MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2020. Temmuz 04. · 4926 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Hayallerini arzularını ve niyetlerini gerçekleştirmek için fiziksel harekete ihtiyacın vardır. Bu hareketlilik sana projelerini başlatmana ve tamamlamana yardım edecek enerji ve canlılığı verir. Seni yeni ve yaratıcı fikirlere açar, sağlıklı karar vermende büyük etken olmaktadır.

Arınma ve şifa çalışmaları senin benliğindeki saklı kalan duygularını, sevinçlerini, olumlu yanlarını ortaya çıkaracaktır. Yüreğinin rehberliğine inanıp, saygı gösterdiğin sürece bolluk ve bereket, rahatlık, kaliteli yaşam bulguları seni çok kolay bulacaktır. Para ile ilgili seni kuşatan olumsuz düşüncelerden kurtulmak zor değildir çünkü olumsuz düşünce var olan bir duygu değil, insanların yarattığı bir karanlık duygu biçimidir. *

Bu hafta para ile ilgili geçmişte yaşadığımız bazı sıkıntıların devamlı zihnimizde dolanıp durması bizi bir adım ileriye götürmekten ziyade, birkaç adım geriye doğru çekmektedir. Parasızlık şanssızlık değildir, sadece bizim beynimizde yarattığımız bir korkudur. Bu korkulardan kurtulmak için yeterli güce sahip değilsek, mutlaka arınma çalışmaları yapıp, kendimizi geçmişten temizlemeliyiz. Kendi iç dünyamıza biraz zaman ayırmak belki de hayatımızın geri kalan kısmını daha rahat geçirmemizi sağlayacak gücü bulmamızı sağlayacaktır.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * doğa boşluk istemez ve hatta boşluktan nefret eder. Bu yüzden yeniye yer açmalısın ve daha iyisi ile evren bu boşluğu dolduracaktır. Kendinle ilgili yeni kararlar almak istiyorsun fakat bunu yapabilecek güce sahip olamadığını düşündüğün için yerinde saymanın daha güvenli olduğunu düşünüyorsun.* Bu hafta özellikle ev ve iş yaşantımızla ilgili net kararlar vermek zorunda kalacağız. Bu süreçte kendimize güvenip, riske girmekten korkmamalıyız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * yeni biriyle veya mevcut ilişkinde yeniden alevlenen tutku sayesinde birlikteliğin çok farklı bir boyuta geçecektir. Sevgi vermeye ve almaya açık olmalısın. Daha fazla aşk ve tutkunun hasretini çekiyorsun ve tuttuğun dilekler gerçekleşmek üzeredir. * Uzun zamandır beklediğimiz bir aşk kapımıza geldi. Bu ilişkiye sonuna kadar sahip çıkmalıyız çünkü bu kişi bize pozitif enerjisi ile hayat enerjisi verecektir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * beklediğin, hayal ettiğin keyfi getirecek şartlar şu an da hiç uygun değildir. Karar vermekte acele etmemelisin çünkü bu süreçte senin yanlış kararlar vermen ve bu yanlış yoldan dönmene gerekli olan enerjiyi engelleyen bir kaos içindesin. * Etrafımızda bizi yanlış yönlendirebilecek insanlar bulunmaktadır. Önemli bir konu için sevdiklerimizden yardım isteyebiliriz fakat en doğru kararı biz verebiliriz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * hayattan bazı beklentilerin var ancak bu beklentiler hiç basit şeyler değil. Büyük oynamak, büyük hayallerini gerçekleştirmek istiyorsun. Bunları hak ettiğini biliyorsun fakat zamanı geldiğinde bu kadar çaba harcamadan, yorulmadan sana geleceğini bilmelisin. * Bu dönemde hayatımızı büyük ölçüde değiştirecek bazı gelişmelerle karşılaşabiliriz. Bu değişimi istiyorduk fakat bu kadar kısa sürede gerçekleşeceğini tahmin etmiyorduk. Şans bizden yana.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * sevgi dolu bir yüreğin var ancak etrafında senin bu sevgine layık pek insan olmadığını düşünüyorsun. İnsanların devamlı senden bir beklenti içinde olmasından aşırı sıkılmış bir ruh halindesin. Bu durumdan kurtulmak için sana negatif enerji veren tüm insanları hayatından çıkarmalısın. * Bu hafta sosyal çevremiz ve aile yaşantımızda bazı insanlarla yüzleşme yaşayabiliriz. Bu durum ilk etapta bizi rahatsız edebilir ancak ilerleyen günlerde ne kadar doğru karar verdiğimizi anlayacağız.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * hayatında her şey yolunda giderken kendi içinde yaşadığın belirsizliklerden dolayı hayatı kendine çekilmez bir duruma getirmektesin. Etrafında sana sunulan güzelliklerin farkına varmalı, aslında evrenin sana ne kadar büyük şanslar sunduğunu düşünerek hareket etmelisin. * Kendimizden vazgeçmiş, çekilmez bir ruh halinde olabiliriz. Bu karmaşadan kurtulmanın tek yolu sahip olduklarımıza şükretmek ve kabullenmektir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * hayatınla ilgili olumlu beklentilerinin ardından mutlu son sana doğru yaklaşmaktadır. Terfi, aşk, parasal güç gibi hayata dair önemli etkenlerle ilgili elde edeceğin başarılar sana umut olacak ve hayata başka pencereden bakmaya başlayacaksın. Bu başarılı süreçte evren her daim senin yanında olacaktır. * Bu haftadan itibaren bizleri hem yorucu hem de keyifli bir dönem beklemektedir. Bu konu bizi ve yakınlarımızı olumlu etkileyecektir.

AKREP

Sevgili Akrepler; * sana sunulan şansın, başarının anahtarının ve en önemlisi de kendi içindeki gücün farkına varma zamanıdır. Kendini her seferinde şanssız diye adlandırmak yerine, ruhunda ve bedeninde barındırdığın pozitif enerjinin farkına varmalısın. * Kendimizi güçsüz ve umutsuz hissedeceğimiz bir döneme girmekteyiz. Etrafımızda bizi seven ve içimizde barındırdığımız gücün bizden fazla farkında olan insanların manevi desteği ile kariyer alanımızla ilgili yeni girişimlerde bulunabiliriz.

YAY

Sevgili Yaylar; * Geçmişinde ne yaşanmış olursa olsun, bugünün ve geleceğin artık güvende ve korunmaktasın. Geçmiş üzüntü veya tıkanıklıklarından iyileşmene yardım edecek güç sana sunulmaktadır. * Geçmişimizde takılıp kalmak yerine geleceğe yönelik içimizde sakladığımız duygularımızı, hedeflerimizi artık açığa çıkarma zamanıdır. Maddi ve manevi yeni oluşumlara hazırlıklı olmalıyız.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * hayatın içinde yaşanan bazı olaylardan dolayı içimizdeki sevgiyi, olumlu düşünceleri zaman içinde yitirmiş gibi hissedebiliriz. Hayattan beklentilerin gecikmesi seni her ne kadar yıpratsa da, kendine olan güvenini asla kaybetmemelisin. * Bu dönemde özellikle iş ve finansal konularda kendimizi yetersiz görüyoruz ancak bu durum kısa sürelidir. Yakın zamanda bolluk ve bereket bizimle olacaktır.

KOVA

Sevgili Kovalar; * yanlış olarak adlandırdığın bazı olayların aslında sadece senin fikrin olduğunu ve işin içine girdiğinde doğruluk payının çok fazla olduğunu anlayacağın bazı konular gündeminde olacaktır. * Özellikle aile içinde gizli kalmış, yanlış olduğu düşünülerek gizli kalması sağlanan bazı olaylar gün yüzüne çıkabilir. Bu konuyla ilgili yargıladığımız insanlar olabilir ancak konunun detayını öğrendiğimizde konuyu yanlış algıladığımızın farkına varabiliriz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * aşk, sevgi, sadakat ve huzur senin için önemli kavramlardır. Bu duyguları paylaşabileceğin herkesle anlaşmakta zorlanmıyorsun ancak bu duygulardan yoksun insanların seni yorduğunun ve hayat enerjini bitirdiğinin artık farkına varmalısın. * Etrafımızdaki bazı kişileri hayatımızdan uzak tutmamız gerektiğini anlayacağız. Bu durum bizi oldukça rahatlatacak, pozitif enerji dolu insanların hayatımıza girmesine izin vereceğiz.

 
 
 
 
Yeşim
ÇEVRİMİÇİ
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
Ayça
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Gamze
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
Rosa
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Rosa...
İkra
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı