MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2020. Temmuz 18. · 2909 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * kendini sevgiyle ifade ettiğinde karşındaki kişinin de yüreğinde sana karşı olumlu etkiler titreşime geçer. Duyguların, kendini ifade etme tarzın karşı tarafın senin hakkında neler düşünmesi gerektiği konusunda önemli rol oynamaktadır.

Samimiyet, dürüstlük ve en önemlisi sevgi seni istediğin noktaya getirecek kilit noktadır. Sen etrafına ışık yaydığın sürece o ışık bir gün gelecek senin hayatına da ışık tutacaktır. Aslında ne yapman gerektiğini biliyorsun fakat cesaretini toplayamıyorsun. Evren sana bu konuda büyük ölçüde destek olacaktır. Önüne çıkacak olan tüm engelleri sen aşamayacak olsan, evren asla senin önüne getirmez. Bu engelleri aşman gerekiyorsa mutlaka alman gereken bir ders vardır ya da geleceğinle ilgili önemli bir tecrübe edinmen gerekiyordur, ondan sana sunulmuştur. *

Bu hafta hayatımızın tüm alanlarında değişimler söz konusu olabilir. Bu değişimlerin olumlu yönde ilerlemesi için önce kendimize güvenmeliyiz ve karşı tarafa, konu ve olaylar ne olursa olsun sevgiyle, içtenlikle ve en önemlisi de samimi duygularla karşılık vermeliyiz. Evren bizi uyarmaktadır.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * hayatının her alanında sana yük olan tüm konulardan kurtulduğun zaman her şey çok daha güzel olacaktır. Sırtında taşıdığın yükleri bırakmadığın sürece yenilikler sana gelemez. Kendine acımayı bırakmalı, bencil davranmalısın. * Özellikle aile içinde bazı konular bize yük olmaya başlamış olabilir. Bu duruma bir an önce son vermeliyiz. Böyle devam edersek, kendimiz için bir şey yapmamız her geçen gün zorlaşabilir.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * artık derin bir nefes alma zamanıdır. Nefes çalışmaları, arınmak için şifa çalışmaları yapmak seni negatif enerjilerden kurtaracaktır. En önemlisi ise geçmişinden kurtulmak için geçmiş yaşamından arınmaktır. * Hayatımızda yaşadığımız bazı olumsuz olaylar aslında bilinçaltımızla ilgilidir. Aslında önümüz açık fakat engel olan tıkanıkları arınarak serbest bırakmalıyız. 21 günlük arınma çalışmaları sonunda her şey farklı olacaktır.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * kalbinden geçirdiğin, çok içten istediğin neyse, çok yakında gerçekleşecektir. Evren senin bu isteğini duydu ve tüm güzellikleri sana sunmaya başlayacaktır. Özellikle parasal konularda yaşadığın sorunlar hızla son bulacaktır. * Bu dönemde ne dilersek, kabul olan bir süreçteyiz. Finansal konularda yaşayacağımız güzellikler diğer yaşam alanlarımızı da olumlu yönde etkileyecektir. Kendimize olan güvenimiz artmaya başlayacaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * hayata dair planladığın bazı konularla ilgili biraz konuyu zamana bırakmalısın. Sen istediğin zaman da olmayabilir fakat bu kötü bir şey değildir. Olması gerektiği zamanda evren bu konuda sana tüm olanakları sağlayacaktır. * Bazı konularda acele etmemeliyiz. Panik halimiz bize fayda değil, zarar getirebilir. Olması gerektiği zamanda olacağına inanmalıyız ve sakin kalmalıyız. İş ve para konularımızda önemli ölçüde gelişmeler söz konusu olacaktır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * kendine yakın gördüğün, samimiyetine inandığın bir kişiye içini dökmelisin. İçinde ki kopan fırtınaları dindirmek için dile getirmelisin. Ruhsal olarak rahatladığın zaman her şey daha kolay yoluna girecektir çünkü serbest bırakmadığın tüm olumsuzluklar hayatını işgal etmeye devam edecektir. * Kendimizi yorgun ve yalnız hissedebiliriz. Bu durumu birisi ile paylaştığımız zaman rahatlayabiliriz. Bazı sorunları tek başımıza halletmek yerine, tavsiyeler almak bize fayda sağlayacaktır.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * sana iyi enerji vermeyen, rahatsız eden tüm duygulardan uzaklaşman için etrafındaki bazı olaylardan ve kişilerden de uzaklaşman gerekmektedir. Bunu başardığın zaman hem rahatlayacak hem de seni bekleyen güzelliklere daha kolay ulaşabilirsin. * Bu hafta etrafımızdaki kişilerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışmalıyız. İster istemez onların sorunlarına ortak olmaktayız ve bu durum bizi etkiliyor.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * yeni bir aşk çok yakındadır. Mevcut ilişkin varsa yeniden alevlenen duygular sayesinde mutluluk ve huzur bulacaksın. Sevgi vermeye ve almaya açık olduğun sürece her şey daha güzel olacaktır. * Bu haftadan itibaren aşk hayatımızda şansımız oldukça açık olacaktır. Yeni insanlar tanımak, yeni, enerjilerle alışverişte bulunmak bize moral kaynağı olacaktır.

AKREP

Sevgili Akrepler; * yeni bir projeye başlamak istiyorsan şimdi zamanı değildir. Bu durumu kazançlı sağlamak için çalışarak, okuyarak, meditasyon yaparak, kanal açarak, ders alarak, yeni bilgiler edinerek ulaşabilirsin. * Kendimizi geliştirmek, planlarımızı hayata geçirmek adına harekete geçebiliriz. Bu hafta evren bize tüm fırsatları sunacaktır. Elimizden geleni yaptığımız sürece başarılı olabiliriz. Özellikle finansal konularda para enerjimiz yüksek olacaktır.

YAY

Sevgili Yaylar; * Yeni bir eve veya iş yerine taşınmak için uygun bir dönemdesin. Bu hareket olumlu yeni enerjiye öncülük edecektir. Yeni yerlerin enerjisi sana destek olacaktır. Özellikle iş değişikliği yapmak yaşam kaliteni farklı bir boyuta getirecektir. * Bu hafta iş alanımızla ilgili gerekli değişikliği yapmaya gayret göstermeliyiz. Bu şansı uzun bir süre daha yakalamamız zor olabilir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * hayatında sana en büyük engeller inatlaşmak ve bağışlamamaktır. İnsanları ve olayları devamlı düşünmek ve affetmekten uzak kalmak sana bir şey kazandırmayacaktır. Bu tarz duygular insan bedeninde negatif enerjiyi yükseltir ve önüne engel koyar. * Etrafımızda olup biten olaylara, kişilerin söylemlerine çok fazla takıldığımız bir dönemdeyiz. Bu durumu kontrol altına almalıyız.

KOVA

Sevgili Kovalar; * her türlü kötülükten korunuyorsun. En kötü şimdi arkanda kaldı. Senin yapman gereken tek şey sakin olmak, hayatın akışına kendini bırakmaktır. Kendini güvende hissetmen için bir şey yaşamak ya da görmek gerekmez. Güvende hissetmek istiyorsan kendini bu duyguya açmalısın. * Bazı konularda gereksiz kaygı ve endişe barındırıyoruz. Bu tarz duyguları harekete geçirmek yerine serbest bıraktığımız zaman her şey daha güzel olacaktır.

BALIK

Sevgili Balıklar; * aile ile ilgili duaların duyuldu. Sana ve ailene güzel bir değişikliğin geldiğini söylemek için bir uyum sağlama döneminden geçiyorsun. Bu durum hepiniz için mutluluk ve huzur getirecektir. İlk etapta yeni düzen biraz dağınık gelebilir fakat bunu dert etme çünkü bu düzene herkesin ihtiyacı vardı. * Hafta boyunca işimizin, evimizin dışında en fazla ailevi konularla meşgul olabiliriz. Zor bir süreç olabilir ancak kısa sürede çözüm bulacaktır.

 

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ŞUANDA MEŞGUL
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı