MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2020. Mayıs 10. · 2502 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * hayatınla ilgili yeni fikirler, duygular ortaya çıkarmak için uygun bir dönemdesin. Evren seni bu yeniliklere sahip olabilmen ve başarabilmen için desteklemektedir.

Hayatına girecek yeni olasılıklara ve değişimlere kendini her ne kadar hazır hissetsen de içsel olarak kaygıların ve korkuların var. Bunlardan kurtulmak için biraz daha cesaretli olmalısın. Bunu başardığın zaman hayat sana tüm isteklerini verecektir. Risk almaktan kaçmak yerine, sana gelen tüm fırsatlarına açık olmalısın. Olması gerekenler doğanın ritminin içinde sakin şekilde oluşumlarını tamamlayacaktır. Senin yapman gereken tek şey bu ritme ayak uydurmak ve akışa kendini bırakmaktır. Hayatında her ne yaşanırsa yaşansın, evren tarafından onaylandığını ve korunduğunu unutmalısın. *

Bu hafta hayatımızın önemli noktaları ile ilgili net kararlar vermemiz gerekebilir. Bu durum iş, ev ya da kariyer değişikliği ile ilgili olabilir. Konu her ne olursa olsun bizim hayrımıza gelişmeler yaşanacağı görünmektedir. Hayatımızı derinden etkileyecek bu durumların gökyüzü olayları ile ilgisi oldukça fazladır.  Son günlerde hem Dolunay hem de peş peşe yaşanan gezegen gerilemeleri bizleri değişimlere istemesek de itmektedir. Tüm değişimlerin olumsuz olacağını düşünmek yerine, yeri ve zamanı gelmiş gibi düşünerek hareket edersek daha olumlu sonuçlar alabiliriz.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * bu aralar evrenden mucizeler beklemektesin. Seni zorlayacak olumsuz cümleleri cevap olarak almak pek hoşuna gitmiyor ve zaten bu cevabı asla kabul etmemelisin. Hedeflerin çok zaman ve çaba gerektiriyormuş gibi dursa da doğru yoldasın ve böyle devam etmelisin. * İş ve kariyer alanlarımızda çok hareketli bir süreç bizi beklemektedir. Yoğun, yorucu fakat sonuç tam da bizim istediğimiz gibi sonuçlanacaktır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * en kötüsü artık geride kaldı. Şu andan itibaren önüne bakmalısın. Özellikle aşk hayatında yaşadığın zorluklar son bulmaya başlayacaktır. Kendini hiç olmadığın kadar özgür ve huzurlu hissedeceksin. Geçmişte yaşadıklarından dersini aldın ve şimdi kazanma zamanıdır. * İkili ilişkilerde net kararlar alma zamanımız geldi. Bizi üzen, zorlayan tüm enerjilerden kurtulma zamanıdır. Önümüzdeki günlerde kendimizi daha keyifli hissedeceğiz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * hayatının herhangi bir alanı ile ilgili bitişler söz konusu olabilir. Bu durum seni fazlasıyla üzebilir ancak uzun süredir sancı çeken bu konunun artık bir sonuca bağlanması gerekiyor ve olması gereken de olmaktadır. *  Yaşadığımız bazı zorluklar gündemde olabilir. Yaşayacağımız bazı ayrılıklar bizi zorlayacaktır. Bu ayrılık sevgilimiz ya da eşimizle ilgili olma ihtimal yüksektir. Her ne olursa olsun mutlaka sakin ve kontrollü şekilde yolumuza devam etmeliyiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * yoluna devam ederken eğer ki önüne taşlar ve engeller çıkarsa bilmelisin ki, evren bu konu üzerindeki dengesini ve ritmini bozmuş demektir. Bu durumu bir an önce ele almalı, nerde yanlış ya da eksik yaptığını bulmalısın ve yoluna devam etmelisin. * Özellikle iş ve finansal konularda epeyce sarsıntılar yaşayabiliriz. Yolunda giden şeylerin bir şekilde bozulmasının nedeni, bizim yaptığımız hatalardan kaynaklı olduğunu bilmeliyiz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * eline yeni fırsatlar geçmeye başlıyor iç ve dış benliğin bu fırsatlar karşısında yüksek enerjiye sahip olmaya başlıyor. Bu süreçte yaşayacağın tüm güzelliklerin keyfini çıkarmaya bakmalısın. Bu durum etrafındaki insanlar tarafından da takdir görebilir. * Moralimizin yüksek olacağı bu süreçte hem kendimize hem de etrafımızdaki kişilere güzel enerjiler yayıyor olacağız. Özellikle yakınlarımız bu enerjiden faydalanacaktır.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * hayatında yaşadığın olumsuzluklar seni fazlasıyla üzerken, bir yandan da seni olgunlaştırıp, gelecekte karşına çıkabilecek tüm olaylara seni hazırlamaktadır. Yaşadığın yerli yersiz suçluluk duygusu kendine zarar vermekten başka bir işe yaramamaktadır. * Hayatımızın hiçbir alanında sorun yokken bile gelecek kaygısı duyabiliriz. Bu durum bizim atmamız gereken büyük adımlara nasıl engel olduğunun farkında bile olmayız. Daha sakin ve rahat davranmalıyız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * evren bu dönemde ileriye dönük tasarladığın projelerine başlaman için büyük destek verecektir. İsteklerini yapabilmek için hem ruhen hem de fiziksel olarak enerjiye ihtiyacın vardır ve bu enerji sana verilmektedir. * Uzun süredir çaba harcadığımız fakat bir türlü çözümleyemediğimiz sorunlarımız artık çözümlenmeye başlayacaktır. Bu durum hem bizi hem de ailemizi mutlu edecektir.

AKREP

Sevgili Akrepler; * kırılan ve incinen duyguların iyileşmeye başlamaktadır. Öfke ve kızgınlıklar ruhundan çıkmaya başlıyor ve bu durum seni çok farklı bir karaktere dönüştürmektedir. Yerli yersiz barındırdığın öfkelerin sana ne kadar zarar verdiğini anlamaya başlayacaksın. * Aşk hayatımızda ya da sosyal yaşantımızda bizi üzen bazı olaylardan sıyrılıp, artık eskisi kadar takılmamaya başlayacağız. Bizi rahatsız eden tüm negatif enerjileri hayatımızdan çıkarıyoruz.

YAY

Sevgili Yaylar; * üzerinde çalıştığın bir proje varsa, bu süreçte daha fazla irdelemeli, uzman kişilerin de fikirlerini almak zorunda kalabilirsin. Seni bekleyen daha iyi olasılıklar için daha fazla çalışmalı ve çaba harcamalısın. Bu şekilde devam edersen sadece yetinmekle kalabilirsin. * İş ve kariyer alanımızda ya da finansal konularda önemli adımlar atmakta kendimizi zorlayabiliriz fakat bu zorlama önümüze ciddi engeller çıkarabilir. Sakin ve ağır adımlarla ilerlemeliyiz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * sevgi almaya ve vermeye açık olman gereken bir dönemdesin çünkü yepyeni bir ilişki sana doğru hızla gelmektedir. Kendini enerji dolu, aktif ve moral olarak yüksek hissedeceğin bu ilişkini korumalı, sahip çıkmalısın. * Ansızın, hiç beklemediğimiz bir zamanda uzun süredir beklediğimiz aşk karşımıza çıkacaktır. Bu ilişki herkese örnek bir seviyede olacaktır. Hem kendimizi hem de karşı tarafı mutlu edeceğimiz güzel bir ilişkidir.

KOVA

Sevgili Kovalar; * evlilikle ilgili içinde barındırdığın korku ve kaygılar varsa, evren seni bu konuda iyileştirecektir. Geçmişten bu zamana kadar uzanan tıkanıklıklar sende bu konu ile ilgili blokajlar yaratmaktadır ve bu yüzden de evliliğe karşı sıcak bakmakta zorlanabilirsin. * Düzeyli şekilde ilerleyen ilişkimizle ilgili asla kötü düşünceler içine girmememiz gereken bir süreçtir. İlişkide yaşanan bazı sorunların da bizden kaynaklı olduğunu unutmamalıyız.

BALIK

Sevgili Balıklar; * kendini daha fazla sevmeli ve zaman ayırmalısın. Bu şekilde devam ettiğin sürece karşına her zaman senin gibi düşünen insanlar çıkacaktır ve bu durumda seni ümitsizliğe itecektir. Var olma sebebinin sadece çalışmak ve rutin hayatın aklına ayak uydurmak olmadığını anlamalısın. * Hayatımızın birçok alanında talihsizlikler yaşayabiliriz fakat bu durumlara karşı daha ılımlı olursak, kendiliğinden çözümlendiğini göreceğiz.

 

 

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı