamızda asılsız ve olumsuz düşünceler barındırabiliriz. Bunlardan kurtulmak zorundayız çünkü önümüzde bizi bekleyen başarılar ve mutluluklar var.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * kıtlık bilincin bu dönemde çok fazla görünüyor. Bu durum senin para enerjini olumsuz yönde etkilemektedir. Enerjini olması gerektiği yöne çekebilmek için bu kıtlık hissinden kurtulmalısın. Bu şekilde devam edersen kazançlarında azalmalar olacaktır. * Para alanımızda oldukça sıkıntılı bir dönem yaşayabiliriz. Gereğinden fazla kendimizi sıkmak, gereksiz harcamalardan kaçınmak bize para biriktirmemizde etken değildir.

AKREP

Sevgili Akrepler; * enerjin yenilendi. Yeni enerjilerle ve umutlarla yoluna devam edeceksin. Geçmiş dönemi kapattın, geleceğe daha güzel ve keyifli bir enerji ile devam ediyorsun. Aşk hayatında gelişen olaylar seni oldukça mutlu edecektir. * Uzun zamandır aşk hayatımızın yoluna girmesi için çaba harcıyoruz. Bu çabaların sonucunu alacağımız bir döneme girmekteyiz. Enerjimizi aşk ve kariyer alanımızda kullanacağız.

YAY

Sevgili Yaylar; * sevinç veren haberler almak üzeresin. Bu haberler aniden verilecek evlilik kararlarına vesile olabilir.  Duygusal ilerlemek sana büyük moral kaynağı olacaktır. İş alanında uzun süredir devam eden durağanlık yerini yoğun tempoya bırakacaktır. * Bu hafta özel hayatımızda yaşanacak olan güzellikler hayatımızın diğer alanlarını da olumlu yönde etkileyecektir. Kendimizi hem güçlü hem de mutlu hissedeceğiz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * senden uzaklaşan fakat tekrar yakınlaşmak isteyen biri ile ilişkinize yeniden şans vermek isteyebilirsin. Boşanmak üzere olan fakat boşanmak istemeyenler de bu süreçte olumlu gelişmeler yaşayabilirler. * Özel hayatımızda ilişkimizi tekrar gözden geçirmek zorundayız. Geçmişte kalan bir kişi ile tekrar başlamak kararı hemen verilecek bir karar değildir. Hukuki işlerimizde ise şans bizden yana olacaktır.

KOVA

Sevgili Kovalar; * bir yolculuğa çıkabilirsin ve bu yolculukta umulmadık güzelliklerle karşılaşabilirsin. Bu güzellikler seni hayata daha fazla bağlarken, hayata bakış açının da değişmesinde büyük rol oynayacaktır. * Hafta sonuna doğru keyifli tatiller, organizasyonlar bizleri meşgul ederken, finansal olarak fazla harcamalar yapmaktan da kaçınmalıyız. İlerleyen günlerde bu harcamalardan kaynaklı sıkıntılar yaşayabiliriz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * kendine biraz daha fazla zaman ayırmalısın. Bu kadar yoğun çalışmak hem zihnini hem de bedenini çok fazla yormaktadır. Kendine ve sevdiklerine vakit ayırmalı, seni mutlu edecek ve rahatlatacak faaliyetlerde bulunmalısın. * Hafta boyunca çok yoğun ve gergin bir iş sahasında kendimizi bulabiliriz. Çalışmak bize her ne kadar iyi gelse de mola vermek zihnimizi boşaltmak daha verimli çalışmamıza da etken olacaktır.

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı