MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2020. Ağustos 01. · 3192 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * kendine verdiğin bazı sözler var ve bu sözleri yerine getirmek için herhangi bir adım atmakta zorlanmaktasın. Bu durumu çözmek zorunda olduğunun farkındasın ve doğru zamanı beklemektesin.

Bu zaman artık geldi ve hayatında önemli bir yeri olan bu değişiklikleri yapman adına da evren sana büyük destek verecektir. Bunu başardığın da aslında ne kadar güçlü olduğunu göreceksin. Aşk enerjin fazlasıyla artış gösterirken, sen da tam tersine yalnız kalmayı, özgürlüğünün tadını çıkarmayı tercih edebilirsin. Önümüzdeki günlerde uzun vadeli bir aşk sen istesen de istemesen de seni bulacaktır. Bu aşk sana iyi gelecektir. Uzun süredir aradığın mutluluğu sana sunacaktır. Hayatın güzelliklerinin farkına varmaya başladığında moralin de yükselecektir. *

Bu hafta hepimiz için olumlu geçecektir. Genel olarak yeni başlangıçlar yapmak için evren bize olanaklar sunacaktır. Bunları değerlendirebilirsek uzun soluklu mutluluklar yaşayabiliriz. Yakın çevremizle iletişimlerimizde özellikle bu hafta dikkatli olmalıyız çünkü yaşayacağımız Dolunay döngüsü bu konuda bizleri etkileyebilir. Hayatımızı kontrol altına alabildiğimiz sürece hiçbir sorun yaşamadan bu haftayı bitirebiliriz. Aşk hayatımızdaki yenilikler ise bu süreçte bize oldukça iyi gelecektir.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * hayatınla ilgili vereceğin kararlar da etrafındaki kişileri dinlemek yerine kendin için doğru olan neyse o yolda ilerlemelisin. Senin hayatınla ilgili en doğru kararı ancak sen verebilirsin. Parasal konularda oldukça şanslı bir sürece girmektesin. Uzun süredir beklediğin bu enerji hızla hayatına giriş yapacaktır. * Bu hafta özellikle finansal konularda kendimizi güçlü hissedebiliriz. Bu güç sayesinde etrafımızdaki kişilere de faydamız dokunacaktır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * hayallerinin peşinden koşmak bu süreçte seni biraz yorabilir. Bu durumdan ziyade hayatın sana sundukları ile yetinmenin daha doğru olduğu kanısına varabilirsin. Bu durumu kabullendiğinde hayat sana daha kolay ve keyifli gelmeye başlayacaktır. * Uzun süredir yaşadığımız endişe ve kaygının sinir sistemimizi yeterince yıprattığının farkına varacağız. Bu sorundan kurtulmak için doğru zamandır. Daha rahat ve sakin tavırlar içinde olmak bize fayda sağlayacaktır.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * aşk hayatında kendini ifade etmekte zorlanıyorsun. Bunun sebebi ise geçmişte yaşadığın bazı sorunların seni halen etkisi altında tutuyor olmasıdır. Herkes aynı değildir. Yaşanan herhangi bir sorunda herkes farklı tepkiler verir ve bu yüzden kendini saklamaktan vazgeçmelisin. * Hafta boyunca kendimizi mutsuz, gücü tükenmiş ve aciz hissedebiliriz. Bu durumu aşk hayatımıza yansıtmak yerine kendimizi göstermeyi denemeliyiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * atacağın ufak bir adım sana hayatın adına önemli yollar açacaktır. İlk etapta basit bir adım gibi görünse de hayatının önemli ölçüde değiştiğini göreceksin. Finansal konularda destek almak istediğin birileri varsa onlarla bu durumu bir an önce paylaşmalısın. * Parasal konularda uzun süredir sıkıntı yaşadığımız bir sorun varsa hafta ortasında bunu ortadan kaldırmamıza yardımcı olacak bazı dostlarımız olacaktır. Bu fırsatı kaçırmamalıyız.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * etrafındaki insanlara rehberlik ederek, doğru yolu gösterme konusunda ikna etmek gibi özelliklerin gündemde olacaktır. İnsanlara karşı yardımsever tavrın onların gözünde seni farklı bir boyuta taşıyacaktır. Yardım etmek sana da büyük bir manevi huzur verecektir. * Bu hafta yakınlarımızın sorunları ile daha faza meşgul olabiliriz. Yoğun hayatımızdan onlara vakit ayırmak takdir toplayacaktır.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * evren de para ile ilgili sorunları, tıkanıklıkları yaratan sadece insanlar ve düşünceleridir. Evren para konusunda asla sorun yaratmaz. Hayatında yaşadığın herhangi bir tıkanıklık varsa mutlaka düşüncelerini değiştirmeli, endişeden uzak durmalısın. * Parasal konularda daha fazla kazanmak adına bir adım atmak istiyorsak önce bunu başarabileceğimize inanmamız gerekmektedir. Bunu başardığımızda bolluk ve bereket bize gelecektir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * bir konu ile ilgili çok fazla bilgiye sahip olmadığın için yanlışlar yapabilirsin. Bu konuda daha dikkatli olmalısın ve iyice araştırıp, uzman kişilerden tavsiyeler alarak hareket etmelisin. Aile içinde sevgi ve huzur ön planda olacaktır. * Bu hafta aile ilişkilerimiz gündemde olacaktır. Onlarla daha fazla vakit geçirmek isteyebiliriz. Yoğun iş tempomuzdan sıyrılıp onlarla keyifli vakit geçirmek herkese moral kaynağı olacaktır.

AKREP

Sevgili Akrepler; * aşk hayatında yaşadığın sorunların altında yatan tek sebep güven duygusudur. İnsanlara karşı güvenmek senin için çok zor olabilir ancak bunu yapmalısın. Bu şekilde devam ettiğin sürece ilişkin çok fazla uzun süreli olmayabilir. * Uzun süredir gergin olduğumuz ilişkimizde daha ılımlı olmalıyız. Karşı tarafa biraz olsun güvenebilirsek, aslında sorunların hiç de zor olmadığını anlayacağız. İnsan ilişkilerimize daha fazla özen göstermeliyiz.

YAY

Sevgili Yaylar; * uzun süredir kendinle baş başa kaldın. Bu süreçte etrafındaki insanların sana yararı ya da zararları neler olduğu konusunda detaylı analizler yaptın. Artık kime nasıl davranman gerektiği konusunda bilinçlisin. Bu şekilde yoluna devam ettiğin sürece sana kimse zarar veremeyecektir. * Sosyal çevremizden uzak kalmak ve kendi iç dünyamızda yaşamak, hayatın karmaşalarına mola vermek bize olumlu yönde fayda sağlamaktadır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * senin dışında gelişen bazı olaylara tepki vermemeli, empati kurmamalı ve endişe duymamalısın. Herkes kendi hayatından sorumludur ve sen her zaman başkalarının dertlerine derman olamazsın. Sadece kendi hayatından sorumlu olduğunun bilincine varmalısın. * Etrafımızdaki bazı insanlar bizi oldukça yormaya başladı. Pozitif enerjimizi onlara harcayarak, kendimizi sadece negatif enerji ile doldurmaya başladık. Bu şekilde devam edemeyiz ve insanlarla aramıza mesafe koymalıyız.

KOVA

Sevgili Kovalar; * aşk hayatında yaşanacak canlılık senin için büyük moral kaynağı olacaktır. Yalnız olanlar yeni ilişkiye başlarken, var olan ilişkisi olanlar ise geleceğe dair olumlu planlar yapabilirler. Finansal konularda da aklını kullanarak çıkmaz yollarını açabilirsin. * Özellikle para konusunda yaşadığımız sorunlar varsa evren aslında bize bir yol açtı ve bizim bu yolu keşfetmemizi beklemektedir.

BALIK

Sevgili Balıklar; * senin için evin kalendir ve bu kalede huzurlu, güvenli olmak da senin en doğal hakkındır. Evinle ilgili bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsin. Var olan pozitif enerjini evine yansıtmanın tam zamanıdır. * Bu hafta bizim eğlenceli ve hareketli geçecektir. Uzun süredir yoğunluktan dolayı evimizle ilgilenmeye fırsat bulamamıştık. Artık kendimizle ve evimizle ilgilenmenin zamanıdır.

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı