MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2020. Ocak 12. · 2635 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Toplumdaki konumun, duruş şeklin ve insanların gözünde saygınlığın bu dönemde önem kazanacaktır. İş ve eğitim ve öğretimle ilgili elde edeceğin başarılar etrafındaki kişiler tarafından takdir görecek, aldığın olumlu eleştiriler kendine olan güvenini arttıracaktır.

Finansal olarak eline geçecek bazı fırsatları iyi değerlendirebilirsen yaşam kaliten yükselecektir. Aşk hayatınla ile ilgili istediğin, hayal ettiğin sonuçlara kavuşmak için gitmek istediğin yere seni sadece akış götürebilir ve bu yüzden kaygılardan uzaklaş ve aşkın ritmine ayak uydurmaya çalış. Bazen elinde olmadan düşüncelerin, duyguların ve hislerin seni yanlışa sürükleyebilir. Böyle bir durumla karşılaşınca hemen karar vermekten kaçınmalısın ve sakin düşünüp, olayları iyice irdeleyip öyle karar vermelisin. *

Bu hafta sosyal çevremiz ve özellikle ikili ilişkilerimiz gündemimizi oldukça meşgul edecektir. İş ve kariyer alanımızda elde ettiğimiz başarılar maddi ve manevi yönden bizi mutlu ederken, insanların bize karşı sergiledikleri davranışların da olumlu yönde olması bizi daha fazla kamçılayacaktır. Aşk hayatımızda beklenmedik olumlu sonuçların ortaya çıkması ise moralimizi yükselmesine vesile olacaktır. Yeni aşklar başlarken, eski aşklarda da yeniden hareketlenmeler söz konusu olabilir.

Melek kartların bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * hayatının içinde sana zorluk yaratan, sıkan ve çözüm bulamadığın sorunları ortadan kaldırmak adına atacağın adımlar sana büyük mutluluk ve ferahlık getirecektir. Kendi dünyanı yeniden yapılandırmak isteğinle, yaşam çizgine yeni bir yol çizebilirsin. * Bu hafta dış dünyadan ziyade kendi dünyamızla ilgili bazı net kararlar verebiliriz. Bu durum bizi uzun vadeli etkileyecek kararlar olacaktır. Özellikle iş ve finansal konulara yönelik değişiklikler yaşanabilir.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * aşk hayatının renklenmesi seni oldukça mutlu edecektir. Yeni bir enerji hayata bakış açını değiştirebilir. Uzun zamandır içinden çıkamadığın sorunların, soru işaretlerin ve aşk adına olumsuz düşüncelerin yerini sevgiye ve mutluluğa bırakacaktır. * Bu dönem bizim için hem eğlenceli hem de farklı bir dönem olacaktır. Aşk hayatımızın iyileşmesi hayatımızın diğer alanlarını da iyileştirecektir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * hayatın boyunca insanlara, olaylara ve içinde barındırdığın her duyguya bir bağ ile bağlanmaktasın. Bu bağlar bazen seni üzebilir, bazen de sevindirebilir. Bu yaşam şekli hayatın akışından ibarettir. Bu yüzden bu duyguların esiri olmadan, her şeyi olması gerektiği kadar yaşamanın doğru olduğunu kabullenmelisin. * Hayatımızın herhangi bir bölümünde takıntı haline getirdiğimiz bir şeyden ya da bizde bağımlılık yaratan bazı konulardan uzaklaşmak için doğru bir zamandır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * yaratıcının sana sunduğu hayatı, enerjini ve yeteneklerini doğru şekilde değerlendirip, kullanabildiğin sürece istediklerini hayatına alma gücüne sahip olacaksın. Bu güç sende var olan bir güçtür fakat bunu kullanmakta zorlanıyor olabilir ya da hissetmiyor olabilirsin. Anlamanın en iyi yolu kendinle daha fazla baş başa kalmak ve kendini dinlemek olacaktır. * Bu süreçte kendimizle daha fazla baş başa kalmalı, iç sesimizi dinleyerek hareket etmek isteyebiliriz. Bunu uzun süredir yapamadığımızı fark etmek bile aslında yolun başlangıcıdır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * sanatsal yeteneklerini ortaya çıkarma zamanıdır. İçinde barındırdığın duyguları sanatın herhangi bir alanında yansıtmak sana her açıdan iyi gelecektir. Kendini ifade edebildiğini bilmek bile sana moral olacaktır. * Bu dönemde derinlerde saklanan bazı yönlerimizi ortaya çıkaracağız ve farklı insanlarla tanışıp, farklı ortamlarda bulunabiliriz. Bu ortamlarda tanışacağımız yeni insanlarla güzel projelerde de bulunabiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * başarılarının devamını sağlayabilmek için hem kendi gücüne hem de etrafındaki kişilerin verdiği desteğe ihtiyacın olacaktır. Ekip halinde yaptığın her işinde kazanç sağlayabileceğin bir dönemdesin. Enerjini doğru yerlerde kullanmak sana bolluk ve bereket getirecektir. * Bu süreçte attığımız her adım, yaptığımız her işin bize kazanç sağlayacağını bilmeliyiz. Yapmak istediklerimizi sıraya koyarak, sakin şekilde yolumuza devam etmeliyiz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * hayata karşı verdiğin mücadelelerin olumlu dönüşlerini alabileceksin fakat bu başarıyı sağlarken kendi hayatını ne kadar hiçe saydığının farkına varmalı ve yoğun tempona biraz mola vermelisin. * İş ve kariyer alanımızda çok fazla yorulacağımız bir süreçteyiz. Yeni bir işe girdiysek orada kendimizi ispatlamak için uğraşacağız. Var olan işimizde de bize verilen görevleri sonuna kadar yerine getireceğiz.

AKREP

Sevgili Akrepler; * seni gerçekten mutlu eden tek şeyin aşk olduğunu biliyorsun. Sevmek, sevilmek senin hayatının vazgeçilmezidir. Yalnız isen yeni bir ilişkiye kendini hazırlamalısın. Bu kişinin sana vereceği mutluluk, güven duygusunu da beraberinde getirecektir. * Takıntılı düşüncelerimizden kurtulma zamanıdır. Düşüncelerimizi, endişelerimizi serbest bıraktığımız an da hayat çok daha güzel olmaya başlayacaktır.

YAY

Sevgili Yaylar; * her şeye ilk önce kendini sevmekle başlamalısın. Kendinde kusur olarak gördüğün birçok şeyi, başkalarında gördüğünde ve hissettiğinde göz ardı edebiliyor ya da kabulleniyorsun fakat aynı kusuru kendinde asla kabul edemiyorsun. Sende bu evren de yaşıyor ve aynı enerjilerden var olduğunu unutmamalısın. * Bu dönemde sadece kendimizle meşgul olabiliriz. Hem bedenen hem de ruhen arınma sürecine ihtiyacımız olacaktır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * uzun süredir verdiğin hayat mücadelesinin sonucunda ferahlayacağını umarak hareket ettin ve sonucunu da olumlu yönde almaya başlıyorsun. Şimdiye kadar edindiğin iyi ya da kötü tüm tecrübelerinin bugünü şekillendirdiğini artık görmelisin. * Özellikle finansal ve iş alanlarımızda maddi ve manevi gelişmeler yaşayabiliriz. Edindiğimiz kazançları yakınlarımızla da paylaşabiliriz.

KOVA

Sevgili Kovalar; * her yeni gün, yeni bir başlangıçtır, dün ve önce ki gün hepsi yaşandı ve bitmiştir. Geçmişe dayalı ne kadar üzüntü, keder, nefret, endişe varsa hepsini artık bırakma zamanıdır. Enerjini düşüren şeyler sadece duygu ve düşüncelerden ibarettir. * Bu dönemde devamlı kendimizi şanssız olarak adlandırabiliriz fakat bu yanlış bir düşüncedir. Hayata karşı iyi ya da kötü düşündüğümüz her şeyi yaşadığımızı bilmeliyiz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * affetme duygusunun altında yatan olumsuzluğun nedeni; birini affettiğin zaman ona iyilik yapıp, kendine zarar verdiğini düşünmendir. Bu düşünceyi bilinçli farkındalıkla ve mantıkla analiz ettiğinde kendine zarar vermekten kurtulabilirsin. * Aramızda sorun yaşadığımız kişileri affetmemiz gereken bir dönemdeyiz. Bu durum onları gerçekten affetmek değildir, sadece kendi enerjimizi bozmamak adına evrene yolladığımız mesajdan ibarettir.

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Ayça
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Gamze
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
Rosa
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Rosa...
İkra
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı