MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2020. Haziran 28. · 3018 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * sende olmadığını düşündüğün bilgeliğin derinliklerde bir yerde sende de var olduğunu hatırlamalısın. Senin sessiz fakat bilge olan yanların hayatına ilgili birçok şeye hâkim ve senin onu keşfetmeni beklemektedir.

Hayata karşı daha fazla dirençli ve gücünü ortaya koyma zamanın geldi. Geleceğe dair hazırladığın planlarını harekete geçirme zamanıdır. Bunu yapabilmek için de senin bilinçaltında onay vermen gerekmektedir. İçindeki sevgin karanlığı aydınlatacak ve önüne bol güzellikler dolu yollar açılacaktır. Artık senin yolunda yürümene engel olan tüm sorunlar ortadan kalkmaya başlayacaktır. Kendinle gurur duymaya başlayacağın zaman sana doğru gelmektedir. *

Bu hafta Melek kartları bizlere çok güzel mesajlar vermektedir. Hepimizin ayrı ayrı çözüm bekleyen sorunları mutlaka vardır. Konumuz ne olursa olsun evren bize bir şekilde yardım edecek ve bizler bu sorunlarımızdan tahmin ettiğimizden daha kolay şekilde kurtulmaya başlayacağız. Bu hafta bizler için önemli bir dönüm noktası olacaktır. Özellikle ev hayatımız, ailemiz, evimiz ve çocuklarımızla ilgili verdiğimiz mücadelelerin sonucu güzelliklerle dolu olacaktır. Aşk hayatımız ise ikinci sırada yer almaktadır fakat bizi üzecek, kıracak herhangi bir durum söz konusu değildir.

Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * yaşamış olduğun herhangi bir olayı ya da durumu kabullenmekte zorluk çekiyorsan ve senin için büyük bir problem gibi görünüyorsa aslında bunun henüz cevaplanmamış bir duan olduğunu unutmamalısın. * Eskiyi hayatımızdan çıkarmak demek her zaman yeniye yer açmaktır. Geçmişi bilinçaltından silmediğimiz ve onu göndermediğimiz sürece her zaman acı çekmeye ve yerinde saymaya mahkûm oluruz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * hayata dair isteklerinin, niyetlerinin temiz olduğunu biliyoruz. Kendine biraz da olsa zaman ayırdığında, iç sesini dinlediğinde istediğin cevapları zaten bulacaksın. İsteklerini ya bir kâğıda yaz ya da sesli bir şekilde devamlı tekrar et. Önemli olan gönülden istemektir. Yakın zamanda müjdeli haberler alabilirsin. * Çok büyük hayallerimiz var bunların hiçbiri mucize değil. Bunların gerçekleşmesinin zor olmadığını kabullenmeli, bizim de isteme hakkımız olduğunu unutmamalıyız.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * düşüncelerin yüksek frekansa sahip olduğu bir dönemden geçmektesin. Bunun anlamı ise düşünce gücünle istediğin her şeyi elde edecek kudrete sahip olduğundur. Tek yapman gereken kendini biraz daha geliştirmen, eğitim alman ya da daha fazla araştırmalar yapmandır. * Hangi konuya adapte olmak istiyorsak, bu süreçte kendimizi geliştirmek adına adımlar atabiliriz. Yapacağımız her ne olursa olsun başarı bizimle olacaktır. Sabretmek işin yarısıdır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * kalbini özgürleştirdiğin zaman yaşamında hak ettiğin onurlandırıcı, sevgi dolu aşkı ve birlikteliği daha derin bağlar ile güçlendirme enerjisine sahip olabilirsin. İlişkine canlılık katmak, daha güzel bir boyuta getirmek tamamen senin elindedir. * Var olan ilişkimizde ya da yaşamak istediğimiz aşkta hak ettiğimiz mutluluğu uzaklarda aramamalıyız. Bu ilişkiyi doğru yönde ilerletmek kalbimizi serbest bıraktığımızda çok kolay ve keyifli olacaktır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * pozitif enerjiler barındıran güzel bir değişime hazırlıklı olmalısın. Bu değişim belki de sadece hayallerini süsleyen ve gerçekleşmesini hiç beklemediğin bir durum olabilir. Yaşamın keyfinin, güzelliklerinin tadını çıkarmayı istemek senin de hakkındır. Kendimizden vazgeçmiş, sadece etrafımızdaki sevdiğimiz insanları mutlu etmek adına verdiğimiz çabalarla boğuşurken çok farklı bir değişim içine girebiliriz. İş, kariyer ve finansal konular gündemimizde olacaktır.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * hayatında bazı konularla ilgili köklü değişimler yapman gereken bir dönemdesin ancak sende bu değişimi yapacak güç yerine endişe ve korku daha fazla var. Bitirmek istediğin bir ortaklık, birliktelik varsa ya da evinden, işinden ayrılmak istiyorsan risk alabilecek süreçtesin. * Bu hafta kendimize olan güvenimizde azalmalar söz konusu olabilir. Bunun nedeni ise etrafımızdaki kişilerin yaptığı eleştiriler olabilir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * kendini çok farklı alanlara merak duyarken fark edebilirsin. Sosyal faaliyetlerin, hobilerin değişiklik göstermeye başlayacaktır. Şimdiye kadar hiç ilgi duymadığın, merak etmediğin alanlara yönelmek sana büyük moral kaynağı olacaktır. * Bu dönemde yaşadığımız bazı sorunlar bizi sıkılgan ve hayata karşı keyifsiz hale getirdi. Yeni alışkanlıklar, hobiler edinmek hayat enerjimizi yükseltecektir.

AKREP

Sevgili Akrepler; * hayatında tekrar tekrar yaşadığın, devamlı aynı döngüde dönüp durduğun bir olay yüzünden kendini güçsüz hissedebilirsin. Bu durumun devamlı tekrarlanması senin bir adım ileriye gitmene engel olmaktadır. Bu duygudan kurtulmak için sana zarar veren öfke, kin gibi duyguları artık bırakmalısın. * Hayatımızın herhangi bir alanında tekrarlanan konular bizim onu bırakmadığımız için olmaktadır. Serbest bırakmayı denemek bize fayda sağlayacaktır.

YAY

Sevgili Yaylar; * hayatınla ilgili vereceğin birtakım kararlardan önce kendine belli bir süre tanımalısın. Aniden vereceğin kararlar seni çıkmaza sürükleyebilir. Bu kararları vermeden önce seni benimsemiş, seven insanlara da danışmak sana fayda sağlayacaktır. * Ev değişikliği, alım satım işleri, yeni birlikteliğe başlamak gibi konularımız varsa biraz daha düşünerek hareket etmemiz gereken bir dönemdeyiz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * iç sesine kulak vermekten ziyade etrafındaki kişilerin seninle ilgili verdiği kararları, ön yargıları kabullenmek sana başarıyı getirmeyecektir. Senin hayatınla ilgili en net ve doğru kararları ancak sen verebilirsin. * Bu hafta önemli bir konu için kolları sıvayacağız. Bu konunun çözüme ulaşması gerekmektedir fakat bizler yanlış yol izleyebiliriz. Kendi iç sesimizle karar verirsek daha hayırlı olacaktır.

KOVA

Sevgili Kovalar; * aşk hayatın uzun zamandır istediğin gibi gitmiyorsa, şimdi arkana yaslan ve olacakları seyretmeye başla. Evren senin için güzel, mutluluk, güven dolu bir birlikteliği sana getirmektedir. Bu birliktelik hayata bakış açını değiştirecektir. * Bu dönem bizim için karşı cinsin algılarının açık olduğu dönemdir. Başkaları tarafından beğenilmek ve teklifler almak bize moral kaynağı olacaktır.

BALIK

Sevgili Balıklar; * kendini daha fazla sevmeye başlayacağın bir döneme girmektesin. Seni yakından ilgilendiren konular, gündemdeki olaylar, görsel açıdan değişiklikler seni epeyce meşgul edecektir. Canını sıkan ve yoran sorunların ortadan kalkması ile kendine daha çok zaman ayırmaya başlayacaksın. * Uzun süredir üzerinde çaba verdiğimiz bazı konular çözüme ulaşacak ve derin bir nefes alacağız. Bundan sonraki bir dönem sadece keyfi uğraşlarımız olacaktır. Bunu aslında çoktan hak etmiştik.

 

 
 
 
 
Yeşim
ÇEVRİMİÇİ
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
Ayça
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Gamze
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
Rosa
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Rosa...
İkra
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı