MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2020. Eylül 13. · 2742 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * ruhunda, bedeninde olmadığına inandığın bilgelik aslında yüreğinin derinliklerinde var ve artık o bilgeliğin farkına varmalısın. Hayata dair yapmak istediğin birçok konuda sana destek olacak ve seni doğru yola itecektir.

Hayatının sana sunduklarını sevgiyle kabul etmelisin. Sen kabul ettikçe evren sana daha birçok güzellikleri verecektir. Meleklerine içini dökmekten çekinmemelisin. İsteklerini meleklere sunduktan sonra geri çekil ve olmasını bekle. Dilek kapıların sonuna kadar açıktır. Hayatında olup biten kötü olaylar karşısında ve insanların seni üzdüğünde susmak onlara en güzel cevap olacaktır. Zihnini zaman zaman durdurmalı, yüreğinle yoluna devam etmelisin. *

Bu hafta hayatımızın bazı konuları ile ilgili iniş çıkışlar yaşayabiliriz. Özellikle iş ve kariyer çevresindeki insanlarla aramızda bazı problemler çıkabilir. Sakin davranmalıyız ve polemiğe girmemeliyiz. Tam tersini yaptığımız sürece zararlı çıkabiliriz. Para konusunda da aynı durum geçerlidir. Aşırı harcamalardan kaynaklı sorunlar yaşanabilir. Aşk hayatımızda ise isteklerimizi evrene bırakalım, akışta kalalım. Yeni ilişkilere açık olduğumuz bir süreçteyiz.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * hayatındaki olumsuzluklara karşı dirençli olmalısın. Direnmek ve ısrarcı olmak akışını kötü yönde etkiler. Ruh halindeki iniş çıkışlar seni ne kadar kötü etkilediğinin farkına varmalısın ve senin enerjini düşüren her şeyden uzak kalmalısın. * Bu hafta etrafımızdaki kişilerle aramızdaki bağları iyi analiz edip, kimin bize iyi ya da kötü geldiği konusunda akıllıca hareket etmeliyiz. Hayatın karmaşasından uzak kalmaya ihtiyacımız var.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * geçmişte yaşanmış olan bazı olayların senin üzerinde bıraktığı etkilerden kurtulma zamanıdır. Devamlı geçmişte yaşaman, geleceğini kurmana engel olmaktadır. Her şeyden önce kendini onurlandırmalı ve kendini sevmelisin. * Aşk hayatımızda yaşanan sıkıntılar geleceğe dair hayalini kurduğumuz bazı hayallerin olmasına engel olmaktadır. Kendimize güvenmeli kendimizi doğru ifade etmeliyiz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * kendine verdiğin sözleri yerine getirmekte gecikiyorsun. Bu sözleri yerine getirdiğinde hayatında ne kadar güzel gelişmeler olacak ve en önemlisi ruh olarak daha sağlıklı düşünmeye başlayacaksın. Takıntı haline getirdiğin insanları, olayları artık bilinçaltından temizlemelisin. * Birlikte olduğumuz kişiye ya da aileden birisine fazla düşkünlüğümüz varsa ve bu durum bizi ve karşı tarafı rahatsız ediyorsa mutlaka uzak durmaya özen göstermeliyiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * hayatını önemli ölçüde etkileyecek olan bir konu hakkında karar verme aşamasındasın. Sen elindeki gücün farkına vardıkça vereceğin kararın da o kadar temeli sağlam olacaktır. Geleceğe daha cesur bakmalısın. * Hayatımızla ilgili vereceğimiz kararlardan neden korktuğumuzu, bizi nelerin tuttuğunu ve engel olmaya çalıştığını anlamamız gereken önemli bir dönemdeyiz. Biz her şeyin üstesinden gelecek enerjiye sahibiz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * uzun zamandır hayalini kurduğun fakat sadece hayallerinde kalacağına inandığın ve asla sahip olmayacağına kendini inandırdığın aşk sana doğru hızla gelmektedir. Bu aşk senin hayatını tamamen değiştirecektir. Mutlu ve huzurlu günlere çok az kaldı. * Bu hafta yoğun iş tempomuzdan sıyrılıp, keyifli, maceralı ve bize pozitif enerji verecek güzel bir ilişkiye başlamamız an meselesidir. Yakın dostlarımızın tavsiyesi işe tanışacağımız bu kişi oldukça sevecen ve pozitif bir karakterdir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * bu dönemlerde çok çalıştığını ve artık kendini ödüllendirmenin zamanı geldiğini düşünüyorsun. Olaya hangi açıdan bakarsan bak evet haklısın ve kendini mutlu etmenin en doğru yolu ise sevdiğin bir şeyleri almak, sevdiklerinle vakit geçirmek ya da tatile çıkmak olacaktır. Bunu mutlaka kendine yapmalısın. * Yorgun zihnimiz bizi çok fazla yıpratmaya başladı ve artık rahatlama, mola verme zamanıdır. Ne istiyorsak, kısa sürelide olsa mutlaka yapmalıyız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * başka insanların senin hayatına karışmalarına asla izin vermemelisin. Hayatınla ilgili en doğru kararı anca sen verebilirsin. Bunu karşındaki insanlara anlatmaya çalışmamalısın çünkü seni anlamakta zorlanabilirler. * Özellikle mesleğimiz, kariyerimizle ilgili almamız gereken kararlar gündemde olacaktır. Belki şehir ya da ülke değiştirmek ya da çok farklı bir alanda mesleğimizde ilerlemek isteyebiliriz.

AKREP

Sevgili Akrepler; * para ile ilgili tüm düşüncelerin, planların evren tarafından desteklenmektedir. Uzun süredir beklediğin para sana ulaştığında mutlaka o paranın bedelini ödemelisin yani hayvanlara, insanlara ufak da olsa yardımda bulunmalısın. Alma verme enerjisini doğru kullandığın sürece para akışın hızlanacaktır. * Bu hafta iş ve finansal konulardaki şansımız uzun vadeli hayatımızda kalacaktır. Alım satım işlerimiz varsa mutlaka bu dönemde adım atmalıyız.

YAY

Sevgili Yaylar; * şimdiye kadar yaptığın onca güzel şeyi fark etmeyen, görmeyen ama yaptığın küçücük bir hatayı asla unutmayan insanlarla ilişkini bir an önce gözden geçirmelisin. Sana pozitif enerji vermeyen insanların aslında amaçları sendeki pozitif enerjiyi almaktır çünkü onlar bu enerjiyi nasıl elde etmesi adına hiçbir bilgiye sahip değildir. * Etrafımızdaki insanlarla iletişimlerimiz zaman zaman gergin olabilir fakat konu her ne olursa olsun sakinliğimizi bozmadan hareket etmeliyiz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * son günlerde seni üzen, dert edindiğin olayın ya da kafana taktığın o kişinin seni bu kadar büyük ölçüde yıpratacak kadar değerli olup olmadığı konusunda bir bilgiye sahip değilsin. Kendini arada kalmış hissetmene gerek yok.  Yeri ve zamanı geldiğinde bu kişi ya da olay hayatından uzaklaşacaktır. * Kendimizi yok yere yıpratmamalıyız. Güzel günler kısa sürede hayatımıza giriş yapacaktır. Bizi ilgilendiren en önemli unsur mutluk, huzur ve güven duygusudur.

KOVA

Sevgili Kovalar; * yaşam alanını, aşk hayatını ve özellikle iş ile ilgili disiplinini tekrar gözden geçirmen gereken bir dönemdesin. Dağınık düşüncelerin, odaklanmada yaşadığın sorunlar aslında yolunda gitmesi gereken birçok işinin aksamasına sebep olmaktadır. * İş alanımızdaki ağır ilerleyen projeler, sözleşmeler, aşk hayatımızdaki durgunluk bizi oldukça rahatsız edebilir. Bunlara son vermek için enerjimizi toplamak zorunda olduğumuz bir süreçten geçmekteyiz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * şimdiye kadar verdiğin tüm mücadelelerin karşılığını alamadığını düşünüyorsun. Bu konuda sonuna kadar haklısın fakat isteklerinin gerçekleşmesi aslında hiç mucize değildir. Yeri ve zamanı geldiğinde kendiliğinden her şey olmaya başlayacaktır. Acele etmeye gerek yoktur. * İş ve kariyer alanımızda istediğimiz konuma gelmemize az kaldı. Yakın zamanda gelecek güzel haberler sayesinde önümüz açılmaya başlayacaktır.

 

 
 
 
 
Elya
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Mavi Lotus
ÇEVRİMİÇİ
 
Hissiyat her insanda var olan bir duygudur. Bunu yoğun yaşamak bazı öngörülerde bulunabilmek için farkındalıklarım oluştu.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ŞUANDA MEŞGUL
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı