MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2020. Eylül 20. · 2915 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * hayata dair üzerinde biriktirdiğin birçok yükten kurtulduğunda, uzun zamandır fark edemediğin güzellikleri daha yakından görmeye başlayacaksın. Bunu başarabilmen için aslında en önce yapman gereken şey geçmişte yaşadıklarından kurtulmakla başlamaktır.

Bunu başarmak ilk etapta çok kolay gibi görünse de bu yüklerden kurtulmak hiç sanıldığı gibi kolay değildir. Geçmişte iyi ya da kötü her ne yaşadıysan, bu konulardan, kişilerden tamamen sevgiyle, kabullenmeyi içsel olarak bilinçaltına yerleştirmekle başlamaktadır. Bunu yapmanın en kolay ve etkili yolu ise inanarak, sevgiyle hayatından çıkarmak olacaktır. Melekler bu dönemde sana yepyeni bir hayat akışı hazırlamaktadır. Sen şu an bazı şeylerin farkında değilsin fakat kısa süre içinde hayatında ne kadar büyük değişimler olmaya başladığına şahit olacaksın. *

Bu hafta genel olarak hepimiz için muhteşem bir hafta olacaktır. Maddi ve manevi konularda, askıda kalan olaylarda ve beklenilen paralarda güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. İş ve kariyer alanımızda ise içimizde endişe ve kaygı barındırıyorsak ve geleceğimizle ilgili kaygılarımız varsa bu hafta içinde bazı gelişmelerle birlikte her şey yoluna girecektir. Özellikle aşk hayatımızda mutlu olmak istiyorsak mutlaka geçmişte yaşadığımız kötü anıları artık serbest bıraktığımızda mutluluk bizden yana olacaktır.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * hayatında bazı konularla ilgili netlik kazanmakta zorlanmalar var. Bunun en büyük sebebi ise senin kararsız olmandan kaynaklıdır. Ne yapman gerektiği konusunda etrafından tavsiyeler almak yerine, iç sesini dinlemen seni doğru yola götürecektir. * İş ve finansal konularda bazı kararlar almamız gerekecektir. Eskiyi bitirip, yeni bir sayfa açmak zorunda kalabiliriz. Bu durum ilk etapta yorucu gibi gelse de ilerleyen günlerde ne kadar hayırlı olduğunu göreceğiz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * çok mutlu ve kendinle barışık olacağın bir döneme girmektesin. Etrafında olup biten olumsuz olaylara karşı daha anlayışlı ve sevgiyle yaklaşabilirsin. Aşk hayatında geçmişte kalan bir ilişkin tekrar alevlenebilir. * Özellikle aşk hayatımızda yaşayacağımız güzel gelişmeler bizi hayata bağlayacaktır. Moralimizin yüksek olması ile enerjimizde yükselecektir ve bolluk, bereket hayatımıza gelecektir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * hayatınla ilgili önemli kararlar alman gerektiğini düşünebilirsin ancak bu dönem hiç doğru bir zamanlama değildir. Özellikle yaşadığın yer ve iş ile ilgili konularını ertelemen daha doğru olacaktır. * Bu dönemde kendi vereceğimiz kararlarla ilgili sağlıklı düşünemediğimizi düşünebiliriz. Bunun için etrafımızdan tavsiyeler alabiliriz fakat önemli olan tavsiye almak değil, mantığımızla hareket edip, sakin düşünüp, acele etmeden adımlar atmamız olacaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * aşk hayatında uzun süredir istediğin fakat bir türlü elde edemediğin mutluluk sana gelecektir. Bu aşk seni hayata bağlayacak, sevmenin ve sevilmenin ne kadar önemli etken olduğunu bir kez daha anlayacaksın. * Bu hafta yeni biriyle tanışmak, yeni enerjileri hayatımıza almak bizim için muhteşem bir döngü olacaktır. Aile büyükleri ile bu konu hakkında konuşmalarda yapabiliriz. Ailemizden alacağımız desteklerde bize büyük moral kaynağı olacaktır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * geleceğe dair hazırlamış olduğun çeşitli planların vardı fakat dış etkenlerden dolayı bunu başaramadın. Asla pes etmeden yoluna devam etmelisin. Etrafından aldığın negatif enerjilerin seni bu kadar ümitsizliğe itmesine izin vermemelisin * Hafta boyunca moralimiz biraz düşük olabilir ancak hafta sonuna doğru elimize geçecek olan bazı fırsatları doğru kullandığımız sürece şans bizden yana olacaktır.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * artık silkelenip, hayatla barışma zamanıdır. Her şeyden önce uzun zamandır kendinle verdiğin savaşları bırakıp, yaşadıklarınla barışıp hayatına devam etmelisin. Uzun süredir insanlara karşı beslediğin duyguların sana hiçbir şey ifade etmediğinin farkına varmalısın. İnsanları ve olayları çok fazla ciddiye almamalısın. * Bu hafta maneviyatımızla baş başa kalabiliriz. Etrafımızda olup bitenlere karşı nasıl davranmamız gerektiği hakkında net kararlar alabiliriz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * iş alanı ile ilgili yapman gereken şeyleri ertelemeden harekete geçmelisin. Uzun süredir ertelediğin bu işleri bitirmek adına adım attığında, daha güzel projelerle ilgileneceksin. Bu durum kariyer alanında yükselmene vesile olacaktır. * Hafta boyunca sadece iş ve kariyer alanımızda odaklanmamız gerekmektedir çünkü önümüzdeki günlerde büyük değişimler bizi beklemektedir. Finansal olarak ta kendimizi güçlü hissedeceğiz.

AKREP

Sevgili Akrepler; * bu dönemde hiçbir şekilde risk almamalısın. Özellikle finansal konularda risk almak seni zarara sürükleyebilir. Kendi doğrularınla hareket etmek yerine, bu konuyla ilgili uzman kişilerden destek almalısın. * Alım satım işlerimizi, nafaka, tazminat, kredi gibi işlerimizi bir süre ertelemeliyiz. Yatırım yapmak istiyorsak beklemeli, sermayemizi de boş yere harcamamalıyız.

YAY

Sevgili Yaylar; * sıradan ve durağan, sana pozitif enerji vermeyen, senin hayatında görevi bitmiş ikili ilişkin varsa mutlaka bitmesi gerekmektedir. Böyle bir ilişkiyi kurtarmak adına harcadığın çabalar sonuçsuz kalabilir çünkü her iki tarafında bu konuda artık çok fazla yorulduğu ortadadır. * Bu hafta her ne kadar iş alanında yoğun olsak da aşk hayatımızdaki sorunları ele alabiliriz. Kendimizi daha iyi hissetmek için arınma yapmamız gerekmektedir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * sorunlarından kaçmak yerine üzerine doğru gittiğinde bu sorunlardan kurtulabilirsin. Olayları, kişileri çok fazla kafanda büyütüyorsun ve gereksiz şekilde kendine dert ediniyorsun. Kendini rahat bırakmalısın ve hayatın akışında kalmalısın. * Bir süredir kendimizi yalnız ve yorgun hissediyor olabiliriz. Bu duygusal durum bizi yerli yersiz yıpratmaktadır. Kendi iç dünyamıza dönüş yapıp, hareketliliğe biraz mola vermeliyiz.

KOVA

Sevgili Kovalar; * iş alanında olacak değişimlerden korkmamalısın. Bu durum aslında seni daha üst mertebeye taşıyacaktır. Biraz yorulabilirsin ancak gün sonunda kendini hem güçlü hem de daha fazla donanımlı hissedeceksin. * İş ve kariyer alanımızda oldukça hareketli ve bereketli bir dönem yaşayacağız. Önemli işlere imzalar atmak, sözleşmeler yapmak gündemde olacaktır. Önümüzdeki günlerde de parasal enerjimiz yükselmeye başlayacaktır.

BALIK

Sevgili Balıklar; * hayallerine ve isteklerine ulaşmak için hem bedenen hem de zihin olarak daha aktif olmalısın. Çok güzel düşüncelerin, geleceğe dair çok temiz planların var ancak bunlar şu an sadece hayalden ibaret gibi görünmektedir. * Hayatımıza dair yapmak istediklerimize daha fazla kafa yoracağımız bir dönem yaşayacağız. Bunları gerçekleştirmek için evren bize büyük destek verecektir.

 
 
 
 
Yeşim
ÇEVRİMİÇİ
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Gamze
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
Mavi Lotus
ÇEVRİMİÇİ
 
Hissiyat her insanda var olan bir duygudur. Bunu yoğun yaşamak bazı öngörülerde bulunabilmek için farkındalıklarım oluştu.
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı