MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Aralık 21. · 2873 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Affetmek, zihinsel iyileşmenin çok önemli bir parçasıdır. Herkesin yaşam yolculuğunda huzurlu bir şekilde ilerleyebilmesi için geçmişindeki hatalardan dolayı hem kendini hem de etrafındaki kişileri ve olayları affetmesi gerekir.

En önemli inanış biçimi ilk önce kendini affetmekten geçmektedir. Zaman zaman herkes gibi sende hatalar yapmaktasın ve yapmaya da devam edeceksin ancak yaptığın bu hatalara takılı kalmak sana hiçbir şekilde hizmet etmediği gibi, ruhsal anlamda da inancını bozan ve seni yıpratan duygular içine girmene sebep olmaktadır. Geçmişte verdiğin kararlar yüzünden de kendini suçlamamalısın. Belki de o zaman öyle karar vermek senin için en doğrusuydu. Yaşadıklarından yeterince ders aldığını fark ederek ve her şeyden önce kabullenip, kendini yıpratmaktan vazgeçtiğin zaman asıl özünde ki benliğine kavuşabilirsin. *

Bu hafta iç dünyamızda kendimizle ilgili zaman zaman farklılık gösteren değişimlerimizin olduğunun kanısına varabiliriz. Konu ne olursa olsun geçmişte takılı kalmanın ne bize ne de başkasına hiçbir fayda sağlamadığının farkına varacağız ve şimdi ki hayatımıza daha fazla odaklanacağız. Bu farkındalığın ardından hem işimizde hem de özel hayatımızda bizi bekleyen güzel gelişmeler karşısında şaşkın fakat heyecanlı ve mutlu birer birey olabiliriz. Hayatımızın bu döneminde önemli kırılma noktaları yaşayabiliriz.

Melek kartlarının bu hafta burçlara etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * minnettar olmak, minnetini dile getirmek çok basit bir eylem gibi dursa da hayatın içinde ki en güçlü enerjilerden bir tanesidir. Görmeden hissetmek ve inanmak duygusu sana umulmadık kapılar açacaktır. Seni yoktan var edene inanmak ve minnet duymak, aldığı her nefese şükretmek en büyük zenginliğin anahtarıdır. * Hayata karşı duruşumuz, ilahi düzene ayak uydurma çabalarımız bu dönemde bizi farklı duygular yüklemeye başlayacaktır ve hayata bakış açımız daha fazla pozitif duygular barındıracaktır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * elinde var olan ve her geçen gün biriken pozitif enerjinin farkına vararak, bu enerjiyi çalışma hayatına aktarma zamanın geldi. Hayatında ters giden en ufak bir durumda kendini bırakmamalı, tam tersine ihtiyacın olan desteği insanlardan almaktan çekinmemelisin. * Uzun süredir kendimizi mutsuz ve verdiğimiz yaşam mücadelesinde yetersiz hissediyorsak, silkelenip kendimize gelme zamanımız gelmiştir. Önümüzdeki günlerde özellikle mesleğimizle ilgili atacağımız adımlar için şimdiden kendimizi hazırlamalıyız.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * hayatın tümü sadece çalışmaktan ibaret değildir. Yorgun bir beden hem verim veremez hem de zihinsel olarak doğru düşünmene engel olabilir. Kendine ve sevdiklerine zaman ayırma ve hayatın karmaşasına bir mola verme zamanıdır. * Yoğun iş temposu sadece bedenimizi değil, sinir sistemimizi de etkileyebilir. İnsanlarla iletişimlerimiz bu süreçte bizim için çok önemli olduğu için sakin ve ılımlı olmak zorundayız. Bunun için de kısa tatiller bize iyi gelebilir.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * duygularını ifade etmekte zorlandığını düşünüyorsan, hatayı başkalarında değil, kendinde aramalısın. Bazen içinde barındırdığın öfke kendini ifade etmene engel olmaktadır. Kendini ifade etmek için boşuna zaman harcadığını düşünmek te sana bir fayda sağlamayacaktır. * Özellikle iş ve sosyal çevremizde bizi olumsuz etkileyen olaylardan kaçmak yerine, üzerine gidip bu konuda hakkımızı korumalıyız. Her olayda sessiz kalmak yerine, doğru şekilde kendimizi ifade etmek bize büyük fayda sağlayacaktır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * özellikle mesleki alanda ve eğitimde sevgiyle ve inançla attığın her adımın seni başarıya götüreceğinden emin olmalısın. Eğitim alanında herhangi bir çalışman varsa bu dönemde enerjin yüksek ve algıların çok açık olacaktır. Hiçbir olumsuz konunun senin pozitif enerjini bozmasına izin vermemelisin. * Bu dönemde bizim için en önemli unsur çalışmak, insanlara faydalı olmak ve edindiğimiz tecrübelerimizi kazanca dönüştürmek olacaktır.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * hayata karşı hırslı ve azimli olmak her zaman sana kazanç sağlamayacaktır. Kadere inanıp, kendini kadere emanet etmek esir olmak anlamına gelmez. Bazen hayatın akışına kendini bırakmak sana daha fazla fayda sağlayabilir. * Bu süreçte olduğundan daha fazla inatçı, hırslı ve insanlara karşı kırıcı davranabiliriz. Bunun asıl sebebi ise hayattan beklediklerimizi alamadığımızı düşünmemizdir. Bu duygunun geçici olduğunu unutmamalıyız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * sana ihtiyacın olan pozitif enerjiyi vermeyen insanlardan, olaylardan uzak durmalısın. İş ve özel hayatında üzerinde hissettiğin negatif enerjinin seni daha fazla zorlamasına izin vermemelisin. Kendini doğaya bırak. Evrenin sunduğu doğal güzelliklerden faydalanmak seni rahatlatacak ve arınmana vesile olacaktır. * Bu dönem bizim için bir kırılma noktası olacaktır. Geleceğe dair yaptığımız planların doğru şekilde ilerlemesi için hayatımıza yeni bir düzen getirmek zorunda olduğumuzun farkına varacağız.

AKREP

Sevgili Akrepler; * hayatın herkese sunduğu güzelliklerden sende faydalanmak için harekete geçeceksin. Kendini şanssız görmekten vazgeçmelisin. Evren herkese eşit şekilde şansı, sevgiyi ve yaşam hakkını sunar ve burada önemli olan senin bunları görmen ve doğru kullanmandır. * Özellikle finansal konularda ve iş hayatımızda büyük değişimler yaşayacağımız bir döneme girmekteyiz. Hayatımızda güzel bir şey yaşadığımızda mutlaka altında bir neden arıyoruz ve sorguluyoruz. Artık bu duygulardan sıyrılma zamanıdır.

YAY

Sevgili Yaylar; * hakkın olanı almak ve çıkarlarını korumak adına gereğinden fazla cesaret edip, güç gösterisinde bulunabilirsin. Önce durumunu derinlemesine gözden geçir, kişilerle iletişim kurarak endişe etmeden içgüdülerine güvenerek hareket ederek hak ettiğini kazanabilirsin. * Bizler için bu hafta biraz zor ve yıpratıcı olabilir. Bunu olumlu hale dönüştürmek bizim elimizdedir. Tek yapmamız gereken şey konuların temeline inip, yanlış nerede başlıyor onu bulup, doğru hamleler yaparak kendimizi aklamamız olmalıdır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * öfke ve kin herkeste olan bir duygudur. Bu duyguları gereğinden fazla zihninde tutmak ve en ufak bir olayda bunları ortaya dökmek ve bu duyguların arkasına sığınmak herkesin en kolay sergileyeceği bir duruştur. Önemli olan bu duyguların seni esir almasına izin vermemektir. * Aile içinde ve aşk hayatımızda kendimizi olduğumuzdan farklı şekilde gösteren tavırlardan uzak durmalıyız. Karşı tarafa otoriter bir duruş sergilemek her zaman fayda sağlamayabilir.

KOVA

Sevgili Kovalar; * eline geçecek bazı fırsatları kazanca dönüştürmek için gerekli akla ve yeteneğe sahip olduğunu unutmamalısın. İyimser olmak yeteneksiz olduğun anlamına gelmez fakat duygusal davranmak sana kayıplar yaşatabilir. * Özellikle iş alanımızda ve finansal konularda daha çok mantığımızla hareket etmemiz gereken bir süreçteyiz. Yeni bir yıla girmek üzereyken ara sıra da olsa yüreğimizden ziyade mantığımıza kulak vermeliyiz.

BALIK

Sevgili Balıklar; *İçinde hissettiğin gücü ve sevgiyi ortaya çıkarmanın tam zamanıdır. Bunu yaparken, karşılık bekleme, iyilik yap ve sevgini esirgeme. Bundan sonrası seni gelip bulacaktır. İnsanlara karşı duyarlı olmak ve yardımda bulunmak sana verilen bereketi ve şansı çoğaltacaktır. * Bu hafta kendimizden çok etrafımızdaki kişilerin sorunları ile ilgilenerek geçirebiliriz. Bu durumdan dolayı büyük mutluluk duyabiliriz.

 

 
 
 
 
Yeşim
ÇEVRİMİÇİ
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Gamze
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
Rosa
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Rosa...
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ŞUANDA MEŞGUL
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı