MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2020. Kasım 09. · 3279 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * kendinle barışık olman gereken bir dönemdesin. Yaşadığın bazı olumsuz olaylar seni kendinden uzaklaştırmaya sebep veriyor. Sanki etrafında olup biten her şeyden sen sorumluymuşsun gibi davranmaktan vazgeçmelisin. İnsanların yaşadığı olay mutlaka bir suç ya da hatadan kaynaklı değildir. Kader çizgisine ve kaderin var olduğuna inanmalısın. Hayatın akışında kalmak seni rahatlatacak, kendine daha fazla sevgi ve minnet duymanı sağlayacaktır.

Aşk bu süreçte senin için olmazsa olmazların arasında ilk sırada yer almaktadır. Sevgi, aşk, huzur ve mutluluk senin için hayatın var olma biçimi gibi görünse de aslında hayat tamamen bundan ibaret değildir. Bu aralar iş ve aile derken kendine zaman ayıramadın ve güzel bir birlikteliği hak ettiğini düşünüyorsun. İstediğin gibi bir aşk kısa zamanda hayatına girecektir. Senin mutlu olman demek etrafına da mutluluk yayman demektir. Bu duruma bu yüzden etrafındaki birçok insan çok mutlu olacaktır. *

Hafta boyunca hayatın bize getirdiği mücadelelerle boğuşmaktan dolayı kendimizi bitkin hissedebilir, mola vermek isteyebiliriz. Bizim için en güzel mola şekli aşk olacaktır. Kendimizi anlatabileceğimiz, bizi anlayacak ve sevecek birine çok fazla ihtiyaç duyabiliriz. Bu ilişki bize büyük moral kaynağı olacaktır. Etrafımızda olup biten olaylar karşısında kendimizi sorgulamaktan vazgeçecek, sadece kendi hayatımızla ilgilenmek isteyeceğiz.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * hayata yeni girişimlerle merhaba demenin tam zamanıdır. Hayatına gelecek yeni olanakları doğru şekilde değerlendirdiğin zaman kısa sürede her şey yoluna girecektir. Bu süreçte sabırlı olmak ve programlı hareket etmek çok önemlidir. * Uzun süredir olmasını düşlediğimiz bazı planlarımız hızlı bir şekilde olmaya başlayacaktır. Bu değişime biz bile hazır değilken nasıl bir yol izlememiz gerektiği konusunda etrafımızdaki tecrübeli kişilerden destekler alabiliriz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * iş ve kariyer alanında yükseliş beklerken bir anda her şey bozulabilir ancak bu durumu çok fazla büyütmemek gerekmektedir. Yakın zamanda işinle ilgili yükseliş olacaktır fakat aşman gereken bazı engeller bulunmaktadır. * Bu hafta özellikle yaptığımız işle ilgili ciddi sıkıntılar yaşayabiliriz. Bu durum sadece bizi değil, iş çevremizdeki birçok kişiyi yakından ilgilendirecektir. Biraz sabırlı davranmalı, işimize dört elle sarılmalıyız.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * bu dönemde bolluk enerjisinin artması tamamen aşk hayatını simgelemektedir. Bu enerji ilerleyen günlerde sağlam bir ilişkiyi işaret ederken, eski sevgili ile barışmak ya da o kişiden enerji almak gibi güzel gelişmeler de yaşayabilirsin. * Uzun süredir beklediğimiz, ayrı ayrı enerjilerde aradığımız fakat bulamadığımız o mutluluğu, enerjiyi yakalamak artık imkânsız değildir. Yakın zamanda büyük bir değişime hazırlıklı olmalıyız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * şimdiye kadar emek verip fakat bir türlü karşılığını alamadığın tüm olumsuzluklara kapılarını sonuna kadar aç ve kabullen. Bu şekilde davrandığın zaman emeklerinin karşılığını almaya başlayacaksın. * Özellikle iş ve para konusunda verdiğimiz mücadelenin sonuçsuz kaldığını düşünüp çok karamsar davranmaya başlamıştık. Bu duyguları bir kenara bırakıp, beklediğimiz her şeyin önünü açmalıyız.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * geçmişte yaptığın hataları tekrarlamamak için edindiğin tecrübeleri şimdi kullanma zamanıdır. Uğruna neler harcadığın, emek verdiğin fakat karşılığını alamadığın bazı şeyler sana aslında büyük tecrübe sağladı ve şimdi bunu hayata geçirme zamanıdır. * İş ve kariyer alanımızda bu seviyeye gelmek için çok çaba harcamış olabiliriz. Artık biz etrafımızdaki öğrenmeye muhtaç kişilere yardım etmeliyiz. Bu enerjiye ve bilgiye sahibiz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * hiç ummadığımız bir zamanda ve hiç ummadığımız bir kişi ile birlikteliğe başlaman an meselesidir. Bu ilişkiyi uzun vadeye yaymak istiyorsan sözlerine, tavırlarına çok dikkat etmelisin. Düşüncelerini olduğu gibi karşı tarafa aktarman onu üzebilir. * Aşk hayatımız oldukça hareketli ve bereketli olacaktır. Görmezden geldiğimiz bir kişi ile şimdi mutlu bir ilişki yaşamak etrafımızdaki insanlarda şaşkınlık etkisi yaratabilir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * sert duruşunun altında yatan güzellikleri, yumuşak kalbini artık insanlara göstermelisin. Duygularını saklamak ne sana ne de etrafındaki hiç kimseye fayda sağlamıyor. Hayatın güzelliklerini görmezden gelmemelisin. Hayat herkese aynı derecede pozitif enerji verir fakat bunu değerlendirmek insanların elindedir. * Geçmişte yaşadığımız bazı olaylar bizi insanlara olan güvenimizden ve sevgimizden yoksun bırakmıştı. Artık geçmişi unutup geleceğe güzel gözlerle bakmalıyız.

AKREP

Sevgili Akrepler; * hayatınla ilgili geçici değil, kalıcı çözümler bulmak zorundasın. Gel geç sevdalar, kısa süreli kazançlar için çaba harcamak yerine, uzun vadeli işlere ve aşklara imza atmalısın. Hayatı biraz daha ciddiye almalı, sana sunulan güzellikleri görmezden gelmemelisin. * Hayata karşı bu aralar biraz kızgın ve öfkeli olabiliriz. Bu durumu çok fazla uzatmadan, kendimizi bir an önce toparlamalıyız. Özellikle iş alanımızda daha fazla istikrarlı olmalıyız.

YAY

Sevgili Yaylar; * kaderinde kaçınılmaz değişimler seni bekliyor. Hiç kimsenin engeline takılmadan, sadece kendi önüne bakarak yoluna devam etmelisin. Önüne engel koymak isteyenlerin bunu yapmasındaki amaç sadece kıskançlıktır. * Özellikle iş ve kariyer alanımızda büyük bir yükselişle karşı karşıya kalabiliriz. Etrafımızdaki kişilerin söylemlerine kulak vermemeli, mesleki anlamda tüm riskleri almalıyız.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * geçmişte kalan birtakım olaylar tekrar gündemine gelebilir. Bu durum seni epeyce sarsabilir çünkü bu olay yaşanırken çok fazla yıpranmış olabilirsin, tekrar aynı şeyleri yaşamak seni üzebilir. Yapman gereken tek şey olayı çok fazla ciddiye almamaktır. * Özellikle aile içinde yaşanacak bazı tatsız olaylarla hafta boyunca meşgul olabiliriz. Krizi yönetmek için daima sessiz kalmaya özen göstermeliyiz.

KOVA

Sevgili Kovalar; * kendine zaman ayırmak için fırsat yaratmalısın. Özellikle sağlığına dikkat etmeli, düzenli uyku ve beslenmeye özen göstermelisin. Yoğun iş temposu kendine zaman ayırmana izin vermiyor. En azından mutlu olabileceğin faaliyetlerde bulunmalısın. * Bu hafta yoğun bir iş temposu ile karşı karşıyayız. Aslında konu yoğunluk değil, aksayan işlerimizi tamamlamak adına vereceğimiz mücadele olacaktır.

BALIK

Sevgili Balıklar; * sevdiğin bir kişinin senin yardımına ihtiyacı olacaktır. Bu kişiye edeceğin yardım ilerde sana çok daha büyük bir yardımla geri dönecektir. Bu dönemde ettiğin tüm yardımlar senin yoluna ışık olacaktır. * Bu hafta etrafımızdaki insanlarla daha fazla ilgilenebiliriz. Eğitim, iş gibi alanlarda bilgilerimizi etrafımızdaki insanlarla paylaşabiliriz. Finansal konularda ise şanslı olacağımız bir dönemdeyiz.

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Efruz
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı