MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2020. Temmuz 25. · 2808 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * yaşamındaki yüklerden, ihtiyacın olmayan her şeyden kurtulduğunda yenilikler ve güzellikler hayatına gelmeye başlayacaktır. Her şeyden önce geçmişinle barışmalısın çünkü şu an yaşadığın tüm olumsuzlukların sebebi geçmişindir.

Geçmişini şifalandırmak sana çok şey kazandıracaktır. Tüm kısıtlamalardan kurtulduğunu hissettiğin zaman hayatının her alanında yenilikler, değişimler seni bulacaktır. Kendinle barışık olduğun zamanlarda etrafındaki kişilerle de sohbetlerin, enerji alışverişlerin, iletişimlerin oldukça keyifli oluyor. Kendinden uzaklaştığın da her şey karmaşaya dönüyor ve sen bunu çoğu kez deneyimledin. Artık sadece sorunun dış etkenler olmadığını, senin de kaygı, endişe ve korku gibi duyguları hayatında ön plana çıkarma konusunda hatalı olduğunu anlamaya başlayacaksın. *

Bu hafta dış dünyadan ziyade iç dünyamızla daha fazla meşgul olabiliriz. Bu durum bizi biraz zorlasa da aslında şimdiye kadar çoktan olması gereken bir durumdu ancak biz bazı şeylerin yeni yeni farkına varmaya başlayacağız. Geç kalmış gibi hissedebiliriz fakat zararın neresinden dönersek o kadar iyidir mantığı ile düşünerek hareket edip, geleceğimizi bir an evvel koruma altına almaya başlamalıyız.

Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Melekler sana yeni bir dünya yaratmaya hazırlanıyorlar. Bunu daha önce hak etmiştin fakat yaşadıkların bunun olmasına büyük engel olmakta ve artık her şey yoluna girmeye başlayacaktır. Mutlu olmaya bakmalısın. Hayatında her ne yaşarsan yaşa olumlu tarafından olaylara bakmaya başlamalısın. * Bu hafta ne kadar olumlu olursak, hayatımızda istediklerimiz o kadar çabuk gerçekleşecektir. Özellikle para ile ilgili konularda bolluk ve bereket bizden yana olacaktır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * hayatında netlik kazanması gereken bazı problemler var. Bunları aşmak hem ruhen hem de bedenen pek mümkün değilmiş gibi görünse de mevcut durumunda ki kısıtlamalar sana alman gereken dersi verdi ve yolunu açtılar. * Uzun süredir canımızı sıkan, çaba harcamamıza rağmen sonuç alamadığımız problemler artık son bulmaya başlayacaktır. Aşk hayatımızda da güzellikler ortaya çıkacaktır.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * var olan mesleğinle ya da ilerde sahip olacağın mesleğinle ilgili tereddütlerin varsa sadece yüreğini dinlemelisin. Etrafındaki kişilerin seni yönetmesine izin vermemelisin. Yaşam kaliteni daha üst seviyeye taşıman için sevdiğin ve istediğin işi yapmalısın. * Bu dönem çok fazla iniş çıkışlar yaşayıp, hayatımızla ilgili vermemiz gereken kararlar da yanlışlar yapabiliriz. Kimseden akıl almadan hareket etmemiz gereken bir dönemdeyiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * yakın bir dostuna yüreğindeki sıkıntılarını dökmelisin. Ruhen iyileşmen için insanlarla sorunlarını paylaşmalısın. Bu şekilde devam ettiğin sürece içindeki sıkıntılar çoğalıp, seni daha fazla tıkamaya devam edecektir. * Tek başımıza sorunlarımızın üstesinden gelmeyi tercih ediyoruz ve etrafımıza karşı güçlü görünmeye çalışıyoruz. Başkasına sorunlarımızı anlatmak bizleri asla zayıf bir birey haline getirmez.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * kalbinde barındırdığın dileğini olmuş bil. Uzun süredir çaba harcıyorsun fakat bir türlü istediğine kavuşamamıştın. Evren olması gerektiği zaman diliminde sana isteğini sunacaktır ve zamanı gelmiştir. * Özellikle iş ve parasal konularda oldukça şanslı bir sürece girmekteyiz. Bu süreci çok iyi değerlendirmeliyiz. Bunu başarabilirsek, uzun süre kazanç elde edebiliriz. İşimizde büyük bir değişime de hazırlıklı olmalıyız.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * kendinle barışık bir döneme girmektesin. Etrafındaki birçok insana da ışık yayabileceğin ve yardımcı olabileceğin bu süreçte sevgi, anlayış, pozitif enerji senin etrafını saracaktır. Aşk hayatında beklediğin güzellikler sana doğru gelmeye başlayacaktır. * İkili ilişkilerde istediğimiz gibi bir birliktelik yaşarken, bunun dışında algıları bize açık olan başka kişiler de olabilir. Karşı cinsin bize karşı duyduğu ilgi moralimizi yükseltecektir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * senin için önemli olan bir konuyla ilgili farklı seçenekleri araştırmalısın. Sabit bir fikre sahip olmak ve o yoldan ilerlemek yerine tüm tavsiyelere açık olmalısın. Senin göremediğin başka seçenekler belki sana istediğin mutluluğu getirecektir. * Özellikle iş ve kariyerimizle ilgili konularla daha fazla meşgul olabiliriz. Kendimizi geliştirmek adına atacağımız adımları iyi seçmeliyiz. Gelecekle ilgili planlarımız istediğimiz gibi yol alacaktır.

AKREP

Sevgili Akrepler; * artık gücünü eline alma zamanıdır. Kuşkularına, endişelerine dur demen gerekiyor. Önümüzdeki günlerde güçlü olmanı gerektirecek bazı gelişmeler yaşayabilirsin. Risk alabilecek bir durumdasın. * İş ve finansal konularda artık kendimizi toparlayıp, geçmişte yaşadıklarımızdan kurtulup, önümüze bakma zamanıdır. Yeni bir iş sahibi olmak ya da var olan işimizde büyük değişimler söz konusu olabilir. Her ne olursa olsun şans bizden yana olacaktır.

YAY

Sevgili Yaylar; * Son zamanlarda hayatın gürültülü olmaya başladı ve bir yerlere kaçmaya, mola vermeye ihtiyacın var. Kısa bir süreliğine de olsa senin için doğada tek başına olma zamanıdır. Ruhuna bu şekilde özen göstermek için başkalarının iznine ihtiyacın yok. * Yoğun iş temposundan ve aile içinde yaşanan bazı problemlerden dolayı kendimizi oldukça yorgun hissedebiliriz. Eski enerjimize kavuşmak için biraz kendimize zaman ayırmalıyız.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * hayatınla ilgili atmak üzere olduğun adım için doğru zaman değildir. Aceleci tavrın sana zarar verebilir. Olması gerektiği zamanı geriye çekmeye çalışmak yerine olayları akışına bırakmalısın. * Özellikle aşk hayatımız ve iş alanımızla ilgili bazı konularla ilgili yanlış adımlar atmamız muhtemeldir. Bir an evvel olması için harekete geçmek yerine daha ağırdan almaya özen göstermeliyiz.

KOVA

Sevgili Kovalar; * kendinle baş başa zaman geçirmen için yeni fırsatlar yaratmalısın. Yoğunluktan dolayı kendini fazlasıyla ihmal ettin ama artık kendine bakmak istiyorsun. Görsel açıdan kendinde değişiklikler yapmak isteyebilirsin. * Hafta boyunca kendimizle meşgul olabiliriz. Bu durum bize büyük moral kaynağı olacaktır. Hayatımızın her alanında olumlu gelişmeler söz konusu olacaktır. Bu durumu iyi değerlendirmeliyiz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * İletişim ve sanatla bağlantılı önemli bir yaşam amacı oluşturabilirsin. İnsanlara ve olaylara karşı güvensiz davranışların seni olumsuz etkileyebilir. Ne olursa olsun güven duygusunu yüreğinde barındırmalısın. * Hayatımıza yeni bir düzen getirmek için harekete geçebiliriz. Yeni bir iş kurmak ya da var olan işimizde değişimler olabilir. Konu ne olursa olsun bizim hayrımıza olacaktır. Finansal olarak ise gelişmeler söz konusu olacaktır.

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı