MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2020. Mayıs 24. · 2753 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * kendine belirlediğin bir zaman var ve bu zamana kadar kendinle ilgili önemli kararlar vereceksin. Bu zamanın gelmesine çok az kaldı ve hayatında büyük değişimlere hazırlıklı olmalısın.

Bu değişimin olmasında kendine olan inancının çok büyük etkisi vardır. Her şeyden önce kendine güvenmen, etrafındaki kişilerin sana sunduğu destekleri alman ve evrenin de yardımı birleştiğinde muhteşem olanaklar sana doğru gelmektedir. Uzun zamandır sana ulaşmak isteyen bir dostunun yardımına koşmak zorunda kalabilirsin. Bu yardım sadece ona iyiliği yapmak gibi görmemelisin. Bu yardım sayesinde önünde çok güzel kapılar açılacaktır. Maneviyatının yüksek olması, evrenin görünmez olağandışı mucizelerini sana sunacaktır. *

Bu hafta hepimiz için oldukça hareketli ve bereketli bir hafta olacaktır. Özellikle kariyer, para konularında oldukça şansımız yüksek ve moralimizin de artmasına vesile olacak olaylarla karşılaşacağız. Finansal konularda bir anda artan şansımızın bize getireceği fırsatları doğru şekilde değerlendirirsek, uzun vadeli kazançlar elde edebiliriz. Kariyerimiz ile ilgili ise büyük değişimlere şahit olacağımız bir döneme girmekteyiz. Bu durum etrafımızdaki bizi seven kişileri de çok mutlu edecektir.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * kendine bazı konularda şans vermemekte direniyorsun. Kendini bu aralar zayıf ve ümitsiz hissetmene neden olan tek unsur, hayattan istediklerini alamadığını düşünmendir ancak her şeyin olması için zamana ve gerekli ortama ihtiyacı vardır. * Bu hafta kendimizi her ne kadar keyifsiz hissedersek hissedelim, aşk hayatımızdaki renklilik ve hareketlilik bizi kendimize getirecektir. Finansal konularda kazançlı bir haftadayız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * hayatın ne kadar güzel olduğu kadar zorluklarla dolu olduğunu son zamanlarda yaşadıklarından dolayı daha iyi anlamaya başladın. Bunların sana bazen ders bazen de hediye olarak sunulduğunu anlamalısın ve bundan sonraki hayatında bu tecrübelerini göz ardı etmeden hareket edersen, her şey daha kolay olacaktır. * Etrafımızda olup biten bazı olaylar ve hayatımızdaki kişilerin bize neler sunduğu konusunda kendi içimizde bir analiz içinde olabiliriz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * etrafındaki bazı kişilere karşı daha dikkatli olman gereken bir dönemdesin. Herkesi kendin gibi güvenilir, samimi ve içten görmenin ne kadar yanlış olduğunu anladığında, bencil davranmayı da öğrenmiş olacaksın. * Bu hafta kendimizden çok etrafımızdaki insanların sorunları ve bize yansıttıkları olumsuz etkileri ile meşgul olabiliriz. Böyle bir durumla karşılaştığımızda tek yapmamız gereken şey hayır kelimesini daha fazla kullanmak ve kendimizi korumaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * arzu ettiğin fakat bir türlü ulaşamadığın hayatı yaşaman için çok az zaman kaldı. Kalbini acılardan korumak için ördüğün duvarların artık yıkılma zamanıdır. Karmaşık duyguların son bulmaya başladığında evren sana gereken desteği verecektir. * Özellikle finansal konularda bazı sorunlarla karşılaşabiliriz. Bu durum moralimizi epeyce bozabilir. İş ve kariyer alanımızda sorunlar çıksa da tecrübelerimiz sayesinde kısa sürede başarı elde edeceğiz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * kendi iç sesini dinlediğinde hayata dair neler yapman gerektiği ile ilgili doğru cevapları bulacaksın. Mantık mı yoksa duygusallık mı senin için ön planda olması konusunda iç sesin seni doğru yönlendirecektir. * Özellikle aşk hayatımızda olup biten bazı olaylar bizim aşk ve sevgiye karşı güvenimizin sarsılmasına sebep olabilir. Böyle bir durumda sakin kalıp, kendi dünyamıza dönmeliyiz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * başkalarını mutlu etmekten kendini yeterince geri plana attın ve artık bunun sana ne kadar büyük zararlar verdiğini anlamaya başlayacaksın. Senin gösterdiğin sevgi ve anlayışı karşındaki kişiden alamadığında, mutlaka ilgini ondan çekmelisin. * Özellikle aşk ve sosyal hayatımızda yaptığımız fedakarlıkların karşılığını alamıyorsak, kesin ve net tavırlar sergileyebiliriz. Böylelikle kendimizi negatif enerjilerden korumuş olacağız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * önümüzdeki günlerde evrenden sana gelen mesajları takip etmelisin. Senin istediğin güzelliklere ulaşman için evren sana olumlu mesajlar yollayacaktır. Bu mesajları doğru algıladığın sürece senin için hayırlı oluşumlara vesile olacaktır. * Elimizden geleni yapıyoruz fakat bir türlü istediğimiz paraya ya da işe erişemiyorsak, bu günlerde dikkatli olmalıyız. Bize sunulan bazı olasılıklar kendini gösterecektir.

AKREP

Sevgili Akrepler; * insanları olduğu gibi kabullenmek senin için bu kadar zor olmamalıdır. Herkes dünyaya farklı karakterlerde gelir ve farklı hayatlar yaşarlar. Onları yaşadıkları hayata iten tek şey karakterine göre hayat biçimidir. * Etrafımızdaki insanlarla bazı konularda fikir ayrılıkları yaşayabiliriz. Bunun sebebi ise bizim onlardan farklı bir bakış açısına sahip olmamızdır. Bu durumu uzatmanın anlamı yoktur ve herkesle daha anlayış çerçevesinde iletişimde olmalıyız.

YAY

Sevgili Yaylar; * aşk hayatında uzun zamandır beklediğin güzellikler seni bulacaktır. Kendini yalnız hissetmek seni oldukça yordu ve artık mutlu olma zamanıdır. Aradığın bu kişi seni gelip kendisi bulacaktır. * Yalnız olan Yaylar bu dönemde yeni bir ilişkiye başlarken, ilişkisi olanlar ise beraberliklerinde yepyeni bir sayfa açabilirler. Evren bizi özellikle bu konuda fazlasıyla destekleyecektir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * doğuştan sende var olan fakat gizli kalmış, şimdiye kadar hiç kendini gösterme fırsatını yakalayamamış bazı hünerlerini ortaya çıkarma zamanıdır. Kendinde yeni yetenekler fark etmek sende mutluluk kaynağı olacaktır. * Kendimizden sıkıldığımızı fark edebiliriz. Bu yüzden de kendimizi farklı alanlarda geliştirmek için keyifli kurslara başlayabiliriz, faaliyetlerde bulunabiliriz. Bu durum bize moral kaynağı olacaktır.

KOVA

Sevgili Kovalar; * herkesin hayatında olmazsa olmazları vardır. Senin olmazlarının başında aşk, sevgi ve bağlılık duyguları vardır. Kendini bir yere ve bir kişiye ait hissetmek sana güven duygusu vermektedir. * Kova burçları bu hafta boyunca hayatlarında bazı boşluklar hissedebilirler. Kendimizi yalnız hissetmemek için dostlarımızla ya da sevdiğimiz kişi ile daha fazla vakit geçirmeye ihtiyacımız olacaktır.

BALIK

Sevgili Balıklar; * hayatınla ilgili vereceğin kararlarda asla acele etmemelisin. Kararsızlığın ve aniden verdiğin kararlar seni çıkmaza sürükleyebilir. Etrafındaki güvendiğin insanların tavsiyelerini dinlemek sana fayda sağlayacaktır. * Özellikle finansal ve iş alanlarında atacağımız adımlar bu hafta boyunca çok önemlidir. Uzun süredir çaba harcadığımız projelerimizi zamana yaymak zorundayız. Bu süreç yatırım yapmak ya da yeni işe başlamak için doğru değildir.

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı