MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Aralık 28. · 2805 defa okundu

Sevgili takipçilerim; *Ruhani arınmaya ve etrafındaki negatif enerjilere karşı kendini korumaya yardımcı olacak tek şey şifa çalışmalarıdır. İçsel olarak rahatlama ve kendini güvende hissetmek istiyorsan Meleklerden yardım isteyebilirsin.

Etrafındaki insanlar adına verdiğin yanlış kararlar yüzünden istediğine ulaşman kısa süreliğine zorlaştı çünkü her ne olursa olsun ne iş yaparsan yap insanlara karşı güvenmek çok önemli unsurdur. Duygularınla ve ön sezgilerinle hareket etmek güzel bir durumdur fakat bazen de mantıklı davranmak vereceğin kararların daha sağlıklı olmasında büyük ölçüde etkili olacaktır. Hayatında şu an var olan sevginin ve aşkın kıymetini bilmelisin. Kendini değersiz hissetmek, yaşadığın ilişkinde de senin duruşunu önemli derecede etkilemektedir. *

Bu hafta hem içsel hem de sosyal çevremizle ilgili bazı kararlar vermemiz gerekebilir. İçsel olarak hayattan beklentilerimizi analiz edip, neyi isteyip istemediğimizi sorgulayabiliriz. Sosyal çevremiz ve ikili ilişkimizde de yaşanan ufak tefek sorunların aslında ne kadar büyük bir sorun olduğunu anlayacağız. Bu farkındalığın ardından ilişkimize devam edip etmemek adına net kararlar alabiliriz.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * iş hayatında yaşadığın bazı aksaklıkların, düzene koyamadığın ve bir sistem kuramadığın, plansız hareket ettiğin için yaşadığının farkına varabilirsin. İstediğini hayattan alabilmen için yeni bir düzene ihtiyacın vardır. Yaşayacağın değişimlerin seni korkutmasına da izin vermemelisin. * Bu hafta iş ve kariyer alanımızla ilgili radikal kararlar alıp, bu kararları bir an önce gerçekleştirmek için harekete geçeceğiz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; *son zamanlarda kendinle barışık olman, kendini sevmen ve değer vermenin o kadar da zor olmadığının farkına varacağın bir dönemdesin. Unuttuğun duyguları tekrar yaşamaya başlayacaksın. Evrenin sana vereceği en güzel haber, artık önündeki engellerin kalktığı ve hayat akışının hızlandığıdır. *  Bu dönem bizim için bereketli ve hareketli olacaktır. Finansal konularda kendimizi hem güçlü hissedeceğiz hem de etrafımızdaki bazı kişilere de yardımda bulunabileceğiz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * aşk hayatın renklenmeye başlayacaktır. Uzun süredir yaşadığın belirsizlikler ortadan kalkacaktır ve yepyeni bir ilişkiye başlayabilirsin. Eğer devam eden bir ilişkin varsa, farklı bir boyuta geçiş yaşayabilirsin. Bu güzel gelişme uzun süre hayatında kalacaktır. * Bu hafta özellikle aşk hayatımızla daha fazla meşgul olacağız. Karşı cinsin algıları bize daha fazla açık olacak, girdiğimiz ortamlarda dikkat çekeceğiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, * bu dönemde yoğun çalışma şartlarından dolayı ruhsal olarak gevşemeye ve rahatlatmaya ihtiyacın olacaktır. Görsel olarak kendine daha fazla önem verecek ve kendini her zamankinden daha fazla seveceksin. Aşk hayatında beklentiler içine girebilirsin. * Yüksek moralimiz sayesinde hem fiziksel hem de ruhsal olarak kendimizi çok pozitif hissedebiliriz. İş alanımızda değişiklik yapmak istiyorsak, bu süreci değerlendirmeliyiz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * aşk hayatında duyguların iyileşmeye başlayacaktır. Öfke ve kindarlığı yüreğinden söküp attığın ve geçmişin izlerini sildiğin zaman sevgi ve aşk hayatına tekrar gelecektir. Şu an ki ruh halinle iyimserlikten çok uzaksın. Bu durumdan dolayı karışık ruh halinle güzellikleri hayatına çağırmak ve hayatında tutmak çok zor olabilir. * Geçmişte yaşadığımız sorunlu bir ilişkinin kalıntılarının şimdiki zamanımızı kötü şekilde etkilediğinin farkına varacağız.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * yakın zamanda yaşadığın sıkıntılarının hepsi maddesel değildir. Ruhani uyanışa kulak vermeli, kendine olan güvenini en üst seviyelere taşıma zamanıdır. Bunu yapmanın en kolay yolu, arınma çalışmaları, meditasyon ve şifa çalışmalarıdır. * Bu dönemde özellikle etrafımızdaki kişilerden uzaklaşmak isteyebiliriz. Ev yaşantımızda da bu tavrı sergileyebiliriz. Bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatmak için işimize odaklanabiliriz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler, * bu dönemde yaşadığın korkular ve endişeler hayatınla ilgili vermen gereken önemli konular hakkında engeller yaratmaktadır. Parasal konularda yaşadığın sıkıntıların baş nedeni ruhsal karmaşalardır. Geleceğe dair devamlı endişe duymak ve paranı biriktirmeye çalışmak seni kötü anlamda etkileyebilir. * Bu hafta finansal konularda beklenmedik harcamalar, ödemeler ortaya çıkabilir. Gereksiz harcamalardan uzak durmalıyız.

AKREP

Sevgili Akrepler; * uzun süredir yaşadığın olaylardan dolayı insanlara karşı acımasızca yaklaşmak ve bencil düşünerek hareket etmek, karakterinden ödün vermekten başka hiçbir işe yaramayacaktır. İçinde barındırdığın iyi niyeti, sevgiyi karşındaki insanlara göstermek sana fayda sağlayacaktır. * Bu hafta her zamankinden daha sakin ve iyimser olmaya özen göstermeliyiz. Söylemlerimiz ve davranışlarımız insanlarla aramızın açılmasına sebep olabilir.

YAY

Sevgili Yaylar; *aşk hayatında karşındaki insanı iyi ya da kötü diye sıfatlandırmak ve olayları tam olarak bilmeden yargılamak yanlış bir harekettir. Kendine olan öz güvenin güzel bir duygudur ve hayatının her alanında mutlaka gereklidir fakat ikili ilişkilerde karşı tarafa güvenmek te ruhsal rahatlamayı sağlayacaktır. *  Özellikle ikili ilişkilerimizde çok dikkatli olmamız gereken bir dönemdeyiz. Karşı tarafla yaşadığımız sorunları çözümlemek için biz harekete geçmeliyiz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Senin pozitif enerjine ve güçlü varlığına bazı insanlar ihtiyaç duyabilir. Bugün onların sana ihtiyacı olabilir fakat önümüzdeki günlerde hayatın yolunda gitmediği an da sende onların desteğine ihtiyaç duyabilirsin. * Sosyal çevremizde ve aile içinde destek vermemiz gereken konuların dışında finansal konularda da oldukça şanslı bir döneme girmekteyiz. Şimdiye kadar yapmak istediğimiz birçok dileğimizi yerine getirecek güce sahip olacağız.

KOVA

Sevgili Kovalar; * senin hayat görüşüne ve duruşuna karşı olan kişilerden uzak durma kararı alabilirsin. Kendini geri planda tutup, sadece kendini ilgilendiren konulara yönelmek isteyebilirsin. Finansal olarak şu an görünen pek bir şey yok gibi dursa da evren ve yakınların seni bu konuda destekliyor. Yakın gelecekte isteklerin gerçekleşecektir. * İş alanımız, yatırımlarımız, kazançlarımız adına riskli adımlar atabiliriz fakat korkmaya gerek yoktur. Her konuda şanslı bir dönemdeyiz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * etrafındaki insanlardan değer görmek, sevilmek ve takdir edilmek sana pozitif enerji vermektedir. Bu duyguları hissetmek iş ve eğitim alanlarında da seni olumlu yönde etkilemektedir. Sevdiğin kişilerle daha fazla vakit geçirmek, onlara güvenmek bu dönemde senin için önemli bir kavramdır. * Bu hafta yakınlarımızla daha sık görüşebilir, keyifli organizasyonlara katılabiliriz. Dikkat etmemiz gereken şey gereksiz harcamalardır.

 

 

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Ayça
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Gamze
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
Rosa
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Rosa...
İkra
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı