MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2020. Kasım 02. · 2864 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * bu dönemde geçmişte yaşadığın bazı olaylardan ötürü büyük üzüntü ve endişe duyuyor olabilirsin. Karamsar, içine kapanık ve geleceğe kuşkulu bakan bu ruh halinden ötürü yaşayacağın güzelliklere sırtını dönmek sana hiçbir şekilde fayda sağlamayacaktır.

Yapman gereken en önemli şey geçmişte yaşadıklarından alacağını aldığını düşünerek, yeni tecrübeler edindiğini bilerek yoluna devam etmektir. Şimdiye kadar yaşadıklarının bir son olduğunu düşünmemelisin, bunlara benzer hayatın boyunca daha birçok şey yaşayacaksın. Hayatın iyi ve kötüyle bir arada muhteşem bir ahenk içinde devam ettiğini ve bunu kabullenmek zorunda olduğunu asla unutmamalısın. Mutlu olmanın en büyük sırrı hayatı akışına bırakmak, insanlardan yardım beklememek, tek başına yoluna devam etmeyi bilmekten geçmektedir. İnsanlardan hiçbir beklentin olmadığı sürece zaten mutluluğun şifresini çözdün demektir. *

Bu hafta yaptığımız bazı hatalardan dolayı kendimizi suçlayabiliriz. Bu şekilde devam edersek hayata dair birçok planlarımızı yapamayacağımızı bilmemiz gerekmektedir. Kimse muhteşem değildir ve bizlerde bu dünyada yaşayan birey olarak hata da yapabileceğimizi unutmamalıyız. Ev, aşk ve iş hayatımızda olabilecek bazı aksilikler karşısında suçlu aramak yerine çözüm bulmaya yönelmek daha mantıklı olacaktır.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * maddiyatla ilgili beklediğin bir haber varsa yakın zamanda sana ulaşacaktır. İş alanında ya da mesleğinle ilgili bir alanda şimdiye kadar kendini yetersiz hissettiğin bir konuyla ilgili gelişmeler söz konusu olacaktır. Artık bu konu adına acemi olmadığını kabullenmelisin. * Bu hafta özellikle iş alanımızda kendimizi geliştirmek için bazı kurslar araştırabilir, eğitim alabiliriz. Bu durum bizi mesleğimizde çok önemli bir boyuta taşıyacaktır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * uzun süredir gerçekleştirmek istediğin bir konu hakkında artık evren seni desteklemeye başlayacaktır. Bu durum gerçekleşirken aceleci davranmamalı, sakince olayları seyrine bırakmalısın. Acele kararlar vermek sana zarar verebilir. * Finansal konularla ilgili bazı gelişmelere şahit olacağız. Planlarımız gerçekleşirken, bizi uzun vadede idare edebilecek yatırımlar yapmalıyız. Aşk hayatımızda da ilginç gelişmeler olacaktır.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * yeni bir düzen kurmayı düşünüyorsan tam zamanıdır. Yeniliklere açık olduğun bu dönemde eline geçen fırsatları en iyi şekilde değerlendirdiğin sürece hayat sana daha birçok güzellikler sunacaktır. * Evimizi ve ailemizi yakından ilgilendiren konularla daha fazla meşgul olacağız. Kendimize vakit ayırmak bizim için çok zor gibi dursa da bazı olumlu gelişmelerden sonra tamamen kendi hayatımıza yöneleceğiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * bu aralar hayat sana çok fazla ağır gelebilir. Çevrende olup biten bazı olumsuz olaylardan kaynaklı hayata karşı endişe ve kaygı gibi duygular barındırabilirsin. Bunların hiçbiri isteklerinin olmayacağı anlamına gelmez, sadece her şey zamanını beklemektedir. *Aşırı duygusal ve alıngan bir ruh halinde olabiliriz. Etrafımızda bizi anlayan, pozitif enerjisi ile bize huzur veren insanlarla daha fazla vakit geçirebiliriz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * geçmişte kalarak geleceğe dair aşk enerjisini tıkadığının farkına varmalısın. Geçmişten tabi ki dersini alacaksın fakat geleceğini kirletmesine, bloke etmesine izin vermemelisin. Bunlardan kurtulmak için geçmiş yaşam arındırma çalışmaları yapmak sana büyük fayda sağlayacaktır. * Yalnız olan Aslanlar için bu hafta aşk alanı ile ilgili biraz zorlu geçebilir. Yaşamak istediklerimize artık engel koymamalıyız, gelen mutluluğu kabullenmeliyiz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * bolluk ve bereket enerjin hayatının tam ortasına yerleşmiş durumdadır. Elini nereye atsan mutlaka kazanç sağlayıp hem kendine hem de evine, sevdiklerine para enerjisini daha fazla yayabileceksin. * İş ve kariyer alanımızda ve finansal konularda kendimizde büyük değişiklikler hissetmeye başlayacağız. Güçlü bir etki bizleri etkisi altına almaya başlayacaktır. İş alanımızda da bizi bekleyen bazı olumlu haberler alabiliriz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * şimdiye kadar yaşadığın tüm fırtınalı aşkları, macera dolu ilişkileri, sevgileri geride bıraktın ve artık daha sakin, dingin bir aşk arayışı içindesin. Senin bu isteğine karşılık verecek kişi yakın zamanda hayatına girecektir. Bu ilişkiye sahip çıkmalı, mutluluğun kıymetini bilmelisin. * Bu hafta ikili ilişkilerle ilgili şanslı bir dönemdeyiz. Yeni tanışacağımız kişi bizim hayata bakış açımızı tamamen değiştirecektir.

AKREP

Sevgili Akrepler; * hayata dair kök salmak, ailene daha fazla sahip çıkmak için tam zamanıdır. Uzun süredir sadece kendi hayatınla meşgul oldun ve sevdiklerini biraz ihmal ettin ancak artık sevdiklerine daha fazla ayırabilirsin. Bu durum onları çok mutlu edecektir. * Yoğun iş tempomuzdan kaynaklı olarak etrafımızdaki insanlarla aramıza mesafe koymuştuk fakat bu hafta ailemizle birlikte keyifli zamanlar geçirebiliriz.

YAY

Sevgili Yaylar; * etrafında arkandan konuşanların etkisinde kalmamalısın. Senin yanında tüm samimiyetleri ile olan insanlara sarılmalısın ve sert söylemlerden sakınmalısın, sakin ve huzurlu şekilde yoluna devam etmelisin. * İş hayatımızda ya da sosyal yaşantımızda popüler olmamızdan dolayı bazı insanlarla aramızda gerginlikler yaşayabiliriz. Bunun sebebi ise bizi arkamızdan eleştirmeleri olacaktır. Her ne olursa olsun biz yolumuza devam etmeliyiz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * herkese ve her şeye kendini kapatmış, kendi iç dünyanda yaşamına devam etmektesin. Kırgınlıklarla mücadele etmek, kendini ifade etmeye çalışmak seni epeyce yordu ve sakin bir hayata ihtiyacın vardı ve sonunda istediğin hayata kavuştun. Hayata mola vermek sana büyük moral kaynağı olmaktadır. * Yorucu bir süreçten çıktık ve kendimize küçük bir dünya kurduk. Bu süreci ne kadar uzatırsak bizim için o kadar iyi olacaktır. İnsanlarla uğraşmak bize fayda sağlamamaktadır.

KOVA

Sevgili Kovalar; * yeni bir konu için girişimlerde bulunabilirsin. Sert duruşun ve kararlılığın sayesinde başarılar elde edebilirsin. Zihninde dolaşan bazı olumsuz düşünceler senin başarını engellemektedir. Bunlardan kurtulduğun zaman önün açılacaktır. * Özellikle iş ve kariyer alanımızda yapacağımız girişimler bize büyük kazanç sağlayacaktır. Bu kazançlarla doğru yatırımlar yapabiliriz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * sevmenin, sevilmenin ne kadar güzel ve hayatın seyri için ne kadar önemli olduğunun farkına varabilirsin. Hayatın içinde verdiğin mücadelelerden dolayı güzel ilişkilerden, güçlü bağlar kurduğun birlikteliklerden uzak kalmıştın fakat artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. * Bu hafta itibariyle aşk hayatımızda bazı gelişmeler söz konusu olacaktır. Karşımızdaki kişi ile kuracağımız güzel bağlar uzun vadeli birliktelik yaşamamızda etken olacaktır.

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı