MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2020. Haziran 21. · 2985 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * kendinle ilgili kararlar vermen gerektiğinde etrafındaki kişilerden ziyade, kendi iç sesini dinlemen gereken bir dönemdesin. İçindeki ses sana doğru yolu gösterecek ve hiçbir zaman verdiğin karardan pişman olmayacaksın.

Varlığınla etrafındaki birçok kişiye ışık oluyorsun ama senin bu ışığa ihtiyacın olduğunda sana hiç kimsenin yardım eli uzanmıyor. Bunların farkına varmalı, herkese olması gerektiği kadar yardım etmeli, kendi içinde var olan pozitif enerjini etrafa dağıtarak harcamamalısın. Bir gün geldiğinde bu enerjiye ihtiyacın olacaktır. Hayata dair tüm kısıtlamalardan kurtulup, özgürlüğünü hissetmenin tam zamanıdır. *

Bu hafta Melek kartları özellikle sosyal çevremiz ve yakın insan ilişkilerimizle ilgili konularda bizleri uyarmaktadır. Kendimizden daha çok etrafımızdaki kişileri düşünmenin bize hiçbir şey katmadığını anlayabilmemiz için evren bize bazı fırsatlar sunacaktır. Bu fırsatları fark ettiğimizde her şey daha farklı yol almaya başlayacaktır. Bu durum ikili ilişkimiz için de geçerlidir. Aşk, sevgi ve mutluluğu yaşamak isterken, kendimizi de düşünmemiz gerektiğini unutmamalıyız.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * hem dünyaya hem de kendine karşı olduğun gibi olmalısın. Artık kendin olma vaktin geldi. Hayal ettiğin gibi yaşamak yerine var olan mevcut durumunu kabullenip, hayatın sana sundukları kadarıyla yaşamanın ne kadar kolay ve keyifli olduğunu yakında anlayacaksın. * Etrafımızdaki bazı kişilerden uzaklaşıp, kim olduğumuzu anlamamız gereken bir dönemdeyiz. İnsanlara ayak uydurmaya çalışmak yerine, kendi kabuğumuzda yaşamanın daha hayırlı olduğunu unutmamalıyız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * bu dönemde senin tek ihtiyacın olan şey gerçek aşk. Bu aşk yakında seni bulacaktır ve sen hayatının en güzel günlerini yaşamaya başlayacaksın. Bu ilişki senin hayata bakış açını değiştirecektir. * Bu hafta özellikle yalnız olan Boğalar için oldukça keyifli geçecektir. Yeni insanlar tanımak ve yeni bir ilişkiye başlamak bizlere büyük moral kaynağı olacaktır. Karşı tarafın bize sunduğu sevgi ve saygı aslında ihtiyacımız olan tek unsur olduğunu anlayacağız.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * yapman gereken tek şey duygularınla ve düşüncelerinle ilk önce istediğin hayatı hayallerinde canlandır ve devamlı imgele. Bu süreçte evren sana istediklerini mutlaka ulaştıracaktır. Kendi hayatını daha fazla önemsemeye başlayabilirsin. Bu karar uzun süre önce vermen gerekiyordu ancak geç kalınmış bir durum değildir. Şans senden yanadır. * Özellikle özel hayatımıza ilgili bazı radikal kararlar alabiliriz. Ev değişikliği, yeni bir aşk ya da iş değişimi gündemde olabilir.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * elindeki güzelliklerin artık farkına varmalısın. Sen bunları fark ettikçe evren sana daha fazlasını sunacaktır. Elindekilerin yetersiz olduğu düşüncesi seni her geçen gün köreltmektedir. İş ve finansal konularında şans senden yanadır. * Hafta boyunca ne kadar mutluyuz ya da değiliz gibi düşüncelerle boğuşup durabiliriz. Aslında var olan şansımız oldukça yüksektir. Bizim yaptığımız sadece daha iyisi için çaba harcamaktır. Şunu unutmamalıyız ki, olması gereken zaten bizde mevcuttur.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * aşk hayatında kendini sevgiyle ifade etmeye çalıştığında, karşı tarafın da sana bu şekilde geleceğini unutmamalısın. Her güzelliği karşı taraftan beklemek yerine senin de bazı adımlar atman gerektiğini unutmamalısın. * İkili ilişkimizde bazı sorunlar varsa, bu sorunlara çözüm bulabilmek istiyorsak biraz da hatayı kendimizde aramalıyız. Bunu başarabilirsek, ilişkimizi farklı bir boyuta taşıyabiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * kafanda tasarladığın bir meseleyi olmuş bil. İlahi düzen sana bu konuda yeterli desteği vermektedir. Bu durumun senin için ne kadar hayırlı olduğunu yakında göreceksin. Evrenin sana bu konudaki desteği uzun bir süre hayatında kalacaktır. * Özellikle iş ve finansal konularda evren bizim çözümlenmesi gereken bir konuyla ilgili başarıya ulaşmamızda büyük destek olacaktır. Farklı yerlerden gelecek fırsatlar bize kazanç sağlayacaktır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * yaşamındaki yüklerden, sana hizmet etmeyen tüm negatif enerjilerden kurtulmak zorundasın. Bu şekilde devam ettiğin sürece kendi enerjini bozmaktasın ve hiçbir şekilde mutlu olamazsın. * Etrafımızdaki olumsuz olaylardan ve kişilerden uzaklaşmaya başlayacağız. Bunu daha önceden yapmamız gerekirdi ancak ruhumuz daha yeni yeni farkındalığı keşfetmeye başlamaktadır.

AKREP

Sevgili Akrepler; * hayata dair isteklerin var bazı önemli konularla ilgili gerçekten bir mucize gereklidir fakat mucizeler de insanlar içindir ve gelip seni bulacaktır. Senin için çok fazla önem taşıyan bir isteğini olmuş bil. * Bu hafta özellikle finansal konularla ilgili uzun süredir elimize geçmemiş bazı fırsatları yakalayacağız. Yeni iş teklifleri, parasal teklifler, anlaşmalar gündemimizde olacaktır. Burada önemli olan tek şey akıllı davranmak ve acele etmemektir.

YAY

Sevgili Yaylar; * yüreğinin yolunda attığın ufak bir adım sana uzun yolların kapılarını açacaktır. Kendine biraz daha güvenmelisin ve risk almalısın. Bu şekilde devam edersen yerinde saymak kaçınılmaz bir durum olacaktır. * Uzun süredir duygularımızı gizliyorsak ve bundan çekiniyorsak artık adım atma zamanıdır. Kendimizi saklamanın bize hiçbir şey katmadığını anlamalıyız. Özellikle aşk hayatımızı yoluna koymak için bunu yapmalıyız.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * yeni bir iş yerine ya da eve taşınma hazırlık aşamasına girebilirsin. Bu durum olumlu yeni enerjiye öncülük edecektir. Bu değişiklik için çok fazla çaba harcaman gerekiyormuş gibi görünse de işlerinin ne kadar kolay şekilde çözümlendiğine şahitlik edeceksin. * Uzun süredir yapmak istediğimiz fakat cesaret edemediğimiz değişikliği kolay bir biçimde yapacağız. Maddi ve manevi olarak evren bize destek olacaktır çünkü bu değişiklik bizim için çok hayırlıdır.

KOVA

Sevgili Kovalar; * devamlı tekrarlanan duygu ve düşüncelerin, rüya ya da işitsel mesajların farkına varma zamanın gelmiştir. Bunlar evrenin seni harekete geçirmeye veya değişiklikler yapmaya teşvik eden mesajlarıdır. Bunların farkına vararak yoluna devam edersen, varmak istediğin yere en kolay yoldan ulaşabilirsin. * Bu dönemde özellikle rüyalarımız, yolda giderken gördüğümüz bir sayı, gözümüze takılan bir yazı bize evrenden bir mesajdır. İsteğimizle bu mesajları bağdaştırmalı ve sabırla ilerlemeliyiz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * kendini daha fazla sevmen gerektiğini son zamanlarda yaşadığın bazı olaylardan ötürü anlamış olmalısın. Kendinden çok etrafındaki kişileri düşünmek, empati kurmak senin var olan enerjini köreltmektedir. * Yoğun iş temposu ve karmaşık sosyal çevre bizi oldukça yormaya başladı. Kendimize biraz mola vermeliyiz ve bizi üzen, sıkan tüm olaylardan uzak durmalıyız. Yoğun bir tempoya tekrar girmeden önce enerji depolamalıyız.

 

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Ayça
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Gamze
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
Rosa
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Rosa...
İkra
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
ŞUANDA MEŞGUL
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı