MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2020. Ocak 03. · 2585 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Hayata dair yapmak istediklerini ilk önce sıraya dizme ve daha sonra da zaman içinde uygulama zamanıdır. Geçmişte yaşadığın deneyimler yüzünden yeteri kadar incindin, travmalar oluştu ve daha fazla zarar görmemek için kendine büyük duvarlar ördün.

Geçmiş her zaman her ne kadar geçmişte kaldı gibi görünse de kalbinde çok büyük bir yer kaplıyor ve o yüzden de ondan uzaklaşman kolay olmuyor ancak bu dönemde yapacağın en güzel hamle, o geçmişe kalbinde, beyninde ve ruhunda çok fazla yer vermemek olmalıdır. Bunu başardığın zaman her şey çok daha sistematik şekilde yol alacaktır. Senin geleceğine engel olan tek şey geçmiştir. İçsel benliğinle birlikte var olan kalıpları değiştirip, istediğin düzeni kurabilecek güce sahip olabilirsin. *

Bu hafta genel olarak içsel olarak kendimizle bazı mücadeleler içine girebiliriz. İlk etapta bu durum zor gibi dursa da ilerde çok faydasını göreceğiz. Özellikle ikili ilişkilerde, sosyal hayatta ve aile bireyleri ile iletişimlerimizde bu içsel dönüş bizi biraz zorlayabilir fakat sabretmek, iyimser olmak ve içimizdeki çocuğu dinlemek, olaylara daha masum ve pozitif bakmak bizi istediğimiz yöne doğru götürecektir.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * içindeki çocuğu artık uyandırma vaktidir. Sen hızlı bir şekilde büyümüş, olgunlaşmış olabilirisin ancak içinde var olan çocuğun halen ebeveyni olduğunu unutma ve ona vakit ayırmalısın. Bunu başardığın zaman üzüntülerinle yaşamaya devam ederken, eğlenmeyi ve cesur olmayı da öğreneceksin. * Bu hafta hayata karşı çok çekingen, endişeli ve her daim temkinli bir ruh halinde olabiliriz. Eğlenceli ve pozitif yanımızı ortaya çıkarmalıyız, işte hayat o zaman muhteşem olacaktır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * herkes bu hayata farklı özelliklerle gelmiştir. Senin de farklılıkların var ancak başkaları tarafından dışlanmamak adına bazı özelliklerinden vazgeçmeyi bile göze almak doğru bir düşünce değildir. İnsanların da seni olduğun gibi kabul etmelerine izin vermelisin. * Yeni gireceğimiz ortamlar, yeni dostluklar bu hafta bizi meşgul edebilir. Geçmişe dayalı hatalarımızı bir daha tekrarlamamak için kendimizi bu topluluktan saklamaya çalışabiliriz fakat hiç gerek yoktur. Herkes bizi olduğumuz gibi kabul etmelidir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * insanlar hayatları boyunca hata yaparlar ve en önemlisi de kendi yaptığımız hataları asla kabullenmek istemeyiz. Aslında kendi yaptığımız hataları kabul edip, affetme duygusunu yaşamak, hayatımızı kolaylaştıracaktır. * Geçmişte yaptığımız yanlış tercihler sonucu şu an ki hayatımızı olumsuz yönde etkilediğimizi düşünebiliriz. Şunu unutmamalıyız ki, yaşadığımız her şeyin bir sebebi vardır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * iş, eğitim ve sosyal çevren ile iletişimlerini güçlendirecek, keyifli vakit geçireceğin fırsatlar yakalayacaksın. Bu fırsatları iyi değerlendirmen sonucunda hem özel hayatında hem de iş hayatında kendini ispat etmek adına güçlü olacaksın ve takdir toplayacaksın. * Bu hafta iş ve kariyer alanımızda, sosyal hayatımızda uzun zamandır beklediğimiz bazı olumsuz konular olumlu yönde ilerleyecektir. Bu durum bizi fazlasıyla mutlu edecektir.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * uzun süredir parasal anlamda yaşadığın sıkıntıların son bulacağı bir sürece girmektesin. Para enerjinin akımı hızlanmaya başlayacaktır fakat bu bereketi paylaşımlarla bulunarak pekiştirebilirsin. Bereket paylaşıldıkça çoğalan bir enerjidir. * Bu hafta özellikle finansal konularda oldukça şanslı bir dönem yaşayacağız. Paramızı doğru kullanmak zorundayız. Gereksiz harcamalar yapmak bereketimizi azaltabilir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * aşk hayatında yaşadığın bazı olumsuzluklar aslında senin barındırdığın bazı negatif enerjilerden ve travmalardan kaynaklı olduğunu bilmelisin. Bunun en büyük sebebi ise geçmişte yaşadıklarının şimdi ki hayatını etkilemesinden kaynaklıdır. Kaybetme korkusu yaşıyorsan, bu duyguyu serbest bırakmalısın. * Bu dönemde kendi içimizde bazı sıkıntılar yaşayabiliriz. Gergin ruh halimiz karşı tarafı olumsuz yönde etkileyebilir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * önümüzdeki günlerde özellikle kendinle ve sevdiklerinle ilgili vereceğin kararlarda çok dikkatli olmalısın. Parasal ve aileyi ilgilendiren konularda planlarını detaylı düşünmelisin. Kısa süreli yaptığın planlar seni başarısızlığa sürükleyebilir, bu yüzden ileriye dönük, ön görülü davranarak hareket etmelisin. * Bu dönemde hem kendimiz hem de ailemizle ilgili konularla meşgul olacağız fakat bu yoğunlukta işlerimizi aksatmamalıyız.

AKREP

Sevgili Akrepler; * insanların hayata bakış açıları, tavırları seni bazen yoruyor ve kendini insanlardan uzaklaştırmaya çalışıyorsun. İnsanların sahte olduklarını düşünmek yerine, onları olduğu gibi kabul etmek daha doğru bir seçim olacaktır. * Sosyal çevremizde ve ikili ilişkilerimizde insanlar bize yakınlaşmaya çalışırken bizim tavırlarımız yüzünden bu cesareti bulamayabilirler. Onlara karşı daha sevecen olmaya özen göstermeliyiz.

YAY

Sevgili Yaylar; * hayatına istediğin herhangi bir şeyin olmama olasılığı yoktur çünkü kalbine ve aklına bu dileğin düşüyorsa, evren sana bunu mutlaka verecektir ve o yüzden istiyorsundur. Aklına gelmeyen, istemediğin bir şeyi kendine hedef belirleyemezsin. Amaçlarının peşinden gittiğin sürece onlara sahip olabilirsin. * Hayattan beklentimiz çok fakat bazılarının sadece hayalden ibaret olduğunu düşünüyor olabiliriz fakat bu hayal değildir, zamanı geldiğinde bize ulaşacaktır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * durağan ilerleyen hayatına renk getirmek sana hem bereketi getirecektir hem de senin enerjin pozitif yönde değişecektir. Durağan ilerleyen hayat belli bir süre sonra kalıplaşır ve ruh halini de ciddi yönde etkileyecektir. * Bu dönem sakin hayatımızı harekete geçirme zamanıdır. Sosyal faaliyetler, yeni dostluklar, aşklar, iş değişiklikleri hayatımızı renklendirecektir. Bazen verilen radikal kararlar ürkütücü olabilir fakat bazen de bu değişime hem bedenen hem de ruhen ihtiyacımız da olmaktadır.

KOVA

Sevgili Kovalar, * korku, endişe ve tedirginliğin seni kapladığı düşüncesini tamamen zihninden silmelisin. Bu şekilde düşünmeye devam edersen, cesaret gerektiren işlerde başarılı olamazsın. Geçmişte gördüğün zararların seni bu duruma sürüklediğinin farkındasın fakat artık kendini toparlayıp, riske girip, hayatımızı farklı bir boyuta taşımanın zamanı gelmiştir. Şans bizden yana olacaktır.

BALIK

Sevgili Balıklar; * hayatı ne kadar basit görüp, ondan keyif almaya başlarsan enerji akışın hızlanacaktır ve bu şekilde düşünce gücüyle arzuladığın her şeyi hayatına çekebilecek şansın olacaktır. Aşk hayatının yolunda gitmesi bu dönemde sana moral olacaktır. * İkili ilişkimiz bu hafta çok keyifli ve huzurlu olacaktır. İş ve aile hayatımızda yaşadığımız bazı sorunlara da aklımızı kullanarak çözüm bulabileceğiz.

 

 
 
 
 
Yeşim
ÇEVRİMİÇİ
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Gamze
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
Rosa
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Rosa...
İkra
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ŞUANDA MEŞGUL
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı