MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2020. Mayıs 18. · 2642 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * bu dönemde kalbinden geçen ne varsa olmuş bil ve kendine de hayatın akışına da güven. Olması gerektiği zaman da seni gelip bulacak bu dileğin, uzun süredir bir oluşum içindeydi ve artık evren seni bu konuda desteklemektedir.

Düşüncelerinle, duygularınla yarattığın ışık sana artık yol gösterici olmaya başlayacaktır. Hayatın ne kadar da değerli ve keyifli olduğunu anlayacağın bu dönemde sevdiklerin de seni bu konuda destekleyecektir. Büyük bir başarıya imza atmaya hazırlanırken, etrafında olup biten negatif hiçbir konuyu, insanları hayatına almamaya özen göstermelisin. Kendini dış dünyadan saklamak adına taktığın maskeyi çıkartıp, dünyada kim olduğunu, nerde ve ne amaçla yaşadığını, misyonunun ne olduğunu artık anlamalısın ve güçlü durmalısın. *

Bu hafta bizim için yeni bir dönüm noktasının başlangıcı olabilir. Tarihi bir olay olarak bile adlandıracağımız bu süreçte kendimizi daha iyi anlayıp, kendimizi daha net ifade edip, toplum içinde veya bunduğumuz önemli ortamlarda kendimizi kabullendireceğiz. Bu durumun olmasını uzun süredir beklemekteyiz ve artık hayallerimizin hiç de imkânsız olmadığını göreceğiz. Geçmişten bu yana bizi sıkan iplerimizi geçmişten kopardığımızda da her şey çok daha kolay çözümlenecektir. Geçmişi silip, yeniye yer açma zamanıdır.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * hayatın akışında seni rahatsız eden, önüne engel olan tüm tıkanıklıkları ortadan kaldırmak adına gücün var ancak bunu yapabilecek yeteneğin kendinde olmadığını düşünüyorsun ve bu yüzen de devamlı yaşadığın olaylar kendi ekseninde dönüp duruyor. Artık değişim zamanıdır. * Kendimizi güçsüz görüp, yaşadığımız he türlü kötü bir olayda kendimizi şanssız olarak adlandırmaktan vazgeçmeliyiz. Her şeyin düşüncelerimizde şekil aldığını unutmamalıyız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * ruh eşini bulma yolunda hızla ilerlemektesin fakat ruh eşini bulmak için senin sevdiğin şeyleri sevmek, hayata bakış açınızın aynı olması konusunda yanılgılar içerisindesin. Ruh eşi demek senin gibi olmak değil, sende olmayan duyguları sana yansıtmasıdır. * Bize hayata dair ders veren, tüm olumsuzlukları ayna gibi karşımıza getiren kişi aslında ruh eşimizdir. Bu yüzden de çok fazla ince eleyip, sık dokumanın anlamı yoktur. Akışta kalmak en doğrusudur.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * kendinle şimdiye kadar verdiğin savaşa artık son verme zamanıdır. Aşk hayatınla ilgili sende ümitsizliğe sebep olan bütün duygular yerini sevgiye ve huzura bırakacaktır. Aşk hayatındaki bu büyük değişim sana moral kaynağı olacaktır. * Yalnız olan İkizler uzun süredir aradıkları kişiyi çok tesadüf şekilde bulacaktır. Bu kişi eğlenceli ve pozitif bir insan olacaktır ve bize hayatın keyifli yanlarını sunacaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * senin hayat akışına, frekansına uygun enerjileri hayatına çekme zamanıdır. Sana hizmet etmeyen negatif enerjileri, kişileri hayatından çıkardığında, pozitif kişilere ve enerjilere yol açmış olacaksın. * Evimizde eski eşyalarımızdan, ruhumuzu sıkan kötü enerjilerden sıyrılma zamanıdır. Evde yapacağımız bu temizlik ruhumuza da iyi gelecektir. Geçmişte yaşanan kötü bir anıyı barındıran eşyalardan kurtulmak bize rahatlık verecektir.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * seni ve etrafındaki yakınlarını önemli ölçüde ilgilendiren bir konu ile ilgili karar verme aşamasındasın. Bu kararı verirken çok dikkatli olmalısın. Kendine güvenmek çok önemli fakat hayatın neler getirebileceğini de hesap ederek adım atmalısın. * Bu hafta özellikle finansal konularda riske girmekten korkmadan hareket edebiliriz. Şimdilik bir risk görünmeyebilir ancak ilerde çıkabilecek bazı aksaklıkları da düşünerek hareket etmeliyiz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * ev ve aileyi yakından ilgilendiren ve uzun süredir beklediğin güzel haber sana ulaşmak üzeredir. Bu haberle birlikte aile içinde güzel telaşlar ve hareketlilik söz konusu olabilir. Özellikle finansal konularda şanslı olacağın bir dönemdesin. * İş ve kariyer alanımızı da yakından ilgilendiren gelişmeler, uzun süredir ümidimizi yitirdiğimiz bazı konuları gün yüzüne getirecektir. Kendimizi hem güçlü hem de keyifli hissedeceğiz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * kendini güçlü ve tecrübeli gördüğün konulara yönelmelisin. Tecrübe sahibi olmadığın konulara odaklanmak sana kayıp getirebilir. Değişiklik arıyorsun fakat bunu yapmak isterken zarara girebilirsin. Özellikle amacın para kazanmaksa, daha dikkatli hareket etmelisin. * Kendimize yeni hobiler arayabiliriz ve bu hobileri kazanca dönüştürmek için çaba harcayabiliriz. Bu güzel bir şey fakat hemen para kazanmak düşüncemiz yanlıştır.

AKREP

Sevgili Akrepler; * atacağın ufak bir adım evren tarafından sana tüm kapıların açılmasına vesile olacaktır. Bu adımı atmaktan bu kadar korkmak yerine, başına gelebilecek iyi ya da kötü her şeyi göze alarak başlarsan, mucizeler sana gelmeye başlayacaktır. * Bu aralar kendimizi güçsüz hissedebiliriz. Bunun en büyük sebebi şu dönemde yaşadığımız Retro hareketleri olmaktadır. Kendimizi bir an önce toparlayıp, yolumuza devam etmeliyiz.

YAY

Sevgili Yaylar; * hayatında senin için önemli yeri olan bir kişi adına vermek istediğin kararı vermeden önce ilk etapta kendine zaman vermeli, bu kişi hakkında doğruyu düşünüp düşünmediğinin farkına varmalısın. Aniden verilen kararlar sonucunda sonra pişmanlık duyabilirsin. * Hayatımızdaki kişi ile aramızda bazı tatsız olaylar yaşanabilir. Bu durum karşısında beklenmedik bir karar alıp, ayrılmak isteyebiliriz fakat bunu yapmadan önce karşı tarafa kendini savunma hakkını vermeliyiz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * her şeyden önce kendini sevgiyle ifade etmek zorunda olduğunu unutmamalısın. Hırçınlık, gerginlik gibi duygular karşındaki insanların senin için farklı düşünmesine sebep olmaktadır. İçinde barındırdığın sevgiyi göstermekten çekinmemelisin * Bu hafta sosyal çevremizle aramızda bazı sorunlar yaşanabilir. Bunun en büyük sebebi ise bizim tavırlarımız olabilir. Kendimizi frenleyebilmeliyiz ve karşı tarafı kırmaktan kaçınmalıyız.

KOVA

Sevgili Kovalar; * hayatta bazen en iyi cevap susmaktır. Bunu devamlı hatırlaman gereken bazı sorunlarla karşılaşabilirsin. İnsanların seni anlaması her ne kadar zor olsa da kendini ifade etmeye çalışmaktansa, susmak sana daha fazla kazandırır. * Etrafımızla ve özellikle iş çevremizle aramızdaki bazı sorunları çözmek belki de hiç bu kadar zor olmamıştır. Kendi kabuğumuza çekilmek en doğrusu olacaktır.

BALIK

Sevgili Balıklar; * acı çekmekten korkan bir yapıya sahipsin ancak acı çekmeden iyiliği, doğru olanı öğrenmek mümkün değildir. Kendini hayatta her şey olabileceğine alıştırmalı, en ufak olaylardan kendi enerjini düşürmemelisin. * Bu dönemde oldukça hassas ve kırılgan olabiliriz. Bunun sebebi ise etrafımızda olup biten olaylardır fakat daha güçlü olmak zorundayız. Bu şekilde devam edersek, kendimizi yıpratırız.

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı