MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2020. Eylül 28. · 3036 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * finansal konularda artık şimdiye kadar ektiklerini biçme dönemine giriyorsun. Uzun süredir verdiğin mücadeleler seni oldukça yıprattı ve artık ümitsizliğe kapılmaya başladın fakat evren senin sesini duydu ve el uzattı. Kimsenin seni yıkmasına izin vermeyecek kadar güzel ve bereketli bir enerjiye sahip olacaksın.

Şimdiye kadar verdiğin tüm mücadelelerde haklı olmanın mutluluğunu yaşayacaksın. Artık evren seni duyuyor. Kendi iç dünyan ile barışık olduğun sürece her şeyin üstesinden gelebilecek gücün olacağını asla unutmamalısın. Bu enerjini kimsenin bozmasına izin vermemeli, tavsiyeleri dinlemeli ancak yine de kendi doğrularından asla şaşmamalısın. Seni başarıya götürecek kilit nokta budur. Kendine verdiğin sözleri yerine getirmeye özen göstermelisin. *

Bu hafta Melek kartlarının bizlere verdiği tavsiye aslında çok açık ve nettir. Hafta boyunca yorucu fakat bir o kadar da bereketli bir hafta yaşayacağımızı bizlere müjdelemektedir. İnsan ilişkilerimizde özellikle para ile ilgili olan konularda iletişimlerimizde çok dikkatli olmalıyız. Kimseyi kırmadan ve akıllıca davranıp yolumuza devam etmeliyiz. Bu şekilde devam edersek şans bizden yana olacaktır.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * bu dönemde hayatının diğer alanlarından daha fazla aşk hayatına önem vermelisin. Var olan ilişkini kurtarmak ya da farklı boyuta taşımak ancak sen istersen gerçekleşecektir. Kendini yeterince sevmeye başladığında emin ol karşındaki tüm insanları da sevmek daha kolay olacaktır. * İç dünyamızda bazı sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Bu sorunlarla baş edebilmek için içimizdeki gücün farkına varmalı ve her şeyi sevgiyle çözümlemeye çalışmalıyız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * geçmişten bu zamana kadar ruhunda ve bilinçaltında biriktirdiğin tüm negatif enerjiler artık yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlamaktadır. Bu negatif enerjilerin sende yarattığı en büyük eksiklik ise sevgisizlik, kin besleme ve insanları kırmak gibi sert duygulardır. * Özellikle sosyal çevremizden bazı kişilerle derin sorunlar yaşayabiliriz. Bu sorunların kaynağı her ne kadar biz olmasak da, içimizde barınan bazı kötü duyguları dışa vurmamızda etken olabilir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * yakın zamanda şimdiye kadar zihnini meşgul eden ve çok çaba harcadığın bazı hedeflerin netlik kazanmaya başlayacaktır. Bu başarıda dış etkenler büyük rol oynarken, asıl başarı senindir. İnandın ve asla pes etmedin. Hayatına kattığın zenginlik seni uzun süre mutlu edecektir. * Bu dönemde bizleri mutlu edebilecek kimler ve neler varsa onlarla vakit geçirmeye özen göstermeliyiz. Bu aralar morale ve pozitif enerjiye ihtiyacımız olacaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * yakın zamanda hayatından çıkardığın ve çok fazla üzüldüğün bazı insanların yerini fazlasıyla doldurabilecek yeni insanlarla tanışabilirsin. Bu insanlar sana maddi ve manevi olarak büyük destek sağlayacaklardır. Yakın zamanda kariyerinle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsin. * Sosyal çevremizden bazı insanları yokluğunu derinden hissedebiliriz ancak kısa sürede kuracağımız yeni dostluklar sosyal çevremizin biraz daha büyümesinde rol oynayacaktır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * seni üzen ya da kafanı yoran birçok sorun ve kişilerin aslında senin hayatında hiç de önemli yerleri olmadığını anlayacaksın. Arınmak ve kendine zaman ayırmak için uygun bir dönemdesin. * Etrafımızdaki insanların ve yoğun iş temposunun bizleri ne kadar yorduğunun henüz farkında değiliz ancak yakın zamanda kendimize çok fazla vakit ayırmaya başlayacağız. Bu durum bizim her konuda daha sağlıklı düşünmemizi sağlayacaktır.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * kendinle gurur duyacağın bazı olaylar yaşayabilirsin. Kendi mücadeleni verdin, çabaladın ve artık alma zamanıdır. Alma verme enerjisinin bu kadar uyumlu halde çalışması sana büyük moral kaynağı olacaktır. Adaletli bir hayat seni daha fazla mutlu etmektedir. * Özellikle iş ve finansal alanlarda çok büyük ve olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. İşimizde yenilik ya da yeni bir iş gündemde olabilir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * ikili ilişkilerinde daha dikkatli, sözlerini daha özenli seçen ve insanları kırmaktan çekinen bir tavır sergilemen gereken bir dönemdesin. Farkında olmadan yaptığın hatalar sonucunda sevdiklerinle arana mesafeler girebilir. İş alanında çok başarılı ve aktif olacağın bir süreçtir. * Yoğun iş temposundan kaynaklı bazı gerginlikler yaşayabiliriz. Tüm zihnimizi işimize odakladığımız için hayatın diğer alanlarında ilgisiz davranmamız muhtemeldir.

AKREP

Sevgili Akrepler; * uzun süredir beklediğin iş teklifleri kısa süre içinde sana gelecektir. Kendini bu tekliflere hazırlamak için çok çabaladın fakat ektiğini biçme zamanın geldi. Her şeyden önce kendine olan güvenin karşı tarafı ikna etmekte oldukça verimli görünmektedir. * Mesleki anlamda kendimizi yenilemek bize kazanç sağlayacaktır. Yerinde saymak yerine, daha iyisi için uğraşmanın ne kadar güzel olanakları bize sunduğunu göreceğiz.

YAY

Sevgili Yaylar; * hayatta istediklerini elde etmek için çok mücadele ettin ve halen de ediyorsun. Sabrın sayesinde tüm zorlukları aşabilecek güce şimdi sahipsin. Artık bir çırak değil ustasın ve tecrübelerinle şu hayatta her şeyi başarabilirsin. Kabuğundan sıyrılma zamanıdır. * Hafta boyunca peş peşe alacağımız güzel haberler bizi oldukça mutlu edebilir. Bu güzel haberler geldikçe hayatımızla ilgili net kararlar vermeye başlayabiliriz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * hayata karşı her ne kadar dik durmaya gayret etsen de zaman zaman vicdanına yenik düştüğün durumlar yaşayabiliyorsun. Konu ve olaylar ne olursa olsun o dik duruşunun arkasında saklanan merhamet duygusunu her daim ön planda tutmaya özen göstermelisin. * Aile içinde, sosyal çevremizde ve iş alanımızda yaptığımız bazı eylemler bizi çıkmaza sürükleyebilir ancak ne olursa olsun pozitif enerjimiz sayesinde hak ettiğimizi alacağız.

KOVA

Sevgili Kovalar; * aşk hayatınla ilgili endişelerin bir türlü bitmek bilmiyor oysaki sevginin ölümsüz olduğunun ve paylaştıkça çoğaldığının farkında değilsin. Kendini hayatın akışına bırak ve sana gelecek güzellikleri seyret. Hayat aslında sandığın kadar acımasız değildir. * Özellikle ikili ilişkilerimizde bazı sorunlar yaşanabilir fakat bu sorunların hiçbiri kalıcı değildir. Kendimizi hep mutsuz olacakmışız gibi şartlandırmak bize fayda sağlamayacaktır.

BALIK

Sevgili Balıklar; hayatını iyileştirmeye, sevgi frekansını yükseltmeye dair çabaların sonuç veriyor. Bu dik duruşun sayesinde hayatına yeni ve güçlü enerjiler çekmeye başlayacaksın. Burada önemli olan senin sevgi ile dolu olman ve karşına ne gelirse gelsin güçlü durmandır. * Uzun süredir hayatımızın her alanında yaşanan bazı aksiliklerin bir anda son bulması bizi oldukça şaşırtabilir. Bunun en büyük sebebi ise kendimiz olduğunu unutmamalı ve kendimizle gurur duymalıyız.

 

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Gamze
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
Mavi Lotus
ÇEVRİMİÇİ
 
Hissiyat her insanda var olan bir duygudur. Bunu yoğun yaşamak bazı öngörülerde bulunabilmek için farkındalıklarım oluştu.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ŞUANDA MEŞGUL
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı